Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

No to dziubek zamknij i nie komentuj owocow pracy kogos innego, kto odwrotnie niz ty chce choc troszke zrobic dla naszej ligi :)

jest to forum,wolność słowa pamiętaj o tym i czy zamknę dziubek to niestety nie od Ciebie bedzie zależalo, nie obrażam tutaj nikogo więc po raz kolejny - bez napinek Eror :thumbsup:

Sluchaj o jakim ty owocu piszesz?? Troszkę więcej minutek (okolo 5-ciu) i można bardziej czytelnie zrobić klasyfikacje a tak ten owoc jest taki jakiś nie wyraźny i kompletnie nie czytelny :pardon:

juz dawno o tym miałem napisać ale lepiej późno niż wcale....

Edytowane przez Kondri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odemnie fakt nie zalezy, ale nadzieja jest mala bo mala ..... i malejaca ciagle ale jest.

Owszem mozna by bylo, jednak sie nie da, dlatego tez zapraszam do wspolpracy... wiem ze to przez meke bedzie droga ale ja jestem otwarty... Z toba bedzie mi sie pracowac co najmniej inaczej :)

btw..

chcialem podziekowac za ta niesamowicie bezsensowana konwersacje ktora sam podgrzewalem kierowany tylko jednym celem... aby wypic moj cieply napoj leczniczy. Teraz juz wypilem zatem dyskusje ta pragne zakonczyc...

Wnioski?? czy jakies wogole chcemy wyciagac?? Mysle ze no nie ma to sensu.

dobranoc :) wszystkim i tobie Kondri, slodkich snow misiaczku :) buziaczki :D

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw..

chcialem podziekowac za ta niesamowicie bezsensowana konwersacje ktora sam podgrzewalem kierowany tylko jednym celem... aby wypic moj cieply napoj leczniczy. Teraz juz wypilem zatem dyskusje ta pragne zakonczyc...

udalo mi się rozkręcić ciebie widze :whistling: ale zawiodlem się troche na tobie... liczyłem na więcej z twojej strony. Czy była bezsensowna konwersacja daj ocenić to innym a nie znów odzywa się w tobie bóg wszechmogący :teehee:

Spokojnej nocy Erorku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była bezsensowna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach ci polscy anglicy :biggrin:

angielscy polacy jak już coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angielscy polacy jak już coś :)

Czytaj ze zrozumieniem :happy:

Panowie skupiamy się teraz na Walencji.

Temat ten kończę bo jest bez sensu.

Amen

Pozdrawiam

PS

Error przeslij mi proszę wszystkie zaktualizowane do wczoraj generalki lig na maila kondri27@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki z lig 2-4 wrzucaja w temacie aktualizacje albo jakos w ostatnich postach albo w 2 postach, ja postaram sie dzis aktualizowac nasza tabelke w poscie 2. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na rozluźnienie skrót z kwalifikacji Kanady:

Jak na ligę to nieźle pojechał kolega Verbatimek i Fauper ale to już wcześniej wiedziałem, że dobrze jeździ :D

Kwalifikacje mogły być lepsze, w tym pokręconym wyścigu miałem szybsze tempo niż tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak na ligę to nieźle pojechał kolega Verbatimek i Fauper ale to już wcześniej wiedziałem, że dobrze jeździ

ze niby co bo nie jarze ? ;>

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, że słabiak jesteś i dałeś sobie rady w kwalifach :P hehe

Żartuje oczywiście, ale tak to można rozumieć :)

Proponuję się też nie unosić niepotrzebnie tak jak Maziu. Gramy ze sobą już trochę czasu, więc zdążyliśmy się zakolegować.

A jak wiadomo, wśród kolegów można sobie pozwolić na trochę więcej swobody. Dlatego też nie brałbym wszystkiego tak na poważnie.

Troszkę luzu Panowie :) Święta idą, nie ma się co spinać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slabiak ma 12 pkt stratu do asshuriego - ktore mam zamiar w najblziszym czasie odrobic a ktore stracielm na masakrycznych puncterach z 2 pierwszych wyscigow i "diskonekcie";) bo errora to w generalce lykne w trakcie najblizsych 2 GP :P

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze niby co bo nie jarze ? ;>

Uważam, że jeździsz dobrze i miałeś znowu okazje pokazać, że to prawda (a Verbatimek w kwalifikacjach) ale fakt czasami niezrozumiale piszę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc tak moze zwazywszy ze pod znakiem zapytania stoi moj wystep w nastepnym gp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrót z wyścigu o GP Kanady:

-Start pierwsze okrążenie i dzwon na ścianie przed metą

-Później sekwencja moich dziwnych manewrów i błędów mechaników itd. :D

-4.35 początek sytuacji Kondri vs. Verbatimek,

jakby ktoś nie widział bo słaba jakość po obróbce to: Kondri wyprzedza Verbatima na prostej przed znakiem vpower i poszykanie wpada na bandę, a za nim Verbatimek

na moje oko Verbatimek nie miał jak ominąć Kondriego.

-6.50 to już końcówka i akcje z Errorem można tam zobaczyć jaki szybki jest Williams :D

i tu sytuacja trochę dziwna bo niby jadę szybciej (nowe opony) ale jestem zdublowany i trochę dziwnie to wygląda by wyprzedzać kogoś z czołówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! :) Nadal Kondri twierdzisz, że byłeś duchem i zgubiłem skrzydło na bandzie?

P.S. Tak z innej beczki, czy psyho997 zrezygnował z ligi? Bo jego ostatni post (po wczorajszym wyścigu) jest jakiś mało zrozumiały.

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do niego, porozumial sie z kim trzeba i nie rezygnuje. Daje sobie ostatnia szanse.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisalem do niego, porozumial sie z kim trzeba i nie rezygnuje. Daje sobie ostatnia szanse.

Proszę dordzy koledzy o oglądniejcie tej sytuacji mojej z verbatimkem i napiszcie czy jestem duchem czy nie....bo film nie pokazuje w 100% tego czy uderza w bolid czy w bande....ja z mojeje strony mogę i napisać ,że zaraz po uderzeniu w bande nie poczułem juz kompetnie nic jakiegoś twojego uderzenie bo zrobiłem sie duchem i tylko widziałem jak mnie wyprzedzasz.....

Ale sam powiedz ze pieknie zostałeś wyprzedzony ...pozniej juz tylko na tarce małysza zrobiłem(spokojnie mogłem tego uniknąć) i ...bumm...

Pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedzenie całkiem całkiem ;) Nie miałeś po prostu odpowiedniego toru i trochę za dużą prędkość aby wejść w szykanę czysto. Ja wchodziłem w szykanę jak zawsze, swoim torem i dość spokojnie aby uniknąć tego co Ciebie spotkało. Było minęło, ale na filmiku jak byk widać dzwona z Tobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedzenie całkiem całkiem ;) Nie miałeś po prostu odpowiedniego toru i trochę za dużą prędkość aby wejść w szykanę czysto. Ja wchodziłem w szykanę jak zawsze, swoim torem i dość spokojnie aby uniknąć tego co Ciebie spotkało. Było minęło, ale na filmiku jak byk widać dzwona z Tobą :)

Z mojej strony przepraszam ześ posmakował lakieru bo mogło się to lepiej dla nas obu skończyć myślałem,że otrę się tylko o bande a tu wyszło inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak mnie error zdemotywował tym, że ja "nic nie muszę", że skrót z Kanady dopiero dzisiaj :)

Komentarze - jako adnotacje w filmiku.

Zapraszam do oglądania i do zobaczenia w Valencii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tam dostałem na początku od kondriego, z tym że to nie była jego wina. Obróciło mnie i stanąłem na środku toru. Dobrze, że nikt nie stracił skrzydła przy tym.

Co do drugiej akcji ze mną, to za bardzo się wpakowałem od zewnętrznej, ale specjalnie uważałem i nikomu nic nie zrobiłem. Poleciałem w piach, także swoją karę miałem za to :)

Dzisiaj Walencja...jestem ciekawy czy warunki techniczne (internet) pozwolą mi na ukończenie wyścigu. Jechałem raptem 2 treningi na tym torze, więc moja forma może być bardzo słaba tutaj.

Ogólnie z tego co widzę to wszyscy chyba stracili już zapał do jeżdżenia, albo mi się wydaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozi klimatyczna nute zapodales w tym filmiku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie, ja dzis bede jakby co wiec wsazystko zgodnie z ogolnymi zasadami:D

===

punktacje za ten tydzien po kanadzie zrobie dzis po wyscigu... sorki ale sprawy rodzinne.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×