Skocz do zawartości
pitian

Liga 2

Rekomendowane odpowiedzi

a miał być jakis filmik czy sie tylko przesłyszalem

ja mam tylko 6 lapsów sorki za jakosc ale jest to pierwszy raz moze nastepnym razem bedzie lepiej

Edytowane przez szkorbut77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko 6 lapsów sorki za jakosc ale jest to pierwszy raz  moze nastepnym razem bedzie lepiej

:thumbsup: fajnie się ogląda...i te skoki w 1.40 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo ładnie. 

PS; I nawet ja tam się znalazłem na całym filmiku hehe.

Na tym ostatnim okrążeniu podajże co miałeś na końcu filmiku, dostałem kare tam gdzie ten bolid rozbity stał. (taka ciekawostka.)

Kurcze muszę tą Valenciie nieszczęsna potrenować, bo szczerze powiedziawszy nie trenowałem jeszcze. A na torze może z 5 razy jechałem.

Edytowane przez J.P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrywałem, ale w obawie przed zbyt dużą wielkością pliku wybrałem strasznie słabą jakość (320x240) i kiepsko to wyszło... Mimo to postaram sie wrzucić sam początek, czyli walke z kowim, bo poza tym z mojej perspektywy to nic sie nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka kolek z pitim z ostatniego wyscigu, tak jak mowi slaba jakosc ale da sie obejrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dzisiaj najprawdopodobniej nie będzie, nie wiem czy zdąże. Z

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zaczyna mnie coraz bardziej wku..., denerwac. Do poki nie było gran turismo to jescze nawet jakos sie jezdzilo, teraz niemilosiernie mnie wkurza ten odjezdzajacy tył niewiadomo z jakiego podowu, czy niewidzialne sciany, gdzie teoretycznie powininem sie tylko o bande otrzec. Dzis niewidzialna trafila na mnie, co poradzic ale i tak bez rewelacji bo setup zly wiec za szybko w wyscigu sie jechac nie dalo. Bardzo fajna walka na poczatku przez jakies 15 kolek, potem sciana i dziekuje dobranoc. W przyszlym roku codemasters beda mi musili dac naprawde solidny produk zebym kupil ich gre o f1, bo takiego bubla jak wydadza to kupie bilet do angli, pojde do ich siedziby i wsadze im taka gre w dupe. Tyle na teraz moze cos pozniej dodam na spokojnie. 

A i prosze administracje o szukanie kogos na miejsce lukaszasada, trzecia nieobecnosc bez wczesniejszego powiadomienia.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalilo Cie od tak, czy jakas kara? jak od tak to lapiesz jeden punkt.

A w prezecie odemnie jako ze nie skonczylem daje filmik: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierd... na ostatnim kolku mnie wyrąbalo mam jakis filmik postaram sie go zapodac jutro a co do wyscigu bylo nawet niezle przez pare kolek nawet na 1 miejscu ale dor napieral tak strasznie ze nie mialem nic do powiedzenia i poleglem, zmieniajac na miekkie zostalem wyprzedzony przez pitiana i na dodatek dostalem kare za przekroczenie predkosci w pit ale nawet po karze bylem trzeci no i ostatnie kulko fcuk

Edytowane przez szkorbut77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalilo Cie od tak, czy jakas kara? jak od tak to lapiesz jeden punkt.

Po prostu mnie wywaliło.Żadnych kar nie miałem.Dobrze ze przynajmniej 1 punkt zarobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie babciakundzia na 8, robertgorski na 7.

Fotki beda troche pozniej.

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam na razie od siebie że z tym paliwem to jakaś kpina była.. szorowałem na torze prawie przez 2 okrążenia.. i jeszcze dostałem kare ilegal blocking (hahaha.)

Potem dodam coś więcej.. narazie lecę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam na razie od siebie że z tym paliwem to jakaś kpina była..  szorowałem na torze  prawie przez 2 okrążenia.. i jeszcze dostałem kare ilegal blocking (hahaha.)

Potem dodam coś więcej.. narazie lecę.

nie znam do końca przepisów fia ale wydaje mi się że w live w takiej sytuacji (2 okrążenia przejechałeś) musiałbyś zjechac do boksów więc kara za blokowanie jak najbardziej na miejscu (moim zdaniem)..jak Cie wyprzedziłem to też brakło mi paliwa (pierwszy raz). Wyścig totalnie zmarnowałem. Nie dość że tylk oraz na nim jechałem w treningu to nienawidze go. Oczywiście start z ostatniego miejsca, 1 zakręt i 2 bolidy wyprzedziłem...kilka zakrętów dalej ktoś zatrzymał mi się na tyle i spin...znowu ost miejsce. 2 może 3 okrążenia później znowu 8 ale nie trwało to długo bo znowu ktoś zatrzymał się na moim bolidzie :). Więc wizyta w boksie za friko, kolejny przejazd -kara jak ściałem zakręt po tym jak ktoś zatrzymał się na mnie..nie wiem chyba miałem cofnąć  i poprawnie przejechać szykane :confused:   . No i zmana opon więc dzisiaj odwiedzałem bardzo często pitstop. Dzisiejszy wyścig-o ile można go tak nazwać- strasznie zniechęcił mnie do f1 :(. Jakiś tam filmik mam z pierwszych kółek jak dostaje dzwona :D, ale aż żal pokazywać moją dzisiejszą jazde   :whistling:

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początek wyścigu był niesamowicie emocjonujący. Pierwsza trójka (kowal, doro i ja) jechaliśmy przez 7 okrążeń jeden tuż za drugi. Także robergorski czaił sie niedaleko za nami. Było naprawde ciasno. Udało mi sie wyprzedzić doro i naciskałem na kowala gdy nagle miałem wypadek. Nie wiem co sie stało bo przejezdzałem ten zakręt jak zawsze, nie widziałem tam kontaktu a nagle straciłem skrzydło i złapałem puncture'a. Moze doro to lepiej widział bo był za mną. Pół okrążenia toczenia sie do boksów i potem postawiłem wszystko na 1 kartę z silnikiem na fast. Udało mi sie odrobić staty. Po części za pechem kowala, który sie rozbił. Przebiłem sie na 2 pozycje, ale niestety zabrakło paliwka i toczyłem sie całe okrążenie i dojechałem jako 3. Niestety nie udało mi sie nagrać tego wyscigu, ale mam mojego hot lapa z quala wiec sie z wami nim podziele ;)

Edytowane przez pitian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dawaj maks wklejaj i nie swiruj pawniana :P  

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, rezerwa prosze sie zglaszac do mnie na pw w celu wskoczenia na wolne miejsce w tej lidze. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, jestem skłonny oddać moją pozycje robertowi i babci bo i tak i tak bym ich nie dogonił a ich wywaliło. Więc moge być za nimi :)

Edytowane przez maks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to Pitian bardzo dobrze. Poprostu stanąłeś w miejscu a ja wchechałem pod ciebie i przeleciałeś nade mną:) Miałem kupe szczęścia że nic kompletnie mi sie z bolidem nie stało. Chciałem tez przeprosić robertagórskiego za incydent. Odbieranie talefonu w pierwszym sektorze i jazda jedną ręką za bardzo mądre nie było. Skończyło się na szczęście tylko tym że wylecieliśmy na chwile z toru:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyniki:

54781144369907983699_thumb.jpg

69050409192416894040_thumb.jpg

Babciakundzia 8, robertgorski 7.

Qual:

18756280847998478853_thumb.jpg

32476352291055120614_thumb.jpg

Edytowane przez KOWI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mam jest start i jeszcze pare kolek i pechowe jak dla mnie kolko 28

Edytowane przez szkorbut77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert sory jeszcze raz widze że jednak troche sie tam posypało. Myślałem że zakończyło się to bez kontaktu ze ścianą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert sory jeszcze raz widze że jednak troche sie tam posypało. Myślałem że zakończyło się to bez kontaktu ze ścianą

nic sie nie stalo dalej jechalem i nic nie mialem uszkodzonego a troche sie posypalo ale i tak nie dojechalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w miejsce lukasasa... wchodzi zawodnik MateoF1. prosze przywitac sie z nowym kolega. pozdro.

Dla przypomnienia, wszystkie ligi maja teraz pauze swiateczna i widzimy sie wszyscy na torze 2 stycznia. jest to niedziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×