Skocz do zawartości
Patricko

Liga 1

Rekomendowane odpowiedzi

@Patricko - wiesz tylko co mnie w tym boli?

Że jak uderzenie jest w Ciebie i sprawa ewidentnie Ciebie dotyczy to sprawa przypomina poważne śledztwo.

A to jak Fauper w Hockenheim wrypał się we mnie, w wyniku czego straciłem 4 pozycje - pozostało bez JAKIEGOKOLWIEK komentarza. Dosłownie. Nikt nawet nie skomentował umieszczonego przeze mnie filmiku.

Sam napisałeś "Kara ta jest też po części karą za wbicia się we mnie od wewnętrznej na Hockenheim..."

We mnie, we mnie, we mnie - jesteście szefami, powinniście każdy, powtarzam, każdy incydent traktować jakby to było wbicie w Was, bo Wasze decyzje rzutują na to co dzieje się w naszej lidze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja gdzieś napisałem, że problem dotyczy tylko i wyłącznie mnie? Wbił się we mnie ewidentnie i to nie raz to mam siedzieć cicho?

Niektórzy są chyba uczuleni, że w ogóle mam czelność się odzywać w sprawie kar... A nie daj Boże ja tam będę w środku to już w ogóle...spisek!

Poza tym z mojej strony są to pierwsze kary, bardzo chciałbym, żeby ostatnie.

A nie raz już dostałem od kogoś w zad lub zostałem wywieziony w maliny, a mimo tego odpuszczam kary, więc proszę tutaj nie pisać, jakbym reagował tylko jak coś mi się stanie, a innych olewał...

Nie oglądam też wszystkich filmików, proszę mi napisać na PW jeśli coś jest na rzeczy i wtedy możemy reagować. Nie siedzę tutaj 24 godziny na dobę...

Weź też pod uwagę, że jak na razie kamerujecie tylko Ty i Asshuri, więc zbytniego pola do manewru też nie mamy, prawda?

Przecież nie będziemy bazować na tekście "on we mnie uderzył, dajcie mu karę bo się obrażę!".

Chyba mi nie powiesz, że taki burdel mieliśmy zostawić i skwitować słowami "będzie lepiej w następnym wyścigu", tak?

No chyba, że mamy wrzucić kary byle komu kogo tam zobaczyliśmy na filmiku + to co sam widziałem na ekranie, w takim wypadku cała piątka dostaje karę i po problemie.

No bo po co robić te, jak to nazwałeś, "śledztwa"... lepiej wrzucić karę znikąd i fajrant...

Dopiero jak się teraz odezwałeś to zobaczyłem filmik i edytowałem treść kary dla Faupera.

Niech ta kara będzie za jego ogólne "występki" na Hockenheim oraz Hungaroringu.

=======================

Jeśli komuś nadal coś nie pasuje lub ma jakieś pretensje, to nikt nikogo tutaj nie trzyma, droga wolna.

Jesteśmy też tylko ludźmi, a nie maszynami i nie widzimy wszystkiego co się dzieje i musimy bazować na tym co mamy...

Temat z karami do tej pory uznaję za zamknięty. Wszystko co miało być powiedziane już zostało.

Mam nadzieję, że od tej pory już nie będziemy musieli robić takiego syfu związanego z karaniem...

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozi, ja bije sie w piers. Jednak na nasze usprawiedliwienie musze powiedziec ze to jest nasze pierwsze podejscie do tematu organizacji i przestrzegania przepisow. Dlatego jesli ktos dostal po pupie przez nasze decyzje to fakt... przyznajemy sie i przepraszamy. Teraz nie mowie ze bedzie lepiej ale postaram sie poprawic... Bo niestety ale tylko na bledach czlowiek sie uczy. Ale z drugiej strony tylko ten nie popelnia bledow co nie robi nic...

====

Patricko wyluzuj troche i niestety ale uderz sie w piers rowniez...

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk w tym wyscigu zeby byc uczicwym wbiles sie i Ty w moj zad i mnie zespinowalo,nagrania nie ma ale mysle ze to doskonale pamietasz, i nie jest to pierwszy raz ale z reguly mowimy sobie pardon i jest po sprawie ja bynajmniej nie wracalem do tego, a error z kolei mam nadzieje ze tak samo bedzie podchodzil do swoich przewinien jak wiemy conajmniej pare osob ma tu do Ciebie uwagi error.

Pisze to po to zebyscie mieli swiadomosc ze zaden z Was tu nie jezdzi nie omylnie i tak samo bedzie podchodzil do siebie bo w zasadzie co za roznica czy kogos trafiasz w pierwszym zakrecie czy na 4 okrazeniu, konsekwencje sa te same.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak zastanawiajace jest to ze nie tylko on ma predkosc gdy juz jestescie na szczycie zakretu... Milczar tez ma speeda. Zastanawiam sie czy to nie efekt domina... czy przypadkiem w Faupera nie uderzyl Milczar i wowczas Fauper polecial jak rakieta... jednak zastanawiajace jest to ze gdyby tak sie stalo to Milczar nie mial byc skrzydla, a on je ma caly wyscig.....Ale to tylko moja opinia.

Może i tak to wygląda, ale zauważ, że Fauper startował z dalszej pozycji niż ja. Dohamowałem przed zakrętem, a on nie i stąd Fauper wziął się przede mną. Jam jest czysty :)

Ja sam nie wiem, czy przypadkiem nie zostałem trącony od tylce delikatnie, choć nie wiem przez kogo, bo czułem jak tracę przyczepność na tym zakręcie i znosiło mnie bokiem. Na prędkościomierzu było zaledwie ok 80km/h. Gdyby nie obecność Oziego, to pewnie bym zespinował. Uratował mój tor jazdy ;)

Tak jeszcze chciałem się odnieść do roli Fizyka w tym całym wypadku.

Nie sądzicie, że to byłoby głupie, gdyby Fizyk skręcał tak na chama w lewo? Wątpię, by jego bolid sam zaczął tam skręcać po kontakcie z Ozim, tym bardziej, że i Ozi zaczyna jechać w lewo. Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że Fizyk się przykleił do Oziego ;)

W ogóle to obejrzałem jeszcze raz ten film i widzę, że Ozi zaczyna zmierzać w lewo, zanim Fauper go dotknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

United, to be honest with you... powiem ci tak, ja w zyciu nie jezdzilem jakos nieprzepisowo. Ja uwazam z czystym sumieniem ze moja jazda jest tak czysta jak woda destylowana:D

Nie mniej jesli zdarzy sie takie cos... w co watpie... to bede traktowal siebie z taka sama sila jak kazdego z was :) Nie mniej bierzcie pod uwage fakt ze ja podchodze do kazdego przeciwnika z duza doza agresywnosci i dlatego czasami bede staral sie moze zrozumiec dlaczego tak sie stalo... Bo ja jestem ostatnia osoba ktora bedzie karala agresywnosc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fauper

Oczywiście, że pamiętam, ale nie dodałeś jednej rzeczy, że stałem i grzecznie czekałem aż pojedziesz.

Przeprosiłem i czekałem, dla mnie sprawa była wyjaśniona.

Jeśli mnie by to spotkało, a ktoś by przeprosił i czekał aż ruszę to nie ma problemu, w ogóle nie było tematu.

Przy okazji dostałem ostrzeżenie za blokowanie, bo ktoś w międzyczasie nas wyprzedził, więc za moje dobre serce mogłem przy okazji zaliczyć wizytę karnego przejazdu w boksie, a mogłem Ci uciec i po prostu mówić, że jak mnie dogonisz to Cie przepuszczę...

No i nikt nie mówi, że ktoś tu jeździ nieomylnie, każdy popełnia błędy... Kwestia tego jak sobie z tymi błędami radzi...

Nie sztuka narobić syfu i pojechać w siną dal. Sztuką jest grzecznie poczekać lub przepuścić rywala, nawet kosztem kilku pozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk a przypominasz sobie jedna sytuacje kiedy Cie trafilem i bym Cie nie przepuscil ? no wiec o czym mowimy? nawet miales ostatnio do mnie pretensje ze Cie puszczalem tak szybko i nie wiele braklo bys mnie uderzyl..

I co ciekawe - juz to wspomnialem - error widzial ze burdel w karambolu zrobil jego brat a teraz piszecie ze wspolna decyzja i fizyk zawieszona kara, pff.

z mojej strony mysle ze teamt zamkniety, do zobaczyska na testach.

Edytowane przez UniteD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja wtedy proponuje kary w zawiasach -10 Dla mnie Faupera oraz maZia z możliwością skasowania po 2 wyścigach czyli po gp na mozie dalej czyste konto bo nie widać sprawców i myśle że chyba na to możemy sie zgodzić

A sory kary zostały przyznane nie zauważyłem

Edytowane przez Fizyk89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UniteD, co do fizyka to odsylam cie do najnowszego stwierdzenia milczara...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siekier do ciebie juz przywyklem takze daj sobie spokoj z gadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chcesz uslyszec ze bronilem brata jak niepodleglosci... ok odpowiedz brzmi tak masz racje :) Nawet jak ci napisze ze bylo inaczej ty nie uwierzysz. Masz prawo i dlatego jest jak jest. Mielismy ciebie na celowniku juz od poczatku :)

======

ale i tak nie moglem trafic na lepsza grupe ludzi z ktorymi sie scigam. Jestescie wszyscy wspaniali, kocham was :)

=====

Rezerwa prosze sie zglaszac, zostalo jedno wolne miejsce w tej lidze. Pozdro prosze o pw do mnie.

-----

Do naszej ligi dolacza, rufik79 (psnid: rufi79) - G27. Witamy w naszej niezwykle burzliwej lidze :)

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia skrót z ostatniego wyścigu na torze Hungaroring

Filmik trochę przydługawy i słabej jakości ale za dużo to zajmowało miejsca.

Na początku jest jedno kółko z czasem na PP,

wyścig zaczyna się od 2.00

-start bez kolizyjny (prawie) i walka z Errorem, tak do 12 okrążenia musiałem się męczyć za Tobą , a waleczny jesteś :D

-5.45 akcja w pitstopie

-później walka z Maaziem do samego końca,

w między czasie było kilka incydentów, gdzieś tam wleciałem na ścianę i było po wyścigu.

-9.40 Patricko traci przednie skrzydło ale to chyba jakiś lag był

W sumie miałem być czwarty ale patrze, że Patryk oddaje na końcu pozycje to korzystamy z Maziem :D taki żarcik na koniec ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ciekawy wyścig miałeś - pozazdrościć :)

Jejku, error jak się broni to nie patyczkuje się. To nie jest zmiana toru jazdy, toć to normalne zajeżdżanie i spychanie z toru - Schumacher za coś takiego dostał karę, ale skoro nie wnioskujesz to znaczy, że Ci pasuje takie traktowanie :)

Patricko - co się stało na końcu? To jakiś protestsong, czy paliwko się skończyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozi, mnie sie wydaje ze walka byla ostra ale w miare ok... pozatym nigdy nie bylo tak ze on byl na rowni ze mna i wtedy mu zajezdzalem droge... on czesto gesto byl za mna i wowczas moglem sobie pozwolic na takie manewry. pozatym jedna zmiana lini toru byla zawsze w modze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ciekawy wyścig miałeś - pozazdrościć :)

Jejku, error jak się broni to nie patyczkuje się. To nie jest zmiana toru jazdy, toć to normalne zajeżdżanie i spychanie z toru - Schumacher za coś takiego dostał karę, ale skoro nie wnioskujesz to znaczy, że Ci pasuje takie traktowanie :)

Fakt jazda za errorem była jak do tej pory najbardziej emocjonująca bo od pierwszego wyścigu tylko raz z nim walczyłem ale prędzej czy później poddałby się na poboczu :D oczywiście gdybym ja wpierw się nie wyłożył

Ciężko też było się bronić przed Maaziem, ogólnie z jednej strony ciekawy wyścig, a z drugiej lekkie rozczarowanie pozycją, ale to kara za błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Ciesze się, że będę mógł z Wami rywalizować. Gram praktycznie codziennie po południu i wieczorami.

Proszę o info bolidem którego teamu będę jeździł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ciekawy wyścig miałeś - pozazdrościć :)

Jejku, error jak się broni to nie patyczkuje się. To nie jest zmiana toru jazdy, toć to normalne zajeżdżanie i spychanie z toru - Schumacher za coś takiego dostał karę, ale skoro nie wnioskujesz to znaczy, że Ci pasuje takie traktowanie :)

Patricko - co się stało na końcu? To jakiś protestsong, czy paliwko się skończyło?

ozi bo tu nie wszyscy placza o byle szturchniecie i wsnioskuja o kary ;)

wogole jak tak ogladalem twoj filmik z wegier ze staru to sie usmialem z Twojego "Patriko to fauper cie dotknal to fauper" mimo ze patryk nawet nie pytal - przypomnialy mi sie czasy jak mialem 10 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fauper ja 10 lat mialem prawie 21 lat temu, ale tez pamietam :)

Sie dziwisz...

Od Niemiec mam Cie na oku, wbijasz sie w zakret jak szalony i do tego jezdzisz bolidem na ktory w zeszlym sezonie najwiecej sie patrzylo co on tam robi...

A jezeli bijesz do mnie zem dupa i walczyc ostro nie umiem, to bij, ale nadal uwazam ze F1 to nie destruction derby. Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fauper,

Nie wazne czy miales wtedy 10 czy 35 lat... ale wazne jest to ze to co powiedzial bylo prawda po prostu. Proste. Dlaczego znosisz temat na tak strasznie niski poziom... to zupelnie tak jak wczoraj na testach ja sie ciebie pytam jak twoja dziewczyna ma na imie... a ty do mnie ze czemu nie wiem jak moja wlasna matka ma na imie... Zenujace niestety, a lat wiecej masz niz ja...... i jakby to powiedzial moj brat.... i to jest smutne.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozi ja nie oceniam jak jezdzisz, pewnie robisz to tak zebys mial z tego fun - jak kazdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Ciesze się, że będę mógł z Wami rywalizować. Gram praktycznie codziennie po południu i wieczorami.

Proszę o info bolidem którego teamu będę jeździł?

Witamy i życzymy dobrej zabawy :)

--

nadal uwazam ze F1 to nie destruction derby.

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

Ciesze się, że będę mógł z Wami rywalizować. Gram praktycznie codziennie po południu i wieczorami.

Proszę o info bolidem którego teamu będę jeździł?

Najlepsze jest to, że ja sam nie wiem za kogo Ty jesteś, bo oczywiście szanowny pan error nie raczył mi nic powiedzieć na GG... :)

Jeśli jesteś za kondriego to masz Toro Rosso, jeśli za kuliszchrisa to masz Virgin.

Ale tak jak mówię, nie wiem który z nich w końcu się wycofał z udziału.

No chyba, że jeszcze ktoś inny podziękował...

PS.

Jeszcze jedno info do ligowców...

W związku z tym, że errora nie będzie teraz na wyścigu to pokój zakładać będę ja.

Także jeśli ktoś z nowych nie ma mnie w znajomych to proszę koniecznie wysłać mi inva.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kuliszchrisa, dalej z nami jest... ma przygody ale dalej z nami jest... jednak mysle ze teraz moze byc juz ostatni raz kiedy dajemy mu szanse.. pozdro.

Patricko temat ostatni w tym dziale "lista obecnosci" zawiera najnowsze informacje, wszystko na tacy podane. Pozdrawiam.

====

patricko plus na monzy takze nie ma mnie...

====

Czas na aktualizacje mysle ze znajde, jesli nie miedzy Spa a Monza to na pewno po Monzie. Takze moge wam tylko zyczyc najlepszej jazdy.... malo wypadkow bo niestety ale najblizsze 2 GP to moga stac sie gp kar.

====

Ja juz gre na czas wyjazdu pozyczylem koledze, wiec nawet na testy sie nie stawie. Pozdr.

Edytowane przez Sir Siekier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a szczególnie Ci nowi, przypominam o podesłaniu mi invów, jako że ja zakładam dzisiaj pokój do gry.

Jeśli ktoś nie wyśle mi inva to tylko jego wina, pisałem o tym już kilka dni temu i powtarzam dzisiaj.

Także proszę potem nie mieć pretensji jak ktoś nie dostanie zaproszenia.

Przypominam również o rozwagę na pierwszym zakręcie i nie tylko. Jest sporo miejsca po zewnętrznej więc nie pchać się tylko wykorzystać to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×