Skocz do zawartości
radpns

Playstation 3 Jailbreak - Przeróbka Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie, po jakimś czasie, rozejdzie się to po kościach. Podobnie jak kwestia zbitych desek na Krkowskim Przedmieściu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem czy to możliwe technicznie, ale jakby szlo okroić port usb do kilku funkcji np. ładowanie pada itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic już nie da się zrobić. Mają punkt zaczepienia. Jest czego się chwycić. Teraz będzie jak z Xbox'em. Nie mieli punktu zaczepienia....aż poniekąd samo Sony ten punkt dało. Teraz scena się raczej już nie podda. I będą ślęczeli godzinami/dniami by PS3 ostatecznie złamać. Wydać CFW i pokazać się światu. Złamanie Xbox'a to nie był żaden prestiż - szybko to się udało. Ale złamanie PS3?

Edytowane przez becik91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wole wszystkich bałwanów mieć w jednym miejscu niż jakby mieli mi się rozpełznąć po całym forum ;)

i to pisze mod... yep i love U too ;>

 

jestem sprzedawcą i powiem wam że najbardziej targującymi ludźmi są ci co mają byle by coś urwać i do takich ludzi nie ma szacunku drugi 

niefart.. bo np bodajże w Tunezji itp itd obrazą handlarza jest nietargowanie sie podczas zakupów... co za ludzie tam żyją.. bez honoru

 

wolę rabat na dany towar zrobić komuś kto naprawdę widać że nie ma na to a chciał by mieć, mam z tego prawdziwą satysfakcję

chwali się

 

 a przed takimi co mają na to staje okoniem i mogą mnie pocałować w du.......

na przyjemność trzeba zasłużyć... ;]

a co do reakcji Sony... czy jest sens reagować? ma to na chwilę obecną dość wąski krąg osób.. nie wszystkie aspekty są jeszcze znane... a teorie typu,  że to Sony wypuściło włożyłbym raczej między bajki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic już nie da się zrobić. Mają punkt zaczepienia. Jest czego się chwycić. Teraz będzie jak z Xbox'em. Nie mieli punktu zaczepienia....aż poniekąd samo Sony ten punkt dało. Teraz scena się raczej już nie podda. I będą ślęczeli godzinami/dniami by PS3 ostatecznie złamać. Wydać CFW i pokazać się światu. Złamanie Xbox'a to nie był żaden prestiż - szybko to się udało. Ale złamanie PS3?

Żyrandol to jest prestiż!, a nie tam PS3 :D , a tak na poważnie, to trochę w tym racji jest, ale gdyby ten PSJailbreak, po nowym FW wrzuconym na dniach przez Sony działał dalej... no to byłoby świetnie, ale pewnie musielibyśmy się pożegnać z Multi i PSN, więc coś za coś :)

Edytowane przez swiatek94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D154573R

Panikujecie...

X360 jest złamany od dawna i jakoś Ci użytkownicy otrzymują więcej.

Szybciej mają demka, gry multiplatformowe na X-a mają więcej dodatków lub np. polski język (BF BC2) itd.

Jak złamali PS3 to teraz Sony musi coś zrobić żeby przekonać graczy do nie piracenia. Np. obniżyć ceny gier.

Abonament PS+ (który mam) jest do dupy, więc Sony może lecieć dalej w kulki?

Niech coś zrobią dla nas jak MS robi dla swoich graczy, których tak nazywamy piratami.

Edytowane przez D154573R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie mi adres tego (zapewnie) azjaty które podał te klucze czy tego usb sticka, to osobiście do Japonii polecę i mu ryj ukręcę. Nie znoszę piractwa. Mam oryginalnego Windowsa 7, filmy biorę z VOD, muzyki słucham tylko w radiu. Piractwo zdarzyło mi się bardzo rzadko. A teraz ta "scena" chce mi niby pomóc. Tak mi pomoże, że odetną USB. Dla mnie, jako wielkiego Fanboya Playstation i ogólnego fana Sony, to cios prosto w serce. Pozdrawiam i mam nadzieję, że da się to jakoś naprawić.

Edytowane przez panmistrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic już nie da się zrobić. Mają punkt zaczepienia. Jest czego się chwycić. Teraz będzie jak z Xbox'em. Nie mieli punktu zaczepienia....aż poniekąd samo Sony ten punkt dało. Teraz scena się raczej już nie podda. I będą ślęczeli godzinami/dniami by PS3 ostatecznie złamać. Wydać CFW i pokazać się światu. Złamanie Xbox'a to nie był żaden prestiż - szybko to się udało. Ale złamanie PS3?

Po kiego nazywać piratów w sposób "ładny", który dodaje ich akcjom znamion pozytywnie działającej grupy? Łobuzy i tyle.

W sumie przed sukinsyństwem nikt się nigdy nie wybroni, przykładów z życia codziennego jest mnóstwo i codzinennie przybywa. Jeśli SONY nie poradzi sobie z tym nijak, ale jednocześnie nie odbije się to na uczciwych graczach (nie podrożeją gry, nadal będzie można korzystać ze sprzętu normalnie- EYETOY i ładowanie padów), to niech sobie robią co chcą. I tak prawie pewne jest pobieranie opłat abonentowych za korzystanie z PSN w przyszłości, więc jestem na to już przygotowany. Klocek jest na maksa spiracony, ale M$ trzepie kasę na uczciwych graczach, którzy płacą abonament za LIVE`a i jedyny słuszny firmowy sprzęt. Być może PS4 będzie działać tak samo.

Jedną z zapor antypirackich, była odstraszająca cena nagrywarek BR i samych płyt, ale jak się okazało można to ładnie ominąć, a SONY, z "dobrego serca" pozwala nam wymieniać dyski na niefirmowe i to takie wielko gabarytowe. Piraci powinni być zachwyceni.

D154573R>>>> Twój optymizm może być uzasadniony. Miejmy nadzieję, że ten numer zmusi SONY do lepszego działania, w co niestety powątpiewam.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście naprawdę tak głupi, by sądzić, że SONY odetnie USB? Przecież to byłoby idiotyczne posunięcie a SONY by się zbłaźniło i przyznało do upokorzenia.

-----------------------------------

Od kiedy Crackerzy to Piraci? Oni pewnie są zawaleni oryginalnym softem :] A robią co robią to dla przyjemności ;p

Edytowane przez becik91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D154573R

Zablokują USB? Taaa (jasne)... Dodadzą USB 3.0... Taaa (ale co to zmieni oprócz wzrostu ceny?)...

Dadzą uczciwym graczom lepsze ceny na gry i bonusy? Nie...

Widzicie w czym tkwi problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście naprawdę tak głupi, by sądzić, że SONY odetnie USB? Przecież to byłoby idiotyczne posunięcie a SONY by się zbłaźniło i przyznało do upokorzenia.

Skoro skasowali mi Linuxa, który był moim systemem, dopóki nie kupiłem nowego lapka, to mogę się spodziewać teraz i odcięcia USB. Bo nie, nie wystarczyło przekupienie tego całego GeoCioty, tylko jeszcze musieli usunąć fajną opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panikujecie...

X360 jest złamany od dawna i jakoś Ci użytkownicy otrzymują więcej.

Szybciej mają demka, gry multiplatformowe na X-a mają więcej dodatków lub np. polski język (BF BC2) itd.

Jak złamali PS3 to teraz Sony musi coś zrobić żeby przekonać graczy do nie piracenia. Np. obniżyć ceny gier.

Abonament PS+ (który mam) jest do dupy, więc Sony może lecieć dalej w kulki?

Niech coś zrobią dla nas jak MS robi dla swoich graczy, których tak nazywamy piratami.

Calkowicie sie zgadzam, uzytkownicy PS3 nic nie zyskali na tym ze niema piratow na ps3. Jedynie to ze malo kto ma PS3 i niema nawet z kim sie wymieniac grami.

Zgadzam sie tez z przedmowcami ze piraty to nie ta sama przyjemnosc co granie w oryginaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro skasowali mi Linuxa, który był moim systemem, dopóki nie kupiłem nowego lapka, to mogę się spodziewać teraz i odcięcia USB. Bo nie, nie wystarczyło przekupienie tego całego GeoCioty, tylko jeszcze musieli usunąć fajną opcję.

Linux na PS3 szerszemu gronu osób jest zbędne. USB jest niezbędne. Od 4 lat piractwo na PS3 jest niemożliwe. Zaś od 4 jak pamiętam jest możliwe na Xbox'sie.

Co zyskaliśmy? Praktycznie nic.

- Ceny gier na obu platformach są identyczne. Mało tego. MS Polska mimo ogromnego piractwa, targuje dla Polski ciut lepsze ceny, jak choćby Alan Wake. Jakoś nie przypominam sobie, by Sony Polska coś takiego dla nas zrobiło.

- Jakość gier multiplaformowych jest w większości lepsza na konsoli konkurencji.

Jedyny plus to Lokalizacje 2.0 co jest zdecydowanie pozytywnym zjawiskiem.

Xbox Live i owszem jest płatny, ale to świetna usługa. Może przegięta cenowa, ale bardzo dobra. Cenie za to Xbox'a.

Edytowane przez becik91
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro skasowali mi Linuxa, który był moim systemem, dopóki nie kupiłem nowego lapka, to mogę się spodziewać teraz i odcięcia USB. Bo nie, nie wystarczyło przekupienie tego całego GeoCioty, tylko jeszcze musieli usunąć fajną opcję.

Dokładnie po SONY można sie wszystkie spodziewać Oni zawsze mieli dziwną politykę . Mówisz ze muzyki tylko z radia słuchasz a abonament radiowy i telewizyjny opłacasz ? sweat.gif

Co do sklepów handlujących tym nic im nie zrobią bo to nie jest tyle co przerobienie , bo ten cały pen nie zdejmuje ani w jaki kolwiek sposób nie ingeruje w system zabezpieczeń PS3 , więc wszystko jest na legalu i mogą sprzedać ładnie to sobie wymyślili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linux na PS3 szerszemu gronu osób jest zbędne. USB jest niezbędne.

Dokladnie, przeciez glownie przez USb wgrywamy zdjecia i filmy. Skoro reklamuja ps3 jako kombajn multimedialny nie tylko do grania to napewno czegos takiego nie zrobia.

Wkoncu IT ONLY DOES EVERYTHING :)

Edytowane przez redkhmer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to się nudne robi....

Dawać no tu jakieś szczegóły techniczne albo odpowiedź Sony :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz to się nudne robi....

Dawać no tu jakieś szczegóły techniczne albo odpowiedź Sony :D

Szerokiej wiedzy o tym nikt nie ma :D Więc o czym tutaj mówić ;) Wiadomo, że to działa. I nic więcej. No i że trzeba wykonać kopie sklepowej gry. :) Więc to takie pseudo piractwo :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczegóły technicznie prędko sie nie pojawia bo chcą jak najwięcej zarobić na tym , a SONY milczy i milczeć będzie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i że trzeba wykonać kopie sklepowej gry. :) Więc to takie pseudo piractwo :]

Nie od razu krakow zbudowano drogi kolego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej oczekuje infa od sceny, a nie producenta :P

A milczenie Sony jest conajmniej dziwne... może oni tam dopiero wstają i dopiero się za kilka godzin dowiedzą wtf... w sumie tak, japonia, jakieś 8 godzin stąd.... :D

A co do tego kopiowania, to czy program szyfruje te dane na dysku tak jak na wewnętrznym?

Czy może dysk USB jest traktowany jak zwykła pamięć masowa i nie ma żadnego szyfrowania? Wydaje mi się, ze jak dysk na USB, to bez szyfrowania powinno być.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nietrzeba robic kopi obrazy sa juz w sieci niestety;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej oczekuje infa od sceny, a nie producenta :P

A milczenie Sony jest conajmniej dziwne... może oni tam dopiero wstają i dopiero się za kilka godzin dowiedzą wtf... w sumie tak, japonia, jakieś 8 godzin stąd.... :D

Pewnie sami zamówili by sprawdzić jak działa hehehe :)

-------------------------------------------------------

Twettek - obrazy są na razie bezużyteczne. Trzeba robić kopie z oryginału.

Edytowane przez becik91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D154573R

Pamiętajcie, że już pojawiły się trojany o nazwie ps jailbreak, więc pobierać z potwierdzonych źródeł :P

Obrazy są bezużyteczne? Nie czasem dlatego, że mało kto ma tego pena z JB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×