Skocz do zawartości
ONE

Resistance 3

Rekomendowane odpowiedzi

To,ze GG wlaczylo serwery przed premiera nie znaczy,ze Insomniac ma robic to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To,ze GG wlaczylo serwery przed premiera nie znaczy,ze Insomniac ma robic to samo.

To oczywiste, co nie zmienia faktu że mając grę popykały bym w multi:(( szok że sprzedawali już w empiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bete wiec pykaj w multi. Jaki jest sens uruchamiac full produkt skoro jeszcze trwa beta? Wlacza za kilka dni serwery dla "pelnej wersji" i bedzie mozna grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kampanii mogę powiedzieć że klimat "wojny światów w latach 50" jest fenomenalny. Moim zdaniem efekt psuje niestety polski dubbing...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dubbing PL jest przymusow czy mozna wlaczyc oryginalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dubbing PL jest przymusow czy mozna wlaczyc oryginalny?

Na forum PPE ktos pisal,ze tylko przez zmiane jezyka w xmb zmienia sie jezyk w grze na english

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem na standardowych ustaleniach, a w trakcie gry w opcjach niestety nie widzę "zmiany języka"...

Potwierdzam, zmieniłem język w xmb i mam angielski. gra się tylko doinstalowala i jadę dalej od ostatniego savea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogladacie na wlasna odpowiedzialnosc :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz bete wiec pykaj w multi. Jaki jest sens uruchamiac full produkt skoro jeszcze trwa beta? Wlacza za kilka dni serwery dla "pelnej wersji" i bedzie mozna grac

Jeśli mam produkt ostateczny to wolalbym pyknąć w full niż w bete.zmieniając temat, generalnie pod względem wizualnym gra prezentuje się podobnie do crysis'a z sepią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ta rozdzielczość...

W multi to nawet trochę przeszkadza bo obiekty w oddali zamieniają się w zlepek kolorowych pikseli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka gra miażdży, a kiedy pograłem chwile wyszły na jaw wszystkie bugi i że nie da się grać.

1.Latający gracze

2. Teleportujący się gracze

3. Nieśmiertelni gracze

Trzy punkty dla których warto kupić grę dla multi, bo oczywiście singiel fajna sprawa, MULTI TO DNO, chociaż to beta dopiero .... Mam nadzieje że beta B3 nie wypadnie tak słabo

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te punkty które wymieniłeś zdarzały się u mnie raz na 20 gier, więc imo przesadziłeś z taką oceną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka gra miażdży, a kiedy pograłem chwile wyszły na jaw wszystkie bugi i że nie da się grać.

1.Latający gracze

2. Teleportujący się gracze

3. Nieśmiertelni gracze

Trzy punkty dla których warto kupić grę dla multi, bo oczywiście singiel fajna sprawa, MULTI TO DNO, chociaż to beta dopiero .... Mam nadzieje że beta B3 nie wypadnie tak słabo

Wczoraj wlaczylem BC2 na chwile. Wale QS a koles i mam problem. Koles zginal czy nie? Po sekudzie lub dwoch wyswietlilo mi pkt i padl. W R3 tego nie mam. Wiem kiedy ktos umiera i wiem czemu ja umieram. Bo bylem gorszy. Nie dlatego,ze zjebany hitbox. Multi jest cudowne a latajacych gracz moze ze 3 razy zauwazylem. Nawet nie graczy tylko ich zwloki. Teraz sie odniose do tego:

2. Teleportujący się gracze

3. Nieśmiertelni gracze

W BF'ie spedzilem prawie 900h, nie wiem ile Ty grales,ale wiem iz grales w BC2. No i pytam czemu takie zdziwienie? To jest BETA. W BC2 FULL zdarza sie to duzo czesciej niz w tej becie. Ja juz nie pamietam ile razy koles dostawal w leb serie z PKM (a nawet spray na 60 pestek) po czym sie odwracal jak gdyby nigdy nic i mnie zabijal kilkoma kulkami. Lag Master in action. Teleporty to tez norma w BC2 jak jest chu... host.

Z tego co wiem juz jest patch 650mb na wejscie wiec to wszystko pewnie juz bedzie zalatane i BC2 nie uruchomie juz wcale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bc2 mam 30lvl na ps3 a wcześniej miałem 30 na pc i jakoś mi się nie zdarzało że ładowałem w kolesia a on nie dedał, a tutaj naznaczyłem kolesia tym markerem czy czymś tam i zaczołem ładować cały magazynek a koleś nic. Żebyście potem nie mówili nie umiesz strzelać nie trafiałeś, to wam mówie zaznaczyłem go markerem i potem luta cały magaj, koleś nic, dziękuje dowidzenia

Edytowane przez pankal422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz magiczne BC2,ze wszyscy dzielnie umieraja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wlaczylem BC2 na chwile. Wale QS a koles i mam problem. Koles zginal czy nie? Po sekudzie lub dwoch wyswietlilo mi pkt i padl. W R3 tego nie mam. Wiem kiedy ktos umiera i wiem czemu ja umieram. Bo bylem gorszy. Nie dlatego,ze zjebany hitbox. Multi jest cudowne a latajacych gracz moze ze 3 razy zauwazylem. Nawet nie graczy tylko ich zwloki. Teraz sie odniose do tego:

Dokładnie, trafiłeś w sedno. Ta gra stawia na SPRAWIEDLIWĄ RYWALIZACJE. Tu nie ma sytuacji jak w CoD, gdzie ktos zabija cię nie wiadomo skąd, tu każdy ma równe szanse i wygrywa gracz z lepszym skillem. Dawno takiego fps nie było (ostatni to chyba Halo: Reach).

PS. Może dziś jakaś ustaweczka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Może dziś jakaś ustaweczka?

Od 23 jestem gotowy do boju :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, trafiłeś w sedno. Ta gra stawia na SPRAWIEDLIWĄ RYWALIZACJE. Tu nie ma sytuacji jak w CoD, gdzie ktos zabija cię nie wiadomo skąd, tu każdy ma równe szanse i wygrywa gracz z lepszym skillem. Dawno takiego fps nie było (ostatni to chyba Halo: Reach).

PS. Może dziś jakaś ustaweczka?

Co, w Cod właśnie wygrywał gracz który bardziej umiał grać a nie który miał wyższy lvl, co ty opowiadasz, a co do zabijania nie wiadomo skąd to w obu grach nie miałem takiej sytuacji... Co każdy ma równe szanse w R3, heh ciekawe że wleciał koleś z jakaś bronią i brał mnie prawie że na hita, co ty opowiadasz w ogóle, z cały szacunkiem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co, w Cod właśnie wygrywał gracz który bardziej umiał grać a nie który miał wyższy lvl, co ty opowiadasz, a co do zabijania nie wiadomo skąd to w obu grach nie miałem takiej sytuacji... Co każdy ma równe szanse w R3, heh ciekawe że wleciał koleś z jakaś bronią i brał mnie prawie że na hita, co ty opowiadasz w ogóle, z cały szacunkiem

W CoD wygrywa gracz, który ma więcej szczęścia, dobrze kampi lub zacznie pierwszy strzelać. Jeżeli ktoś ci wyskoczy na plecy i zacznie pierwszy strzelać, to na 90% ma fraga. W takim R3 czy Halo, dobry gracz ma szanse wyjść z tej sytuacji zwycięsko, wszystko dzięki znacznie mniejszemu DMG broni. W tych grach trzeba wystrzelić znacznie więcej amunicji, przez co rozgrywka staje się bardziej skillowa, eliminuje po części kamperów. To jest właśnie najbardziejistotna różnica. W cOD/BF bawić dobrze może się każdy w Halo czy R3 juz niekoniecznie, bo te gry wymagają od graczy nieco więcej.

PS. Wyśle wam zaproszenie na PSN, więc wieczorkiem może coś zagramy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma całkowitą race. W CoD nie ma za dużo skilla, kto wcześniej zacznie strzelać wygra.

Edytowane przez owNeD.bY.NeVA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może na ps3, bo jak grałem w mw2 na pc to nie koniecznie , dobra ale jak wytłumaczyć to że naznaczyłęm kolesia tą strzełka co przyciąga naboje wystrzeliłem cały magaj i nic odrazu wyłączyłem gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×