Skocz do zawartości
ONE

Dragon Age 2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam Pytanko :)

Dostałem "Dragon Age 2 Bioware Signature Edition" i nie wiem jak ściagnąć ową ściezkę dźwiekową z gry.

Zrobiłęm tak jak było to napisane w instrukcji, wpisałem kod, który został pomyślni przyjety na stronie bioware.com/redeem

ale co dalej...??? Nigdzie nie moge znaleźć jakiegoś linku żebym tą ścieżkę ściagnął...

Pomożecie???

Z góry wielki dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Pytanko :)

Dostałem "Dragon Age 2 Bioware Signature Edition" i nie wiem jak ściagnąć ową ściezkę dźwiekową z gry.

Zrobiłęm tak jak było to napisane w instrukcji, wpisałem kod, który został pomyślni przyjety na stronie bioware.com/redeem

ale co dalej...??? Nigdzie nie moge znaleźć jakiegoś linku żebym tą ścieżkę ściagnął...

Pomożecie???

Z góry wielki dzieki :)

Profil->Zarejestrowane promocje gry->Dragon Age II Soundtrack - Signature Edition Edytowane przez Vuko Drakkainen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę się tylko upewnić. Jeśli nie kupiłem tomu dającego jeden punkt zdolności oraz ulepszenia zbroi dla Varricka w pierwszym akcie (bo musiałem zainwestować w ekspedycję i nie miałem kasy...) to już nigdzie nie znajdę tych przedmiotów w następnych aktach? Jeśli tak, to jest następna kretyńska cecha tej gry...

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ma zwiazek z tym ze miedzy kazdym z rozdzialow sa te przerwy kilkuletnie...

Nie wiadomo co bardziej kretynskie, brak tych przedmiotow czy fakt ze po kilku latach dalej czekaja w skrzynkach np. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profil->Zarejestrowane promocje gry->Dragon Age II Soundtrack - Signature Edition

Dziękować :) Szukałem tam ale musiało mi to jakoś umknąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ma zwiazek z tym ze miedzy kazdym z rozdzialow sa te przerwy kilkuletnie...

Nie wiadomo co bardziej kretynskie, brak tych przedmiotow czy fakt ze po kilku latach dalej czekaja w skrzynkach np. ;P

Ja rozumiem, że to w jakiś sposób jest uzasadnione sposobem prowadzenia narracji...ale mogłyby być dostępne w inny sposób. W końcu to są zwykłe itemy i ich wartość przez całą grę jest taka sama. Z każdym rozdziałem w sklepach dostępny jest inny lepszy ekwipunek, ale tomy mogłyby zostać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś kupić DA2 taniej niż w sklepach z soundtrackami z gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie przeszedlem gre z pieknym wynikiem 51h :) i wcale nie zrobilem wszystkich questiow (nie zwerbowalem Isabeli + pare innych questow). Bardzo polecam gre na poziomie Trudnym, dzieki czemu co drugra/trzecia walka wymaga uzycia pauzy i strategicznego podejscia do walki. Jednak minus trybu trudnego jest taki ze czasem jakas walka jest wyjatkowo trudna i to czy ja przejdziemy zalezy tylko od szczescia. Skalnego upiora nie wytrzymalem i przelaczylem na normal, przed walka z nim mialem godzinna walke na proby i bledy ze smokiem, ktora w koncu zakonczyla sie sukcesem, ale jak zobaczylem ze on jest rownie trudny lub trudniejszy to juz nie mialem sily i skorzystalem ze zmiany trudnosci :) Ale najlepiej wspominam walke z wielkim smokiem - na poczatku widzac jakie to bedzie trudne bylem pewien ze bedzie mnie czekac znow zmiana poziomu trudnosci, ale jednak sie udalo. Walka trwala rowne 42 minuty (bez wczytywania gry) , jak smok mial 40%hp stracilem nadzieje na sukces, cała druzyna oprocz aveliny lezala, ale uzylem laski mythal i jakos sie udalo:) Po wygranej nie moglem uwiezyc ze mi sie to udalo :)

Gra jak dla mnie 9/10 - najbardziej mi sie podobala walka, lecialem od questa do questa czasem nie patrzac na jego tresc zeby moc rozwalac kolejnych przeciwnikow:), grafika nie jest tak tragiczna jak w DAO i wg mnie spelnia standardy PS3, dobra fabula, questy, mega dialogi, bardzo mi sie podoba wiele uproszczen w stosunku do DAO - system tworzenia przedmiotow (runy trucizny mikstury) ekwipunek itp. Na minus dla mnie mozna zaliczyc tylko to ze zbyt czesto i dlugo gra musi sie wczytywac. No ale tak to juz jest w grach bioware, wolą zamkniety system obszarow zamiast zrobic jeden duzy otwarty swiat, chociaz nie wiem czy otwarty swiat bylby dobrym rozwiazaniem. Wielu z was narzeka na powtarzalajace sie lokacje, mi to wcale nie przeszkadza, ale jednak troche przesadzili ze niektore jaskinie sa IDENTYCZNE, co do zawiech to pare razy mi sie zdarzylo, jednak nie jest to notoryczne zjawisko. Ahh zaraz sie zabieram za gre od nowa inna klasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Flo

Wie ktoś jak zostać vicehrabią?

Przed samym finalem opowiedzialem sie po stronie komtur (bylem za wybiciem wszystkich magow) potem zabilem Andersa.

Po finalowej walce wszyscy na kolana przede mna i zostalem wicehrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powie mi jak zwerbowac

UWAGA SPOILER Fenrisa KONIEC SPOILERA

? Jestem w 3 akcie i nie mam go w teamie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś powie mi jak zwerbowac

UWAGA SPOILER Fenrisa KONIEC SPOILERA

? Jestem w 3 akcie i nie mam go w teamie.

Przegapiłeś go w pierwszym rozdziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos zrobił questa Awierganskie zwoje? Bo nie moge odszukac ostatniego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli gram magiem mogę normalnie przyjmować stronę templariuszy dla trofeum??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos zrobił questa Awierganskie zwoje? Bo nie moge odszukac ostatniego...

tutaj masz wszystko pokazane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy już przeszli.

Jeśli wybiorę stronę magów to stracę zarówno Fenrisa jak i Aveline, czy tylko tego pierwszego? Jeśli odejdą oboje będę ugotowany bo zostanę bez tanka....

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq

U mnie wygladalo tak ze Aveline sie wahala ale zostala przy mojej stronie (raczej na pewno z powodu ze mialem na maxa z nia przyjazn) a Fenris wpierw odszedl a w nastepnej cutscence miedzy walkami pytal czy moze wrocic ;P

Tez sie obawialem bo Aveline tez byla moim tankiem ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za tego posta. Jakis bug. Poza tym gre przeszedlem wlasnie wczoraj i gra jest świetna wg mnie. Najbardziej boli ze niemalze kazdy aspekt w grze mozna bylo zrobic o wiele lepiej gdyby poswiecilo sie czasu wiecej na szlif ale i tak gra sie niesamowicie fajnie.

btw. jak wstawic w spoiler bo mam kilka pytan i ogolnie pogadac o jednej sprawie chcialem .

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj przekroczyłem 10h grania w pierwszym akcie... muszę powiedzieć że trudno się oderwać od questów:) ale jednak poziom ogólny gry jest niższy niż DA:O... brakuje mi trochę klimatu i Morrigan:P

w 10h zrobiłem już 43 zadania (główne, poboczne, towarzyszy i plotki) i nie wyszedłem jeszcze z pierwszego aktu więc domniewam że gra jest długa co mnie bardzo cieszy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha po ukończeniu drugiego razu nie wpadł mi trof to epickie ;/ Zacznę jeszcze raz tym razem łotrzykiem i jak nie wpadnie mi znów, to mogę się z platyną pożegnać. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam pecha po ukończeniu drugiego razu nie wpadł mi trof to epickie ;/ Zacznę jeszcze raz tym razem łotrzykiem i jak nie wpadnie mi znów, to mogę się z platyną pożegnać. :(

Dwa razy przeszedłeś już tą grę!?!?! To ona taka krótka jdnak czy ty grasz całymi dniami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z serii głupich (choć podobno takich nie ma).

Czy dodatek Czarne Emporium będę miał zawsze z nową grą? W sensie czy to jest dodatek tylko z Signature Edition, czy tez bęe go miał zawsze jak kupię nowa, zafoliowaną grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy przeszedłeś już tą grę!?!?! To ona taka krótka jdnak czy ty grasz całymi dniami ??

Miałem weekend wolny, więc się zaszyłem w domu i pykałem. Za drugim razem grałem po pracy przed praca i czasami podczas pracy. :D

Ale jak dla mnie dużo krótsza niż jedynka.

Pytanko:

Gdzie są te wszystkie księgi na temat zakonu?

Edytowane przez Fan_xbox360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ile zajęło Wam przejście całości gry w godzinach?? Ja gram 25h zaliczając niemal wszystkie questy, wkręciłem się i mam nadzieję, że jeszcze sporo przede mną(nie pisze gdzie jestem,żeby grającym zabawy nie popsuć).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z serii głupich (choć podobno takich nie ma).

Czy dodatek Czarne Emporium będę miał zawsze z nową grą? W sensie czy to jest dodatek tylko z Signature Edition, czy tez bęe go miał zawsze jak kupię nowa, zafoliowaną grę?

Ponawiam pytanie. Z góry dzięki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sprzedaja w sklepach narazie wszedzie dodaja czarne emporium ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×