Skocz do zawartości
=DeiDara=

Naruto Shippuuden : Ultimate Ninja Storm 2

Rekomendowane odpowiedzi

No ja tez kupilem dzis NUNS 1 w edycji kolekcjonerskiej ;P Az dziw ze wczesniej nie grałem ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie pisze. Szkoda, ze nie dodali Amaterasu zamiast Larsa ;d Ale pisze sie na turniej jak nic, mimo ze w porownaniu z Wami jestem (zapewne) kiepski :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naruto Ultimate Ninja Storm 2 TV ( Naruto Sage Mode)

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli rzeczywiście story mode ma trwać ok. 15-16h, to wygląda na to, że fabuła zostanie jednak przedstawiona raczej w skróconej formie..

Musze sie do tego odniesc, niestety tak chyba bedzie jak napisales, tryb story w NUNS1 mi wlasnie zajal mniej wiecej 15-16h a wiadomo jak tam bylo, 0 cutscenek / pomijanie niektorych arcow (np Zabua's Arc). Dobrze ze QTE beda bardzo mocno nawiazywac do walk z oryginalu, to troche podratuje singla i zacheci do jego przejscia.

Cos mi sie zdaje ze story bedzie znowu z dupy, no, ale multi uratuje wszystko :)

edit: porownanie wersji konsolowych: http://www.saiyanisland.com/2010/08/ps3-vs-360-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2/#more-483

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to Story Mode ma mieć jakieś 16h, dodając misje poboczne itp

W Shippuudenie było bardzo dużo fillerów i jak by je wykasować to zamiast istniejących 170 odcinków zostało by ze 120 :thumbsup:. Mam nadzieję, że jakieś cut-scenki będą bo w jedynce ich strasznie brakowało i dla osób, które nie miały styczności z Naruto nie wiedzieli o co chodzi

W jakimś tam reportażu (chyba na E3) koleś mówił, że Story Mode będzie miał 14h, a żeby przejść grę na 100% trzeba będzie poświęcić 40h.

Nowe skany z V-jump'a, wreszcie potwierdzili Kirabe(Killer Bee):

21875341.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem nadzieje na poczatek pazdziernika a tu jeb, premiera 21 :(

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na 1 września przesunęli Mafię 2, teraz obsuwa na 21 października NUNS2 - foch :beee:

Zagrywam się teraz w pierwszą odsłonę tej znamienitej gry i w głowę zachodzę jak JA (wielki fan Naruto) mogłem ominąć NUNS w pierwszej kolejności.

Okazuje się, że ta wersja nie jest supportowana przez trofea, a jako były Trophy Hunter/whore to było nie do przełknięcia. Na szczęście te czasy minęły i bawię się setnie. Tym bardziej nie mogę się doczekać premiery NUNS2.

Będzie ogień.

Alu - masz przyzwolenie na masową organizację turnieju, jak tylko gra uderzy w półki sklepowe. ;)

narutoshippudenultimateb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na 1 września przesunęli Mafię 2, teraz obsuwa na 21 października NUNS2 - foch :beee:

Zagrywam się teraz w pierwszą odsłonę tej znamienitej gry i w głowę zachodzę jak JA (wielki fan Naruto) mogłem ominąć NUNS w pierwszej kolejności.

Ja wczoraj kolo 3 w nocy wbilem 100%, wszystkie 101 misji na max gwiazdeczek, fajne i przyjemne wyzwanie.

Alu - masz przyzwolenie na masową organizację turnieju, jak tylko gra uderzy w półki sklepowe. ;)

Nie potrzebuje owego ;)

Juz chyba nawet mam zasade pierwsza, moderatorom wstep wzbroniony :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem w demo jeszcze kilka razy, poczytalem po necie i sobie odpuszcze NUNS 2 na chwile obecna. Jako ze lubie bardziej zaawansowane bijatyki, a widowiskowosc odstawiam na bok w nich, to tez kupie jak stanieje :) W pazdzierniku czeka na mnie nowy NFS i Vanquish ;) Milego mlocenia w turnieju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, że premiera dopiero 21 października :teehee: może zdążę znaleźć nową pracę bo na razie lipa :verymad:

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się cieszę, że premiera dopiero 21 października :teehee: może zdążę znaleźć nową pracę bo na razie lipa :verymad:

Aj, dragneel, pomysl, gdyby wyszlo na poczatku, to do 21-ego jakbys juz znalazl prace mogloby spasc z ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie czy bedzie dostepna kolekcja limitowana tej zacnej gry w Polskim sklepie internetowym ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem w demo jeszcze kilka razy, poczytalem po necie i sobie odpuszcze NUNS 2 na chwile obecna. Jako ze lubie bardziej zaawansowane bijatyki, a widowiskowosc odstawiam na bok w nich, to tez kupie jak stanieje :)

Gram od dłuższego czasu w NUNS1 (poziom Insane) i nie ma mowy o 'głupiej' nastawionej na same fajerwerki zabawie. W Naruto właśnie najlepsze jest wyczucie i taktyczne podejście do oponenta, a zarazem sprawne manipulowanie czakrą. Na początku, owszem byle masher może mieć frajdę z gry, ale jak chce się wyciągnąć najlepsze smaczki, to można naprawdę trzepać niezłe akcje. Motyw z idealnie wlepionym 'blokiem' który przenosi Cię za plecy oponenta, przerywając jego combo itd. to tylko jedna z wielu ciekawostek pozwalająca na poza, jakby nie było widowiskową akcją - oddać pole do popisu osobom ze skillem, tudzież pomysłem na własną grę. Komputerowy przeciwnik i tak nie odda tej głębi walki co 'żywy', ale tutaj właśnie dochodzimy do NUNS2 z opcją multi. :D

Osobiście, jako ogromny fan Naruto, nie mogę się wręcz doczekać, bo te 'bardziej zaawansowane bijatyki' po latach swoją oklepaną koncepcją zamulają, stąd miło że na rynku pojawia się ciekawa alternatywa, która nie tylko oddaje klimat anime w stosunku 1:1, ale przede wszystkim 'leje po gębie z przytupem'. W to mi graj! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ SouL

Tak, ale wszystko opiera sie na tym znikaniu za przeciwnikiem i dobrym refleksem. Ale tu chodzi mi o system combosow, ktorego.... Praktycznie nie ma! A cos takiego jest dosyc ciezkie do przyjecia fanowi SF ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW - Edycja Kolekcjonerska MUST HAVE !! Ale czy bedzie w Polsce dostepna ;//

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam was ! żadne znikanie ! ..... to jest sztuka podmiany Kawarimi no Jutsu podmieniasz swoje ciało z pienkiem drzewa !!!!.

A edycja kolekcjonerska w polsce na pewno nie będzie ;/

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore kolekcjonerke :D , mam nadzieje, że nie będzie kosztować 300 zl :confused:. Głownie chodzi mi o Minato :laugh:

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biore kolekcjonerke :D , mam nadzieje, że nie będzie kosztować 300 zl :confused:. Głownie chodzi mi o Minato :laugh:

I tak go dostaniesz jako DLC .... Płatne DLC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak będę musiał zapłacić pewnie ze 30 zl wiec jak by limitka kosztowała ze 240 zl to mogę dać .mam w tedy DLC, art i muzyczkę z gry :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ SouL

Tak, ale wszystko opiera sie na tym znikaniu za przeciwnikiem i dobrym refleksem. Ale tu chodzi mi o system combosow, ktorego.... Praktycznie nie ma! A cos takiego jest dosyc ciezkie do przyjecia fanowi SF ;)

Ajjj, idz Kroogciu, ty padawanie (patafianie XD), wlasnie dlatego naruto goruje nad kazda bijatyka, arena w 3d, mozesz po niej szybko sie przemieszczac, rozmieszczac pulapki, wykorzystywac jutsu/ultimate jutsu i 4-5 sprawdzonych combosow + chwyty - czego do szczescia wiecej potrzeba ?

Dynamika w tej grze > all, kazda bijatyka wysiada, wole takie taktyczne podejscie niz rozpiske kombosow przyklejona na telewizorze i bezmyslne jej klepanie aby za 1 combo zrobic K.O - imo zenada ;)

Osobiście, jako ogromny fan Naruto

Aaaa, wiec to ty jestes tym narutardem

:laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez SouL
Szlak, a liczyłem że to nie ujrzy światła dziennego. Gad demn internet. Moja kariera skończona. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, wiec to ty jestes tym narutardem

WTF [email=!!!!!!!@!#!#$!$$

!!!!!!!@!#!#$!$$[/media[/email]]

:laugh: :laugh: :laugh:

129110464147398759.jpg

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×