Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

filmik dostępny około 9.00

Hahaha, 2:25 mistrz! Idealnie bluzgi sharenta zsynchronizowały się z głosem inżyniera :D

Co do ostatniego zakrętu w Bahrajnie, to faktycznie jest on very tricky. Dohamowanie z dużej prędkości i wierzchołek ostry, wydawałoby się że powinien to być dwójkowy zakręt, ale jest szeroko na zewnętrznej i zakręt się otwiera. Poza tym jest długa prosta startowa po nim i trzeba uzyskać dobrą prędkość na wyjściu. Ale 100 razy bardziej wolę ten zakręt niż pierwszy i ostatni zakręt w Chinach.

A tak w ogóle to nie mogę się doczekać europejskiej części sezonu ;) Tam przynajmniej tory mają coś w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chinach ten ostatni zakret to masakra najwieksza ze wszystkich torow. Jakos nie moge go ogarnac...

Mati mysle, ze takiego przygotowania jak na aistralie to nie bedzie juz w tym sezonie ani razu :P

Po pierwsze zazwyczaj malo czasu na trening, a po drugie checi juz nie te :P i z kazdym wyscigiem bedzie coraz gorzej :P

Chociaz ostatni wyscig wlal nowa nadzieje w moje serce, bo w koncu udalo sie w miare bezproblemowo przejechac wyscig i ugrac cos na taktyce :) Wiecej takich wyscigow gdzie zaczyna padac bo akurat na deszczu to malokto trenuje i da rade jeszcze powalczyc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaz ostatni wyscig wlal nowa nadzieje w moje serce, bo w koncu udalo sie w miare bezproblemowo przejechac wyscig i ugrac cos na taktyce :) Wiecej takich wyscigow gdzie zaczyna padac bo akurat na deszczu to malokto trenuje i da rade jeszcze powalczyc :biggrin:

jadąc chyba na slickach tak jak na testach w barcelonie, któregoś tam dnia przed rozpoczęciem sezonu. Mimo treningu deszczowego, opanowanie fury w takich warunkach to kurczaki nie lada wyzwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już nie zamieszczać, ale jednak wrzucę filmik z tego jak wyścig wyglądał u mnie i jakie niespodzianki gra dla mnie przygotowała :P Jest dość długi, ale chciałem wszystko upchnąć w jednym już :)

Ciekaw jestem czy ktoś ma podobne przypadki podczas wyścigu jak ja.

Początek wyścigu ostrożny, małe zamieszanie po drugim zakręcie się zrobiło, na koniec okrążenia lukasz z Tacho coś zakombinowali, potem na początku drugiego okrążenia incydent z Pitianem i konieczność odbycia kary.

4:17 - 4-te kółko, ja na 10 pozycji, sharent niby przede mną, za mną SeN, dojeżdżam do Pitiana i widze że jest na 13 pozycji, sobie myślę że pewnie coś mu się stało że tak daleko spadł, więc jadę za nim spokojnie bo i tak będzie musiał mnie przepuścić, co się nie dzieje, więc postanowiłem nieco przyspieszyć i po prostu być bliżej bo może nie dostał jeszcze niebieskich flag.

6:15 - 9 kółko, nadal 10 pozycja, czary mary - okazuje się, że Pitian jednak jest przede mną, a nie na 13-tym miejscu... Z tyłu zbliża się drugi Sauber, Kowi który według gry jest na 13-tym miejscu, zaraz za nim lukasz (w dodatku niby bez skrzydła...nie mogę wyjść z podziwu że bez niego tak szybko jedzie)na 14-tym miejscu, no tak w końcu były jakieś incydenty więc pewnie dużo stracili sobie myślę. A za mną w końcu normalnie jedzie SeN z tego co widzę w lewym górnym rogu.

10:24 - 14-te kółko, tym razem sharent niby bez przedniego skrzydła jedzie... za nim lukasz, który odbył karę za mojego spina, najwidoczniej też ciągle świetnie radzi sobie bez skrzydła... i znowu musi się oddublować..Gra pokazuje mi Kowiego, że jest za mną z duża stratą, w końcu dopiero co się oddublował, więc trochę czasu zajmie zanim mnie dogoni...

12:22 - 18-te kółko, deszcz w końcu wystarczająco zmoczył tor i upragniona zmiana opon, bo ile można jechać na tych miękkich oponach:P Myślałem że zaraz wybuchną :)

14:25 - 20-te kółko, chłopaki coś gorzej sobie zaczęli radzić na przejściówkach dzięki temu zyskałem kilka pozycji i odrabiam straty :)

18:03 - 22-te kółko, oooj mało brakowało, a dostałbym kolejną karę z dupy :P Tak się zastanawiam czy u Ziomniaka nie było tak, że jednak go uderzyłem, bo jak spojrzałem do tyłu to dziwnie był z boku toru... w każdym razie u mnie widać, że nie było kontaktu.

19:14 - 24-te kółko, i znowu walka z Pitianem, tak cały wyścig się ze sobą goniliśmy :)

22:00 - 26-te kółko, incydent z Mateo, no ale myślę trudno, dobre 9-te miejsce, w końcu jakieś punkty :)

Tabela końcowa także pokazuje, te 9-te miejsce, ku mojemu zdziwieniu jak mati zamieścił wyniki jakie naprawdę były, okazało się, że jednak dojechałem 11-ty.... Cały wyścig byłem przez tą kretyńską grę oszukiwany. No i czym to można wytłumaczyć? To jest już chore.

Jak ktoś obejrzał cały filmik i przeczytał to wszystko co nabazgrałem to pozostaje mi tylko pogratulować :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga cos mi nie pasuje :P Mateo ile razy zjezdzales po deszczowki raz tylko po wety czy po inter i wety pozniej ?

Druga wersja, najpierw założyłem INT potem WET.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie filmik. Jak ktoś nie z polszy to może mieć problem z oglądnięciem bo po blokowali...

http://www.youtube.com/watch?v=unNzuApU_lk&feature=youtu.be

Nie wygląda to tak jak powinno ale mam problemy z vegasem i będę musiał je rozwiązać przed następnym wyścigiem bo mnie uj strzeli jak będzie tak dalej działać.

Jak nie działa dajcie znać to zmienię ścieżkę dźwiękową.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0:40 Myślałem że na wyjściu z tego ślimaka ktoś stuknął mnie w tyłek przez co poleciałem na bandę i zacząłem odstawiać dziwny balet, ale widać że za mną nawet nikogo nie było i gra sama zafundowała mi takie atrakcje i jeszcze nagrodziła karą drive-thru :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiles na zawirowania powietrza, poczatki huraganu przed Piatkowym koncem swiata! Deszcz meteorytow Cie na szczescie ominal, pewnie byl w 3 sektorze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

valderama9 (psnid: valderama9) - (G27) - Dolacza do waszej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItamy nowego kierowce. Teraz tak kwestia gdzie chcesz jeździć masz do wyboru Toro Rosso, albo Mercedesa. Kwestia tylko czy się Sen z Rholkiem nie dogadali odnośnie jazdy w jednym zespole. :P Wszystkie info potrzebne masz w pierwszy poscie w tym temacie i najlepiej przeczytaj regulamin malej ligi. Następny wyścig mamy 6 stycznia więc masz trochę czasu na potrenowanie Bahrajny. Dodaj na pewno mnie, Matijada i pitiana na psn. Resztę możesz ale nie musisz. Chciałbym też zobaczyć jak sobie radzisz na torze, ale to ustalimy jakiś termin i po prostu sobie pojeździmy. Jak jakieś pytania masz to wal śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko jedno, jak wspominałem wcześniej jak Rholek chce to może się do mnie dołączyć, więc niech się określi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja przechodzę do Mercedesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SeN z Rholkiem , widze dogadali sie , wiec gdzie trafie tam bede , czyli Toro Rosso

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sie chlopaki dogadali to masz mozliwosc wybrania sobie zespolu z pozostalych. Daj znac tylko jaki. Piti zadzialaj w pierwssym poscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jakie mam do wyboru ? , kurcze trema mnie zezre , w szacownym gronie ps3site bede sie scigal no niby gra a emocje prawdziwe , rece sie trzesa jakies do wyboru zespoly mam?

Edytowane przez valderama9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McLaren, Williams, Force India, Toro Rosso, HRT.. do wyboru, do koloru :)

Edytowane przez MrKubool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sie chlopaki dogadali to masz mozliwosc wybrania sobie zespolu z pozostalych. Daj znac tylko jaki. Piti zadzialaj w pierwssym poscie.

to wiliamsa jak moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wiliamsa jak moge

musisz się więc starać chłopcze, nie przynieś wstydu dawnemu zespołowi wujka Tachografa :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że to dawny mistrzowski zespól z pierwszego sezonu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj, że to dawny mistrzowski zespól z pierwszego sezonu :P

zbyt młody jestem mistrzu ... wybacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz się więc starać chłopcze, nie przynieś wstydu dawnemu zespołowi wujka Tachografa :biggrin:

no bede sie pocil napewno , szczegolnie jazda bez abs mi narazie slabo idzie i mam lęki przy hamowaniu , hehe :biggrin: , mozg cwiczyc cwiczyc trza mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt wszystkim życzę, no i jak najwięszych sukcesów w naszej elitarnej 2 lidze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to ja życze udanych setupow i ambitnej walki :) i wykorzystania paliwa do ostatniej kropli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×