Skocz do zawartości
Fuczak

Liga 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścig:

Taktyka byla prosta pojechac rownym tempem bez calowania szykan. Cel udalo sie zrealizowac 2 planowane wizyty w boksie, niesety opony szybko sie zuzywaly i zdazalo sie utracic przyczepnosc ale bez zadnych powazniejszych strat. Udalo mi sie w pewnym momencie w wyniku bledow innych prowadzic w wyscigu niestety powtorzyla sie sytuacja z Kanady gdy jade pierwszy ktos musi mi wiechac w dupe bo przeciez nie mozna czysto wyprzedzic. Dodatkowo to ze po zdarzeniu pojechal dalej jak gdyby nigdy nic pozostawiam bez komentarza. Poddenerwowany trace 2 pozycje w przeciagu 1 okrazenia. Dalej to juz realizacja obranej taktyki i walka z nielubianym torem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig:

Taktyka byla prosta pojechac rownym tempem bez calowania szykan. Cel udalo sie zrealizowac 2 planowane wizyty w boksie, niesety opony szybko sie zuzywaly i zdazalo sie utracic przyczepnosc ale bez zadnych powazniejszych strat. Udalo mi sie w pewnym momencie w wyniku bledow innych prowadzic w wyscigu niestety powtorzyla sie sytuacja z Kanady gdy jade pierwszy ktos musi mi wiechac w dupe bo przeciez nie mozna czysto wyprzedzic. Dodatkowo to ze po zdarzeniu pojechal dalej jak gdyby nigdy nic pozostawiam bez komentarza. Poddenerwowany trace 2 pozycje w przeciagu 1 okrazenia. Dalej to juz realizacja obranej taktyki i walka z nielubianym torem.

Nic kompletnie Werdus nie mam na swoje usprawiedliwienie , bo sytuacja jest jasna 100% mojej winy, to jest bardzo dobra sytuacja aby zastosowac kare odpowiednia do zdarzenia , bo jesli w takich sytuacjach sie nie ukarze , no to w jakich? , ja sam tez bede spokojniejszy

tym bardziej , ze wlasnie pojechalem dalej ,napalony na zwyciestwo z kurwikami w oczach , ale od tego mometu oklapl moj nastroj

bo staram sie jezdzic czysto i po takim zdarzeniu powinienem poczekac , z tego powodu radosc ze zwyciestwa byla polowiczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie niezapowiedzianą nieobecność, nawet nie miałem jak o tym napisać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20s kara nic nieda werdusowi,zakaz startu w Q w najbliszym wyscigu tez nic nie wniesie to co oddasz mu zwyciestwo ;) napszyszlosc zimny kubel wody na glowe :) a bedzie dobrze

Edytowane przez sieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20s kara nic nieda werdusowi,zakaz startu w Q w najbliszym wyscigu tez nic nie wniesie to co oddasz mu zwyciestwo ;) napszyszlosc zimny kubel wody na glowe :) a bedzie dobrze

jesli jest mozliwosc to oddam zwyciestwo chetnie , wkurzylem sie sam na siebie , ze sie nie zatrzymalem , bo to tylko gra

wiec fairplay ponad wszystko powinien byc .

ogladalem ten filmik kilka razy , nadjechalem z lewej , wiedzialem, ze w tym momecie nie dam rady wyprzedzic wiec

szybko chowam sie za bolid Werdusa , zeby byc na dobrej linii jazdy , zbieram zakret i dochodzi do kontaktu

jakos pod kontem cos jakby "obcierka" , ja nie stracilem skrzydla i nie dostalem kary , a kolege Werdusa niezle

zmiotlo .

Zaczelo sie od mojego bledu pod koniec chyba pierwszego kolka kiedy bylem na prowadzeniu mialem

juz troche przewagi ,troche zwolnilem , ale na tym zakrecie gdzie sie zjezdza do pitu podskoczylem

na krawezniku i w sposob niezamierzony znalazlem sie w picie , zaciagnelo mnie , pozniej szalony poscig

i takim incydentem sie to skonczylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było mineło miejmy nadzieję że się już nie powtórzy :D druga część wyścigu bez końcówki bo nic się nie działo ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można aktualizować tabele, czy coś się zmieni z wynikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
można aktualizować tabele, czy coś się zmieni z wynikami?

To jeszcze tego nie zrobiłeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig między ligowy odbędzie się w tą sobotę o godzinie 21:00(zmieniła się godzina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze tego nie zrobiłeś :P

a może ktoś odpowie mi na pytanie w końcu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś odpowie mi na pytanie w końcu?

Możesz ;D , ja nie wnoszę o karę,werdus też,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :]

już jest wrzucona

zmianom ulegnie punktacja, miejsce 9 i 10 nie otrzymają pkt, gdyż nie ukończyły wyścigu

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmianom ulegnie punktacja, miejsce 9 i 10 nie otrzymają pkt, gdyż nie ukończyły wyścigu

Hmmm... A dlaczego chcesz mi zabrać punkcik? ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dojechałeś do końca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyślałeś co będzie jak do mistrzostwa zabraknie mu tego jednego punktu :)

Wiem, że w ubiegłym sezonie była taka sama sytuacja i wtedy punkty były przyznane. Też to dla mnie dziwne. Nie wiem jak to robią w "poważnych" ligach trzeba zajrzeć do regulaminu F1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdziwej F1 (czyli możemy to uznać za poważną ligę :P ) kierowca, który ukończył 90% wyścigu uwzględniany jest w klasyfikacji generalnej - może dojść więc do sytuacji, że kierowca, który nie ukończył wyścigu zdobywa punkty.

Miało to na przykład miejsce podczas Grand Prix Węgier w 2006 roku. Michael Schumacher, który na trzy okrążenia przed końcem wycofał się z wyścigu, został sklasyfikowany na ósmym miejscu i zdobył jeden punkt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma DSQ a jest DNF to punkty są. Tak jest wcregulaminie ligi naszej i prawdziwej f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pomyślałeś co będzie jak do mistrzostwa zabraknie mu tego jednego punktu :)

Wiem, że w ubiegłym sezonie była taka sama sytuacja i wtedy punkty były przyznane. Też to dla mnie dziwne. Nie wiem jak to robią w "poważnych" ligach trzeba zajrzeć do regulaminu F1.

w zeszłych sezonach były punkty nawet za PP, wiec nie ma co porównywać

W prawdziwej F1 (czyli możemy to uznać za poważną ligę :P ) kierowca, który ukończył 90% wyścigu uwzględniany jest w klasyfikacji generalnej - może dojść więc do sytuacji, że kierowca, który nie ukończył wyścigu zdobywa punkty.

Miało to na przykład miejsce podczas Grand Prix Węgier w 2006 roku. Michael Schumacher, który na trzy okrążenia przed końcem wycofał się z wyścigu, został sklasyfikowany na ósmym miejscu i zdobył jeden punkt :)

właśnie chodzi o to że 90% nie było

Jeżeli nie ma DSQ a jest DNF to punkty są. Tak jest wcregulaminie ligi naszej i prawdziwej f1

i to jest dobry argument ;)

punkty w takim razie zostają, i przyznaje się bez bicia że po tych wszystkich sezonach podupczyło mi się już.

przepraszam za zamieszanie

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie ma DSQ a jest DNF to punkty są. Tak jest wcregulaminie ligi naszej i prawdziwej f1

Czy w Prawdziwej F1 są przyznawane punkty za zrobienie 12okr wydaje mi się że nie, punktacji podlegają kierowcy którzy pokonali 90% założonego systansu ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie z przykroscia mi to pisac ale z powodu kontuzji nogi nie dam rady usiasc za kierownice przez 10 dni. (chyba ze ogarne pada ale moim zdaniem lepiej innym nie przeszkadzac nic na sile)mam nadzieje ze ten termin wystarczy do regeneracji i wszystko bedzie ok. jak nie to w pozniejszym terminie dam znac o calkowitym wycofaniu sie z ligi a szkoda

Edytowane przez yelon65

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie u nas pięciu zawodników do startu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista na sobote:

1.Michal

2.Greg

3.Werdus

4.Listek

5.Sieniu

Proszę o potwierdzenie udziału w evencie

PONQ: jesli chcesz jechac to mysle ze spokojnie znajdzie się miejsce to samo sie liczy innych gdyby ktos dopiero teraz sie zdecydował :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede online jutro... ale jedzcie najsilniejszym skladem jak co,

z ponq na czele jesli da rade pojechac :)

mnie dajcie zaproszenie jako rezerwe ;)

trzeba znac swoje miejsce w szeregu ;)

ale barrrdzo chetnie pojechalbym wszystkie wyscigi i ostro trenuje,

a z tego co widze to jedynka sie tak szykuje,ze hoho...

treningi, wzory, eliminacje... :crazy:

a ja myslalem ze oni sa utalentowani ;) pozdr :)

Edytowane przez listek2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bede online jutro... ale jedzcie najsilniejszym skladem jak co,

z ponq na czele jesli da rade pojechac :)

mnie dajcie zaproszenie jako rezerwe ;)

trzeba znac swoje miejsce w szeregu ;)

ale barrrdzo chetnie pojechalbym wszystkie wyscigi i ostro trenuje,

a z tego co widze to jedynka sie tak szykuje,ze hoho...

treningi, wzory, eliminacje... :crazy:

a ja myslalem ze oni sa utalentowani ;) pozdr :)

Siema słuchaj mój start jutro wisi pod wielkim znakiem zapytania więc jak coś możesz być numerem jeden a ja rezerwowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×