Skocz do zawartości
PanPawcio

Sports Champions

Rekomendowane odpowiedzi

w grz dowolnej z kumplem, ale w pucharku dasz radę.

chodzi o to, że jak na par możesz najwyżej 3 razy rzucić, to musisz rzucić 2.

wtedy masz rzuty -1 a jeśli rzucisz 4 to będziesz miał rzuty +1. :thumbsup:

ty mówisz o punktacji ogólnej. ostajesz 2 punkty za birdie i 1 za par.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierozumiesz mnie jak ja daje gre dowolną ja vs SI.To punkty nie liczą mi się jak na pucharze mistrzów tylko inaczej. Jeśli wygram dołek mam +1 nieważne ile rzutów. Jeśli przegram mam -1. A za remis 0. To nie jest tak jak na PUCHARZE MISTZÓW że jak mam Birdie to -1. Chyba mnie nie rozumiecie. Wynika z tego że muszę odblokować sobie w PUCHARZE MISTRZÓW 18 dołkową grę i wtedy pykać

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posłuchaj, przychodzisz do mnie po pomoc.

normalny człowiek jest miły i uprzejmy, byle by mu pomóc.

ale jak ktoś mi z mięchem na ustach przychodzi i jeszcze na mnie krzyczy, za jednego trofika, to ja tracę cały szacunek i chęć do pomocy.

robisz niesamowity śmietnik i offtop. nawet na moim pw. :confused:

jeśli moje dzisiejsze rady nie pomogły, poczekaj, jutro zagram w sc jak przestawię konsolę do większego pokoju. wszystko ci wytłumaczę i nawet zrobię zdjęcia i napisze 2 poradniki: dla normalnych i kolegów łapią młotki czołem.

tylko się uspokój, bo agresywne zachowanie w sieci jet oznaką małego członka. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dowolnej grze wybierz 18 dołków i graj samemu bez przeciwnika, wybierz poziom brąz i powinieneś bez problemu to zrobić. Pierwszy rzut zrób asa i już masz -2 potem kilka dołków w 2 rzuty i będą kolejne minusy, w tabeli zmieniasz punktacje chyba trójkątem albo kwadratem, jest na ekranie napisane jak byk. Jak jesteś twardzielem to możesz sie sprawdzić w pucharze mistrzów na 18 dołkach zrobić -10 powodzenia.

Edytowane przez greg1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle, że jego problemem jest to, że nie rozumie co to jest bilans rzutów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle, że jego problemem jest to, że nie rozumie co to jest bilans rzutów.

Może napisze, najprostszym rozumowaniem: Jeżeli całe pole czyli wszystkie 18 dołków trzeba zrobić w 57 rzutów to musisz mieć wynik 47 i wtedy będzie -10. Więc na jednych dołkach można zrobić 0 na innych +1 a na innych -1 czy -2, najważniejsze be wynik końcowy był -10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem już. Bo ja grałem grę dowolną. Widocznie nie można tam zrobić. Muszę PUCHAR MISTRZÓW grać i odblokować 18 dołków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem już. Bo ja grałem grę dowolną. Widocznie nie można tam zrobić. Muszę PUCHAR MISTRZÓW grać i odblokować 18 dołków

Kolego, nie wiem jak mam Ci wytłumaczyć, że nie trzeba mieć pucharu mistrzów. Wchodzisz w gre dowolną i chyba kwadratem zmieniasz na 18 dołków, a potem na poziom brąz, chyba, że jesteś taki dobry to weż sobie złoto i najlepiej graj sam to szybciej sie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już was nie rozumiem jak wejdę od początku mówię. Disco Golf>Gra dowolna>Brązowy medal(oczywiście klikam 2 graczy i z SI gram)>wybieram postać i gram. Ile razy mam wam tłumaczyć że na grze dowolnej nie ma minusów jest tylko +1 w zielonym kwadracie za wygrany dołek.Nieważe ile rzucam. Jak wejdę w tabele wyników, na kwadrat zmieniam dołki (na drugą 10-tke) i nie ma już wiecej opcji!!!!!!! Macie może patcha bo ja mam najnowszego

Edytowane przez piciu42

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już was nie rozumiem jak wejdę od początku mówię. Disco Golf>Gra dowolna>Brązowy medal(oczywiście klikam 2 graczy i z SI gram)>wybieram postać i gram. Ile razy mam wam tłumaczyć że na grze dowolnej nie ma minusów jest tylko +1 w zielonym kwadracie za wygrany dołek.Nieważe ile rzucam. Jak wejdę w tabele wyników, na kwadrat zmieniam dołki (na drugą 10-tke) i nie ma już wiecej opcji!!!!!!! Macie może patcha bo ja mam najnowszego

co tak wrzeszczysz ,spokojnie :laugh::teehee::fool: ,,,kur...niewytrzymie musze odpalic gre

wlaczasz playstation z tylu taki guzik pozniej wkladasz plytke czekasz jak gra sie zaladuje pierwsza kalibracja move+T nastepnie wybierasz DISC GOLF >> DOWOLNA ROZGRYWKA >> GRAJ >> GRA MEDALOWA >>PEŁNE POLE 18 DOŁKÓW >> 1 GRACZ >> DODAJESZ LUB NIE PRZECIWNIKA SI >> PRAWO RĘĆZNY LUB LEWO >> BRĄZOWY POZIOM LUB SREBRO/ZŁOTO >>WYBIERASZ GOŚCIA >> KALIBRACJA >> GRASZ!!!! Po dany meczu mozesz sprawdzisz TRÓJKĄTEM WYNIKI UDERZEŃ / RÓŻNICA UDERZEŃ i jak rzucisz za pierwszym razem lub birdie to masz MINUS 1 LUB MINUS DWA

powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tak wrzeszczysz ,spokojnie :laugh::teehee::fool: ,,,kur...niewytrzymie musze odpalic gre

wlaczasz playstation z tylu taki guzik pozniej wkladasz plytke czekasz jak gra sie zaladuje pierwsza kalibracja move+T nastepnie wybierasz DISC GOLF >> DOWOLNA ROZGRYWKA >> GRAJ >> GRA MEDALOWA >>PEŁNE POLE 18 DOŁKÓW >> 1 GRACZ >> DODAJESZ LUB NIE PRZECIWNIKA SI >> PRAWO RĘĆZNY LUB LEWO >> BRĄZOWY POZIOM LUB SREBRO/ZŁOTO >>WYBIERASZ GOŚCIA >> KALIBRACJA >> GRASZ!!!! Po dany meczu mozesz sprawdzisz TRÓJKĄTEM WYNIKI UDERZEŃ / RÓŻNICA UDERZEŃ i jak rzucisz za pierwszym razem lub birdie to masz MINUS 1 LUB MINUS DWA

powodzenia

Dzięki Natalcia, już też miałem włączyć i sprawdzić bo już też nie mogłem wytrzymać tego kolesia przecież zawsze na ekranie są wszystkie opcje do wyboru wystarczy przeczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur :P i tu był problem. Bo ja nie grałęm jak by w gre medalową tylko 2 graczy czy coś już nie pamiętam. Wystarczyło powiedzieć wybierz ttam gdzie 4 ludziki. Ja tam se mówię na logikę gram 1vs1 to biorę 2 ludziki. A nie 4 a potem i tak gram w 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kur :P i tu był problem. Bo ja nie grałęm jak by w gre medalową tylko 2 graczy czy coś już nie pamiętam. Wystarczyło powiedzieć wybierz ttam gdzie 4 ludziki. Ja tam se mówię na logikę gram 1vs1 to biorę 2 ludziki. A nie 4 a potem i tak gram w 2 :)

:teehee:..no to teraz wisisz mi flache :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za co xD sam musiałem dojść.No pewna niejasność była nie moglismy się dogadac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe za wyjasnienie ,.,...meczyles sie pare dni zeby zkumac oco chodzi wszyscy wyprowali flaki zeby ci to wytlumaczyc hehe :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna flacha na trzech/troje?

no nie ważne.

z cyklu ,,wbiję do ciebie, pograć na move''~kłoda(mój kumpel od disc golfa)

rzucił dyskiem z pod nogi. leciał pionowo, po czym po uderzeniu w ziemię wywalił do przodu i trafił prosto w dołek.

jego okrzyk niezapomniany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedna flacha na trzech/troje?

no nie ważne.

z cyklu ,,wbiję do ciebie, pograć na move''~kłoda(mój kumpel od disc golfa)

rzucił dyskiem z pod nogi. leciał pionowo, po czym po uderzeniu w ziemię wywalił do przodu i trafił prosto w dołek.

jego okrzyk niezapomniany...

hehe nie no jedna flacha na trzech to nawet na rozgrzewke nie ma ...mialem na mysli 1 na łeb :tongue:

co do rzutu 'klody" to faktycznie nie spotykany rzut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak sprawdzić te rankingi od wyzwań:P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj mi 2 godz. wtedy w tym poście pokaże się rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ranking masz kolego w głównym meni chyba kwadratem włączasz i tam masz wszystkie staty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da się grać za pomocą chwytu azjatyckiego? ja próbowałem, da się, ale przydała by sie opcja w grze, żeby przełączyć na ten styl. W końcu kilka postaci SI właśnie takim chwytem gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam zamiar kupic sobie tą ps MOVE i gre Sports Champions i mam pytanie. Czy żeby grac we wszystkie rodzaje tych gier i zdobyc wszystkie trofea, to wystarczy mi jeden kontroler MOVE??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam zamiar kupic sobie tą ps MOVE i gre Sports Champions i mam pytanie. Czy żeby grac we wszystkie rodzaje tych gier i zdobyc wszystkie trofea, to wystarczy mi jeden kontroler MOVE??

nie wystarczy ... jest pucharek za zagranie we wszystkie rodzaje gier we 2 graczy ... czyli do tego puchary min. 2 movy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby grac w te walki gladiatorow czy siatkowke to wystarczy mi jeden MOVE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×