Skocz do zawartości
BoryZPL

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Alu>>> Na jakiejś stronie widziałem, podobno oficjalną, zapowiedź na PC i Klocka.

Grabeq>>> Troszkę gorzej to wygląda, ale i tak nie ma powodu do marudzenia na zawartość ME2 na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze że dwa IMO najlepsze dodatki jakimi są Overlord i Lair of the Shadow Broker będą zawarte na płycie.

@AlucardMZ -

Dodatek z crash sitem Normandii jest słabiutki. Poza smaczkiem w jakim jest stary hełm Shepparda nie ma tam nic ciekawego, a misja jest na 10 minut. Smaczek i nic więcej. Kasumi jest lepsza ale też niczym się nie wyróżnia. I w porównaniu z innymi postaciami jest kompletnie bezużyteczna.

A teraz pytanie z innej beczki. BioWare jakiś czas temu opublikował statystyki graczy z których wynikało, że 80% graczy nie modyfikowało swojego Shepparda. Pytanie brzmi - czy zamierzacie modyfikować swojego Shepparda czy będziecie grali przygotowanym przez twórców Sheppardem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarówno w jedynkę jak i w dwójkę grałem "gotowym" Shepardem. Na PS3 raczej tego nie zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te bonusowie misje sprawiają, ze mam ochote kupic tą grę na PSa zamiast na X'a, problem tylko, że to tam pokonałem jedynkę i tam sa moje podjęte decyzję. Gdyby dalo się tylko przeniesć save'y z X'a do PS'a to było by genialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na płycie będzie interaktywny filmik/komiks, który pozwala na dokonywanie wyborów kształtujących realia ME2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajnie, w takim razie chyba skusze się na wersję na PS3. Nie będę też musiał zmieniać płyt bo na pewno gra zmieści sie na jednym krążku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupię. Nawetjeśli ME3 nie wyjdzie na konsoli SONY, to i tak warto zapoznać się z tym światem. Choć trudno mi uwierzyć, żeby posiadacze PS3 mieli być pozbawieni szansy zagrania w 3 część trylogii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO bez sensu bylo by wydawac tylko i wylacznie ME2.

Jestem pewny na 98% ze ME3 rowniez ukaze sie na nasza czarnulke ;)

Nawet jezeli nie odrazu, to z jakims opoznieniem ale sie pojawi =D

Co do gry must have ;) W jedynke nie gralem, w dwojke nie gralem, niestety obejrzalem mase filmikow z dwojki wiec troche lipnie wyszlo.... ale co tam kupie na bank :D

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO bez sensu bylo by wydawac tylko i wylacznie ME2.

Jestem pewny na 98% ze ME3 rowniez ukaze sie na nasza czarnulke ;)

Nawet jezeli nie odrazu, to z jakims opoznieniem ale sie pojawi =D

Również, jestem przekonany, że ME3 trafi na ps3. W ostatnim czasie wyraźnie widać, że EA bliżej do sony niż konsoli Microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwila bo już tego nie ogarniam.... najpierw było mówione, że dostaniemy dlc jakich nie będzie na xboxa ani na pc... a teraz co dostaniemy tylko te co już wyszły?

Niech mnie ktoś oświeci :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebek>>> Oto okładka wydania ME2 na PS3. Wszystko masz napisane u góry.

Na 100% będzie to postać edytowana.

me2-ps3-bo-522x600.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pisze na okładce to DLC, które wyszły na x360 i to jeszcze nie wszystkie, ale fakt twórcy zapowiadali jakieś dodatkowe misje, których nie było dotychczas na pozostałych platformach. Taki exclusive dla ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co pisze na okładce to DLC, które wyszły na x360 i to jeszcze nie wszystkie, ale fakt twórcy zapowiadali jakieś dodatkowe misje, których nie było dotychczas na pozostałych platformach. Taki exclusive dla ps3.

I Jesse Houston już to sprostował wyjaśniając że jest to bład w tłumaczeniu z języka niemieckiego.

"This I believe is a communication error lost in translation," [...] "When we talk about 6 hours of content we are talking about what's included exclusively 'On Disc' (Kasumi, Shadow Broker, Overlord), The Interactive Back Story and the Cerberus Network Access."

Źródło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The Zaeed and Firewalker content is also accessible through the Cerberus Network.

Czyli reszta dodatków dostępna będzie przez PSN. Zaeed z tego co pamiętam był darmowy do gry ciekawi mnie natomiast Firewalker. Czy będą kazali sobie płacić za ten DLC czy dołączą kod do do pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasumi, Overlord, Lair of the Shadow Broker oraz Zbroja Krwawego Smoka mają być na płycie. Dołączony ma być do opakowanie kod dostępu do Cerberus Network skąd będziesz mógł pobrać Zaeeda i Firewalker, które są darmowe. Płatne są wszelakie Aegis Pack, Equalizer Pack oraz Firepower Pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xboxie dostep do sieci cerberusa dawal jeszcze dodatkowy armor tejze firmy ("Cerberus") wiec wydaje mi sie ze na PS3 tez i to bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno oprócz standardowych DLC dostaniemy również rozszerzoną edycję podstawki, która ma zawierać dodatkowy quest, którego wypełnienia ma zająć parę godzin. Co do części pierwsze plotki o tym, że fabuła ME1 zostanie ukaza w skrócie na początku gry okazała się.... jak najbardziej prawdziwa. Gdy rozpoczniemy grę najpierw obejrzymy interaktywny komiks (tak komiks) w którym w streszczeniu będziemy mieli ukazane wątki z ME. W kluczowych momentach gra się zatrzyma i z tex boxu wybierzemy jedną z opcji tego co dalej zrobi nasz bohater... tak więc grę zaczniemy po części już z ukształtowany Shepardem. Swoją stroną mam nadzieję, że gra nie będzie kosztować więcej niż standardowe 199zł bo twórcy policzą sobie więcej za dodatkowy materiał tak jak miało to miejsce z Fallout 3: Game of the Year Edition

Edytowane przez Daigoro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dodatkowego rozszerzenia podstawki na kilka godzin. Podstawka, komiks i dlcki. Wsjo.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez sie kojarzy ze maja byc dodatkowe questy.. ze ma byc ME2 + komiks ME1 + DLC co wyszly na XBox'a i do tego jeszcze dodatkowe questy (chyba nawet na 6h ale tego nie pamietam dokladnie)..

a gre pewnie nabede jakos gdy troche stanieje i jak jakies swieta beda by miec czas na granie bo RPG sa czasochlonne i trzeba bedzie sie wczuc .. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa bodajże w nowym PSX pisali o tym 6 godzinnym queście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szatnia & @Daigoro - czy wy umiecie czytać? Było napisane wcześniej, a nawet podlinkowane wytłumaczenie że to był BŁĄD W TŁUMACZENIU. Nie ma żadnego ekskluzywnego 6 godzinnego dodatku dla PS3. Tyle czasu zajmują wszystkie dodatki zawarte na płycie i które są też dostępne na PeCecie i XBOX'ie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×