Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

ta juz widzialem, chlopaki ja wrzuce tylko musialem kody na youtube wpisac :biggrin: i wrzucam 600 MB jeszcze raz -.-

to wszystko wina Kuboola :P zostawil mnie samego i co ?swoja droga nie wiem czemu go nie bylo ale podejrzewam ze net mu siadl bo sie ugadalismy na trening za 10 minut i od tej pory cisza byla..

Edytowane przez lukian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, patrzcie jaki mieli młyn w 1 lidze. Naprawdę, bałbym się tam jeździć :biggrin:

Tu nie ma się z czego śmiać...tragedia jest :/

Ale tradycji staje się za dość..jak Liga 1 robi burdel to na całego, nie pierdzieli się w jakieś 2/3 osobowe spinki :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam lukian za to trącenie w 2 zakręcie, na szczęście Cię nie obróciło :)

W sumie to tyle, 3/4 wyścigu myślałem że się zesram z nudów. Kowal 15 sekund przede mną, SeN 15 sekund za mną i tak do mety... Tempa niestety nie miałem na tym torze, żeby coś podgonić i tak to wyglądało.

Na szczęście już Malezja z głowy, teraz powinno pójść z górki ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wjazd na tv to superb jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Film będzie jak się pojawi :P

Jeszcze co do wyścigu. Ustalam odgórnie maks trzy razy restartujemy sesje jak kogoś wywali i wyrzucenie musi nastąpić nie później niż 5 minut po starcie quala. W innych przypadkach niestety nie będziemy zakładać od nowa sesji bo mija się to z celem. Durne ograniczenia gry niestety nie pozwalają na odpalenie wyścigu i ustawienie bolidów na starcie własnoręcznie.

Edit: ujjj coś się ujowo z renderowało i nie ma płynności, ale nie będę poprawiał bo nie ma i tak sensu, kto to ogląda... :P Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://youtu.be/3TBtxkECc7s

Start bardzo udany awans na p3 ,choć długo się nie cieszyłem bo tacho po moim bedzie chapnoł mnie jak szaraka ,ale miałem nadzieje na dobre tempo i tak wyszło do konca wyścigu,chłopaki z innych lig uczcie sie startu od nas i jak należy zjeżdzać przy dublowaniu ,na filmiku pokazane jak zjeżdza rholek uczcie się od niego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start bardzo udany awans na p3 ,choć długo się nie cieszyłem bo tacho po moim bedzie chapnoł mnie jak szaraka ,ale miałem nadzieje na dobre tempo i tak wyszło do konca wyścigu,chłopaki z innych lig uczcie sie startu od nas i jak należy zjeżdzać przy dublowaniu ,na filmiku pokazane jak zjeżdza rholek uczcie się od niego

Start nuuuuuuuuda :D wieeeeeeeelka hehehe

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, patrzcie jaki mieli młyn w 1 lidze. Naprawdę, bałbym się tam jeździć :biggrin:

Tak się zastanawiam jak to się dzieje, co leży u podstaw tego że u nich zawsze jest taki burdel na starcie a u nas spokój. Przecież ludzie do lig byli wybierani losowo, nie ze względu na umiejętności czy temperament, a w 1 lidze karambole na starcie to jest chleb powszedni. U nas jak ktoś o kogoś lekko zahaczy to już ma wyrzuty sumienia :P Mam nadzieję, że nie zapeszam i dalej tak to u nas będzie wyglądało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas jak ktoś o kogoś lekko zahaczy to już ma wyrzuty sumienia :P

Dokładnie :P Tak jak ja Ciebie wczoraj na drugim kółku. Za co przepraszam, ale nieco mnie wyniosło, Ty trochę za wcześnie zacząłeś zamykać zakręt i było lekkie muśnięcie kołami, co zakończyło się Twoim spinem (tylko nie wiem czemu aż tak), więc od razu odpuściłem przez to, do tego kara i nie dość, że kiepski jestem, to i tak wyścig się skończył. Wrzucę filmik za jakiś czas jak to u mnie wyglądało, jak go nieco przytnę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra teraz szanghaj praktycznie dla mnie ten sam profil co malezja ;) z ciekawszym pierwszym zakretem i zabojczym dohamowaniem na dlugiej prostej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie za nieobecność, ale Vectra uznała, że dostęp do internetu w niedziele wieczór jest nikomu nie potrzebny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry Panowie za nieobecność, ale Vectra uznała, że dostęp do internetu w niedziele wieczór jest nikomu nie potrzebny..

Być może ktoś pospawał nie te włókna co potrzeba :P

Ale tak serio, to większa szkoda dla Ciebie, że nie pojechałeś. Sądziłem, że będziesz czarnym koniem tego wyścigu, bo tempo w tygodniu jak przejechaliśmy kilka kółek pokazałeś na prawdę mocne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również problemy techniczne wyeliminowały Redbull Racing z rywalizacji :(. A nowa kiera się grzeje.

Sorki za nieobecność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomik34 zostaje usunięty z Ligi 2. To druga nieobecność połączona z brakiem usprawiedliwienia i jakiegokolwiek odzewu. Mamy więc zatem 2 wakaty. No chyba, że do niedzieli tomik się wypowie i poda powód który by go usprawiedliwiał, ale na to się nie zanosi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas ktoś wgl ucierpiał na tym pierwszym zakręcie? Jeśli nie to był to chyba jeden z najlepiej udanych startów w II lidze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym nie, na drugim kogoś obróciło, ale leciutko bo od razu pojechał dalej. Dzisiaj wrzucę filmik jeszcze, a jadę tam na końcu więc wszystko widać jak na dłoni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no faktycznie nie zauważyłem, to lukian był, ale większych szkód tam nie widać. Jakby nie było ładny start panowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to bylem ja a te kurwa mac w tle to glownie przez piach bo ile mozna wyjezdzac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosilbym osoby ktore maja taka mozliwosc o wstawianie filmiikow na naszego Facebooka. Tam jest ladna kolekcja i wszystko mozna znalessc.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po długiej walce z YT w końcu dało się filmik wrzucić, z mojego 'pasjonującego' wyścigu:

Na starcie odpuściłem, bo sobie pomyślałem że i tak pewnie będzie burdel, ale o dziwo nic się nie stało, więc jakoś się utrzymywałem za stawką, ale na drugim kółku lekko musnąłem pitiana, za co dostałem karę, do tego postanowiłem na niego poczekać, więc mój wyścig w tym momencie się całkowicie skończył. Że o moim pięknym wjeździe do pitu nie wspomnę(coś mi się pomyliło, gdzie on jest) :P

Więc pod koniec zostało mi tylko przepuszczanie kolejnych kierowców, tyle miałem zabawy z innymi :P

Edit:

A swoją drogą to fajnie mi pod koniec wyścigu naglę zaczęło pokazywać, że mati jest na 10 miejscu :P

Edytowane przez Rhol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzac na stluczke z pitianem to widac ze ta gra jest chora lekkie musniecie a pitiana obróciło tak jak Natanek mowił jakby nim szatan miotał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

patrzac na stluczke z pitianem to widac ze ta gra jest chora lekkie musniecie a pitiana obróciło tak jak Natanek mowił jakby nim szatan miotał :biggrin:

To samo było w 2011 tylko nie było to aż tak dokuczliwe bo ta odległość mogła być mniejsza niż jest teraz i nic się nie działo. A co do Natanka to troche ci sie pomyliło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ! wake up i dawać te foty z kostiumami, chce widzieć z kim się ścigam i wyobrażać sobie wasze miny gdy znowu wygrywam wyścig, heeeloooooł hahaha :banana:

A tak poważnie to dokończmy temat może prawda ? Trochę to ucichło, a pomysł bardzo trafny.

Ehh znowu upominać tych naszych zapracowanych organizatorów :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×