Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych filmikach z Gamescom, które fajnie że pokazują jaki skok jakościowy zaliczyła 2 w stosunku do jedynki, można zauważyć coś jeszcze.

Noobiarstwo grających. ;P

Brak jakiegokolwiek pomysłu na grę, ot maszowanko w co się da. Przydałoby się zobaczyć kogoś, kto grał w jedynkę bo wtedy może zobaczylibyśmy jakieś Ultimate jutsu w akcji or sth. A to już słusznie, jeśli znajdzie się 'ospoilerowane' ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może europa i ameryka dostaną demko z gamescom :) wtedy by było fajnie

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hinata wymiata świetnie wygląda jej animacja

I super, bo niektore postacie w NUNS 1 tak od biedy byly zrobione, a niestety hinata byla jedna z tych okrojonych "niegrywusow" ktorymi nikt pewnie nie walczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I super, bo niektore postacie w NUNS 1 tak od biedy byly zrobione, a niestety hinata byla jedna z tych okrojonych "niegrywusow" ktorymi nikt pewnie nie walczyl.

Oby wszystko wyszło ok i skończyło się tak

a nie tak

:rolleyes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze prosze. Gra juz wyglada o wiele ciekawiej. Bardziej zacheca mnie do kupna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No prosze prosze. Gra juz wyglada o wiele ciekawiej. Bardziej zacheca mnie do kupna ;)

A mowilem ze demo jest okrojone :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać już na ostatnim trailerze, że fabuła będzie o wiele lepiej przeprowadzona niż w pierwszej części Naruciaka. Coś mi się wydaję, że nie będzie czegoś takiego jak ultimate, gdyż twórcy chcieli uniknąć czegoś takiego, że gracze na starcie robią ulti. Jak zauważyłem w filmiku walki Hinaty z Naruto, zrobiła ona jutsu co zabrało jakieś 3/4 paska chakry co według mnie jest osłabioną wersją ultimate.

Moje przypuszczenia :sweat:

http://www.youtube.com/watch?v=H7Oy8edlhaM

Filmik z Naruto UNS 2

Edytowane przez sebek1991
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alu

Okrojone okrojone, ale po demku sie powinno gre oceniac ;) No i wyszlo jak wyszlo. Pomylilem sie z Batmanem i inFAMOUS. Pomylilem sie tez tutaj. Nawet troche combosow jest, wiadomo ze to pikus nadal, ale button-mashing nie ma szans :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alu

Okrojone okrojone, ale po demku sie powinno gre oceniac ;) No i wyszlo jak wyszlo. Pomylilem sie z Batmanem i inFAMOUS. Pomylilem sie tez tutaj. Nawet troche combosow jest, wiadomo ze to pikus nadal, ale button-mashing nie ma szans :D

Swiete slowa ze po demku sie powinno gre oceniac, ale po demku wydanym oficjalnie u nas :) i po demku ktore wazy wiecej nizeli 250 mb :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Resonance of Fate kupilem po zagraniu demka z JP i wlasnie dlatego kupilem ta gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe shinra tensei ftw ;]

po demku powinno się w sumie oceniać grę ale tylko w pewnym stopniu bo wiadomo że nie wrzucą tam wszystkiego co będzie w pełnej wersji

ciekawe czy tak znerfili ultimate jutsu że nie zjadają nawet 1 paska hp czy odpala się je teraz w inny sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najlepszy filmik, który widziałem. Dzięki wiN4t.

Ale do rzeczy. Widać, że Twórcy (CC2) pojechali po bandzie i zaczęli obrażać autora Naruto. No bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że to wygląda lepiej niż anime? ;P

Konoha jest odwzorowana bezbłędnie i cieszą różne ujęcia kamery podczas eksploracji Wioski. Gdyby nie wrażenie, że sterujący postacią Naruto podczas tejże prezentacji chlusnął dopiero co wiadro sake to odczucia byłyby owiane jeszcze większa immersją :P

Co do pietyzmu z jakim została tutaj odwzorowana Wioska Ukrytego Liścia względem poprzedniej odsłony to różnica jest kolosalna mówiąc kolokwialnie, gdyż czuć że to miejsce żyje własnym życiem i ma się wręcz ochotę postać na dłużej w jednym miejscu, żeby chłonąć atmosferę :)

Kto gra/ł w jedynkę pamięta zapewne jak wszystko było upchane w ten sam sterylny schemat i pomimo kilku npc'ków z którymi można zamienić raptem 2 zdania, miało się poczucie wyalienowania.

Dodajmy do tego wypady w plener i z NUNS2 wyłania się całkiem ciekawy tort action-rpg z piękną wisienką w postaci walk na czubku.

Dla mnie totalny instant-buy.

Życzyłbym sobie jeszcze, żeby podczas gry online można uczestniczyć biernie w walkach jako spectator. Wtedy wszyscy będą mogli zobaczyć spektakularną porażkę Alucarda z mojej ręki. Ghe, ghe. :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie najlepszy filmik, który widziałem. Dzięki wiN4t.

Ale do rzeczy. Widać, że Twórcy (CC2) pojechali po bandzie i zaczęli obrażać autora Naruto. No bo jak inaczej wytłumaczyć fakt, że to wygląda lepiej niż anime? ;P

Konoha jest odwzorowana bezbłędnie i cieszą różne ujęcia kamery podczas eksploracji Wioski. Gdyby nie wrażenie, że sterujący postacią Naruto podczas tejże prezentacji chlusnął dopiero co wiadro sake to odczucia byłyby owiane jeszcze większa immersją :P

Co do pietyzmu z jakim została tutaj odwzorowana Wioska Ukrytego Liścia względem poprzedniej odsłony to różnica jest kolosalna mówiąc kolokwialnie, gdyż czuć że to miejsce żyje własnym życiem i ma się wręcz ochotę postać na dłużej w jednym miejscu, żeby chłonąć atmosferę :)

Kto gra/ł w jedynkę pamięta zapewne jak wszystko było upchane w ten sam sterylny schemat i pomimo kilku npc'ków z którymi można zamienić raptem 2 zdania, miało się poczucie wyalienowania.

Dodajmy do tego wypady w plener i z NUNS2 wyłania się całkiem ciekawy tort action-rpg z piękną wisienką w postaci walk na czubku.

Dla mnie totalny instant-buy.

Życzyłbym sobie jeszcze, żeby podczas gry online można uczestniczyć biernie w walkach jako spectator. Wtedy wszyscy będą mogli zobaczyć spektakularną porażkę Alucarda z mojej ręki. Ghe, ghe. :laugh:

Nie ma za co:P A Kishimoto(twórca Naruto) stworzył mangę, a nie anime, więc go w żaden sposób nie obrażają;

Ja składam pre-ordera na limitke odrazu jak będzie dostępna^^

Lee vs Gaara i Sasuke vs Kankuro

Naruto vs Sasuke

http://www.youtube.com/watch?v=11-TVQRHoxs&feature=player_embedded

Guy vs Sasuke

http://www.youtube.com/watch?v=AikaiWZBego&feature=player_embedded#!

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzyłbym sobie jeszcze, żeby podczas gry online można uczestniczyć biernie w walkach jako spectator. Wtedy wszyscy będą mogli zobaczyć spektakularną porażkę Alucarda z mojej ręki. Ghe, ghe. :laugh:

work.1841246.3.fig,black,womens,fbfbfb.pffff-v3.jpg

Wyplujesz te slowa kiedy moja Shinra Tensei zrobi z twojej postaci go*no w panierce :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(nowy jestem :) ) Jak dla mnie lepszy był system poruszanie się po mieście w NUNS 1. Ale są gusta i guściki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(nowy jestem :) ) Jak dla mnie lepszy był system poruszanie się po mieście w NUNS 1. Ale są gusta i guściki ;)

Jak by byl taki sam to nie mogli by pozwolić sobie na takie krajobrazy żywcem z anime :) .

Ja jestem zwolennikiem takiej eksploracji jaka była w Accel na ps2 czyli taka jaka będzie teraz w nuns 2 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×