Skocz do zawartości
BoryZPL

Mass Effect 2

Rekomendowane odpowiedzi

Super ze bedzie demo nie mialem jeszcze okazji grac w Mass Effecta wiec sobie przetestuje :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle gier wychodzi na początku nowego roku, że nie wiadomo od czego zacząć. ME2 to jak dla mnie pozycja obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pomiędzy wersją na PS3 a X360 jest taka wyraźna różnica na korzyść konsoli Sony? Gdzieś wyczytałem plotę, że ME2 na PS3 jest robione na silniku trójki, ale nie znalazłem potwierdzenia. Jeśli ktoś wie więcej na ten temat, to niech się tą wiedzą podzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Dzięki za potwierdzenie. Robię pre-ordera. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja na PS3 wygląda dokładnie jak wersja na highendowego PeCeta jeżeli chodzi o grafikę. Zastanawiam się czy demo, które dostaniemy będzie dokładnie tym samym demem, które jakiś czas temu wypuszczono na komputery i xboxa czy BioWare zaoferuje coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra powstawała na silniku ME3, to nie może (tak podpowiada logika) być takie samym, które wyszły na PC i Xklocka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro gra powstawała na silniku ME3, to nie może (tak podpowiada logika) być takie samym, które wyszły na PC i Xklocka.

A silnikiem na którym hula ME2 jest Unreal Engine 3.5. BioWare pewnie trochę podrasowuje grafikę w trzeciej części, ale nie widzę tego by pisali własny silnik skoro mają już jeden, który rozumieją i umieją się nim posługiwać.

Poza tym zaufaj człowiekowi, który grał na PeCecie w tą grę. Na highendowym PeCecie z wszelkimi ustawieniami na maksa. Dodali zapewne do wersji na PS3 efekty, których nie mogli dać na xboxie ze względu na ograniczone miejsce na płytach i tyle. Zobaczymy po demie jak to będzie wyglądało w praniu.

Edytowane przez JibrilPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wzięli te filmiki i screeny, ale u mnie ta gra aż tak źle nie wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A silnikiem na którym hula ME2 jest Unreal Engine 3.5. BioWare pewnie trochę podrasowuje grafikę w trzeciej części, ale nie widzę tego by pisali własny silnik skoro mają już jeden, który rozumieją i umieją się nim posługiwać.

Poza tym zaufaj człowiekowi, który grał na PeCecie w tą grę. Na highendowym PeCecie z wszelkimi ustawieniami na maksa. Dodali zapewne do wersji na PS3 efekty, których nie mogli dać na xboxie ze względu na ograniczone miejsce na płytach i tyle. Zobaczymy po demie jak to będzie wyglądało w praniu.

Zacytuję klasyka "ale o so się rozchzi?".

Napisałem, że wersja PS3kowa jest na silniku zastosowanym w ME3, więc logicznym jest, że demko będzie wyglądało inaczej i tyle. Nie ma tu żadnego błędu w rozumowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem sympatycznie prezentuje się komiks-wstępniak. Zapowiada się sympatycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek cieszycie się z dwójki,

musicie oggraniczyć swoje bójki.

dwójka bez jedynki to pustka,

taka zwykła maska.

Nie da się wczuć w tę część,

i oddać jej należytą cześć,

bez właśnie jedynki.

I co z tego, że komiks

skoro to zwykły kadrów miks ?

Film, grę, ocenia się w całości,

a nie na podstawie streszczenia żałości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha.

zaprawdę, powiadam ci jakubie,

(oby mój post nie przyczynił się ku rozróbie)

że niewiele wniosłeś do tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie postów jeden, po drugim jest zabronione regulaminem.

Co do ME, masz rację, dlatego ukończę grę na PC. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK gdybys dokladnie sie przyjrzal post Jakuba byl pomiedzy dwoma pana Poety ale zostal usuniety

Ciekawe czy dadza nam ten komiks w demie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wszedłem na stronkę nie było nic pomiędzy. ;)

Pewnie w demku będzie to samo co dostacli PCtowcy. Tak, żebyśmy mogli stworzyć sobie postać. Bardzo efekciarskie demko.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było bardzo dobre demo, pozwalające na stworzenie postaci, pokazujące jak prezentują się dialogi i zawierające część scenariusza, w której można się nastrzelać i obadać system walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego nie spodziewam się żadnego innego. Bardzo sensownie przygotowana wersja demonstracyjna. Do tego długa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KopaczK ja tez kiedy zajrzalem tu nic nie bylo pomiedzy postami ale Poeta zacytowal slowo Jakuba i tam byla data dodania posta ;) To jest to o co mi chodzilo

A newsa przeczytalem zanim weszlem tu w temat :)

Edytowane przez Don_Mario

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardzo lubie całe universum mass effecta. obydwie cześci przeszedłem na PC i uważam że od czasów KOTORów jest to najlepsza seria od Bioware. Na trzecią część czekam z wywalonym jęzorem i jest to gra która najbardziej mnie interesuje w 2011 roku i zadne uncharted 3, killzone 3 czy inne wielkie tytuły nie są w stanie tego zmeinić.

Co do poradnika o świecie mass effecta , czy ktoś juz przeczytał książki podniesienie i objawienie ponieważ zastanawia mnie czy są warte przeczytania czy kolejne czy sa to banalne historyjki dla wyciągniecia kasy dla graczy. Bardzo zalezy mi na opiniach ponieważ planuje sobie je zakupić tylko nie wiem czy warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×