Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

Kondri ja nie rozumiem. Biorac udzial w lidze niejako deklarujesz zgode na taki to a taki regulamin... oraz na to ze my tutaj z Patricko podejmujemy decyzje. Decyzja podjeta, koniec sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Verbatimek ja ci zalatwilem wyścig??? wyprzedzony byłeś bo opozniłem dohamowanie bez jakiegoś kontaktu podbiło mnie na szykanie i rozbilem się a co pozniej było niestety nie wiem bo byłem duchem.....więc nie zwalaj na to ze we mnie uderzyłeś tylko ze pieprznąłeś o bande tyle że szczesliwie bo straciłeś skryzdło a ja wyścig.....ale protest za to składaj do errora od sobie daje w zawiasach ale innym sypie na lewo i prawo.....proponuje tym razem -10 pkt tak dla zasady za to ze się rozbiłem ;)

Tak fajnie opóźniłeś hamowanie że skończyłeś na bandzie a ja na Tobie i nie pisz, że byłeś duchem bo wyrżnąłem prosto w Ciebie,a nie w bandę. Ja akurat zawsze bardzo spokojnie przejeżdżałem tą szykanę(dlatego też chciałeś mnie tam wyprzedzić) i nigdy nawet nie otarłem się o bandę także nie pisz, że też rozbiłem się o bandę bo to kłamstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko napisze dzieki za wyscig bo byl naprawde dobry , na szczescie nie mialem na swojej drodze Maziaa takze nie mialem zadnych przygod ;) <joke> Jakkolwiek bardzo czysty wyscig,Na starcie zdaje sie wskoczylem na P3, Error po paru kolkach sie pitowal - ja zostalem na 2-3 kolka wiecej i udalo mi sie wyjechac przed nim na P1, z Patrykiem fajna walka - dlugo udalwalo mi sie go trzymac z tylu (choc byl szybszy jak to Patryk) i mysle ze gdybym nie popelnil bledu to bym go utrzymal do konca wyscigu - jednak byl tam gdzie powinien i jak juz popelnilem to mnie lyknal, Start z P4 meta P2. Dzieki za dzis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzje na bazie opinii innych + wideo, które są mocnym dowodem. Żeby nie było, że walimy sobie kary wg własnego widzi misie.

Wg mnie też nie ma co roztrząsać. Staramy się trzymać porządek i trzymać to wszystko w ryzach, żeby się nie rozpadło.

Niestety, ale w końcu kary musiały jakieś paść i tyle. Trafiło na kondriego. Wg mnie nie ma co dyskutować więcej o tym.

PS.

Kondri, jak się rozwalisz to nie zawsze robi z Ciebie z ducha, a szczególnie zaraz po uderzeniu.

To tak dla informacji tylko, żeby nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno Error na jakiej podstawie prócz filmiku oziego wydałeś taką kareczke??

Patricko niech sie tez wypowie i wowczas jesli sie decyzje beda pokrywac to wykonamy kare (kary jesli w kanadzie stanie sie cos podobnego z opisanymi zawodnikami)..... to jest twoje zdanie ....ja sie nie doszukalem postu i wypowiedzi patricko....czyli mam rozumieć to co piszesz to piszesz od tak bo sam sobie robisz co chcesz....hehehhe smieszny jesteś....dziś podczas konwersacji z tobą zrozumiałem ,że twój biznes twoje zabawki więc ty jestes bogiem i polemika z toba jest naprawde plytka dlatego mam prośbę następnym razem napisz do mnie co chcesz powiedzieć bo poprostu nei chce mi się z tobą gadać ;

Wg mnie też nie ma co roztrząsać. Staramy się trzymać porządek i trzymać to wszystko w ryzach, żeby się nie rozpadło.

Niestety, ale w końcu kary musiały jakieś paść i tyle. Trafiło na kondriego. Wg mnie nie ma co dyskutować więcej o tym.

Patricko wybacz ale jakoś nie przemówiło mi twoje uzasadnienie - trafiło na kondriego......

Kondri, jak się rozwalisz to nie zawsze robi z Ciebie z ducha, a szczególnie zaraz po uderzeniu.

To tak dla informacji tylko, żeby nie było.

owszem nie zawsze ale w tym przypadku zdążyłem być duchem i widziałem w co przywalił verbatim.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondri, tak wlasnie nasze z patricko zabawki. Jestesmy tutaj bogami i tyle. My decydujemy o wszystkim. Gdy pytamy to tylko z zyczliwosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na szczescie nie mialem na swojej drodze Maziaa takze nie mialem zadnych przygod ;) <joke> J

Co to ma znaczyć? Twoje teksty pod moim adresem już dawno przestały mnie śmieszyć, dlatego skończ już z tym, bo zachowujesz się jak jakiś dzieciak, co sobie znalazł kolegę, któremu dorabia uszy. Ja pod twoim adresem nie rzucam tekstami różnej treści, dlatego radzę ci przestań, bo ja też mogę zrobić się niemiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że fakt że się nie wypowiedziałem jest roztrząsany bardzo często.

Error napisał mi na GG, że kary takie, a takie. Wcześniej już była mowa. Na filmiku było widać kilka rzeczy i nie ma co tutaj dyskutować niepotrzebnie.

Nie wypowiedziałem się bo nie widziałem w tym sensu wielkiego, jako że przyznane kary były oparte na bazie materiałów wcześniej podanych + opinii kilku użytkowników.

A skoro się nie wypowiedziałem to myślałem, że logicznym jest, że nie nie mam nic do dodania. Następnym razem już tego błędu nie popełnię.

Nie lubię karać ludzi, itd. bo wiem, że i tak każdy będzie mówił, że jest niewinny, itd. Bynajmniej nie chcemy też szukać kozła ofiarnego, żeby pokazać innym, że jednak kary istnieją.

Dajmy już temu spokój. Starajmy się uważać po prostu na torze to nie będzie takich dyskusji.

Wiem, że to trudne, ale ludzie...da się z ostatniego miejsca przejechać na pierwszy nie wyrządzając nikomu krzywdy...sam to mogę potwierdzić na swoim przykładzie dzisiaj.

Nie mówię, że zawsze. Oczywiście, że czasem przytrafią się błędy czy inne incydenty...ale to jest wyścig, a nie zabawa w piaskownicy. Trzeba walczyć, ale z głową.

Jak jest ostra sytuacja to zawsze najpierw patrzę, żeby nie uszkodzić kolegi. Ozi może to potwierdzić nawet. Zresztą Error i Fauper chyba też jak i sporo innych osób.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maaziu to ma znaczyc ze co wyscig jestes uwiklany w jakies niejasne zajscia i ten zart jakas geneze ma - dam ci rade - nie spinaj tak zwieracza chlopcze bo to tylko zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem nie zawsze ale w tym przypadku zdążyłem być duchem i widziałem w co przywalił verbatim.....

....przywalił we mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United, ale tez pomysl o tym ze moze on sie wlasnie od np 2 ostatnich wyscigo naprawde stara nie robic zadym, a ze jest w centrum to oznacza tylko to ze akurat moze zostal przez kogos dotkniety. Nie dawajmy nikomu zadnej etykietki, chlopak sie stara i sie denerwuje jak mu nie wychodzi, bawmy sie troche. Jednak nie zapominajmy ze kazdy tutaj reaguje inaczej na naciski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kondri, tak wlasnie nasze z patricko zabawki. Jestesmy tutaj bogami i tyle. My decydujemy o wszystkim. Gdy pytamy to tylko z zyczliwosci :)

szybko upadniesz..... :tongue:

jak bedziesz mial osiemnastkę (troche pewnie to potrwa) to daj znać prezent bede miał dla ciebie....i tylko nie oklamuj teraz opini publicznej żeś stary bo z zachowania i wypowiedzi twoich jedziesz mi małolatem :thumbsup:

Patriko jest ok....karę jednak chciałbym zamienić i odjete pkt przekazać po polowie oziemu i bmw saberowi ...ja tam dalej jade i swietnie się bawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a buzi dostane od ciebie:> i misia pluszowego :)

===

z caly szacunkiem dla innych lig ale tutaj to normalnie mozna bedzie na podstawie naszej ligi nakrecic cos na wzor pilkarskiego pokera... takie Wojna F1 :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Dla mnie ciekawy wyścig mogło być podium ale zdażenie z ozim i troche brat mnie ominał Do oziego nie mam pretensji zdarza sie a nie wiem czy na samym poczatku cos kolo 4 okr nie zajechałem oziemu drogi nie wiem czy tam było stukniecie czy nie bo dla mnie było to nieodczuwalne a widziałem jak ozi traci na dystansie od razu czekam na twoja interpretacje

4 mniejsce nie jest złe 

Gratulacje dla wygranych

Edytowane przez Fizyk89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United, ale tez pomysl o tym ze moze on sie wlasnie od np 2 ostatnich wyscigo naprawde stara nie robic zadym, a ze jest w centrum to oznacza tylko to ze akurat moze zostal przez kogos dotkniety. Nie dawajmy nikomu zadnej etykietki, chlopak sie stara i sie denerwuje jak mu nie wychodzi, bawmy sie troche. Jednak nie zapominajmy ze kazdy tutaj reaguje inaczej na naciski.

no fajnie ze sie stara - ja mysle ze jedno slowo pardon zakonczylo by temat na dobre a on wiecznie udaje niewinnego i poszkodowanego.

z mojej strony temat zamkniety.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a buzi dostane od ciebie:> i misia pluszowego :)

W Valencii dostatniesz..... szykuj juz zestaw kar.:pardon:

wiesz co do ligi to racja......jaka liga taki "bóg" ligi...czyli lipna troszkę bo stekania jest wiecej niż grania :) i szate graficzną byś sprawił lepszą jesli chodzi o klasyfikacje....bo ubogo coś panie...ubogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gp europy dostane od ciebie bumke to lecisz z ligi. Co do szaty to nie szata zdobi lige a ludzie, ktorzy tutaj w wiekszosci ogromnej sa swietni. Jednak i owca czarna jest a jakze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie także był to ciekawy wyścig. Mało tego, aż nie mogę uwierzyć, pierwszy raz w tym sezonie nikt nie walnął we mnie, ani nie brałem udziału w żadnym wypadku :thumbsup: Cały wyścig był czysty z kilkoma małymi błędami. Niestety jechałem zbyt wolno, by uzyskać lepszą pozycję niż 5. Chociaż patrząc na ostateczne wyniki, to gdyby nie te błędy.... ;)

W zasadzie nie mam o czym pisać. Startowałem z 8 pola, a już po starcie na 2 zakręcie byłem na 3 pozycji. Zdążyłem dostrzec tylko, że Patricko i kilka bolidów wprowadziło mały zamęt przed 2 zakrętem.

Jedynie mogę dodać, że przez kilka okrążeń jechałem za Patricko i Errorem, którzy walczyli o 2 pozycję, i z moich oczu ciekawie to wyglądało. Nawet byłem bardziej skupiony na tym, co oni robią, a nie jak jadę. W pewnym momencie dogoniłem ich na 2 sekundy i wtedy się obudziłem, że jest szansa wykorzystać ich walkę, ale niestety opony zaczęły dawać znać o sobie.

Gratuluję Zwycięzcy i punktującym :)

I brawo za w miarę bezwypadkowy wyścig.

Kto to był ten trzeci? Bo normalnie domino tutaj było, a ja byłem ostatnią kostką :/

Asshuri bądź Ozi, nie zarejestrowaliście czasem tego?

Z tego co pamiętam to było HRT.

To nie HRT szukacie :) Start poszedł mi gładko i bez kłód pod kołami.

Może coś podobnego - Virgin, albo coś...

Zresztą nagranie Asshuri'ego wszystko wyjaśni.

--

@Kondri ale pamiętaj, że nie bawisz się sam na torze.

W zabawie ważne jest, by potrafić przegrywać. Przykładem może być moment, o którym wspomniał Error, że wyprzedził mnie po moim błędzie. Mogłem i jego i zaraz za nim jadącego Asshuri'ego złośliwie zblokować. Errora i tak pewnie bym nie zatrzymał, ale Asshuri'ego puściłem po dżentelmeńsku, bo inaczej pewnie by ucierpiał. Zresztą dam głowę, że i to będzie na jego skrócie z nagrania wyścigu. Dałem się wyprzedzić, bo mogłem tę zabawę, o której ostatnio tak się mówi, zepsuć sobie i rywalowi.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gp europy dostane od ciebie bumke to lecisz z ligi. Co do szaty to nie szata zdobi lige a ludzie, ktorzy tutaj w wiekszosci ogromnej sa swietni. Jednak i owca czarna jest a jakze.

nie napinaj się tak bo ci zyłka pęknie..... bum to lece z ligi??? szybko zmien regulamin i zaktualizuj jego bo takowego punktu nie widze.

Chociaz raz się z tobą zgadzam jesli chodzi tu o ludzi jezdzacych naprawde ze są świetni !! No i ta owca czarna żeś musiał się zdradzać.....nie trzeba było :tongue:

Ale szata graficzna dodaje profesjonalizmu lidze chętnie sie na to patrzy....polecam poswiecić 5 min w oppen ofice ....wierz mi ze bedzie o wiele ladniej to wygladalo no ale przecież to twoje zabawki....

Edytowane przez Kondri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podsumowanie dam w materiale wideo.

Na gorąco - szybciej jak zwykle Ozi już nie mógł, więc szóste miejsce, po karze, jest ok. Ważne, że ukończyłem 3-ci wyścig z rzędu, co mnie niezwykle cieszy.

Przyznaję, walnąłem w fizyka, za co już przepraszałem, oddałem pozycję, dostałem karę. Przepraszam raz jeszcze - poniosło mnie, bo szybciej z nawrotu wyszedłem i jakoś tak bez sensu adrenalina na ostatniej szykanie poszła w górę. Sorki - więcej nie będę. Z Waszych wypowiedzi wynika, że nikt do mnie większych pretensji nie ma, ale jakby co to bez żadnych zarzutów mogę poddać się obserwacji w Valencji...

Wideo - postaram się jutro, najpóźniej we wtorek, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, a po co ja mam zmieniac cokolwiek. Nasze zabawki to po prostu nie bedziesz sie z nami bawil :)

Co do szaty jesli uwazasz ze mozesz zroibc lepiej to zapraszamy i ocenimy twoje dzielo :)

===

Ozi wyluzuj, mam czasami wrazenie ze ty podchodzisz do tego swojego wrzucania filmow jak do obowiazku. Robisz to w swoim czasie i nikt ci zlego slowa nie powie ze jest to w srode lub w czwartek... Jestesmy ci wdzieczni wogole za jakiekolwiek komentarze i zdania wyrazane tutaj... tak samo jak wszystkim pozostalym z tego miejsca chce podziekowac :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, a po co ja mam zmieniac cokolwiek. Nasze zabawki to po prostu nie bedziesz sie z nami bawil :)

:rofl:
Co do szaty jesli uwazasz ze mozesz zroibc lepiej to zapraszamy i ocenimy twoje dzielo :)

a proszę bardzo chociażby z dzisiejszego GP w mojej lidze.

Może być?

post-29167-0-45429100-1292196914_thumb.j

post-29167-0-58371300-1292197038_thumb.j

Edytowane przez Kondri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie ladnie, zatem jesli chcesz to mozesz dodac posta w odpowiednim temacie ze swoja wersja wizualna klasyfikacji, oczywiscie mam nadzieje ze zrobilbys to dla wszystkich 4 lig. Jesli sie zgadzasz to czekamy na efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie ladnie, zatem jesli chcesz to mozesz dodac posta w odpowiednim temacie ze swoja wersja wizualna klasyfikacji, oczywiscie mam nadzieje ze zrobilbys to dla wszystkich 4 lig. Jesli sie zgadzasz to czekamy na efekty.

wiesz nie chce być bardziej zlośliwy teraz i napisze ci tylko tyle ,ze nie bede się wtrącał w cudze zabawki.:pardon: a po za tym po co dawać coś od siebie do ligi jak z niej mam zostać niedługo usunięty ,wyrzucony ,pokarany :thumbsup:

Edytowane przez Kondri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziubek zamknij i nie komentuj owocow pracy kogos innego, kto odwrotnie niz ty chce choc troszke zrobic dla naszej ligi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×