Skocz do zawartości
ONE

Resistance 3

Rekomendowane odpowiedzi

cz oprócz wspólnego przechodzenia kampanii jest też coop taki jak w R2 ?

Edytowane przez Kris94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodac,nic ujac

Pograłem trochę dłużej w multi i szczerze mówiąc dawno nie widziałem tak niezbalansowanej i wywyższającej wyższe lvl'e gry. Niektóre rzeczy były chyba zatwierdzane i testowane podczas ostrych libacji alkoholowych i na na narkotykowym haju, bo nijak nie pasują do Resistance.

Leapery czy tam truposkoczki to najbardziej wkur*iające gówno w multi ever. Jak trzeba mieć nasrane w bani żeby takie coś w ogóle przeszło? Jeszcze tak wcześnie można je mieć, że każdy z tym lata.

Atomizer to następny bubel, choć jeszcze go nie mam, udało mi się ograbić z niego jakieś ścierwo i normalnie masakra i rzeź niewiniątek, jeszcze jak masz tarczę człowiekiem to szkoda gadać. Dodatkowo jak się obrywa z niego to nic nie widać bo oślepia, a ginie się po ok. 2 sekundach. Genialnie.

Wildfire czyli wyrzutnia rakiet, w jednym meczu gość miał taką przy sobie i chyba nie muszę wspominać jakie k/d ratio miał na koniec gry.

Atak melee ulepszonym karabinem z bagnetem to śmiech na sali, nie dość, że potwornie wolny, to jeszcze nie zabija na raz od tyłu więc przej*bkę masz gwarantowaną jak jest więcej wrogów.

A pomyśleć, że podczas grania w część pierwszą narzekało się na tag w Bullseye'u... teraz to ja bym chciał żeby każdy do mnie tylko z tego taga strzelał.

Do tego wszystkiego można dołożyć zły balans składów przed meczami, spier*olony skok, blokowanie się postaci o byle śmieć, słabą widoczność wroga na niektórych mapach no i słynne już czkawki.

Mimo tego wszystkiego gra trzyma mnie przy sobie dzięki pojedynkom 1 vs 1, do których dochodzi dość często, bo zjechać kogoś po głowie w półtorej sekundy z karabinu to całkiem przyjemne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Czyli w końcu dostrzegliście błędy multi? :P Cóż, u mnie na dysku nie ma po tym śladu już. R3 - for single :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie zdarzylem bo po patchu gra mnie nie wpuszcza do multi. Czekam jeszcze troche i dam jej szanse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem edycje specjalną , wpisałem kod i nie mam tego granatu paliwowego czy jak mu tam. Moze ktoś powiedzieć dlaczego tak jest ? skiny i tytuł działają.

Edytowane przez sebek1991

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TDU1 też miał beta wersje dla wszystkich i h*j z tego wyszło, na to wygląda, że tu jest podobnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ochotę przejść ze mną co-op na Superhuman i przy okazji porobić trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem chetny na co-opa, a co do mutli tez nie mam zadnych problemow.

btw. ktos ma ten granat paliwowo-powietrzny z edycji specjalnej ?

Edytowane przez Hynta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Granat paliwowo-powietrzny powinieneś mieć w singlu, w multi go nie ma :), sam go szukałem w multi i przeczytałem na zagranicznym forum ze tylko w kampanii jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że zaczęcie gry w co-opie to start nowej kampanii? Poprzednia, rozpoczęta po prostu przepada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenia z Resistance 3: :laugh:

Ocena za singiel: 9/10 - duże zaskoczenie na plus :thumbsup:

Czy jest lepszy od Killzone 3?: tak, przynajmniej w singlu :smile:

Długość kampanii: zadowalająca, powyżej obecne średniej :happy:

Czy jest to kolejny kolon CoD?: zdecydowanie nie :teehee:

Co jest fajnego: :ok:

- mechanika gry- jak się strzela, precyzyjne sterowanie

- fabuła, zwroty akcji, główny bohater

- apteczki i możliwość noszenia wielu pukawek na raz

- zróżnicowani przeciwnicy, pokaźny arsenał broni

- przyjemne dla oka otoczenie

Co fajne nie jest: :down:

- polska wersja językowa

- nieprecyzyjna zmiana broni

- czasami animacja postaci - przysłowiowy kij w d_pie

Czy warto kupić? tak, ale nie koniecznie za 2 stówy :nuke:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yes you'll get enough. You get more SP per level on higher levels. Believe your SP per level increases every 10 levels.

Could be wrong because not sure about the early levels. Think it goes

0-10= 1sp

10-20= 2sp

20-30= 3sp

30-40=4sp

40-50=5sp

50-60=6sp

SP skill pointy ,na to wygląda że 60 ale moge sie mylic http://www.gamefaqs.com/boards/998016-resistance-3/60307451

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przesiedziałem w multi z 3 godziny. Nareszcie można grać bez denerwujących freezów, tzn. występują ale bardzo rzadko. W Hardcore mecze znajdowało szybko i trafiło się kilka świetnych potyczek. To multi w tym trybie to sam miód.

PS. Jeszcze nie tykłem singla. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To najlepsze jeszcze przed Tobą. :thumbsup:

Rzeczywiście łatka nr 3 pomogła, gra się zdecydowanie lepiej. Jeszcze z 2 i będzie ideał.

Hardcore IMHO jedyny grywalny tryb, gra się bardzo przyjemnie. Inne jak dla mnie zbyt przekombinowane.

Gra niedoceniana i co widać po ilości wpisów na forum mało popularna. Wszyscy czekają tylko na wielką dwójkę, a szkoda, bo Resistance 3 to znakomita pozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się dzięki łacie 1.03 gra w multi jest płynniejsza i dużo mniej freezow.Jak wrócę z pracy, powysyłam zaproszenia, może pogramy razem.U mnie na liście na ponad 90 osób tylko 2 mają resistance 3 :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem pierwszy raz singla, dotarłem do rozdziału "Pułapka" i muszę powiedzieć, że jestem zaskoczony in plus. Kampania jest znacznie bardziej intensywna i oskryptowana (co nie jest dla mnie minusem) niż poprzednie części. Cały czas coś się dzieję, nie można się nudzić. Poza tym graficznie jest lepiej niż w singlu (świetna paleta barw w pierwszych rozdziałach). Klimacik też daje rade, świetnie czuć, że ludzkość jest w naprawdę trudnej sytuacji, dodatkowo świetna muzyka potęguje ten klimat. Takie Wojna Światów. Obecnie pod względem singla R3 wypada lepiej od takiego KZ3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zainteresował się może ktoś przeglądarkowym Global Resistance?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zainteresował się może ktoś przeglądarkowym Global Resistance?

Gram od końcówki lipca w to. lev 51 nick taki sam jak PSN - Dominik1989Q

Dużo odblokowałem już ale na niektóre unlocki naprawdę trzeba się nasiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×