Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam pojęcia o co w tych kulkach chodzi!!!

Dokładnie jak kolega powyżej mogę Ci polecić zapoznanie się z tą grą. Jak dla mnie świetna, trzeba trochę wysilić mózgownicę, pograć taktycznie a do tego oczywiście potrzebny jest też skill. Ja byłem bardzo zadowolony gdy zobaczyłem, że ta gra znajduje się na dysku biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam drugiego mov-a hehe,po pracy zaczynam jazdę z "rycerzami" jak mawia moja córcia.

Pobieram dwa nagie miecze i jadę pod Grunwald :whistling: ,będzie się działo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kulki, fachowo nazywane ''bulami'' (bocce)

francuska gra, mająca na celu wycelowaniem swoją dużą kulką jak najbliżej małej kulki, jednocześnie w nią nie trafiając.

zasady zostały lekko nagięte w przypadku sc ale nadal mniej więcej tak to idzie.

podobna grą jest japońskie ,,kubo'' :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw obiektywnych odczuć osób, które grały zarówno w SPORTS CHAMPIONS, jak i KINECT SPORTS.. Jest tu ktoś taki? Może te gry rzetelnie porównać?

Co do SC, to mój ranking przedstawia sie tak:

1. TENIS

+ najbardziej realistyczna

+ najwiecej emocji

- mimo i tak rewelacyjnego systemu sterowania / odbijania minimalne bugi przy niektórych odbiciach (np. return przy wysokim lobie)

Ocena gry w grze: 10/10

2. SIATKÓWKA

+ najbardziej przystępna

+ idealna do co-op lub vs

+ dla casuali

- za łatwa

- za mało różnorodna, gdzieniegdzie niedopracowana przy niektórych odobiciach

Ocena: 8+/10

3. BOCCE

+ idealna jako party game przy 4 osobach

+ wciągająca

+ precyzyjna

- to tylko kulki ;)

OCENA: 8+/10

4. ŁUCZNICTWO

+ przy grze 2 x PSM czuje sie jak prawdziwy łucznik ;)

+ fajne tryby

+ fajnie sie gra vs

+ intuicyjna, dobre celowanie

- za szybko łapa się meczy ;)

OCENA: 8/10

5. GLADIATORZY

+ bardzo precyzyjnie odwzorowoane ruchy

- machaj szybciej od kumpla to wygrasz, czyli słabe arcade w wersji PSMove

- to wlasdciwie tylko tyle, albo bardziej AŻ tyle bo IMO psuje calkowicie zabawe w trybie multi..

OCENA: 5+/10

6. DISC GOLF

+ intuicyjne sterowanie

- nie wciąga zbytnio

- miałem wrażenie jakby dysk nie zawsze sie "sluchal" ale moze dlatego ze malo gralem

BEZ OCENY

OCENA CAŁEJ GRY: 8-/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wszystkie gry było dobre, tylko niektóra nie wciągały albo głupkowato się w nie grało. Ale ogólnie cała gra jest dobra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim kwestia kto co lubi.

potem się zastanawiajmy co dalej.

ja grałem a move i ''grałem'' w kineckt sports.

problem microsoftowskiej konsoli polega na dwóch rzeczach.

braku odznaczającego się kontrolera jak w move, bo na przykład zamiast ręki wychwytuje po lekkim skłonie twarz (!).

drugi problem- brak przycisków. wszystko wymaga niesamowitego nadmiaru przygotowań niczym przed kręceniem filmu. klikamy rec i jedziemy.

poza tym, grałem w coś takiego u kumpla pare lat temu na ps2. nazywało się bodajże eyetoy....

nic przełomowego. moim zdaniem porażka i nie mówię tego tylko dlatego, że mam ps3 i move.

naprawdę się zawiodłem bo myślałem że pogłoski i krytykowanie fanboyów nie mają pokrycia w rzeczywistości. no (nie) stety okazało się, że znowu sony wypuszcza najlepszy sprzęt... :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zmieć kolor diody, bo mam różową a chciałbym niebieską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Przemaluj pokój na różowo i będziesz miał niebieski kontroler. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ew graj w coś innego :tongue:

ale tak na serio, temat był już z miiard razy na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się. Przemaluj pokój na różowo i będziesz miał niebieski kontroler. :tongue:

Hehe rozbawiłeś mnie biggrin.gif. Gratuluję myślenia poza kategoriami thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim kwestia kto co lubi.

potem się zastanawiajmy co dalej.

ja grałem a move i ''grałem'' w kineckt sports.

problem microsoftowskiej konsoli polega na dwóch rzeczach.

braku odznaczającego się kontrolera jak w move, bo na przykład zamiast ręki wychwytuje po lekkim skłonie twarz (!).

drugi problem- brak przycisków. wszystko wymaga niesamowitego nadmiaru przygotowań niczym przed kręceniem filmu. klikamy rec i jedziemy.

poza tym, grałem w coś takiego u kumpla pare lat temu na ps2. nazywało się bodajże eyetoy....

nic przełomowego. moim zdaniem porażka i nie mówię tego tylko dlatego, że mam ps3 i move.

naprawdę się zawiodłem bo myślałem że pogłoski i krytykowanie fanboyów nie mają pokrycia w rzeczywistości. no (nie) stety okazało się, że znowu sony wypuszcza najlepszy sprzęt... :thumbsup:

co masz na mysli mowiac "nadmiar przygotowan" ??

a co do ogolnych dywagacji to niby mozna przyznac w 100% racje, choc mam jakies dziwne wrazenei ze w kinekcie sa gdzies jakies uspione moce ;)

wiesz chodzi mi o ten filmik "projekt natal" ktory ktos wrzucal w temacie move vs kinect..

z drugiej strony licze ze MOVE objawi takze swoja prawdziwa moc dopiero w przyszlosci..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ,,reklama'' która przedstawiała ,,projekt natal'' był ,,fan made''. nie miał nic wspólnego z oryginałem. nie działa to tak, nawet nie byłoby w połowie takich możliwości x-klockowego kontrolera.

swoją drogą, śmieszne, że to się nazywa ,,kontroler'' mimo tego, że nie masz żadnej możliwości naciśnięcia fizycznego guzika. :fool:

nie podoba mi się taki zamysł. drogie i było. w dodatku nie działa do końca tak jak powinno i ma baaaaaaaaaardzo ograniczone możliwości. :down:

co do przygotowań, działa to tak, że trzeba na padzie nacisnąć play i wtedy masz odliczanie do startu.

potem idziesz znowu o pada i znowu ustawiasz. bardzo niefajne.

w dodatku powiedzmy sobie szczerze. move jest precyzyjny i wygodny. a jak w infamous 2 chciałbyś grać na kinekcie? <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ,,reklama'' która przedstawiała ,,projekt natal'' był ,,fan made''. nie miał nic wspólnego z oryginałem. nie działa to tak, nawet nie byłoby w połowie takich możliwości x-klockowego kontrolera.

swoją drogą, śmieszne, że to się nazywa ,,kontroler'' mimo tego, że nie masz żadnej możliwości naciśnięcia fizycznego guzika. :fool:

nie podoba mi się taki zamysł. drogie i było. w dodatku nie działa do końca tak jak powinno i ma baaaaaaaaaardzo ograniczone możliwości. :down:

co do przygotowań, działa to tak, że trzeba na padzie nacisnąć play i wtedy masz odliczanie do startu.

potem idziesz znowu o pada i znowu ustawiasz. bardzo niefajne.

w dodatku powiedzmy sobie szczerze. move jest precyzyjny i wygodny. a jak w infamous 2 chciałbyś grać na kinekcie? <_<

no czyli co? dyskusja zamyka sie w twierdzeniu "move rządzi, xbox ssie?" ;p

nie dosc ze sony rozwalil ms exclusive'ami to okazalo sie jeszcze ze walke na nowy sposob kontroli gier wygral w pierwszej rundzie?

hm.. chyba cos MS musi zrobic, nie wiem.. faktycznie wydaje sie ze na polu inFamous, Star Wars etc. sa looserami ale moze uda im sie co innego wymyslic... nie to ze im w tym kibicuje, ale konkurencja, jak w kazdej dziedzinie, zmusza obydwie strony do intensywnego dzialania i nie spoczywania na laurach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu co innego. Znajomy, który ma ps3, twierdzi, że kinkiet mu się bardziej podoba. Oczywiście jest to tylko stwierdzone na podstawie zapoznania się w sklepie z tym sprzętem. Będę musiał mu na weekend podrzucić mova i the fight do sprawdzenia :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja idę dzisiaj do przyjaciół z całą rodzinką,zabieramy konsolkę razem z move + CS i zrobimy wojnę konsolową.

PS3 + move vs X + kinect.:pardon:

Ale jazda będzie-konsole + chmiel= reset :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszy jest tenis i rzut dyskiem, potem siata i bocce. A co to łuku myślałem że bedzie lepszy (chociaż mam 1 kontroler to pewnie i dlatego tak kiczowato mi sie gra) :pardon: A pozatym gdy gram w łuk po 10 min boli mnie prawe ramie. :blush:

Edytowane przez Antekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat norma ;) A na 2 kontrolery faktycznie duzo wieksza frajda

Panowie unki i denver - koniecznie dajcie znac jak wypadla walka kinect vs move :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 + move vs X + kinect.:pardon:

Ale jazda będzie-konsole + chmiel= reset :tongue: .

To wypowiedz się po tej całej wojnie bo ciekaw jestem jak ten Kinect działa. Czy ma lagi itd. Ogólne wrażenia smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sikóka jest naprawde dobrze zroniona i można fajnie pograć.

Nie da się jej jednak ocenić grając kilka razy na poziomie brązowego pucharu

Zabawa się zaczyna dopiero na złotym gdzię sterowanie nie jest już wspomagane i ustawienie dłoni (kontrolera) wpływa dokładnie na kierunek zagrania.

Recenzowanie/ocenianie tej dyscypliny bez ogrania i pisanie że jest za łatwa to ... po prosyu głupota i niepotrzebne sianie niepewności wśród niezdecydowanych czy nieprzekonanych do SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, sam na początku myślałem, że to jest gówno. Ale trzeba się przekonać do tej gry. Warto jest wydać ok 400 zł na kontroler z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wypowiedz się po tej całej wojnie bo ciekaw jestem jak ten Kinect działa. Czy ma lagi itd. Ogólne wrażenia smile.gif

Przykro mi,ale nie mogę nic napisać na temat porównania obu systemów.

Miała być inna kolejność-konsola +chmiel-- było chmiel... i konsolka?

To tak śmiechem,generalnie move tak wciągnęło moich znajomków,że nie było okazji porównać Kinecta.

Mimo moich usilnych namów-nic nie mogłem zrobić.

Kolejna próba juz w niedzielę(bez piwka :whistling: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba pomylili tematy a nawet działy! Jeszcze jeden post nie związany z grą Sports Champions a wnoszący tematykę Move vs Kinekt zostanie nagrodzony warnem. Takie pogaduchy proszę prowadzic w odpowiednim miejscu : Ps Move Vs Kinekt

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda,mój post w znacznym stopniu odbiega od tematu.

Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unik, nie, a twój najświeższy to już w zupełności jest produktywny i dokładnie wyraża moje uczucia na temat gry.

Ludzie słuchajcie, prosze o pomoc. nie moge przejść tego robota w pinglu.

mija już miesiąc prób i nic. raz prawie wyszło, tylko mi się kontroler rozłączył. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×