Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli bedziecie mieli namiar na Kolekcjonerke dostepna z Europy to prosze o Natychmiastowe PW albo napisanie w Temacie !!

Z Góry dzięki !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak będę musiał zapłacić pewnie ze 30 zl wiec jak by limitka kosztowała ze 240 zl to mogę dać .mam w tedy DLC, art i muzyczkę z gry :]

Jak będzie za 240 to też biorę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj, idz Kroogciu, ty padawanie (patafianie XD), wlasnie dlatego naruto goruje nad kazda bijatyka, arena w 3d, mozesz po niej szybko sie przemieszczac, rozmieszczac pulapki, wykorzystywac jutsu/ultimate jutsu i 4-5 sprawdzonych combosow + chwyty - czego do szczescia wiecej potrzeba ?

Dynamika w tej grze > all, kazda bijatyka wysiada, wole takie taktyczne podejscie niz rozpiske kombosow przyklejona na telewizorze i bezmyslne jej klepanie aby za 1 combo zrobic K.O - imo zenada ;)

Dzieki tej wypowiedzi, wiem ze nie znasz sie kompletnie na SF ;d W SF nie ma takiego czegos jak 1 Combo = K.O. Wiesz czemu? Bo SF to nie Tekken ;d Od dziecka jestem fanem SF, moze nie jestem w to najlepszy ale bijatyki 2D zawsze beda dla mnie najlepsze (Trojca Swieta - SF, GG oraz MvC :D). Tu pojawia sie takie slowo jak gusta, kagancu gupi. Ty wolisz klepanie mahemudzina do jutsu i 3 combosow na krzyz, a ja wole prawdziwa bijatyke, z kilkunastoma combosami dla kazdej postaci gdzie trzeba cwiczyc i trenowac by byc dobrym. A w tym? Prosze Cie, intensywnie grajac w 2 tygodnie bym ta gre rozgryzl. Tylko tyle mam do powiedzenia. Naruto = Awesome Flashyflashy Jutsu, SF = True Fighting Game.

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SF = True Fighting Game.

Ehe

To ja chyba jednak wole super flashy jutsu i areny w 3d gdzie z latwoscia mozna spudlowac a nie, kazdy atak 100% no chyba ze ktos zablokuje :laugh:

Niestety Kroo, mnie nie przekonasz, jestem anty-fanem bezmozgich klepanek, oczywiscie nie mam tez nic przeciwko ludziom ktorzy w nie graja, gusta gusciki :P

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki tej wypowiedzi, wiem ze nie znasz sie kompletnie na SF ;d W SF nie ma takiego czegos jak 1 Combo = K.O. Wiesz czemu? Bo SF to nie Tekken ;d Od dziecka jestem fanem SF, moze nie jestem w to najlepszy ale bijatyki 2D zawsze beda dla mnie najlepsze (Trojca Swieta - SF, GG oraz MvC :D). Tu pojawia sie takie slowo jak gusta, kagancu gupi. Ty wolisz klepanie mahemudzina do jutsu i 3 combosow na krzyz, a ja wole prawdziwa bijatyke, z kilkunastoma combosami dla kazdej postaci gdzie trzeba cwiczyc i trenowac by byc dobrym. A w tym? Prosze Cie, intensywnie grajac w 2 tygodnie bym ta gre rozgryzl. Tylko tyle mam do powiedzenia. Naruto = Awesome Flashyflashy Jutsu, SF = True Fighting Game.

Street Fighter to jest bezmyślne klepanie po mordzie , a naruto ma dusze wszystkie postacie ( oczywiście dla fana ) mają dusze która została przedstawiona od pierwszych odcinków nie są to jakieś napakowane bezmyślne koksy .... Bijatyki bez dobrej fabuły i przedstawienia postaci to nie są dobre gry. Osobiscie UWAŻAM że nawet Tekken bije na głowe takiego SF, dla mnie SF to najgorsza bijatyka jaka została stworzona.

Moje zdanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajjj, idz Kroogciu, ty padawanie (patafianie XD), wlasnie dlatego naruto goruje nad kazda bijatyka, arena w 3d, mozesz po niej szybko sie przemieszczac, rozmieszczac pulapki, wykorzystywac jutsu/ultimate jutsu i 4-5 sprawdzonych combosow + chwyty - czego do szczescia wiecej potrzeba ?

Dynamika w tej grze > all, kazda bijatyka wysiada, wole takie taktyczne podejscie niz rozpiske kombosow przyklejona na telewizorze i bezmyslne jej klepanie aby za 1 combo zrobic K.O - imo zenada ;)

Dokładnie jak prawi kolega z reAlu.

Dynamika i płynność w jakiej wszystko odbywa się na arenie, ograniczonej realnie górami, drzewami etc., a nie niewidzialnymi ścianami powoduje, że cała otoczka okładania się po pysku nabiera jeszcze większej głębi. Dodajmy, że gra z ludźmi online już będzie wymagała rzeczonego skilla, bo nikt nam tak łatwo nie da 'naładować czakry' itd. To będzie ostra jatka z wykorzystaniem substitution jutsu jako jedna z wielu form taktycznego rozplanowania ataków. Mi to wręcz przypomina teraz zabawę w 'ultra-speed szachy' gdzie, trzeba myśleć o 2 kroki do przodu, bo można źle przeliczyć siły na zamiary.

Otoczka A/V do tego doskonale wynagradza wszelkie pokaźniejsze akcje, a możliwość dobrania dwóch postaci 'supportujących' pozwala na połączenie akcji widowiskowej i skillowej w tej samej mierze.

Nie dajmy się zwieść pozorom, że to 'Naruto' - malkontentom nawet nic ta nazwa nie mówi i od razu wrzucają to do brudnego pudła z napisem 'Byjatyka Dragonbull".

Tutaj mamy do czynienia z ciekawym intuicyjnym system walki, niepozbawionego głębi, który online rozbłyśnie jak supernova. Tego jestem pewny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak opowiem się po stronie Kroogah. Naruto nie jest łatwą bijatyką, trzeba mieć diablo-refleks i cholernie szybkie paluchy, żeby być naprawdę dobrym. Tyle, że nie ma co się oszukiwać system walki nie jest wyrafinowany. W porównaniu do SF'a czy najlepszej moim zdaniem bijatki 2D na PS3 czyli BlazBlue Calamity Trigger (ograniczeni polscy dystrybutorzy nawet nie pomyśleli o sprowadzeniu tego fantastycznego tytułu) masterowanie postaci wymaga znacznie mniej czasu. NUNS2 to czysty fan i będę się za pewne w niego zagrywał, natomiast SF i BB wymagają dużo czasu i treningów, a także znacznie większego poziomu tzw. skill'a ;) Warto jednak pamiętać o tym, że Naruto to specyficzny "fighter", gdzie ogromny nacisk kładzie się na dynamikę rozgrywki, przestrzeń w której toczą się pojedynki, a także na widowiskowość walk. Ciężko porównywać tytuł Capcom do produktu Namco. Dwa zupełnie rożne systemy. Niemniej jednak doskonale rozumiem, że wieloletni fani SF raczej nie będą zainteresowani NUNS2.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy turnieje

W oficjalne to raczej watpie. Niech nie obciazaja niepotrzebnymi rzeczami serwerow, wystarcza mi same meczyki byleby lagow nie bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że żadne ważne wydarzenie z historii nie zostanie pominięte. Ciekawi mnie zakończenie będziemy mieć walkę vs 6 ale czy spotkamy prawdziwego Paina i czy zakończymy historie nsuns 2 jego historią która sprawiła kim się stał hmm.

SoManyQuestions.jpg

Edytowane przez SouL
;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że postacie w multi będą zrównoważone. Bo w jedynce naruto lisek i jego rasengan są pg. Mam nadzieje, że na serwerach nie będzie samych Naruto i Sasuke :whistling:. Ciekawi mnie jakie jutsu dadzą Minato. Prócz rasengana i teleportacji to nie wiele wiadomo, aaa i chyba może Gamabunde przyzwać (chyba :confused: )

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak swoja droga ta kolekcjonerka ssie kule az milo jak sie okazuje.

Jedyne co tak na prawde daje to soundtrack (gdzie nie bedzie muzyki z anime) oraz 1 obrazek wykonany laserowo przedstawiajacy naruto w szatach hokage.

Co do Minato, bedzie do odblokowania w grze normalnie, tyle ze w poznym stadium - a dzieki dlc z EK, bedziemy od razu go miec do wyboru.

edit: czy tylko mnie za kazdym razem rozpierdziela ultimate jutsu Gai'a :D ? ... Oczywiscie to pierwsze, mniej powazne ^_^, bo jak juz otworzy 8 bram to nie ma przebacz.

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Street Fighter to jest bezmyślne klepanie po mordzie , a naruto ma dusze wszystkie postacie ( oczywiście dla fana ) mają dusze która została przedstawiona od pierwszych odcinków nie są to jakieś napakowane bezmyślne koksy .... Bijatyki bez dobrej fabuły i przedstawienia postaci to nie są dobre gry. Osobiscie UWAŻAM że nawet Tekken bije na głowe takiego SF, dla mnie SF to najgorsza bijatyka jaka została stworzona.

Moje zdanie

Hahaha ;d To sobie fajne zdanie wyrobiles ;d Sorry, ale widac ze nie potrafisz grac w bijatyki skoro jedna z najlepszych bijatyk jest dla Ciebie zwyczajnym klepaniem po mordzie. A wiesz czemu tak uwazasz? Poniewaz w SF trzeba cwiczyc i nauczyc sie grac. To nie Tekken gdzie kazdy moze mashowac przyciski i wyjdzie mu jakis combos. Nie, tu musisz trenowac i sie nauczyc. Rozbiles mnie swoim brakiem doswiadczenia.... wow...

Nie maja duszy? Bezmyslnie napakowane koksy? Doprawdy? To czemu w innych grach, komiksach a nawet i filmach widzi sie nawiazania do wlasnie Street Fightera (chociaz by najlatwiejszy przyklad: shoryuken albo hadouken), a nie do Naruto? Wiesz czemu? Bo to najlepsza seria bijatyk 2D, a nawet bijatyk ogolem. Tekken 3 i Tekken TAG byly swietne. Reszta byla tylko niezla/kiepskawa. A SF? Niemalze kazda czesc byla swietna, to o czyms swiadczy ;) Wiec mi tu nie pitol ze swoim fanboyowym gadaniem, bo nie mowie ze to jest kiepska gra. Sam bym kupil to Naruto gdyby nie to ze jest IMO zbyt latwa do rozgryzienia, a kasy nie mam wystarczajaco duzo.

Moje zdanie (:P)

Edytowane przez Kroogah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alucard

Wczoraj walczyłem Guy'em vs Kisame i myślałem, że załapię się na 'taktyczną niewyróbę', LoLencjusz Wielki. Nawet małżonka siedząca obok wybuchła śmiechem.

BTW: Zgadzam się co do limitki, nic szczególnego - ale i tak ją biorę :P

@Kroogah

Tak na dobrą sprawę, to myśląc o 'skillowej bijatyce' to miałem tylko i wyłącznie na myśli Tekkena, przecież SF to arcade fighting. Do'h.

Naruto vs SF? Please. Capcom vs Marvel 3 i Amaterasu jako postać do wyboru. Tyle w temacie ;P

[OT On] - PS Dzisiejszy odcinek Shippuudena ep. 173 gniecie sutki. Zaczynam powoli rozumieć Nagato i poniekąd żal mi go [OT off] :]

Ja panom z CyberConnect2 życzę tylko jednego, utrzymajcie klimat, taki jakim epatuje NUNS1 i przede wszystkim - nie spierdzielcie multi, a zadowoleni będą wszyscy. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mnie nie zachwyciła więc czekam na EU/US wydanie NUN4 na ps2.

Mam nadzieje, że 2 będzie grą lepszą od poprzedniczki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT On] - PS Dzisiejszy odcinek Shippuudena ep. 173 gniecie sutki. Zaczynam powoli rozumieć Nagato i poniekąd żal mi go [OT off] :]

To wczorejszy odcinek :teehee:

animecrazy.net <- polecam, linki do downloadu/stream'a najszybciej :thumbsup:

Co do pejna, coz, w porownaniu z naruto jego "pejn" wypada blado moim zdaniem - najstmutniejsza w jego historii byla smierc chibiego - imo.

SouL:

Nie chcę ciągnąć tego OT po całym dziale, więc odpiszę w Twoim poście. Od razu zaznaczam, że na tym kończy się pisanie nt anime w tym temacie.

Do rzeczy. To, że to wczorajszy odcinek to wiem, miałem na myśli - dzisiaj obejrzałem. Naruto24.pl odcinki w jakości HD wystawia co tydzień w czwartki.

Nie Twierdzę, że Nagato jest usprawiedliwiony i jego ból jest bólem absolutnym uzasadniającym to co zrobił, ale podoba mi się to że jako antagonista nie jest postacią jednowymiarową, ale taką z którą można się utożsamić i przez moment stanąć w jego butach, po części poczuć ten "Pain", który popchnął go do zaćmionej myśli o stworzeniu rzeczonego bólu w imię Świata pozbawionego bólu. Oksymoron goni oksymoron.

BTW, podczas śmierci Chibiego o mało sam nie załkałem...not. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem, że teraz zrobię lekki offtop ale może mi ktoś do końca wytłumaczyć na czym polega moc rinengana ? bo nie do końca łapię, oraz co oznaczają te znaki na Naruto jak wchłonął czakrę lisa

Sry za offtop :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SouL

SF jest tyle samo skillowy co Tekken ;)

I tez nie moge zrozumiec o co Ci chodzi w MvC3 i z Amaterasu. Patrzac na jej gameplay to bedzie bardzo dobra postacia, o co Ci chodzi?! Nic nie mowilem o Naruto vs SF o_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Nie zrozumiałeś :P

Po pierwsze nie porównujmy SF i Tekkena bo to dwie inne szkoły walki. Okizeme, Juggle. To znaki rozpoznawcze Tekkena, w którego zagrywałem się od czasów 1 odsłony aż po turnieje w T3, poprzez TTT i dalej. SF był zawsze żartobliwie wspominany przez graczy VF i Tekkena jako 'arkejd fajting'.

Nie mówiłem nic o powstaniu Naruto vs SF. Chodziło mi o porównanie tych dwóch gier. Może powinienem użyć słowa 'kontra' zamiast 'vs'.

Mówiłeś, że stawiasz na skill a nie widowiskowość, ale dla mnie to co robi capcom z najnowszą odsłoną ...vs marvel 3 i postaciami pokroju Amaterasu to taki właśnie skok na 'fajerwerki' kosztem 'zdyscyplinowanej akcji'.

Nie okłamujmy się - Naruto, nie będzie raczej brany na poważnie poza kręgiem wtajemniczonych i fanów serii na poletku bijatyk. Jednak moim zdaniem w tym tkwi jego piękno. Jest produktem niszowym, stworzonym dla konkretnej grupy społecznej/nie takiej wąskiej poza tym. Aczkolwiek podejrzewam, że sukces online NUNS2 przełoży się realnie na jego pozycję w tym skostniałym, okupowanym wiecznie przez te same gry, gatunku. Czego mu z całego serducha życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ;d To sobie fajne zdanie wyrobiles ;d Sorry, ale widac ze nie potrafisz grac w bijatyki skoro jedna z najlepszych bijatyk jest dla Ciebie zwyczajnym klepaniem po mordzie. A wiesz czemu tak uwazasz? Poniewaz w SF trzeba cwiczyc i nauczyc sie grac. To nie Tekken gdzie kazdy moze mashowac przyciski i wyjdzie mu jakis combos. Nie, tu musisz trenowac i sie nauczyc. Rozbiles mnie swoim brakiem doswiadczenia.... wow...

Nie maja duszy? Bezmyslnie napakowane koksy? Doprawdy? To czemu w innych grach, komiksach a nawet i filmach widzi sie nawiazania do wlasnie Street Fightera (chociaz by najlatwiejszy przyklad: shoryuken albo hadouken), a nie do Naruto? Wiesz czemu? Bo to najlepsza seria bijatyk 2D, a nawet bijatyk ogolem. Tekken 3 i Tekken TAG byly swietne. Reszta byla tylko niezla/kiepskawa. A SF? Niemalze kazda czesc byla swietna, to o czyms swiadczy ;) Wiec mi tu nie pitol ze swoim fanboyowym gadaniem, bo nie mowie ze to jest kiepska gra. Sam bym kupil to Naruto gdyby nie to ze jest IMO zbyt latwa do rozgryzienia, a kasy nie mam wystarczajaco duzo.

Moje zdanie (:P)

Świetna jak dla Kogo mnie rozwala ograniczone pole walki , dziwne postacie , nietypowa grafika i animacji jak pokaz slajdów. Dla mnie prawdziwą bijatyką będzie zawsze Tekken. I nie możesz mi powiedzieć że sie nie znam, po prostu nie lubie SF tak samo jak ty tekkena. Ćwiczyć powiadasz... Wiesz ile trzeba się namęczyć żeby nauczyć sie dobrych combosów w tekkenie ? proszę cie spędziłem przy tej grze czas od 1 - 6 więc troche wiem. Zgadza się niektóre są na jedno kopyto u paru postaci ale np: naucz sie pełnej sekwencji " łamań" Kingiem to zobaczymy co ci dluzej zajmie wymasterowanie postaci w SF czy to.. Aha Jeszcze kwestia występowania postaci SF gdzieś tam. SF powinno zostać w SF że pojawja się gdzie indziej to świadczy tylko o komercji tegbo tytułu , jak widać nie zrozumiałeś o jakiej duszy mówiłem . Chodzilo o postać ciekawe czy jaka kolwiek Postać z SF ma taką Historie pełną w dramaty i inne poruszające okoliczności jak NAruto , Kakashi i wiele innych postaci w tej serii. Nie jest fanboyem bo widzę za i przeciw grałem w SF nie raz i nie podobało mi sie wszystko takie sztywne i bezmyślne i to tylko moje zdanie nie chce cie przekonać że naruto jest lepsze tak jest ty wolisz " Bezmyślne koksy" a ja wole postacie które są wartościowe ale na takie poglądy to tak naprawdę stać tylko fana serii. Nie mam ci za złe że tego nie widzisz bo nim nie jesteś ( chyba ). Ty też ślepo patrzysz w to że SF najlepszy bo wszyscy super mega wymiatacza grają w tą serie to ty też musisz, równie dobrze mógłbym cie nazwać Fanboyem ale tego nie zrobię ponieważ nie jestem fanem SF i pisze co widze :) . Co do rozgrywki wole otwarte przestrzenie i tak jak koledzy wyżej pisali użyć troche szarych komórek a nie mashować przyciski które "Masterowałem kupe czasu". I efektowność rozgrywki też gra tutaj swoją solówkę nie ma drugiej tak efektownej bijatyki. A do Tekkena mam sentyment pierwsza i moja ostatnia bijatyka 2d w którą będę grał ( może jeszcze Soul Calibuir ale to nie dorównuje Tekkenowi :) )

Tak, wiem, że teraz zrobię lekki offtop ale może mi ktoś do końca wytłumaczyć na czym polega moc rinengana ? bo nie do końca łapię, oraz co oznaczają te znaki na Naruto jak wchłonął czakrę lisa

Sry za offtop :confused:

O mocy rinengana mało wiadomo , tylko tyle że jest najpotężniejszą techniką z 3 wzrokowych i ma jakieś tam ukryte moce jak dla mnie to nie wytłumaczyli tego zbyt dobrze albo jeszcze to zrobią , jest poprostu okryta legędą dzięki Mistrzowi Sześciu Ścieżek który też ją posiadał i jest ona bardzo rzadka , taka jest moja wiedza jak narazie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale offtop... ;P Co do kolekcjonerki to powinna byc na gameover.pl . Zreszta tam byla tez kolekcjonerka I części (ktora niedawno kupiłem ;D). Napisalem do nich maila to mi odpisali ze jezeli taka edycja sie pojawi to beda sie starali ja zalatwic... ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Nie zrozumiałeś :P

Po pierwsze nie porównujmy SF i Tekkena bo to dwie inne szkoły walki. Okizeme, Juggle. To znaki rozpoznawcze Tekkena, w którego zagrywałem się od czasów 1 odsłony aż po turnieje w T3, poprzez TTT i dalej. SF był zawsze żartobliwie wspominany przez graczy VF i Tekkena jako 'arkejd fajting'.

Nie mówiłem nic o powstaniu Naruto vs SF. Chodziło mi o porównanie tych dwóch gier. Może powinienem użyć słowa 'kontra' zamiast 'vs'.

Mówiłeś, że stawiasz na skill a nie widowiskowość, ale dla mnie to co robi capcom z najnowszą odsłoną ...vs marvel 3 i postaciami pokroju Amaterasu to taki właśnie skok na 'fajerwerki' kosztem 'zdyscyplinowanej akcji'.

Nie okłamujmy się - Naruto, nie będzie raczej brany na poważnie poza kręgiem wtajemniczonych i fanów serii na poletku bijatyk. Jednak moim zdaniem w tym tkwi jego piękno. Jest produktem niszowym, stworzonym dla konkretnej grupy społecznej/nie takiej wąskiej poza tym. Aczkolwiek podejrzewam, że sukces online NUNS2 przełoży się realnie na jego pozycję w tym skostniałym, okupowanym wiecznie przez te same gry, gatunku. Czego mu z całego serducha życzę.

O prosze, powoli dochodzimy do porozumienia ;)

Po pierwsze, masz racje ze SF tak byl nazywany, ale czemu? Poniewaz byl dostepny o wiele wczesniej i niemalze tylko na typowych maszynach arcade i tylko to o tym swiadczylo. Zarowno Tekken jak i SF sa skomplikowane i rownie trudne do opanowania. Tekken bo trzeba umiec wklepac okreslone combosy i kontynowac swoj juggle, a w SF trzeba wyczuc moment kiedy zrobic kontre, kiedy oszukac przeciwnika (bo da sie). SF to bardziej gra taktyczna, a Tekken to skillowa, jezeli juz mamy tak porownywac. No, ale obie gry sa rownie ciezkie do opanowania. Tak jak sie mowi, easy to play - hard to master :D

Po drugie, MvC zawsze bylo seria flashy-flashy do bolu, wiec tu nie ma co mowic ;d SF i MvC to kompletnie inne bijatyki.

Po trzecie, zgadzam sie totalnie. Mnie lyknelo Naruto, pomimo ze potem mnie znudzilo troche i sobie odpuscilem to i tak postacie sa swietne i to one tworza ta gre, jednak zbytnio odeszlismy od tematu. Ja mowilem tylko ze Naruto nie ma takich combosow jak SF, a SF nie ma takich niesamowitych akcji jak w NUNS. I to jest fakt :) Cos za cos. Sam bym kupil NUNSa gdyby nie to ze nie jestem kompletnym fanem ;d Ale przynajmniej dobrze, ze doszlismy do porozumienia.

Świetna jak dla Kogo mnie rozwala ograniczone pole walki , dziwne postacie , nietypowa grafika i animacji jak pokaz slajdów. Dla mnie prawdziwą bijatyką będzie zawsze Tekken. I nie możesz mi powiedzieć że sie nie znam, po prostu nie lubie SF tak samo jak ty tekkena. Ćwiczyć powiadasz... Wiesz ile trzeba się namęczyć żeby nauczyć sie dobrych combosów w tekkenie ? proszę cie spędziłem przy tej grze czas od 1 - 6 więc troche wiem. Zgadza się niektóre są na jedno kopyto u paru postaci ale np: naucz sie pełnej sekwencji " łamań" Kingiem to zobaczymy co ci dluzej zajmie wymasterowanie postaci w SF czy to.. Aha Jeszcze kwestia występowania postaci SF gdzieś tam. SF powinno zostać w SF że pojawja się gdzie indziej to świadczy tylko o komercji tegbo tytułu , jak widać nie zrozumiałeś o jakiej duszy mówiłem . Chodzilo o postać ciekawe czy jaka kolwiek Postać z SF ma taką Historie pełną w dramaty i inne poruszające okoliczności jak NAruto , Kakashi i wiele innych postaci w tej serii. Nie jest fanboyem bo widzę za i przeciw grałem w SF nie raz i nie podobało mi sie wszystko takie sztywne i bezmyślne i to tylko moje zdanie nie chce cie przekonać że naruto jest lepsze tak jest ty wolisz " Bezmyślne koksy" a ja wole postacie które są wartościowe ale na takie poglądy to tak naprawdę stać tylko fana serii. Nie mam ci za złe że tego nie widzisz bo nim nie jesteś ( chyba ). Ty też ślepo patrzysz w to że SF najlepszy bo wszyscy super mega wymiatacza grają w tą serie to ty też musisz, równie dobrze mógłbym cie nazwać Fanboyem ale tego nie zrobię ponieważ nie jestem fanem SF i pisze co widze :) . Co do rozgrywki wole otwarte przestrzenie i tak jak koledzy wyżej pisali użyć troche szarych komórek a nie mashować przyciski które "Masterowałem kupe czasu". I efektowność rozgrywki też gra tutaj swoją solówkę nie ma drugiej tak efektownej bijatyki. A do Tekkena mam sentyment pierwsza i moja ostatnia bijatyka 2d w którą będę grał ( może jeszcze Soul Calibuir ale to nie dorównuje Tekkenowi :) )

Uo jezu. Zrozum czlowieku, to wlasnie Ty nienawidzisz SF bo mowisz same zle rzeczy ;d Czy ja lubie Tekkena? Nie, uwielbiam trojke - to byla swietna bijatyka. Teraz zwalili troche szostke, ale no trudno. Ja lubie SF, wedlug mnie jest najlepszy fighter, ale to nie oznacza ze mam klapy na oczach. Marvel vs Capcom jest super, Guilty Gear jest super, Tekken jest dobre, a nawet nowe BlazBlue jest swietne. Jednakze mam sentyment do tej serii i dlatego ja wychwalam. A Ty przeginasz troche: Ograniczone pole? Pokaz mi czy w Tekkenie jest wiecej miejsca. Dziwne postacie? To juz gusta, wiec ok. Ale pokaz slajdow? Gdzie animacja w SF jest plynniejsza niz w Tekken 6? No to tu juz palnales ;d O combosach napisalem juz wyzej u SouLa wiec nie mam co pisac po raz kolejny. Komercyjnosc? Haha! To Ci dobre ;d Po prostu ta seria jest legenda, jest tak znana po prostu ze ludzie z przyjemnoscia nawiazuja do niej (Scott Pilgrim all the way). Postacie? Olaboga, prosze Cie. To jest bijatyka, przeciez postacie w Tekkenie czy innych bijatykach tez nie maja zadnych niesamowitych historii. Prosze Cie, Ty porownujesz postacie z bijatyki z postaciami z mangi?! To troche nie fair, co nie? To tak jakby mowic, ze Shaun of the Dead nie jest wybitnym filmem, a Incepcja jest lepsza. Duuh, 2 rozne swiaty i nie nalezy tego mieszac.

Lubisz otwarte przestrzenie? Fine. Lubisz Naruto i uwazasz, ze ma lepsze postacie? Rozumiem to, tylko nie pieprz za przeproszeniem takich bzdur na temat SF, bo nie wiesz co mowisz. A i jeszcze jedno. SC oraz Tekken to bijatyki 3D, nie 2D. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekken vs SF ... tego brakowało w temacie naruto lol. Słyszałem ostatnio ,że ma wyjść gra SF vs Tekken więc załóżcie sobie taki temat i tam o tym dyskutujcie :whistling:.

Co do Naruto to w NUNS jak się gra z kumplem u boku to już jest całkiem inna gra. W NUNS2 nawet jak skopią fabułę w singlu to za multi im to wybaczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×