Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc obiektywnie SC nie ma konkurencji i chyba długo się to nie zmieni,może producenci dadzą nam za jakiś czas dodatek?

Tak waszym zdaniem-jakiej konkurencji spotrowej brakuje w SC(z czystej ciekawości :thumbsup:)

Jestem wędkarzem i to by mi pasowało :pardon: -zawody wędkarskie :biggrin: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Jestem wędkarzem i to by mi pasowało :pardon: -zawody wędkarskie :biggrin: .

Wcale nikt nie każe Ci czekać na łatkę do SC aby sobie pomyczyć kija przy Ps3. Do tego już wymyślono RAPALA PRO BASS FISHING :)

RAPALA%20PRO%20BASS%20FISHINGps3!.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne-tylko chodzi mi o grę z wykorzystaniem mov-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rozumiem, jednak ta wersja z wędką wydaje się również całkiem ciekawa, fajnie gdyby dodano do tego jeszcze kontroler ruchu, wtedy byłby Wilk syty i Owca cała :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie wędkarstwo to raczej trwanie w bezruchu(prawie) w oczekiwaniu na zdobycz :pardon:,chociaż uprawiając spining czy metodę muchową trzeba się nachodzić,oj trzeba :whistling: .

Ale tak zasiąść na kanapie z piwkiem w jednej ręce,mov-em w drugiej...ehh kiedy ta wiosna?:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak waszym zdaniem-jakiej konkurencji spotrowej brakuje w SC(z czystej ciekawości :thumbsup:)

Według mnie przydałaby się koszykówka (nie żaden nba 2k11, po prostu rzucanie do kosza) i tenis ziemny.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak.. w "ziemniaka" pograłbym z przyjemnością:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolarstwo! Przywiązujesz dwa MOVE'y do butów, kładziesz się ziemi i zapie*%#*%# niczym Lance Armstrong :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolarstwo! Przywiązujesz dwa MOVE'y do butów, kładziesz się ziemi i zapie*%#*%# niczym Lance Armstrong :biggrin:

:laugh::laugh::laugh:

Ja bym był szczęśliwy ze zwykłego golfa, bilardu, czy curlingu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Curling zamiast bocce ! Toż to genialne ! ^^

I golf zamiast disc golfa. Przy takich wymianach gra u mnie zyskuje dodatkowy tydzień grania. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę,że SC może być rozwijana w wielu kierunkach-co propozycja to lepsza,ehh.. fajnie gdyby choć jedna z nich znalazła się w dodatku do SC.

A z tymi movami na nogach to mega wypasiona propozycja :rofl: ,juz widze to oczami wyobraźni :woot: --padaka na maxa :smile: twórca mov-a już zaciera ręce tworząc pancernego "move-foot" i kasa leci :tongue:

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odrazu move-foot, ale chociaż szczelanie karnych, wolnych itp. z movem przy piszczelu. :D Właściwie.. dlaczego nie ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W curlingu bardzo istotną rolę pełnią ci ze szczotkami co polerują lód przed kamieniem aby nim sterować. Pomyślcie jak to by się robiło różdżką... <fap fap fap>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W curlingu bardzo istotną rolę pełnią ci ze szczotkami co polerują lód przed kamieniem aby nim sterować. Pomyślcie jak to by się robiło różdżką... <fap fap fap>

Jakieś głupie skojarzenia przychodzą mi na myśl związane z ...eeee-tymi ruchami :whistling: :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie carling to świetne rozwiązanie, co do tenisa to mają wychodzić jakies porządne gry z tą wlasnie dyscypliną sportu.

Jeszcze baseball bylby dobry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś głupie skojarzenia przychodzą mi na myśl związane z ...eeee-tymi ruchami :whistling: :thumbsup:

Nie tylko Tobie :tongue::biggrin:

tu podgląd jak by to wygladalo

http://www.smog.pl/w...e_wii_ha_ha_ha/

...na tych filmikach wyzej to goscie nieźle napieprzają tymi dyskami :thumbsup:

Edytowane przez natalcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś głupie skojarzenia przychodzą mi na myśl związane z ...eeee-tymi ruchami :whistling: :thumbsup:

Głupie skojarzenia związane z zamiataniem ???:tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie wy macie skojarzenia... xD

Yeaahh! Złoto w siatce ! :] Pucharu mistrzów podejmę się dopiero jak wbije jeszcze na złoto tenis stołowy i walkę gladiatorów.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mogłby mi ktoś podac jakis dobry sposób do zdobycia 15,000 punktów w bocce, bo praktycznie tylko to trofeum zostało mi do platyny i tyle się z nim już męczę, że nie wiem co mam robic. Jak wbic te punkty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mogłby mi ktoś podac jakis dobry sposób do zdobycia 15,000 punktów w bocce, bo praktycznie tylko to trofeum zostało mi do platyny i tyle się z nim już męczę, że nie wiem co mam robic. Jak wbic te punkty

Musisz nabić w pierwszej rundzie min. 10000 rzucaj dosyć mocno po ziemi i zrobić naliczanie razy 8-10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15.000 ? Trudna to sztuka. ^^

Ahh, ale Ci zazdroszczę, mi do platyny to jeszcze baaardzo daleko. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie do platyny też jeszcze daleko, największą przeszkodą będą te trofea, do których potrzebne są dwa kontrolery down.gif

Co do nabijania punktów w trybie wyzwania, to wczoraj głowiłem się jak zdobyć te nieszczęsne 15 000 punktów w łucznictwie, które potrzebne są do pucharku, ale szybko ogarnąłem dobry sposób i skończyłem wyzwanie z 36 000 punktów na koncie biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamel skoro tylko to trofeum praktycznie zostało ci do platyny, to musiałeś w bocce wymieść wszystkie puchary, więc powinieneś z doskonałą precyzją rzucać kule i zdobycie 15000 w trybie wyzwań to powinien być dla ciebie banał, bo faktycznie trudne to nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe granie w trzech lub czterech w bocce bądź też disc golf mając do dyspozycji 1-2 kontrolery move ? (wymieniając się kontrolerami na zmianę)

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tylko zostały mi te pucharki co trzeba zrobic na 2 move. Jutro kolega mi pożyczy i jest platynka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×