Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

 Nie słyszałem jak do tej pory żeby ktoś wydał gre bez błędów, więc nie ma się co dziwić. Wydaje mi się że i tak nie ma co narzekać, bo nie przeszkadzają one aż tak w rozgrywce, jakby to mogło być... ;)

Bywało gorzej nak np.: rok temu w NBA 2K10, że nie dało się grać online prawie wogóle.  ;)

Edytowane przez Cr@zy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Nie słyszałem jak do tej pory żeby ktoś wydał gre bez błędów, więc nie ma się co dziwić. Wydaje mi się że i tak nie ma co narzekać, bo nie przeszkadzają one aż tak w rozgrywce, jakby to mogło być... ;)

Bywało gorzej nak np.: rok temu w NBA 2K10, że nie dało się grać online prawie wogóle.  ;)

Nie no to jest truizm. I chyba nikt się nie spodziewa gry bez błędów, chodzi tylko o to, że jest ich cała masa, a niektóre jednak mocno dotkliwe:

Słyszałeś o tak zwanym freezie trybu my player? Może Cię to trafić po 6 meczach, a znam gościa którego to trafiło po dwóch pełnych sezonach my player..... i możesz zaczynać swoją karierę od zera .....

Jak dla mnie to jest tak poważny BUG, że można się zastanawiać czy w ogóle przed patchem angażować się w My Player na poważnie.

Jedno czego tylko nie wiem, to czy dotyka to każdej platformy. Jednak ludziska w stanach grają (z tego co widzę na forum) w 90% na Xkolcku, także nie wiem czy freeze dotyczy również PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy te oceny na konferencji prasowej mają jakąś wymierną wartość. Czy ktoś się już czegoś doczekał po "dobrych" odpowiedziach bądź po "złych" wiem że ktoś tam pisał, że jak stracił uznanie u fanów to krzyczeli trade him ale czy później zostajesz sprzedany do innej drużyny czy coś innego się dzieje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z crew - BallazPL. Nasza ekipa istnieje już jakiś czas, a do tej pory nic nie zagraliśmy, więc założę nowy klub. Każdego z Was tam zaproszę. Ponadto, pozostali chętni do gry z nami, niech piszą o tym tu, lub zapraszają mnie na PS Network. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZemu nie wpadami trofeum za Good Temmate Rating ?? Dokładnie Trofeum nazywa się One for All . Miałem w grze pic up game miałem A plus i potem w crew game też miałem a plus i nie wpadło o co chodzi ????? POMOCY !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się statnio ciągle wiesza NBA ;/ Gram w MOH'a to jest ok. a tu ciągle mi się wiesza ;/ Trzeba wyłączać z tyłu PS3. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się statnio ciągle wiesza NBA ;/ Gram w MOH'a to jest ok. a tu ciągle mi się wiesza ;/ Trzeba wyłączać z tyłu PS3. ;/

No to nie jesteś sam stary... Wczoraj gram w My Player i po meczu, ale przed konferencją gra mi się zawiesza. Sytuacja powtarza się cały czas, a gram mecze na pełnym dystansie, kwarta 12 min. więc 3 razy grałem ten sam mecz na próżno. Potem go przesymulowałem. Ale sytuacja nie uległa zmianie. Więc wygląda na to, że jeśli patch nic nie uratuje, grałem na próżno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ja na szczęście nie w MY PLAYER ;| No ale troche wkurzający fakt, że to się dzieje. 

Edytowane przez Cr@zy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, wiecie może jak zapisać zagrywki dla danej drużyny? Ustawiłem sobie zagrywki dla jednej z drużyn dałem quick game i w grze zagrywki były te co ustawiłem. Potem znowu włączyłem konsole dałem quick game i zagrywki były już standardowe - te co na początku gry. Wiecie jak je zapisać ? Czy może tylko podczas grania sezonu czy kariery się zapisują ?

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak robić zasłony w akcjach? W 2k10 było pod kółkiem, a teraz jest tam fake pass. W książeczce za nic nie moge znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak robić zasłony w akcjach? W 2k10 było pod kółkiem, a teraz jest tam fake pass. W książeczce za nic nie moge znaleźć...

Przytrzymując L1 losowy zawodnik robi Ci zasłonę :)

Pzdr,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ja mam kolejne pytanie, bo jestem troche mlotek w ta gre, ostatnie koszykowki jak gralem to byly 3 przyciski na krzyz, podanie, rzut, przechwyt i turbo :D

mam pytanie, gram dalej centrem, jakis poradnik szukam na necie albo moze ktos pomoze, jak robic zagrywki grajac tylem i np robic fake shooty czy tam obroty w stylu olajuwona, duncana itp, bo dla mnie tych ciosow/zagran jest pelno i sie gubie :) i albo na sile cos rzuce albo z faulem albo czape dostaje, nic nie umiem zwodem zagrac, debil ze mnie jakis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, wiecie może jak zapisać zagrywki dla danej drużyny? Ustawiłem sobie zagrywki dla jednej z drużyn dałem quick game i w grze zagrywki były te co ustawiłem. Potem znowu włączyłem konsole dałem quick game i zagrywki były już standardowe - te co na początku gry. Wiecie jak je zapisać ? Czy może tylko podczas grania sezonu czy kariery się zapisują ?

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moge zagrac w jakies druzynie. Przyznam, ze to moja pierwsza przygoda z seria 2K Games, ale jakze udana ;) Nie znam jeszcze wszystkiego, ale moze ktos stwierdzi, ze sie przydam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Moge zagrac w jakies druzynie. Przyznam, ze to moja pierwsza przygoda z seria 2K Games, ale jakze udana ;) Nie znam jeszcze wszystkiego, ale moze ktos stwierdzi, ze sie przydam ;)

My mamy drużynę, rozegraliśmy kilka meczów, ale chyba w wyniku tego, że odblokowaliśmy pewne osiągnięcie, które nam nie "wpadło" - zablokowały mi się stany gier Association i My Player, więc mina mi trochę zrzedła. Nie wiem jak będzie z dalszym graniem, ale napisz do mnie na PS Network, zobaczymy co będzie ;)

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak zrobić by zapis na którym nam się blokuje gra, został uratowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą na 2 osoby. Mam 2 pady - jeden oryginalny i Rumble pada. NIestety ten drugi nie jest widoczny w grze. We wszystkich innych działa bez zarzutu, a w NBA  w ogóle nie można go ruszyć (dodam że w 2K10 wszystko było w porządku). Czy ktoś ma pomysł jak to rozwiązać? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak zrobić by zapis na którym nam się blokuje gra, został uratowany ;)

No to podziel się chłopaku. Bo to tak jakbyś powiedział, że sex jest cudowny, ale nigdy go nie uprawiałem. Come on! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja zrobiłem tak, że jak masz SAVE "A", który Ci się zacina ciągle, to zrób ręcznie SAVE "B", a SAVE "A" skasuj. Graj na SAVE "B". Może to zadziałało tylko u mnie, nie wiem, więc jak spróbujesz, to napisz czy podziałało.

PzDr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ja zrobiłem tak, że jak masz SAVE "A", który Ci się zacina ciągle, to zrób ręcznie SAVE "B", a SAVE "A" skasuj. Graj na SAVE "B". Może to zadziałało tylko u mnie, nie wiem, więc jak spróbujesz, to napisz czy podziałało.

I to jest konkret : :pardon: czytałem o różnych kombinacjach na forum 2ksports i tam był taki sposób. Na pewno sprawdzę to później. Ale po poznaniu tamtych wątków mam jeszcze kilka kwestii, które mogą umocnić ten sposób:

- wyłączamy opcję Autosave

- nasz gracz nie może biegać w odblokowanych Jordanach

- przed każdym meczem, albo Drillem zapisujemy grę, a po nim tworzymy nowy Save

- stan gry powinien być zgoła inaczej zatytułowany - np. Grzegorz Lato zamieniamy na Nieudacznik

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie inna nazwa zapisu. ;) Czyli pomogłem, czy nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie inna nazwa zapisu. ;) Czyli pomogłem, czy nie? :)

Właśnie sprawdziłem, ustawiłem mecz na 1 min. i po nim, a przed konferencją ponowny klops. Wygląda na to, że ten save jest już spalony. Zacząłem grać np. Association wcześniej Lakers, za drugi razem Heat i gra chodzi bez zarzutu. A ten Save Lakersów, również zawieszał się. Także w moim przypadku nic. Ale pewnie ktoś z tego skorzysta, dlatego dziękuje w imieniu tych osób :D

Idę dalej, przenoszę właśnie wszystkie dane z konsoli na pena, potem kasuje, za wyjątkiem Save'u My Player. Może to coś da...

Nie dało... Dobrze, że przeniosłem tylko te pliki. A nie usunąłem ich wszystkich na amen, ostatnia szansa. To włączenie gry bez tego save'a. Przeniosłem go na pena i usunąłem z dysku. Potem wstawię go ponownie. I znów dupa. Także przeniosłem oba wadliwe pliki na pendrive i pozostaje mi czekać na patch, który i tak nic nie da... :D

Edytowane przez IMPERATORE_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście kicha. Ale nie wiem czy dobrze zrozumiałem, na jeden save Ci podziałało, a na inny nie?? Czy wogóle Ci ten sposób nie działa??

Napisz do mnie na GG ;) 

4936696

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NBA Elite 11 skasowane - jak to wyraził się mój kolega dzisiaj rano - "w EA zobaczyli NBA 2K11 i zapłakali" :biggrin:

http://uk.xbox360.ign.com/articles/113/1131802p1.html

To ostry news. Gram w sportówki od dawna i nie przypominam sobie sytuacji ze skasowaniem portu jakieś gry wydawanej co rok. Powstało demo, byli na targach, ale rzeczywiście przedobrzyli i chyba dobrze się stało. Niech uderzą w przyszłym roku. Bo brak konkurencji to też wróg, konkurent, dla NBA 2k i to chyba nawet największy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×