Skocz do zawartości
ONE

Dragon Age 2

Rekomendowane odpowiedzi

O ilę się nie mylę, to o tym czy dostajemy zbroję, czy też nie, decyduje nie sejw z jedynki, ale zarejestrowanie obu gier na BW SN.

Obie mam zarejestrowane, ściągnąłem czarne emporium, lecz tej zbroi nie mam...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ilę się nie mylę, to o tym czy dostajemy zbroję, czy też nie, decyduje nie sejw z jedynki, ale zarejestrowanie obu gier na BW SN.

Dokładnie tak. Uściśliłem kilka postów wyżej., Decyduje rejestracja na Bioware. Dlatego niektórzy mają zbroję pomimo tego, że np. w jedynkę grali na Xklocku a dwójkę ogrywają na PS3. Dokładnie wyjaśnił to bodajże jeden z adminów na forum oficjalnym gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam, zapomniałem dodać klucz z odwrotu ''kamiennego więzienia'' xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Sandala ;)

A może jakieś szczegóły? Kto to ten Sandal,gdzie go moge spotkac?

Kurcze,jakoś dziwnie się nie wkleił cytat. Chodziło o moje pytanie gdzie mogę dokonac upgradu broni i zbroi runami.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sandal to jeden z tych dwoch krasnoludow z Twojej chaty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jakieś szczegóły? Kto to ten Sandal,gdzie go moge spotkac?

Kurcze,jakoś dziwnie się nie wkleił cytat. Chodziło o moje pytanie gdzie mogę dokonac upgradu broni i zbroi runami.

W pierwszym roździale Sanadal (to ten down-krasnolud) razem ze swoim starym siedzą w górnym mieście najprawdopodobniej tam gdzie bierzesz questa z wyprawą na głębokie ścieżki.

Kiedy już będziesz obywatelem Kikrwal i miał tą chatę w Górnym dwójka krasonolodów przeprowadzają się do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie czy sklad taki jak łotrzyk na dwie bronie(ja) dwoch magow oraz wojownik jest dobrym skladem? I jak by ktos mi mogl powiedziec jak najlepoiej rozdac punkty i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Dragon Age 2 za mną. Zdecydowanie o wiele pozytywniej względem jedynki którą nawet nigdy nie ukończyłem. Tutaj postacie bardziej przypadły mi do gustu, główna fabuła jak i sam Nasz "Champion" również. Co do samego zakończenia to

mam rozumieć że albo opowiadamy się za magami albo za templariuszami i to tyle?

. Szczerze mówiąc spodziewałem się jakiegoś większego boom i w ogóle tym bardziej że

na kontynuacje nie ma co liczyć

.

mam takie pytanie czy sklad taki jak łotrzyk na dwie bronie(ja) dwoch magow oraz wojownik jest dobrym skladem? I jak by ktos mi mogl powiedziec jak najlepoiej rozdac punkty i

Ja osobiście podróżowałem, wypełniałem misję z bohaterami których po prostu lubię bo byłem ciekawy ich reakcji na poszczególne zadania, wypowiedzi. Aczkolwiek wydaje mi się że najlepiej mieć jakiegoś wojownika, łotrzyka, maga oraz Varrika(niby to łotrzyk aczkolwiek leje on na dystans i niszczy obszarowo lub kilku naraz) jeśli patrzeć pod kątem takim strategicznym a nie że kogoś się lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wiadomo juz cos moze o nowych DLC ? :)

Pomijajac Czarne Emporium i nowego zawodnika w druzynie :)

Edytowane przez buli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , może nie na temat.Dziś mi przyszło na mojego maila.

"To właśnie fanom takim jak Ty Dragon Age II zawdzięcza swój sukces. Nasza nowa gra znalazła 1.000.000 nabywców jeszcze szybciej, niż jej poprzedniczka - Dragon Age: Początek. W imieniu całego zespołu BioWare i Electronic Arts pragniemy serdecznie podziękować Ci za wsparcie! "

To jest część wiadomości :)

PS.Ten kto ma swój egzemplarz gry , też pewnie dostał wiadomość :thumbsup:

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Male pytanko. Pojawil mi sie w dzienniku zapis PLOTKA. Kiedy zaznaczam i akceptuje misje nie wiem gdzie mam sie udac po przejsciu do mapy. Jakies rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Male pytanko. Pojawil mi sie w dzienniku zapis PLOTKA. Kiedy zaznaczam i akceptuje misje nie wiem gdzie mam sie udac po przejsciu do mapy. Jakies rady?

Pewien nie jestem ale o ile dobrze pamietam to musisz isc do Koscianego Szybu (warto tez sprawdzic swoje wiadomosci przedtem).

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewien nie jestem ale o ile dobrze pamietam to musisz isc do Koscianego Szybu (warto tez sprawdzic swoje wiadomosci przedtem).

Tylko ze tych plotek jest dosc sporo(ok 8 ) i ktora nie zaznacze to nie chce pokazac dokad isc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze tych plotek jest dosc sporo(ok 8 ) i ktora nie zaznacze to nie chce pokazac dokad isc...

Aaaa ... w takim razie musisz pruc z linia fabularna, stopniowo te questy beda sie zamieniac w aktywne zadania poboczne.

Edytowane przez AlucardMZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie plotkami się niema co przejmować. Jak rozwiązujesz wszystkie questy poboczne to plotki w końcu tam trafiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będą jakieś nowe dodatki do gry? Bo lekko już mi się nudzi łupanie w DA 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jeszcze BioWare Cię zasypie tymi "dodatkami" do Dragon Age 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy powstanie coś na wzór rozszerzenie jak to miało miejsce w pierwszej części - Przebudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej! pytanie: czy Wam tez tak strasznie tnie dźwięk???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dla dodatków wybrałem grę na ps3. :)

Mozesz rozwinac te mysl ? Przyznam szczerze ze mnie zaciekawiles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozesz rozwinac te mysl ? Przyznam szczerze ze mnie zaciekawiles.

W jedynkę grałem na Xbox360, brak polskiego liva i parę innych rzeczy odpychało mnie od zakupu dodatków na tamtą konsolę. Od kiedy mam PS3 zakup gier, dodatków jest prosty jak budowa cepa. ;)

Edytowane przez Fan_xbox360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynkę grałem na Xbox360, brak polskiego liva i parę innych rzeczy odpychało mnie od zakupu dodatków na tamtą konsolę. Od kiedy mam PS3 zakup gier, dodatków jest prosty jak budowa cepa. ;)

W sumie racja, wtedy jeszcze nie bylo polskiego live'a na xboxie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man nadzieję, że nie będzie takich rzeczy jak na Mass Effect 2. Ostatnie dodatki działały tylko na wersji ANG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×