Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

cwir, psycho?? znow nieobecni... ja osobiscie jestem za usunjiecie was z ligi nie dlatego ze nie chce was ale po prostu dajmy szanse innym.

Ja dziś zapomniałem na śmierć że jedziemy. Poszedłem dziecko ululać ok 19 i się obudziłem o 22. Odpaliłem przed chwilą konsolę a tam zaproszenia do gry :(.

Zgadzam się z errorem żeby mnie usunąć. Nie dam rady po prostu i tyle. Jeśli są rezerwowi i chcieliby wbić na moje miejsce to proszę bardzo. Jeśli nie ma to za tydzień na bank się stawię żeby stawka chociaż była.

Sorry chłopaki. Chęci przerosły możliwości :(. Jak mi córa podrośnie i nie będzie wymagać tyle uwagi to się zapiszę na jakiś sezon 2012 czy coś. Powodzenia i będę wam tu kibicował i oglądał filmiki.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki cwir za madra i rozsadna decyzje.... nie mamy bowiem prawa na ciebie wybierac presji abys wybieral miedzy dzieckiem a nami... chociaz akurat wybor jest oczywisty. Dzieki za gre w naszych szeregach... Powodzenia no i moze do 2012 roku.

Psycho zatem bywa. Mam nadzieje jednak ze na wyscigu w nastepna niedziele sie stawiasz.

Uwaga Rezerwa kto chetny na wskoczenie na miejsce cwira proszony jest o zgloszenie sie do mnie na pw. Zapraszam.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z ostatniego wyścigu (kwalifikacje i wyścig)

od 1.30 start, potem walka z Maaziem na prostej startowej

- później ścigałem się z Fizykiem ale zaczął padać deszcz i odpuściłem przed zakrętem :D

to najciekawsze momenty dalej nic się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w miejsce cwira witamy:

kuliszchris (psnid: kuliszchris) - DFGT

witamy w naszej lidze i zyczymy powodzenia... Przejmujesz bolid Virgin. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgin ma fuper a nie cwir który ma renówke

Co do wyścigu

była szansa na dobre mniejsce tylko jak zaczął padać deszczyk to mnie zniosło i sciołem zakręt i dupa kara przejazdu a jeszcz nie byłem w picie po zmianie gumek wiec 2 postoje w dość szybkim wyścigu to troche nie halo. Ale cisnołem ostro aż mi sie udało dojść milczara ale miękkie opony po 11 kółkach byłuy czerwone i nagle nie chamują co w konsekwencją było dotknięcie i obrót przy okazji milczar też dostał więc ubolewam nad tym faktem

P.S. wyścig chyba najnudniejszy jak do tej pory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

virgin ma fuper a nie cwir który ma renówke

Fauper przejął Renault'a po Cwirze, a Virgin został dla nowego.

Także witamy nowego w naszej lidze i liczymy na zapoznanie się z regulaminem oraz zimną głowę podczas jazdy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie mlody, nie madrz sie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale po co Fauper zmienia team? Jak już zaczęliśmy jeździć w takich, a nie innych teamach, to powinniśmy tak skończyć, choćby z faktu prowadzenia klasyfikacji drużynowej.

Ja wiem, że ktoś może mieć zamiłowanie do Renault, ale przecież nieważne jakim jedziemy bolidem, bo wszystkie bolidy na torze są równe :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zostala podjeta i koniec dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

peace.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no szkoda szkoda, bo z fauperem w skladzie bylismy na 3 miejscu generalki jako " dziewice" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale ja juz nie jestem dziewica dlatego musialem odejsc ; )

pozdro virginowcy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jak pieknie wszystko sie powtarza z rzeczywistosci... Fauper to taki nasz Fiscio z Force India ktory zostal poproszony aby poprowadizc ferrari w kilku wyscigach....

teraz tylko brakuje kogos kto po rozwaleniu sie na pierwszym kolku poszedl do lodowki po loda... czytaj akcja Kimiego R.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

error w sprawach lodow to moze cos zaradzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on się nie rozwalił wtedy na pierwszym kółku tylko wyścig był odkładany bo padało i on poszedł sobie po loda :)

Było to bodajże w Malezji, gdzie tak lało i non stop czekali na wznowienie. Wtedy dostali tylko po połowie punktów pamiętam.

Co jak co, ale Kimi Raikonnen najbardziej mi pasował do ekipy Ferrari. Ferdka przerastają ambicje, a Massa już się wypalił + Ferrari go gnębi bo Ferdka postawili na swoim ołtarzyku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy z teamow Virgin - nie przykladalem uwagi do innych lig dlatego bez zastanowienia łyknąłem renault jak sie zwolniło, tym bardziej, że od początku wskazywałem na ten team , przepraszam bo widze ze jednak inne ligi zwracaly uwage na klasyfikacje teamow i pewnie pokrzyzowalem Wam w jakis sposob plany. Decyzja juz zapadla, takze do nastepnego GP.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Fauper. Nie wiem jak inni, ale mnie fakt zdobywania punktów dla teamu motywuje bardziej, niż chęć bycia wyżej nad wami w tabeli :)

Ale to już taka moja natura. Czy to piłka w rzeczywistości, czy inne gry zespołowe w sieci, to gra zespołowa jest dla mnie świętością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, doskonale to rozumiem dlatego pardon jeszcze raz dla chlopakow z virgin.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozi, kiedy sie filmu mozemy spodziewac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz :)

Sorki, że tak późno, ale jakoś nie mogłem się zabrać.

Tym razem bez komentarzy na filmiku.

Warta uwagi akcja z errorem - normalnie jak w prawdziwym F1.

Poza tym - ładnie widać jak uważałem z fizykiem - nadal pamiętam moje głupoty z Kanady -> wnioski to ja wyciągać umiem :)

Do zobaczenia na Hockenheim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przyznac musze ze wspaniala walka. Poki co dla mnie akcja sezonu poki co:) oczywiscie chodzi mi o udokumentowane na materiale video. Wogole.... to mam pomysl i wrzuce go na ogolnym temacie ligi,

===

Chcialem powiedzec ze dzis bede bardzo restyrkcyjny co do godziny rozpoczecia.. dzis o 20.50 prosze byc bo rowno o 21.00 ruszamy.,

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i super...

Na 2 okrążeniu, kiedy jechałem na 4. pozycji pomiędzy Fauperem i Asshurim wywaliło mnie z gry....

Tym samym to już mój 5 nieukończony wyścig, jeżeli dobrze liczę.

Chyba wyczerpałem już pecha na cały sezon.

Kwalifikacje, były ok, bo nie potrafiłem nigdy tam wykręcić bardzo szybkiego czasu, więc 5. pozycja była ok moim zdaniem.

W wyścigu wystartowałem nie najlepiej, bo Ozi od razu mnie połknął. Byłem więc 6. gdy na pierwszym drugim zakręcie był mały syf i udało mi się troszkę awansować. Potem na nawrocie po długiej prostej też kilka osób wyjechało dosyć szeroko i udało mi się wyprzedzić. Potem jechałem za Fauperem i miałem szansę go wyprzedzić, ale postanowiłem, że zwolnię i puściłem go. Jednak nie dogoniłem już go, ponieważ ku mojemu zdziwieniu zobaczyłem najbardziej niespodziewany w tej sytuacji napis...

Nawet nie liczyłem na to, że zrestartujecie wyścig.

Do zobaczenia na Węgrzech. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maziu, nie pozostaje mi powiedzieć nic innego jak...znam ten ból... Oziego chyba potem też wywaliło bo zniknął z wyścigu. Także 2 osoby poleciały.

Niestety kwalifikacji fotki nie mam, bo zapomniałem zrobić najzwyczajniej w świecie.

Wyścig:

39207629188740222046_thumb.jpg 12968083286792032055_thumb.jpg

Komentarz zaraz...a jest co komentować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gratulacje dla Patricko" jak zwykle :D

Wyścig udany mogło być lepiej ale sam jestem sobie winien straty 8 sekund przewagi.

A pytanko kto przydzwonił we mnie na tym nawrocie (pierwsze okrążenie) ? :D takie V nie wiem jak się ten zakręt nazywa.

Pozdro i do następnego tam będzie gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×