Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

a nawet nie wiedziałem kiedy są te aktualizacje bo rzadko kiedy wchodzę na psn :confused:, to teraz wyszedłem za nubka :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo czy będzie demo na Polskim psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy w NS:UNS 2 będzie tryb online czy po raz kolejny będziemy pozbawieni możliwości tłuczenia innych graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy w NS:UNS 2 będzie tryb online czy po raz kolejny będziemy pozbawieni możliwości tłuczenia innych graczy?

Będzie, ale nie wiem czy w demie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ogromnym fanem Naruto i ogladam go co tydzien itd. btw. Gra bedzie napewno lepsza od 1 bo bedzie az do walki z Painem czyli Oooogar. No i oczywiscie Itachi Susanoo, Sasuke Akatsuki i Naruto SAGE MODE ^^. A demko ma byc jutro tak donosza najnowsze wiadomosci na jednej stronce( niepamietam jakiej).

Pozdro.

Edytowane przez Leito_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moze byc jutro, skoro aktualizacje PSS są w środy(dzisiaj) a demka jak nie było, tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W necie znalazłem informacje, że w tym tygodniu demo pojawi się na japońskim PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moze byc jutro, skoro aktualizacje PSS są w środy(dzisiaj) a demka jak nie było, tak nie ma.

W necie znalazłem informacje, że w tym tygodniu demo pojawi się na japońskim PSN.

I co ktoś wie jak z tym demem ?

Jeszcze jeden post poleci z zapytaniem o demko to za nim polecą ostrzeżenia za offtop.

Jeśli te (demo) ma się pojawić na PSS teraz, albo w niedalekiej przyszłości to na pewno się o tym dowiecie w dziale Newsy, lub dzięki 'uprzejmości' przeglądarki google.

warned.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym blogu gry, data premiery dema, dla Japonii została ustalona na 29 lipca dla obu konsol(PS3 i xboxa360). Zawierać będzie walkę z bossem, Kakashim, czyli to samo co mogliśmy zobaczyć na gameplay'u z E3:P

Edytowane przez SouL
Teraz już wszyscy wiedzą kiedy się pojawi to nieszczęsne demo. Good job. ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Must have. Może być prosty, może być nędzny fabularnie, ale dla czystego funu i tak kupię UNS'a w dniu premiery. Oby nie było tylko żadnych jaj z dystrybucją w Polsce.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwością. Nie grałem w jedynkę, ale dwójkę na pewno kupię i mam nadzieję, że spełni moje wymagania i przyjemnie będzie się młóciło wrogów i przechodziło Story Mode.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na japońskim PSN jest już demo waży tylko 250 mb więc jak ktoś chce to niech zasysa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko miażdzy. Jestem pod dużym wrażeniem a sekwencje QTE wyglądają lepiej niż w GOWIII :o

Edytowane przez M4NG4N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zwędziłem z Japonii ów demko i zaskoczyłem się. Oj się zaskoczyłem.

Jestem fanem tego anime i na bieżąco, co tydzień, śledzę poczynania Naruto.

Czym się tak zaskoczyłem? Oprawą wizualną (toż to wygląda jak anime w akcji) oraz szczegółami z jakimi oddane są poszczególne walki. Wszak mamy do czynienia z jedną walką w czasie trwania demka, ale można zauważyć, że twórcy za punkt honoru objęli sobie jak najwierniejsze oddanie dramaturgii tamtych (animowanych) akcji.

Gra jest skierowana dla fanów/stworzona przez fanów anime.

Jako taki, na pewno się w ten tytuł zaopatrzę. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnego blogu gry dowiedziałem się, że gra w grze zostały zaimplementować nowe systemy, których w demie nie uświadczymy (jakich - nie wiem, tajemnica twórców), i że twórcy chcieli dać tą najnowszą wersję, razem z tymi tajemniczymi systemami, ale nie wyrobili się z czasem;/

A tak dla osłody dodam najnowszy skan z V-jump'a dotyczący Naruto: UNS2

1280561733550.jpg

Edytowane przez wiN4t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem w demie nie zawieli zmienili w stosunku do pierwowzoru. Chyba że porostu nic szczególnego nie zauważyłem. Walki znowu są bardzo proste i wydaje mi się że szybko będą się nudzić ;/. Mam nadzieje że się mylę bo strasznie czekałem na tą grę.

Edytowane przez brunoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko miażdzy. Jestem pod dużym wrażeniem a sekwencje QTE wyglądają lepiej niż w GOWIII :o

Takich smaczków w jedynce nie było. Jeśli tak ma wyglądać story mode to ciężko będzie się oderwać od konsoli. Cały czas liczę, że gra nie zawiedzie fabularnie i pojawią się przerywniki filmowe. Poza tym mogę podpisać się pod wszystkim co napisał(? ekhm) Soul.

Edit: Sorry za typo Soul, nie chciałem zrobić z Ciebie niewiasty ;). Poprawione.

Edytowane przez SouL
Nie ma problemu, droczyłem się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czyli NUNS2 bedzie do walki z Painem wlacznie ? :woot: Super, myslalem ze tylko do i finito, "TBC"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście fabuła gry obejmuje wszystko co zdarzyło się od powrotu Jirayi i Naruto do chwili walki z Nagato to zapowiada się naprawdę długi tryb story. Mam tylko pewne obawy odnośnie tego, czy uda im się to jakoś zręcznie spiąć, bo jeśli między walkami znowu graczom zaserwują lekturę o tym co się w międzyczasie stało zamiast krótkich przerywników filmowych to będę trochę rozczarowany. W końcu mamy 2010 r. a na płycie BR można upchnąć naprawdę dużo danych, a już na pewno kilka godzin animowanych cut-scenek powinno się tam zmieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×