Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczyło cofnąć się o dwie strony w tym wątku aby uzyskać odpowiedź. Tylko po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy w ping-ponga w SC idzie grać przez internet czy niestety w żadną z tych gier nie ma możliwości zagrania z kimś online ?

W Sports Champions nie ma WCALE gry online. Tylko 1 vs. 2, lub 1 vs. CPU. A szkoda. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło cofnąć się o dwie strony w tym wątku aby uzyskać odpowiedź. Tylko po co.

wystarczylo napisac NIE ale po co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wystarczylo napisac NIE ale po co

Wybacz ale wkurzają mnie ludki, które powtarzają te same pytanie po raz setny a nie chce im się nawet samemu poszukać. Masz cierpliwość to odpowiadaj :). Ja będę walczył z takimi ułomnościami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, zero offtopu. nie wachlowałbyś tak jęzorem jakbyś sam czego szukał. stron jest koło 30 a on chce wiedzieć jedno.

swoją drogą, pytałem już, widzicie efekty postępowe w pingpongu, w realnym życiu? bo ja jadę równo wszystkich w szkole :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, zero offtopu. nie wachlowałbyś tak jęzorem jakbyś sam czego szukał. stron jest koło 30 a on chce wiedzieć jedno.

swoją drogą, pytałem już, widzicie efekty postępowe w pingpongu, w realnym życiu? bo ja jadę równo wszystkich w szkole :tongue:

Serio? Pomaga Ci move w prawdziwym tenisie stołowym? :)

Mi niestety ani trochę, wręcz rzekł bym że jestem gorzej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od platynki dzieli mnie tylko 1 boss a mianowicie ten w disc golf, wiadomo że żaden człowiek nie ma z nim szans, komputer może obliczyć wszystko a ja nie. No i jeszcze te rzucanie na "siłe". Dość duże odległości zastosowali twórcy ehh ktoś to zrobił w ogóle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilkaset osób na świecie sobie poradziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę odrobinkę od tematu Waszego przechwalania się osiągnięciami w SC ;), chciałabym Wam pokazać coś, co niektórych może zainteresować. Widać, że gra cieszy się ogromnym powodzeniem wśród graczy (jest to chyba najlepszy jak na razie tytuł na MOVE).

Dla prawdziwych sportowych wymiataczy jak również na tych "zupełnie zielonych" zostały wydane zestawy, dzięki którym zabawa w SC może stać się jeszcze bardziej realistyczna (przeszukiwałam temat - chyba nie było tego):

Zestaw dla singla

Zastaw dla Dwojga

Oczywiście podobnych zestawów jest więcej a ceny są zróżnicowane. Może Kogoś akurat zainteresuje.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem na 2 meczu pucharu mistrzów. :D Właśnie nie mogę tego przejść, cały czas daje wysokie piłki, do tego wszystki odbiera, a jak się ją "spłoszy" to 3-4 serie ognistych podkręconych i weź z taką graj.

Jak wygrasz to daj znać, jaką taktykę obrałaś. ;)

mam ten sam problem! ktos moze poradzi jak przejsc ta dziwke ? drugi przeciwnik w pucharze mistrzow ping ponga?

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę odrobinkę od tematu Waszego przechwalania się osiągnięciami w SC ;), chciałabym Wam pokazać coś, co niektórych może zainteresować. Widać, że gra cieszy się ogromnym powodzeniem wśród graczy (jest to chyba najlepszy jak na razie tytuł na MOVE).

Dla prawdziwych sportowych wymiataczy jak również na tych "zupełnie zielonych" zostały wydane zestawy, dzięki którym zabawa w SC może stać się jeszcze bardziej realistyczna (przeszukiwałam temat - chyba nie było tego):

Zestaw dla singla

Zastaw dla Dwojga

Oczywiście podobnych zestawów jest więcej a ceny są zróżnicowane. Może Kogoś akurat zainteresuje.

Pozdrawiam.

Moim zdanie takie zestawy to tylko i wyłącznie niepotrzebne buble. Nie zapłaciłbym na pewno za kawałki plastiku, które tak naprawdę nic nie dają. Wolę moją wyobraźnię ; D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odbiegnę odrobinkę od tematu Waszego przechwalania się osiągnięciami w SC ;), chciałabym Wam pokazać coś, co niektórych może zainteresować. Widać, że gra cieszy się ogromnym powodzeniem wśród graczy (jest to chyba najlepszy jak na razie tytuł na MOVE).

Dla prawdziwych sportowych wymiataczy jak również na tych "zupełnie zielonych" zostały wydane zestawy, dzięki którym zabawa w SC może stać się jeszcze bardziej realistyczna (przeszukiwałam temat - chyba nie było tego):

Zestaw dla singla

Zastaw dla Dwojga

Oczywiście podobnych zestawów jest więcej a ceny są zróżnicowane. Może Kogoś akurat zainteresuje.

Pozdrawiam.

To na Allegro krąży od dłuższego czasu, trochę klientów na to jest. Mnie osobiście nie przypadło do gustu, zresztą kilka kawałków plastiku powinno być o wiele tańsze.

Dzisiaj może zdobędę złoty puchar w disc golfie - został ostatni rywal.

Najgorzej idzie mi w łucznictwie. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nauczyłem się serwować w ping pong'a "z ogniem" :P

Próbował ktoś z Was zagrać we 2? To chyba może być niebezpieczne :D Widziałem filmik na YT, ale gość tam gra z małym dzieckiem, które chyba nie za bardzo wie co się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nauczyłem się serwować w ping pong'a "z ogniem" :P

Próbował ktoś z Was zagrać we 2? To chyba może być niebezpieczne :D Widziałem filmik na YT, ale gość tam gra z małym dzieckiem, które chyba nie za bardzo wie co się dzieje.

Ja często gram we 2 we wszystkie sporty z tej gry, nie ma najmniejszych problemów.

Ps. Na jakim poziomie serwujesz z ogniem? Bo ja w pucharze mistrzów nie mogę tego opanować. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często gram we 2 we wszystkie sporty z tej gry, nie ma najmniejszych problemów.

Ps. Na jakim poziomie serwujesz z ogniem? Bo ja w pucharze mistrzów nie mogę tego opanować. :(

Ja nigdy tak nie serwowałem, zwykle daje mocno podkręconą cofającą piłkę która jeżeli nie jest asem to 95% wygrywająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy tak nie serwowałem, zwykle daje mocno podkręconą cofającą piłkę która jeżeli nie jest asem to 95% wygrywająca.

A jaki puchar/poziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A jaki puchar/poziom?

Ja gram tylko na mistrzowskim. Oczywiście za każdym razem idealny serwis mi sie nie udaje, ale jak wyjdzie to jest tak jak pisałem, albo as albo od razu bomba w przeciwną strone do serwisu i nie ma mocnego na to.

Edytowane przez greg1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram tylko na mistrzowskim. Oczywiście za każdym razem idealny serwis mi sie nie udaje, ale jak wyjdzie to jest tak jak pisałem, albo as albo od razu bomba w przeciwną strone do serwisu i nie ma mocnego na to.

Czyli podcinasz od dołu? A jaką paletką grasz? Ja preferuję wachlarz, chociaż ostatnio mi się spodobał kontroler ruchu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli podcinasz od dołu? A jaką paletką grasz? Ja preferuję wachlarz, chociaż ostatnio mi się spodobał kontroler ruchu. :)

Tak czyli podcinam do dołu tak by piłka cofnęła sie pod samą siatke i przeciwnik musi obchodzić stół z boku. Nigdy nie zmieniałem rakietki bo przecież gram w tenisa stołowego, a nie będe sie wachlował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czyli podcinam do dołu tak by piłka cofnęła sie pod samą siatke i przeciwnik musi obchodzić stół z boku. Nigdy nie zmieniałem rakietki bo przecież gram w tenisa stołowego, a nie będe sie wachlował.

No tak, grasz w tenisa stołowego, ale skoro już odblokowujesz nowy gadżet, to dlaczego nie skorzystać? A każdy następny ma większy zasięg od poprzedniego. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, grasz w tenisa stołowego, ale skoro już odblokowujesz nowy gadżet, to dlaczego nie skorzystać? A każdy następny ma większy zasięg od poprzedniego. ;)

Musze to sprawdzić nigdy nie grałem niczym innym. Ciekawe jak wachlarz podkręca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze to sprawdzić nigdy nie grałem niczym innym. Ciekawe jak wachlarz podkręca?

Tak jak paletka, tylko możesz uderzyć piłeczkę kilka cm dalej aniżeli zwykła paletka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przejść puchar mistrzów w pinglu, ale co się nadenerwowałem to moje. Każdy zawodnik ma jakieś słabe strony (np trzeba atakować od dołu, robić skróty, podkręcać, grać konsekwentnie i się nie napalać :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przejść puchar mistrzów w pinglu, ale co się nadenerwowałem to moje. Każdy zawodnik ma jakieś słabe strony (np trzeba atakować od dołu, robić skróty, podkręcać, grać konsekwentnie i się nie napalać :D)

Gratuluje!!

Liczę, że możesz mi pomóc?? Możesz poradzić jak przejść drugą zawodniczkę w pucharze mistrzów? Boomer.

Mój najlepszy wynik z nią to 11:15:(

dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze komuś się przyda. Tak jak mówiłem trzeba być cierpliwym :D. Nie przeczę, że ktoś ma lepszy system. Ja wygrywam w ten sposób.

http://www.youtube.com/watch?v=-35CSvwb5LU

http://www.youtube.com/watch?v=4q746-AAa7A

http://www.youtube.com/watch?v=713lVi4j9zI

W częściach bo mi się karta na aparacie zapychała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×