Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Sowa, ja sobie radziłem z nim trzymając paletkę pionowo przed sobą i odbijając praktycznie przed siebie wszystkie. Normalnymi zamachami nie szło, a tak jakoś naturalnie wyszło i nabiłem punkty na wszystkich poziomach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sowa trenuj trenuj i jeszcze raz trenuj, naucz się dobrze podkręcać piłki, tak byś uderzał je w to miejsce stołu gdzie chcesz :) Ja dzięki grze z robotem wytrenowałem się do tego stopnia, że dopiero Connor w Złotym Pucharze sprawił mi problemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorki, że trochę nie w temacie, ale szukałem na we wcześniejszych postach tak na szybko i nie mogłem znaleźć. Czy wie ktoś jakie jest to ukryte trofeum i co trzeba zrobić, żeby je zdobyć??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Sorki, że trochę nie w temacie, ale szukałem na we wcześniejszych postach tak na szybko i nie mogłem znaleźć. Czy wie ktoś jakie jest to ukryte trofeum i co trzeba zrobić, żeby je zdobyć??

no ba oczywiscie ze wiem pozatym pisalem wczesniej bo udalo mi sie je zdobyc ..yyy jak to lecialo nie pamietam :laugh: musisz jednorazowo zdobyc 500000 pnkt czy jakos tak...poszukaj na wczesniejszych postach tam to wrzucilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy wiecie, technikę mam opanowaną. miotam piłki jak chce i jak szynko chce.

problem polega na tym, że nie mogę właśnie wygrać :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to znaczy wiecie, technikę mam opanowaną. miotam piłki jak chce i jak szynko chce.

problem polega na tym, że nie mogę właśnie wygrać :verymad:

Ten robot to kiepas jakich mało, wygrałem z nim za pierwszym razem na poziomie złotym i mistrzowskim. Graj dużo plasowanych piłek i nagle zmień na topspin zwykle tego nie odbiera.

Ps. Jeżeli chodzi o ukrayte trophy to w sumie musisz mieć 500000 pkt. To jest łatwe trophy i samo wpada jak troche pograsz. Jeden koleś widziałem, że ma w samym jednym wyzwaniu 1700000.

Edytowane przez greg1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze co osoba to inny sposob na robota ;) Ale dobrze, to sprawia ze ta gra jest taka dobra..

Ja mialem inny sposob oczywiscie.. nie moglem go pokonac i.. dalem dziewczynie zeby zrobila to za mnie ;p

To pol zartem, pol serio bo faktycznie probowalismy oboje i jej sie udalo. Trzeba spokojnie go wyczekiwac, nie atakowac zaciekle, silowo. Kilka podkreconych, lekkich przy siatce, raz na jakis czas mocna piła i robot w złomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unik, nie, a twój najświeższy to już w zupełności jest produktywny i dokładnie wyraża moje uczucia na temat gry.

Ludzie słuchajcie, prosze o pomoc. nie moge przejść tego robota w pinglu.

mija już miesiąc prób i nic. raz prawie wyszło, tylko mi się kontroler rozłączył. :tongue:

Wiesz jaki jest "+" twojej niemocy??

Dłużej będziesz cieszyć się grą:whistling: :thumbsup:

Tak jak już poprzednicy pisali nie ma jednoznacznej metody na robo-copa,każdy z nas opracował ją w jakiś sposób sam dla siebie.

Trzymam kciuki i czekam na nowinę z wygranego pojedynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na przykład nie miałem żadnego sposobu na robota. Po prostu załączyłem, zagrałem i udało się za pierwszym razem z wynikiem 2x 11:6 z czego jestem bardzo dumny :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku robota nie można się napecać, bo on i tak odbierze twoją piłkę ;P. Wystarczy spokojnie odbierać, a on sam popełni błąd ( nie trafi w wolno lecącą piłkę )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku robota nie można się napecać, bo on i tak odbierze twoją piłkę ;P. Wystarczy spokojnie odbierać, a on sam popełni błąd ( nie trafi w wolno lecącą piłkę )

herezje kolego herezje :rolleyes:

Robot nie odbiera twoich piłek tylko wyrzuca kolejne, a że gra jest na czas to:

- uderzając spokojnie czas lotu piłki w stronę robota jest dłuższy

- uderzając prostą szybką piłkę szybciej doleci do robota, on wyrzuci następną - w sumie więcej piłek i szans trafienia w robota w tym samym czasie :)

Poza tym nie pamiętam, ale chyba za "ognistą" piłkę trafioną w robota dostaniemy więcej punktów niż za zwykłą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz chyba o czym mowa kolego. nie mówimy o challange, tylko o robocie, czyli sekretnym przeciwniku w tenisie. :thumbsup:

przeproś :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiesz chyba o czym mowa kolego. nie mówimy o challange, tylko o robocie, czyli sekretnym przeciwniku w tenisie. :thumbsup:

przeproś :tongue:

Już czaję :) właśnie do niego dotarłem :P

Zauważyłem, że najlepiej jest stać jak najdalej od stołu i pakować silne piłki, za którymś razem się pomyli i odbije poza stół :)

ajm sory :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upss.. dopiero teraz zauważyłem.

Więc spytam:

W jaki sposób odblokowuje się nowe postacie ?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wygrasz złoty puchar pojawi się 11 postać do gry kiedy z nią wygrasz masz odblokowaną nową postać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie postanowiłem sobie, że pozdobywam trochę pucharków w Sports Champions i zacząłem grać w łucznictwo, w które wcześniej grałem tylko raz i wciągnęło mnie na maksa thumbsup.gif Za jednym zamachem zrobiłem brązowy puchar z maksymalną ilością gwiazdek, zaraz zaczynam puchar srebrny. Gram tylko jednym kontrolerem, ale i tak zabawa jest przednia.

Póki co mam już 222 złote gwiazdki, brakuje jeszcze 78 do trofeum, ale dam jakoś radę whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no, to gratuluję. :) JA męczę teraz siatkówkę, a właściwie już kończe bo jeszcze tylko 2 mecze i koniec złotego pucharu. ;]

Mimo wielu negatywnych opinii, mnie się bardzo podoba.

Czasami dla odmiany wezmę się za tenis stołowy, ale.. wstym mówić, ale mam problemy z 3 meczem srebrnego pucharu. sweat.gif

Łucznictwo- również przebiłem się za jednym razem przez brązowy puchar, ale coś mnie zbytnio nie ciągnie do tego. Od czasu do czasu jedynie dla odmiany. ^^

Booce (czy jak to tam) i disc golf - jak dla mnie niezwykle nieinteresujące rozgrywki. Rozegrałem z ciekawości po 1 meczu z CPU, a teraz żeby się zabrać za kolejny muszę przeżywać wojnę umysłów.

W ogóle mnie do tego nie ciągnie.

Pozostaje jeszcze walka gladiatorów - nawet fajna, nie powiem nie, aczkolwiek jest u mnie bez wątpienia na trzecim, a może nawet na czwartym miejscu spośród w/w dyscyplin.

Ogólnie bardzo mi się podoba ta gierka, jak dla move to z pewnością must have, szczególnie dobrze się sprawdza w połączeniu z The Fight (w najbliższym czasie chyba zakupię :D), tu taka bajkowa atmosfera,

a tam naparzanki na szarych ulicach.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ping pong to ja mam problem z Tatupu w Pucharze Mistrzów, który odblokowuje się po złotym pucharze. Limit 300 gwiazdek ogólnie przekroczyłem :) Najgorszą męczarnią dla mnie jest Disc Golf, ani nie umiem w to grać, ani nie lubię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz dobrze poszczać dysk! rzucanie to tylko siła.

Edytowane przez sowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę przejść w tenisa stołowego, ostatniego w złocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Disc golf daje radę jak gra się w dwie osoby, samemu też mi się za bardzo nie chce grać. Dzisiaj z kolegą właśnie sobie graliśmy i śmialiśmy się z trofeum, w którym trzeba za pierwszym razem zaliczyć dołek, stwierdziliśmy że to niewykonalne, bo czym kumpel rzucił i trafił dołek jednym rzutem biggrin.gif

Dla mnie rządzi bezapelacyjnie ping-pong, na drugim miejscu postawiłbym chyba siatkówkę i walki gladiatorów ( chyba najbardziej męczące ze wszystkich dyscyplin ). Teraz jestem zafascynowany łucznictwem, więc nie wiem, czy przypadkiem nie zajmie niedługo miejsca siatkówki.

Bule zdecydowanie najmniej mi się podobają z całego zestawu.

Co do bossa w złotym pucharze, to zdecydowanie polecam grę na spokojnie. Bez zbyt dużej ilości tych szybkich piłek. Ja mam jedną sprawdzoną metodę na wszystkich zawodników, która w 99% jest skuteczna, a mianowicie :

Kiedy ktoś odbije Wam piłkę tak, że odbija się na waszej połowie blisko siatki w górę to proponuję wtedy strzelić szybką piłkę ze ściną na bok - rywal nie ma szans na odebranie takiego strzału thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wszystkie dyscypliny są ok, na pinglu i w łucznictwie mam maxa gwiazdek na wszystkich poziomach. Kilka dyscyplin jeszcze mi zostało do zaliczenia na poziomie mistrzowskim, gladiatorzy chyba będą najcięższą dyscypliną bo mój bark wysiada. Ciekawe jaka jest ostatnia postać za wszystkie poziomy mistrzowskie, czy ktoś ma?

Najlepsze wyniki sie osiąga jak skoncentrujemy sie na jednej dyscyplinie. Troche zaniedbałem tą gre włączyłem pingla na poziomie mistrza od razu kenjego i niestety za pierwszym razem dostałem baty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że dość jednogłośnie się zgadzamy że disc golf i bocce (czy jak) są raczej nie zbyt ciekawe w porównaniu do innych gier.

Odpuściłem 10 mecz w złotym pucharze w siatce, po kilku próbach, teraz przeszłem na wbijanie ping-ponga. Faktycznie może wciągnąć, najbardziej wkurza mnie to walenie w siatkę,

gdy próbuję ściąć paletką do góry, kijkiem na doł. Ale do opanowania. :D Jak dla mnie niesamowicie grywalna gra, tak jak np. Uncharted 2 znudziło mi się po pierwszym przejściu, tak tutaj

nawet jeśli wbije wszystkie dyscypliny max lvl, chętnie uczynię to jeszcze raz. No i oczywiście jest to podstawa na imprezkę przy move'ie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na przykład gdy nie mogłem przejść jakiejś postaci w pinglu, to odstawiałem tą dyscyplinę na bok i grałem w inne, albo ogólnie nie grałem przez kilka dni w SC, gdy potem wracałem do gry to szło mi lepiej. Nawet wydawało mi się, że łucznictwo od drugiej postaci robi się trudniejsze ( gdy chcemy wybić 3 gwiazdki ), jednak w postaci trzeciej bez problemu 3 gwiazdki zaliczyłem thumbsup.gif Na dziś już koniec, bo czuje łapy od tego celowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę że dość jednogłośnie się zgadzamy że disc golf i bocce (czy jak) są raczej nie zbyt ciekawe w porównaniu do innych gier.

no chyba jednak nie :P Dla mnie bocce to jedna z najlepszych konkurencji w SC, jak cofniesz się i poczytasz kilka stron wstecz to też zauważysz pochwały odnośnie tej konkurencji :)

dla mnie najgorsze zdecydowanie są disc golf i siatkówka (niesamowicie nudna, asy przez cały brązowy puchar można zdobywać seryjnie, no nudna po prostu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×