Skocz do zawartości
ONE

Dragon Age 2

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na pewno kupię,oczywiście jak stanieje i z lektorem PL .

Jedynka bardzo mi sie podobała .

Dobra fabuła świetne postacie dialogi i dubb - klimat był naprawdę świetny .

Do tego fajne miejscówki jak wieża magów czy las Dalijskich elfów .

System walki był słaby i to widze w 2 sie nie zmieni poza tym że bedzie efektowaniej i dynamiczniej .

Wszystko zalezy od fabuły postaci i dialogów jak to będzie na poziomie 1 to biore w ciemno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno kupię,oczywiście jak stanieje i z lektorem PL .

Jedynka bardzo mi sie podobała .

Dobra fabuła świetne postacie dialogi i dubb - klimat był naprawdę świetny .

Do tego fajne miejscówki jak wieża magów czy las Dalijskich elfów .

System walki był słaby i to widze w 2 sie nie zmieni poza tym że bedzie efektowaniej i dynamiczniej .

Wszystko zalezy od fabuły postaci i dialogów jak to będzie na poziomie 1 to biore w ciemno .

Nie liczyłbym na lektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a mi się nawet podoba jak stanieje to na pewno kupię

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie teraz zgłębiłem temat i EA nie ma w planach dubbingu PL !!

Jeśli to prawda to sram na nich i nie kupię 2 .

Że niby ma mi teraz Morrigan (miała świetnie dobrany głos ) pierd@#$@ jakąś zjebaną angielszczyzną czy tam nawet po francusku ?!?!? (chodzi plotka że ma powrócic w 2 )

To są kpiny, rozumiem że w Dead Space wystarcza napisy ale nie tu !

Dubb w demie jest tragiczny nie podoba mi się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dubb w demie jest tragiczny nie podoba mi się .

Podzielam Twoje emocje w sprawie braku pełnej lokalizacji, i z grubsza opinię dotyczącą głosów z dema. Ale co zrobisz, skoro nie brakuje w Polsce osób, którym wszystko co po angielsku "smakuje" lepiej. To po uj się miało EA Polska spinać i na koszta narażać? Żeby później znowu na forach ludzie na rodzimy dubbing narzekali? I sumie to się im nie dziwię. Edytowane przez Vuko Drakkainen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fronczewski dawał rade w DA, a teraz pytanie z innej beczki wiadomo coś czy polska wersja będzie się gryzła z angielskimi dodatkami? Jeżeli tak, to omijam wersje z napisami pl.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fronczewski dawał rade w DA, a teraz pytanie z innej beczki wiadomo coś czy polska wersja będzie się gryzła z angielskimi dodatkami? Jeżeli tak, to omijam wersje z napisami pl.

:D

To wprawdzie tylko domysł, ale skoro nie gryzły się przy Początkach, to imo można śmiało założyć, że teraz tym bardziej problemów nie będzie. Edytowane przez Vuko Drakkainen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wprawdzie tylko domysł, ale skoro nie gryzły się przy Początkach, to imo można śmiało założyć, że teraz tym bardziej problemów nie będzie.

A to nie było tak, że jeden dodatek nie chodził z polską wersją językową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, demo nie zachęca do kupna gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubb w demie jest tragiczny nie podoba mi się .

Jedyne co w tym demie byłoby ok (ok, a nie świetne ;) ), to właśnie dubbing. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W Dragon Age 2 nie ma dubbingu, ot napisy i nic więcej. :)

Edytowane przez Fan_xbox360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wystarczy. Czytanie nie boli. ;) Kiedyś wszystkie cRPG były czytane i nikt nie narzekał (tekstu było niejednokrotnie więcej niż w nowych produkcjach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopaczk, dzięki angielskiej wersji językowej z polskimi napisami, niektórzy mogą doszkolić swój język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kopaczk, dzięki angielskiej wersji językowej z polskimi napisami, niektórzy mogą doszkolić swój język.

Chyba tylko pod wzgledem dykcji ;). Bo te napisy PL czesto lubia sie mijac z prawda [nie duzo, ale jednak mozna by to sensowniej przetlumaczyc].

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Albo oślepłem na starość, albo jestem kompletnym ignorantem, bo demko po prostu zmusiło mnie do zrobienia pre-ordera... Jest też jeszcze jedna możliwość, cytuję słowa pana Ferdynanda Kiepskiego "Od tej wygody to się Wam po prostu w du.pach poprzewracało!" " A robić to nima komu ! "

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kopaczk, dzięki angielskiej wersji językowej z polskimi napisami, niektórzy mogą doszkolić swój język.

Same plusy. Dlatego nie ma co marudzić, że nie ma polskiego dubbingu.

Chyba tylko pod wzgledem dykcji ;). Bo te napisy PL czesto lubia sie mijac z prawda [nie duzo, ale jednak mozna by to sensowniej przetlumaczyc].

Tak samo jest z lokalizacjami japońskich gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chyba dobrała się do tyłka tęsknota od Dragon Age Origins, bo demko bardzo mi się spodobało. Pomimo tych wszystkich narzekań. Będzie trzeba spojrzeć obiektywnie po zakupie pełnej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w DA:O mam Platyne, ale szczerze to nawet nie miałem czasu chwycić za 2. Tyle gier wychodzi teraz, że po pierwsze nie starczy mi chyba kasy, a po drugie gdzie na to znaleźć czas? Mam nadzieję, że gierka dostanie 10/10 od 90% serwisów:D i że dzięki temu zachęci mnie to do kupienia:D Bo na tą chwilę jakoś mi się nie pali.

Ale z tego co tutaj czytam, to tak jak już z Kopacz'em dyskutowaliśmy w wątku o ME2, te zmiany mogą całkiem nieźle wypaść, i wiele nowych osób może się na grę skusić dzięki tym ułatwieniom, tak samo jak miało to miejsce w przypadku ME2. Natomiast jest to kolejne uśmiercanie RPG'a, co jest bardzo popularnym trendem ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tyle gier wychodzi teraz, że po pierwsze nie starczy mi chyba kasy, a po drugie gdzie na to znaleźć czas?

Kiedyś myślałem, że duża część społeczeństwa nie ma wiele czasu na granie, które tak lubi więc może stąd tyle tych uproszczeń. Jednak z drugiej strony to gówno prawda i sprawa ma się zupełnie inaczej. Ja aktualnie mam wolne aż do czerwca i co do roboty to tylko robienie potrzebnych papierów więc cała reszta jest poświęcana na rozrywkę i sprawy osobiste. (: Potem pada to ujrzę pewnie raz na miesiąc.

A oto mój koszyk - Dragon Age 2, Crysis 2, Mortal Kombat, LA Noire, Wiedźmin 2, Infamous 1 i 2, Army of the Two i to tylko do 7 czerwca (:Nigdy tyle gier nie kupiłem w tak krótkim czasie.

Edytowane przez SGTMaze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczas>>> Ta gra nie dostanie tak wysokich ocen, bo grafika i uproszczenia bardzo je zaniżą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mroczas>>> Ta gra nie dostanie tak wysokich ocen, bo grafika i uproszczenia bardzo je zaniżą. ;)

Zebyś się nie zdziwił. Nie dla każdego recenzenta priorytetem jest mega ultra wypasiona grafika a gameplay, fabuła itd to 1/10 oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem dzis demko po raz kolejny tym razem magiem i za każdym razem walka podoba mi sie coraz bardziej .

Mag wymiata jak ma sie kilka czarów pod ręką to walczy sie rewelacyjnie .

Dynamika i fakt że czaru można uzyc co kilka sekund sprawia że walka magiem to czysta przyjemnośc a niektóre efekty graficzne prezentuja sie bardzo fajnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebyś się nie zdziwił. Nie dla każdego recenzenta priorytetem jest mega ultra wypasiona grafika a gameplay, fabuła itd to 1/10 oceny.

Zgadzam się z Toba, ale na ocenę składa się kilka czynników (grafa, oprawa audio, fabuła, "miodność" [kochany SS :D]), z których wyciąga się śrenią. Gra z grafiką na poziomie słabego MMO nie ma prawa dostać 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dychy żadnej nie będzie. Obstawiam że padnie lawina ósemek może ktoś wybije się na dziewiątkę

Oczywiście że będę narzekał ułatwioną rozgrywkę ale to kolejna gra w stylu Bioware a takie gry bardzo lubię. Jedynka była dobrą grą (lub tylko dobrą jeśli porównamy do ME czy KOTORów) i tego samego spodziewam się po dwójce

Zagrałem kolejny raz w demo i również teraz przy wyborze maga mam tylko brata wojownika przy sobie kiedy uciekamy z rodziną z Lothering. Grając Łotrzykiem wszystko jest ok tzn jest ze mną siostra mag i brat wojownik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×