Skocz do zawartości
radpns

Playstation 3 Jailbreak - Przeróbka Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Nie można zlikwidować piractwa. Nie ma takich możliwości. Obniżka cen nic nie da - choć faktycznie pomogła by. Ale faktem jest, że piractwa nie da się zlikwidować. To nie jest złodziejstwo - fizycznie nikt gry nie ukradł, a w większości i tak by pewnie nikt nie kupił ów gry. Nawet sami analitycy i producenci zastanawiają się nad wyolbrzymioną szkodliwością piractwa. Mnie to wali. Ja będę kupował oryginały lub wymieniał to co mam na inne. Nie mam zamiaru pobierać. Ci co to będą robić to ich sprawa. Jak się nie będą afiszować to ich sprawa.

Na dodatek gry pobrane nie sprawiają żadnej przyjemności. Znam setki osób, które pobrały grę by zobaczyć ją przez 5-10 minut po czym ją wywalały. Pirat choć jakościowo może być taki sam, to nigdy nie sprawia przyjemności.

Nie mówię byśmy się dopasowali. Nic takiego nie powiedziałem. Jednak nie zgrywajmy świętych. Ilość pobranych z torrenta gier nie świadczy o człowieku. Tylko idiota by tak sądził.

i tu zgodzę się z Tobą , też kiedyś tak robiłem za czasów ps2 , ixklocka... , ale pewnego dnia powiedziałem dość.. , bo to mi nie sprawiało przyjemnosci, teraz mam PS3 i jestem dymny że mam 3 gry i mogę się nimi cieszyć , a nie 40 i nie mam w co grać..

Edytowane przez DuDeKPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wielkiej liczby przegladajacych nagle zapadla cisza, czyzby kazdy poszedl sprawdzic ten hack z youtube'a ;) ?

Cos mi sie zdaje ze jesli to prawda, i kazdy bedzie mogl sobie spiracic konsole posiadajac jedynie pendrive'a i link do programu ktory kosztuje teraz 150$, Sony bedzie w niezlym bagnie.

edit: @down

Coz, sprawdzilem z ciekawosci forum sceny, i pisza ze to dziala :)

Hmm, gdyby kazdy ot tak z kaprysu mogl sobie przerobic konsole, nie do pomyslenia nawet co to by sie stalo, nie zdziwilbym sie (na prawde nie zdziwilbym sie) gdyby nawet okroili port usb i kazali nam ladowac pady przez PC :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę się wszysycy zagalopowaliśmy. Żyjemy w Polsce, więc nawet jak można byłoby taniej, to i tak będzie drożej, bo tak to już u nas musi być. Słowem, nie przełoży się to na podwyżkę gier, ani na obniżkę, więc pies to trącał. Generalnie, jest to wielki test dla Sony. Muszą jakoś sobie z tym poradzić, nie krzywdząc przy tym uczciwych graczy. Jeśli udupią uczciwych graczy, to będą milei u mnie wielką krechę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę się wszysycy zagalopowaliśmy. Żyjemy w Polsce, więc nawet jak można byłoby taniej, to i tak będzie drożej, bo tak to już u nas musi być. Słowem, nie przełoży się to na podwyżkę gier, ani na obniżkę, więc pies to trącał. Generalnie, jest to wielki test dla Sony. Muszą jakoś sobie z tym poradzić, nie krzywdząc przy tym uczciwych graczy. Jeśli udupią uczciwych graczy, to będą milei u mnie wielką krechę. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Ja jestem bardzo ciekaw tego co Sony teraz zrobi, jesli postanowia puscic to plazem to chyba sam skorzystam z tego urzadzenia (z mojego pendrive'a i tego programu, bo placic 150$ zamiaru nie mam), a co, bede mial zapasowe kopie na HDD "just in case" :laugh:

@down

Zartuje sobie, a mowie o takim fake'u ktory po sieci krazy :P

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten pendrive to nie jest zwykły pen on ma coś w środku co powoduje małe spięcie a w rezultacie wprowadznenie w tryb serwisowy przynajmnije tyle zrozumialem z jugeos w każdym bądź razie nie długo powinny pojawić sie schematy ale pewnie będzie trzeba użyć takiego pena jak oni wiec może być problem z kupnem takigeo pena :P

Kagan o jakim ty haku mówisz ?

@up to se nie żartuj bo ciem jebn*m rofl.gif

Edytowane przez dawajrowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem jedna przydatna rzecz ten "hack" daje. Zawsze mozna sobie zrzucic obrazy wlasnych gier i z nich korzystac bez zuzywania napedu i plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten pendrive to nie jest zwykły pen on ma coś w środku co powoduje małe spięcie a w rezultacie wprowadznenie w tryb serwisowy przynajmnije tyle zrozumialem z jugeos w każdym bądź razie nie długo powinny pojawić sie schematy ale pewnie będzie trzeba użyć takiego pena jak oni wiec może być problem z kupnem takigeo pena :P

Kagan o jakim ty haku mówisz ?

To już widze ludzi sprowadzających takie peny w ilościach 1k/2k sztuk ze stanów do polski i sprzedających masowo. Żeby tylko zarobić na piractwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(na prawde nie zdziwilbym sie) gdyby nawet okroili port usb i kazali nam ladowac pady przez PC :laugh:

okrojenie z USB to był by beznadziejny pomysł wręcz, choc nie ukryważ, że i tak zawsze ładuje pada przez kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo pojawią się tanie podróbki tego urządzenia i tym razem z kolei Chińczycy będą okradać uczciwych piratów. Potem ludzie będą sami sobie takie rzeczy robić byle by nikomu nie zapłacić. Naturalna kolej rzeczy. Zawsze tak było, że ludzie chcą mieć wszystko za darmo. Normalne i wcale mnie to nie dziwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem jedna przydatna rzecz ten "hack" daje. Zawsze mozna sobie zrzucic obrazy wlasnych gier i z nich korzystac bez zuzywania napedu i plyty.

Co jak co ale to jest prawda, BR jest napedem ktory jest dosc grymasny ;).

Nigdy nie podaruje sony za brak calkowitej mozliwosci zrzutu gry na dysk.

Niedługo pojawią się tanie podróbki tego urządzenia i tym razem z kolei Chińczycy będą okradać uczciwych piratów.

Dobre :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okrojenie z USB to był by beznadziejny pomysł wręcz, choc nie ukryważ, że i tak zawsze ładuje pada przez kompa.

Okroją i co będą dodawać przejściówke do ps Eye do Move na bluetooth ? Wtedy to będziemy mieli bezprzewodowego haka. Nie usuną tego bo jakoś muszą serwisowac nasze czarnulki.

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z PSP, nieprawdaż Caballero? Dzieje się coś ciekawego na PSPoland? :D

Niezwykłe ilu ludziom zależy na piractwie. Człowiek jest chyba w stanie zrobić wszystko dla pieniędzy :) I nie chodzi tutaj o ilość pieniędzy. Ja nie mam ich zbyt dużo, zbierałem na ps3 około 1,5 roku i na gry też muszę zbierać, a ich nie piracę i nie zależy mi na tym. Kurde, mam nadzieję, że Sony szybko to zablokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okroją i co będą dodawać przejściówke do ps Eye do Move na bluetooth ? Wtedy to będziemy mieli bezprzewodowego haka. Nie usuną tego bo jakoś muszą serwisowac nasze czarnulki.

no to jest jedno z najrozsądniejszych rozwiązań jeśli mieli by zablokować USB

BR grymaśne to mało powiedziane :P - wymieniłem laser przestał oddawać płyte , wyminiłem mechanizm to znów laser nawala i gra łapie zawieche po paru minutach już mam dość tego i ten pen byłby dla mnie wybawieniem bo tyle kasy co w to włożyłem to już miałbym prawie na tego pena sweat.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie konsole Ojciec wzioł na Raty w Saturnie z kilkoma grami :) I pracuje dorywczo by zarobić na ratę za konsole i jakąś tam gierkę. Gry wymieniam czasowo. :)

Myślę, że gdyby kopiowanie gier było takie łatwe, to wielu by uległo pokusie. Natury człowieka się nie zmieni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Okroją i co będą dodawać przejściówke do ps Eye do Move na bluetooth ? Wtedy to będziemy mieli bezprzewodowego haka. Nie usuną tego bo jakoś muszą serwisowac nasze czarnulki.<br />
<br /><br /><br />

Przez HDMI :DDD A tak poważnie to jak nie uda im się zablokować teraz to może pomyślą nad nową wersją slimki "PS3 Slim for good people" z innym wejściem niz USB 2.0 np. 3.0 xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie dziwi że prekursor łamania PS3 - GeoHot nie wypowiada się temacie tego "hacku". Może mu "żal dupę ściska" że to nie on tego dokonał, albo doskonale wie że to fake. A z drugiej strony od samego początku chciałem mieć możliwość zgrywania oryginałów na HDD, wkurwia mnie przekładanie płytek (nawet nie chodzi stricte o gry, ale filmy bluray) - 5m do TV, 120kg wagi :-)

Edytowane przez 1stmadafaka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jeśli nie ma możliwości całkowitego zablokowania hacka na starych PS3 to zapewne nowe rewizje będą już odpowiednio zabezpieczone. Jeśli tak będzie to podejrzewam że sklepowy zapas PS3 możliwych do zhackowania szybko może zejść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<br /><br /><br />

Przez HDMI :DDD A tak poważnie to jak nie uda im się zablokować teraz to może pomyślą nad nową wersją slimki "PS3 Slim for good people" z innym wejściem niz USB 2.0 np. 3.0 xD

Albo wywalą usb i zastąpią je wtyczką znaną nam z PSXa i PS2 :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5m do TV, 120kg wagi :-)

Tylko sie nie zmecz przez te 5m :P

Hahaha, rozbawiles mnie stary :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chwile temu rozmawiałem na GG z kolegą prawnikiem. Nie wiem czy wiecie, ale jeśli nazwiesz pirata złodziejem, ten może Cie pozwać do sądu o zniesławienie i sprawę bez problemu wygra. Prawo nie łączy Łamania Praw Autorskich ze Złodziejstwem.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo nie dziwi że prekursor łamania PS3 - GeoHot nie wypowiada się temacie tego "hacku". Może mu "żal dupę ściska" że to nie on tego dokonał, albo doskonale wie że to fake. A z drugiej strony od samego początku chciałem mieć możliwość zgrywania oryginałów na HDD, wkurwia mnie przekładanie płytek (nawet nie chodzi stricte o gry, ale filmy bluray) - 5m do TV, 120kg wagi :-)

Według mnie to sony podkupiło GeoHot`a bo coś szybko zamilkł a wcześniej deklarował że nie zostawi tej sprawy tak a może to tylko tak wygląda anyłej dobrze prawisz od początku zgrywanie gier powinno być to by zmniejszyło znacząco padanie napędów . i chopie schudnij trochi :P wiem że nie jest łatwo bo sam mam taki problem ale nie zamieniaj sie w hamburgera sweat.gif

@UP - W Usa na pewno w Polsce by cie wyśmiali rofl.gif

Edytowane przez dawajrowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Użytkownicy przeglądający ten temat: 70 (37 użytkowników, 33 gości, 0 anonimowych)"  - to równie przerażające jak twarz Nergala po charakteryzacji albo Dody bez ;p

Sony natomiast powinno zmartwić (nas poniekąd też)  to, że zamiast robić dziury w płocie i szukać niedomkniętej furtki, crackerzy po prostu przeskoczyli ten płot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi przychodzą teorie spiskowe dlaczego akurat teraz zlamano konsole jak Sony zaczęło zarabiać na każdym nowym egzemplarzu ps3 , taki news przyciąga nowych użytkowników i kasa rośnie .Mam jednak nadzieje ze Sony zareaguje na te wieści i jednak jakimś cudem ps3 dalej będzie dla graczy a nie piratów i rozwieja tym samym moje wątpliwości .

Swoją droga jeśli jakieś sklepy czy strony internetowe bedą sprzedawaly te przerobki to myśle ze Sony w koncu dobierze im się do dupy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle. Myslalem ze dzieki temu ze na ps3 niema piratow bedzie wiecej gier, wiecej exclusiwów oraz gry beda tansze. Wkoncu chyba kazdy woli wydawac gre na platforme na ktora niema piractwa.

Niestety nic z tych rzeczy sie nie spelnilo , ba nawet duza czesc kontynuacji klasykow z psx i ps2 stalo sie multiplatformowymi grami.

Wiec moze to tak naprawde nic nie zmieni poza tym ze wiecej ludzi bedzie mialo ps3.

Jedynie co mi jesio chodzi po glowie to mozliwosc ze sony sama wyprodukowala taki chip by po miesiacu gdy miliony ludzi kupia ps3 zablokowac to w jakis sprytny sposob :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×