Skocz do zawartości
cwir

NBA 2K11

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie denerwuje tryb My Player. Mało mnie wpuszczają na boisko i dostaję niskie oceny. Ta pierdoła którą gram nie potrafi trafić do kosza, kazdy layup kończy się blokiem, nie może złapać piłki przy długim podaniu, a jak już złapie to robi to z taką trudnością, że zaraz jest przy mnie obrońca i dupa z kontry. W defensywie też jest słabo, bloki w moim wydaniu to po prostu jakaś patologia. Jedyne co wychodzi w miarę ok to trójki. W ostatnim, jak narazie najlepszym meczu zdobylem 30pkt, w tym 24 to rzuty za 3 pkt. Ale mimo to ocena to bylo B. Cieszę się chyba tylko z tego, że jest tendencja wzrostowa. Co robić, żeby dostawać lepsze oceny? I jak skutecznie grać w defensywie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grać w My player to można by napisać książkę. Jak dla mnie to należy zacząć od jakiegoś wzorca - wybrać gracza do którego umiejętności będziemy dążyć. Kluczem jest odpowiednie dodawanie sobie umiejętności pod kątem preferencji i ulubionych zagrań, ale nie można zapominać o defensywie. Jeżeli inwestujesz wyłącznie w rzuty z dystansu to nie dziw się że twój gracz nie poradzi sobie w ataku pod koszem czy w obronie. Aby skutecznie grać w defensywie należy mieć przynajmniej średnie statystyki obronne, do tego nie nastawiać się na przechwyty czy bloki tylko bronić samym analogiem próbując nie dać się minąć. Nie jest to łatwe i wymaga wprawy.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w defensywie najwięcej tracę z oceny, staram się grać tak jak mówisz/piszesz i na ogół przeciwnik jak ma piłkę to podaje w bok, jak widzę, że próbuje podać to od razu wciskam kwadrat, żeby jakoś tą piłkę dosięgnąć. Nie wiem co mogę poprawić poza statystykami gracza. Tam gdzie tracę to jest sytuacja gdzie przeciwnik którego kryję bez piłki mi ucieka i dostaje podanie pod kosz. Mam po prostu mieszane uczucia, z jednej strony gra jest po prostu wybitna (chyba najlepsza sportowa w jaką grałem), daje satysfakcję z dobrego występu, a z drugiej strony wzbudza frustrację, ze względu na właśnie trudności jakie sprawia mi defensywa.

Pytanie: jakie statystyki powinienem ulepszać aby łatwiej mi się grało w defensywie? Czy powinienem wydawać punkty na np. rzuty za trzy, czy raczej rozwijać gracza w miarę równo dodając punkty w różne atrybuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba rozwijać w miarę równo(chociaż można wybrać jakiś atut np zbiórki i mieć trochę lepsze, ale bez przesady) Wybierasz gracza na wzór,którego styl ci się podoba, ale nie jakiegoś super dobrego. Np ja wybrałem Wilson Chandler z Denver . W miarę broni i rzuca, dobrze zbiera ,więc jak dla mnie ok. I po mału dodaje się atrybuty tak aby osiągnąć poziom tamtego gracza ( najlepiej sobie zrobić zdjęcie komórką statystyk, aby wiadomo było gdzie i ile dodawać) Oczywiście trochę to trwa, po drodze jest wiele niepowodzeń, ale jak już się zrobi przyzwoitego grajka to satysfakcja jest ogromna.

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kupuję drugiego pada i zastanawiam się nad jakąś sportową i nie wiem czy brać teraz czy czekać na 2K12. Ogólnie gra dobra? Szybko się nudzi? Jak z graniem przez Internet i na dwa pady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie tylko dobra, a rewelacyjna. Czy grasz sam , przez internet czy na kilka padów przed tv. Raczej się nie nudzi bo tryby gry są wciągające i starczają na setki godzin.

Moim zdaniem 2k12 może w ogóle nie wyjść, ponieważ nba nie posiada obecnie praw do wizerunków zawodników.

Jak wystartuje liga, gra może się pojawi ale i tak będzie mocno spóźniona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie tylko dobra, a rewelacyjna. Czy grasz sam , przez internet czy na kilka padów przed tv. Raczej się nie nudzi bo tryby gry są wciągające i starczają na setki godzin.

Moim zdaniem 2k12 może w ogóle nie wyjść, ponieważ nba nie posiada obecnie praw do wizerunków zawodników.

Jak wystartuje liga, gra może się pojawi ale i tak będzie mocno spóźniona.

Kolejny gadający bzdury :P. Gra wychodzi normalnie, 4 października. 2k odnowiło rok temu 5 letnią umowę na wizerunek zawodników w której jest klauzura, że nawet w przypadku lock-outu 2k będzie posiadało prawa do wizerunków

Edytowane przez Skiera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem już w normalnej drużynie jestem PG ale zawsze jak zaczynam mecz to wchodzę jako SG a jak mnie na chwile zmienią na PG to jak raz nacisnę L1 to nie mogę robić Pick & Roll bo nie biegną pod kosz tylko robią Pick and Pop co robić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem już w normalnej drużynie jestem PG ale zawsze jak zaczynam mecz to wchodzę jako SG a jak mnie na chwile zmienią na PG to jak raz nacisnę L1 to nie mogę robić Pick & Roll bo nie biegną pod kosz tylko robią Pick and Pop co robić?

tym jak jesteś wystawiany się nie przejmuj, (chyba że masz PG i idziesz na centra:) wszystko zależy od tego jaka jest rotacja w zespole i ilu jest zmienników na daną pozycję, jeżeli w drużynie są braki na SG to trener sprawdza Ciebie na tej pozycji bo pewnie masz atrybuty na rzucającego obrońce, ja jak grałem jako SG to często wchodziłem na PG w drużynie która nie miała dobrego zmienika rozgrywającego, co do pick&roll'i, jak zaczynasz akcję to wciśnij L1 ale nie trzymaj za długo tylko do momentu jak widzisz już że zawodnik biegnie w Twoim kierunku na zasłonę, zazwyczaj wystarczy tylko krótko nacisąć

Edytowane przez lipaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram w crew mam swoj zespół POLAND POWER 391 miejsce na świecie szukam nowych graczy zeby móc powalczyc o wyższe cele chetnych zapraszam niech piszą do mnie na psn ID busi-21 pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyybrano mnie na mecz rookie vs soph. Tez tak mieliscie ze wchodzicie w 5, pogracie kwarte i symulacja meczu do konca? wkurwiam sie, bo pogram chwilke i koniec meczu. Over 64, pg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyybrano mnie na mecz rookie vs soph. Tez tak mieliscie ze wchodzicie w 5, pogracie kwarte i symulacja meczu do konca? wkurwiam sie, bo pogram chwilke i koniec meczu. Over 64, pg

W rookie masz kwarte w meczu gwiazd pare minut. Jak chcesz zaistnieć daj sobie kwarte na 12min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Informacja kierowana jest do osób z dużym doświadczeniem w NBA 2K11.

Szukam osób do Crew w 2K11.

Każdy powinien mieć zawodnika 99 overall.

Sam mam PG i SF 99 overall.

Obecnie gram w kilku Crew, nie będę mówił jakich, ale wolałbym grac z Polakami.

Mamy już kilku, ale przydałaby się większa paka.

Piszcie, jeśli jesteście naprawdę dobrzy.

psn: maka23air

gg: 4450148

Edytowane przez maka23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem (konsola xbox 360, ale to chyba nic nie zmienia :P - hejterzy mam też ps3) Zapisalem sobie mecz w MY PLAYER, nie pamiętam już która minuta, ale teraz próbuję wczytać, wszystko ok, daje "advance" do meczu i potem czarny ekran, nic się nie dzieje. Zapis się zepsuł? Chyba się zabiję, mam już rozegrane 51 meczów i jestem praktycznie najlepszy w lidze, więc szkoda mi tracić tego gracza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inny problem (konsola xbox 360, ale to chyba nic nie zmienia :P - hejterzy mam też ps3) Zapisalem sobie mecz w MY PLAYER, nie pamiętam już która minuta, ale teraz próbuję wczytać, wszystko ok, daje "advance" do meczu i potem czarny ekran, nic się nie dzieje. Zapis się zepsuł? Chyba się zabiję, mam już rozegrane 51 meczów i jestem praktycznie najlepszy w lidze, więc szkoda mi tracić tego gracza.

na twój problem mam taką rade wejdź w zapis i zapisz go jeszcze raz jako nowy pod inna nazwą. Bo pewnie zapis się rypnął i to powinno pomóc. stary usuń. albo poprostu nie używaj go i graj na tym "dobrym"

Edytowane przez bajaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do crew WakaMakaFlowPL!

crew przeznaczone dla graczy z polski kto chciałby wstąpić i pograć pisać pw lub psn!

Nawet słabsi mogą bo z doświadczenia wiem ,że po parunastu meczach nabiera się wprawy!

UWAGA! TYLKO AKTYWNI GRACZE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tymi kwadratami, gierka jest zajefajna i dla mnie w pełni pokazuje klimat basketu, zaczynając od prezentacji, a kończąc na grywalności. Ruchy czasem owszem są w pewnym sensie szarpane, ale jak juz się gra i tworzy przemyślane akcje to wygląda to jak mecz na Live'ie, moja narzeczona sie nabrała.

Edytowane przez ps3seth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z tymi kwadratami, gierka jest zajefajna i dla mnie w pełni pokazuje klimat basketu, zaczynając od prezentacji, a kończąc na grywalności. Ruchy czasem owszem są w pewnym sensie szarpane, ale jak juz się gra i tworzy przemyślane akcje to wygląda to jak mecz na Live'ie, moja narzeczona sie nabrała.

prawda u mnie tak samo tyle ,że ciocia.

skąd mam wiedzieć jak wygląda 12 jeżeli jeszcze nie w sprzedaży?

giera świetna tylko sieć powinni bardziej udoskonalić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dni temu zostałem szczęśliwym (?) właścicielem NBA. Od tego momentu katuje ją praktycznie cały czas kiedy tylko mam czas na granie. Gra jest świetna, cudowna etc. Ale nie obeszło się bez problemów. Nie bardzo wiem jak rozgrywać akcję. Moi zawodnicy stoją i się nie ruszają i jakieś podanie do centra lub kogoś w pobliżu najczęściej kończy się stratą i kontrą przeciwnika. Próbowałem grać tymi zagrywkami ale jak dla mnie to totalna chała jest, nie ogarniam tego w ogóle. Druga sprawa to to że grając w My Player rzadko dostaję piłki, gram PG i SG (2 postacie ofc) więc PG piłkę dostaję często, no bo wiadomo rozgrywam piłkę ale najczęściej zagrywki które z góry ustala konsola są bezsensowne i często kończą się pudłem któregoś z zawodników. Grając SG najczęściej każe mi iść na bok, a zawodnicy z mojej drużyny rozgrywają akcje w najlepsze. Jak temu zaradzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz ogarnąc zagrywki i sposób ich wykorzystywania. Scenariuszy jest wiele, możesz ustawiać zagrywki według schematów albo sam testować i zobaczyć jak ci się gra z nnym drużynami. Przykład, ja gram pick and roll'a często z drużynami ze średnią obroną natomiast atak skrzydłem daje mi przewagę gdy gram z drużynami z dobrą obroną podkoszową. Oczywiści zagrań jest masa i oskrzydlających i podkoszowych. Testuj bo warto.

Kolejna sprawa, zacznij od małych modyfikacji w ustawieniach gry. Poniżej podaję ci fajne ustawienia do gry najblizszej realizmowi. Wtedy pewne głupie błedy i zachowania rywali znikają i są mniej zauważalne. Myśle, że nieskończone kontry też przestaną istnieć.

NBA2k11 Ustawienia Realizm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie drogich forumowiczów :)

Planuję w swoim mieście zorganizować turniej offline w NBA 2K11 i przydałby mi się regulamin. Czy ktoś może zetknął się z takowym? Zresztą jakiekolwiek wskazówki będą cenne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zastanawiam się nad zakupem gry nba 2k11. Wiem, że lada moment wychodzi 2k12, ale ciężko by mi było wydać ok 200 zł. Na najaktualniejszych składach mi nie zależy a myślę, że zabawa jest porównywalna.

1. Warto kupić nba 2k11?

2.Lepiej kupic nówkę 2k11 czy kupując używkę coś tracę (oprócz folii;P) ????

3. Czy ten patch, o którym słyszałem- zagrywki, niebieskie pola, strzałki- warto instalować? Czy jest sposób by pominąć jego instalację?

4. Są inne patche do tej gry ?

5. Czy tryb my player jest "miodny" i wciągający?

6. Czy jeśli gramy całym zespołem (nie tryb my player) ile sezonów możemy grać? 1?

Moją ostatnią grą o tematyce koszykówki był "nba live 96" :) na pc :))

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×