Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

Moje osiągnięcia:

Disc Golf - srebrny puchar [1]

Walki glad. - puchar mistrzów [5]

Łucznictwo - puchar mistrzów [FULL]

Siatkówka - puchar mistrzów [FULL]

Bocce - puchar mistrzów [9]

Tenis stołowy - puchar mistrzów [1]

Jak zdobyć trofeum gracz społeczny ?? Ma ktoś dobrą metodę na tryb wyzwania disc golf ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś dobrą metodę na tryb wyzwania disc golf ???

Wystarcza trafiać w obręcze. :biggrin: Osiągnięcia zaiste imponujące. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem że należy trafiać w środek obręczy :P ale jakiś ruch nadgarstkiem, czy coś w tym stylu, jakaś rada :P a z tym trofeum gracz społeczny , orientuje się ktoś ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja wiem że należy trafiać w środek obręczy :P ale jakiś ruch nadgarstkiem, czy coś w tym stylu, jakaś rada :P a z tym trofeum gracz społeczny , orientuje się ktoś ??

Co do tego trofeum gracz społeczny. Musisz zagrać w każdą dyscyplinę we dwie osoby. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbilem platyne, ciezko bylo, najgorzej z dyskiem ale jakos mi sie udalo :) !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego trofeum gracz społeczny. Musisz zagrać w każdą dyscyplinę we dwie osoby. :)

Zagrałem w każdą dyscyplinę we dwie osoby i nie wpadło trofeum :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Wbilem platyne, ciezko bylo, najgorzej z dyskiem ale jakos mi sie udalo :) !!

    Łał, platyna w Sports Champions, no, no, gratuluję. :) Jesteś jednym z niewielu. Ile czasu wbijałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w każdą dyscyplinę we dwie osoby i nie wpadło trofeum :(

Ale np w siatkówce musisz zagrać przeciwko sobie jak i w jednej drużynie tak samo w bocce.

Jeśli pomogłem daj plusa.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też 3 dni temu zdobyłem platynkę :), i już wiem co robiłem źle z disc golfie trzeba było zagrać w 2 trybach (dowolnym i medalowym) xD no i muszę przyznać że to była jedna z trudniejszych platyn jaki zdobyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę kupilem odrazu z move'm, mialem zrobione 37% zanim zaczolem meczyc platyne. Zajelo mi to tak okolo miesiaca, a dlatego ze nie jestem jakims no lifem i spokojnie podchodzilem do tej gry w miedzy czasie zdobylem jeszcze 95% w Black opsie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz mam 36%, a grałem po prostu bez żadnego patrzenia na trofki. Powoli będę się brał za platynę, ale najpierw AC2. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie nie mogę wygrać tej platyny mam 27% i nie da się praktycznie w ogóle pucharu mistrzów wykonać bo co ja wale takie ściny to oni każdą wyciągają ;D to jest smiech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kompletnie nie mogę wygrać tej platyny mam 27% i nie da się praktycznie w ogóle pucharu mistrzów wykonać bo co ja wale takie ściny to oni każdą wyciągają ;D to jest smiech

E tam wszystko da się zrobić tylko trenuj trenuj i jeszcze raz trenuj bo to jest najważniejsze. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, ping pong to luz, ale disc golf to dopiero wyzwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, ping pong to luz, ale disc golf to dopiero wyzwanie

Nom Disc Golf niezłe wyzwanie, został mi ostatni mecz w złotym pucharze i wpadnie trofeum Kolekcjoner Złota :D :D Do zdobycia mam jeszcze trofeum JADĄ CZTEREJ (to trofeum można zdobyć dopiero w pucharze mistrzów, czy da się jakoś we wcześniejszych pucharach?? i o co w nim tak do końca chodzi ??)

No i dzięki za udzieloną pomoc przy trofeum Gracz Społeczny :)

Edytowane przez illuminatorspidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom Disc Golf niezłe wyzwanie, został mi ostatni mecz w złotym pucharze i wpadnie trofeum Kolekcjoner Złota :D :D Do zdobycia mam jeszcze trofeum JADĄ CZTEREJ (to trofeum można zdobyć dopiero w pucharze mistrzów, czy da się jakoś we wcześniejszych pucharach?? i o co w nim tak do końca chodzi ??)

No i dzięki za udzieloną pomoc przy trofeum Gracz Społeczny :)

To ładnie ale Giselle jest przesadzona, masz bardzo mały margines błędu :P, a co do jadą czterej to tylko w pucharze mistrzów i musisz rzucić dyskiem na tyle blisko przeciwnika żeby się przesunął w sumie łatwe :).

Edytowane przez Gale_Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ładnie ale Giselle jest przesadzona, masz bardzo mały margines błędu :P, a co do jadą czterej to tylko w pucharze mistrzów i musisz rzucić dyskiem na tyle blisko przeciwnika żeby się przesunął w sumie łatwe :).

Nom Giselle jest nieźle przesadzona, męczę się z nią już z 4-5h :/ nie sądziłem że trofeum jadą czterej jest tak proste :) Został mi tylko ten pojedynek i wpadnie platyna , czeka mnie długi bój coś czuje :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przed chwilą wpadła PLATYNA :D :D 195 miejsce w rankingu światowym , zostaje tylko polepszenie miejsca :P :P

Gratulacje. :) Pnij się do góry, przynosisz chlubę naszemu kraju!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. :) Pnij się do góry, przynosisz chlubę naszemu kraju!

Ja nie grałem już chyba z 2 miesiące ale jak ostatnio u szwagra patrzyłem to spadłem chyba na 36 miejsce w rankingu. Ciekawe czy ktoś z Polski jest wyżej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało 90 gwiazdek do zdobycia i platyna. W rankingu dopiero 1600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało 90 gwiazdek do zdobycia i platyna. W rankingu dopiero 1600

Gdzie można zobaczyć taki ranking ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu gry naciskasz bodajże square.png , wtedy ukazują Ci się opcje gry i gdzieś tam są Rankingi/Statystyki thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu gry naciskasz bodajże square.png , wtedy ukazują Ci się opcje gry i gdzieś tam są Rankingi/Statystyki thumbsup.gif

O, ciekawe który będę. xD A tam jest podzielone na jakieś kategorie, czy jak? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ciekawe który będę. xD A tam jest podzielone na jakieś kategorie, czy jak? :)

Jest podzielone na konkurencje, puchar mistrzów, wyzwania itd. Najlepsze moje miejsce to ok 500 w wyzwaniach w siatkówkę. Najsłabsze puchar gladiatorów ok 19000. Ogólna a kwalifikacja jest wyrażona w pkt ., ja mam ponad 600 000 to daje ok 1600 miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×