Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Chory jest brak pomyślunku. Jak można oczekiwać, ze 5/6 letni sprzęt będzie bardziej efektywny od współczesnych komputerów...

Mówisz oczywiście o braku pomyślunku jajogłowców z Sony ? Dziwię się w sumie, skoro oni myślą, że samą grywalnością dociągną do 2014 roku. Już teraz jest przepaść jeśli chodzi o niektóre tytuły na PC i PS3 (Crysis 2, Battlefield, a nawet Fifa czy PES które na PC śmigają w 60 fps 1080p) widoczne zwłaszcza grając na dużym ekranie. 720p bez żadnego AA w PS3 trochę kole oczy, na szczęście niektórzy jeszcze są coś w stanie wycisnąć ładnego z konsoli (Mortal Kombat, Uncharted, Killzone).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

LOL. "Myślą, że samą grywalnością dociągną." Nie no, rozbawiłeś mnie. :D

A czemu nie?! Grafika to nie wszystko. Gra musi być przede wszystkim GRYWALNA. Idę pograć na PS2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'Nie rozumiem ludzi, którzy nie rozumieją hip-hopu' :D

Tak na serio, nie rozumiem ludzi, którzy zwracają w grach swoje oczy tylko na grafikę... To ma być tylko gra, a nie obraz jak z prawdziwego świata. Tak jak pisali poprzednicy, grafika to nie wszystko - dla mnie. Gra ma mnie bawić, a nie olśniewać jaka to ona jest piękna, bo mógłbym kupić Crysis'a i nie grać tylko oglądać świat.

Pisałeś, że PS4 ma niby być 'dopiero w 2014', a chciałbyś wydawać co rok-dwa 2 tys. zł, na nową konsolę? Nawet jeśli byś chciał to nie wydaję mi się, żeby była aż taka różnica w grafice, żeby w ogóle coś takiego wypaliło. To nie komputer, że możesz ulepszać części co pół roku - i bardzo dobrze, dlatego kupiłem konsolę. Mam już ją 1,5 roku i jak biorę grę z półki nie martwię się już, czy mi pójdzie czy nie, bo mam 100% pewność, że na bank pójdzie i to jest właśnie w tym najlepsze. Raz wydasz 1,5- 2 tys. i masz spokój na 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że PS4 ma niby być 'dopiero w 2014', a chciałbyś wydawać co rok-dwa 2 tys. zł, na nową konsolę? Nawet jeśli byś chciał to nie wydaję mi się, żeby była aż taka różnica w grafice, żeby w ogóle coś takiego wypaliło. To nie komputer, że możesz ulepszać części co pół roku - i bardzo dobrze, dlatego kupiłem konsolę. Mam już ją 1,5 roku i jak biorę grę z półki nie martwię się już, czy mi pójdzie czy nie, bo mam 100% pewność, że na bank pójdzie i to jest właśnie w tym najlepsze. Raz wydasz 1,5- 2 tys. i masz spokój na 5 lat.

Nie pisz ze mną jak z PCtowcem toczącym wojenkę z fanbojem. Ja nie mam wypasionego PC, gram w gry na ... LAPTOPIE i na PS3. A i tak tytuły wyglądają lepiej na tym pierwszym.

I jakie co 2 lata ? Od polskiej premiery PS3 mijają właśnie 4 lata i to moim zdaniem odpowiedni czas choćby na zaanonsowanie następcy (+ kolejny rok na wypuszczenie do sprzedaży).

Nie oszukujmy się, nawet PS3 Slim (choć jaki tam z niego slim to ja nie wiem) to już dziś przestarzały klekot którego z powodzeniem można wykorzystać jako dobrej wydajności termowentylator w chłodny wieczór.

Swego czasu kupiłem PS2 jako zabawkę do uzupełnienia PC o kilka grywalnych tytułów, teraz w takim samym celu pozostawię sobie PS3.

Edytowane przez aerofan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerofan

Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, ale czy chodzi Tobie o to, że Slim'a mieli wypuścić z lepszą kartą graf. RAM'em itd.? Jeśli tak, to Sony byłoby chyba niepoważne, bo strasznie olaliby klientów, którzy posiadają FAT'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerofan

Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, ale czy chodzi Tobie o to, że Slim'a mieli wypuścić z lepszą kartą graf. RAM'em itd.? Jeśli tak, to Sony byłoby chyba niepoważne, bo strasznie olaliby klientów, którzy posiadają FAT'a.

Raczej źle, chodziło mi o to , że slima powinni wypuścić o gabarytach zbliżonych so poprzednich slimów (PSOne i PS2 slim) bo chyba dostępna technologia na to w zupełności pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówisz oczywiście o braku pomyślunku jajogłowców z Sony ? Dziwię się w sumie, skoro oni myślą, że samą grywalnością dociągną do 2014 roku. Już teraz jest przepaść jeśli chodzi o niektóre tytuły na PC i PS3 (Crysis 2, Battlefield, a nawet Fifa czy PES które na PC śmigają w 60 fps 1080p) widoczne zwłaszcza grając na dużym ekranie. 720p bez żadnego AA w PS3 trochę kole oczy, na szczęście niektórzy jeszcze są coś w stanie wycisnąć ładnego z konsoli (Mortal Kombat, Uncharted, Killzone).

Nie. Myślę o takich osobach jak Ty.

Liczę na to. Grafa jest mi obojętna. Gram w gry sprzed 2000 roku i mam przy nich kupę frajdy. MK jest ładny, tak? No to nieźle.

@UP

LOL. "Myślą, że samą grywalnością dociągną." Nie no, rozbawiłeś mnie. :D

A czemu nie?! Grafika to nie wszystko. Gra musi być przede wszystkim GRYWALNA. Idę pograć na PS2...

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta odnoga tematu została wyczerpana. Grywalność - zgoda, kres możliwości sprzętowych - również zgoda. Do czasu PS4 ładniejsze gry będą na PC, grywalniejsze na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuję tylko dwóch rzeczy: "normalnej" przeglądarki i obsługi systemu plików NTFS. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerofan- dlaczego na PS3 będzie lepsza grywalność niż na PC? Nie widzę powodu, dla którego tak miałoby być. Zgadza się- grafika na PC będzie zdecydowanie lepsze niż na PS3, ale czemu napisałeś, że na PS3 będzie lepsza grywalność? Przecież to nie zależy od platformy, lecz od gry.

Żeby nie było- cytat "ładniejsze na PC, grywalniejsze na PS3"

Idę pograć w Diablo. :P

W "jedynkę", bo "dwójka" mi nie pasuje. :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje normalnej przeglądarki , trochę więcej RAMU , i większej niezawodności ;]

Edytowane przez Eragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@aerofan- dlaczego na PS3 będzie lepsza grywalność niż na PC? Nie widzę powodu, dla którego tak miałoby być. Zgadza się- grafika na PC będzie zdecydowanie lepsze niż na PS3, ale czemu napisałeś, że na PS3 będzie lepsza grywalność? Przecież to nie zależy od platformy, lecz od gry.

Żeby nie było- cytat "ładniejsze na PC, grywalniejsze na PS3"

Idę pograć w Diablo. :P

W "jedynkę", bo "dwójka" mi nie pasuje. :3

Otóz to. D2 ma niby ładniejszą grafę, ale D1 ma imho lepsząy model rozgrywki. ;)

Brakuje normalnej przeglądarki , trochę więcej RAMU , i mniejszej niezawodności ;]

MNIEJSZA niezawodność = większa zawodność. Tego chcesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC tak naprawdę zawsze było najpopularniejszą platformą do gier, i to PC rozwija rynek gier, nie konsole. Konsole są dla tych, którym nie pasuje, czy też nie chcą się martwić, jakie taktowanie ma jego karta, ile rdzeni ma procek, ile ma ramu, itp. Po prostu chce kupić konsolę, grę, i grać. Brzmi to trochę jak model gracza casualowego.

Wracając do tematu: gdyby na ps3 była lepsza przeglądarka, i śmigał jakiś komunikator, było by pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC tak naprawdę zawsze było najpopularniejszą platformą do gier, i to PC rozwija rynek gier, nie konsole. Konsole są dla tych, którym nie pasuje, czy też nie chcą się martwić, jakie taktowanie ma jego karta, ile rdzeni ma procek, ile ma ramu, itp. Po prostu chce kupić konsolę, grę, i grać. Brzmi to trochę jak model gracza casualowego.

To żart, prawda?

To, że w Polsce komputery były popularniejsze od konsol o niczym nie świadczy. Tendencja na świecie była i jest zupełnie inna.

Jeśli dobrze zrozumiałem drugą część Twojego wpisu, wynika z niej, że KAŻDY gracz PCtowy jest fachowcem od komputerów, co jest wierutną bzdurą.

BTW być może SONY wprowadzi kilka ulepszeń, w ramach ugłaskania użytkowników po kłopotach z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW być może SONY wprowadzi kilka ulepszeń, w ramach ugłaskania użytkowników po kłopotach z PSN.

No Jak dla mnie to powinni "dać coś" w zamian żeby zatrzymać przy sobie klientów, którzy cierpią przez kłopoty związane z PSN. Może jakieś nowe darmowe aplikacje, ale jeśli już coś dadzą to wydaje mi się ,że na pewien okres czasu. Czyli będziemy mogli korzystać z tego przez np 2 tygodnie.

O ile cokolwiek dadzą, bądź wprowadzą do systemu, w ramach przeprosin za problemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żart, prawda?

To, że w Polsce komputery były popularniejsze od konsol o niczym nie świadczy. Tendencja na świecie była i jest zupełnie inna.

Jeśli dobrze zrozumiałem drugą część Twojego wpisu, wynika z niej, że KAŻDY gracz PCtowy jest fachowcem od komputerów, co jest wierutną bzdurą.

BTW być może SONY wprowadzi kilka ulepszeń, w ramach ugłaskania użytkowników po kłopotach z PSN.

Całkiem serio mówię. Nie tylko w Polsce PC jest popularniejsze od konsoli. Nie wiem skąd wyczarowałeś, że tendencja w świecie jest inna.

I każdy gracz PCtowy, który lubi pograć w najnowsze tytuły, może nie jest fachowcem, ale co nieco wie. (przynajmniej tacy do mnie przychodzą z kompami). Nawet jeśli ich minimalna wiedza ogranicza się do tego, że wiedzą że ich karta jest za słaba, albo mają za mało RAMu. Nie rób z ludzi idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC tak naprawdę zawsze było najpopularniejszą platformą do gier

Pfff, przykro będzie patrzeć jak cię zjedzą żywcem. No ale ruszyłeś Słońce a wstrzymałeś Ziemie to się teraz martw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martwię się, po to ktoś kiedyś wymyślił forum, żeby dyskutować, więc dyskutuje :)

ale wiem do czego zmierzasz, ze taki temat na forum konsolowym, cóż, życie jak to się mówi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Jak dla mnie to powinni "dać coś" w zamian żeby zatrzymać przy sobie klientów, którzy cierpią przez kłopoty związane z PSN. Może jakieś nowe darmowe aplikacje, ale jeśli już coś dadzą to wydaje mi się ,że na pewien okres czasu. Czyli będziemy mogli korzystać z tego przez np 2 tygodnie.

O ile cokolwiek dadzą, bądź wprowadzą do systemu, w ramach przeprosin za problemy :P

Zobaczymy. Oczywiście możemy też spodziewać się innego końca problemu. Jeśli przez olbrzymią liczbę fikcyjnych kont SONY miałoby ponieść jeszcze większe straty finansowe, to możemy spodziewać się zaostrzenia przepisów/restrykcji nałożonych na użytkowników. Nie zdziwię się, jeśli pojawi się płatny, dobrze chroniony PSN przypisany do jednego konta.

Całkiem serio mówię. Nie tylko w Polsce PC jest popularniejsze od konsoli. Nie wiem skąd wyczarowałeś, że tendencja w świecie jest inna.

I każdy gracz PCtowy, który lubi pograć w najnowsze tytuły, może nie jest fachowcem, ale co nieco wie. (przynajmniej tacy do mnie przychodzą z kompami). Nawet jeśli ich minimalna wiedza ogranicza się do tego, że wiedzą że ich karta jest za słaba, albo mają za mało RAMu. Nie rób z ludzi idiotów.

Skąd? Z historii elektronicznej rozrywki, z obserwacji i rozmów.

Nie "może nie jest fachowcem", tylko nie jest i kropka. Nie trzeba być specem (i posiadać PC), żeby wiedzieć, że skoro gra wygląda gorzej, muli, itp., to nasz sprzęt niedomaga. A jak niedomaga, to trzeba dokupić RAM, lepszą kartę graficzną, czy też procek. Taką "wiedzę" mają też gracze konsolowi, ale w zamkniętej strukturze konsoli nie grzebią, bo nie mają za bardzo jak (a raczej po co).

Słowem, nie rób z jednych idiotów, a drugich speców. Co drugi gracz PCtowy wybiera/ł się na informatykę, a zazwyczaj kończy/ło się na samym graniu, bo wiedzy nie wystarczyło.

Nie martwię się, po to ktoś kiedyś wymyślił forum, żeby dyskutować, więc dyskutuje :)

ale wiem do czego zmierzasz, ze taki temat na forum konsolowym, cóż, życie jak to się mówi. :)

To nie w tym rzecz. PC stały się sensowną platformą do grania dopiero na początku lat 90tych, kiedy to konsole królowały na tym poletku od wielu lat. Nie ma tu nawet o czym dyskutować.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC tak naprawdę zawsze było najpopularniejszą platformą do gier,

napewno zgodze sie, ze jest wiecej pc na rynku (w domach) i przez to moze wydawac sie, ze jest to najpopularniejsza platforma do gier. ale prawda imo jest inna. ludzie nie maja niekiedy mozliwosci zakupu/gry na konsoli i przez to graja na pc. nie nazwalbym tego popularnoscia, ale raczej "brakiem wyboru" (itp).

zobacz sobie sprzedaz np CoD:BO i porownaj sprzedaz tej gry na pc do xboxa albo ps3... wiec gdzie ta twoja popularnosc grania na pc?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Oczywiście możemy też spodziewać się innego końca problemu. Jeśli przez olbrzymią liczbę fikcyjnych kont SONY miałoby ponieść jeszcze większe straty finansowe, to możemy spodziewać się zaostrzenia przepisów/restrykcji nałożonych na użytkowników. Nie zdziwię się, jeśli pojawi się płatny, dobrze chroniony PSN przypisany do jednego konta.

No jeśli miałbym jeszcze płacić za ochronę moich danych osobowych to byłby koniec. Przecież to jest ich obowiązkiem chronić dane osobowe swoich użytkowników, czy gdzie indziej się za to płaci?? Jestem za tym aby usługa jak najszybciej wróciła do normy i trzymam za SONY kciuki ,ale na Miłość Boską to nie moja wina ,że moje dane poszły w świat. To tak jakbym miał na parkingu strzeżonym dopłacać za pilnowanie mojego samochodu, śmieszne. Nie sądzę aby coś takiego miało miejsce, a jeśli to się zdziwię i nie wiem cz nie zrezygnuję z SONY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym miał na parkingu strzeżonym dopłacać za pilnowanie mojego samochodu

Lepszym porównaniem byłaby konieczność zapłacenia parkingowemu za to, że z parkingu ukradli twój samochód.

Ja liczę, że po uruchomieniu PSN-u Sony w ramach rekompensaty da np. wszystkim użytkownikom darmowego Plusa na np. miesiąc lub zrekompensuje wyciek danych w inny sposób.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli miałbym jeszcze płacić za ochronę moich danych osobowych to byłby koniec. Przecież to jest ich obowiązkiem chronić dane osobowe swoich użytkowników, czy gdzie indziej się za to płaci?? Jestem za tym aby usługa jak najszybciej wróciła do normy i trzymam za SONY kciuki ,ale na Miłość Boską to nie moja wina ,że moje dane poszły w świat. To tak jakbym miał na parkingu strzeżonym dopłacać za pilnowanie mojego samochodu, śmieszne. Nie sądzę aby coś takiego miało miejsce, a jeśli to się zdziwię i nie wiem cz nie zrezygnuję z SONY.

W sumie masz rację, ale niestety często ponosimy koszty ochrony naszych danych (na 100% banki pobierają z tego tytułu opłatę wliczoną w koszty prowadzenia konta).

Co do parkingu, to niestety, ale muszę Cię zaskoczyć. Niektóre (może nawet większość) płatne parkingi oferują/gwarantują miejsce postojowe, ale nie ponoszą odpowiedzialności za uszkodzenia samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto lista rzeczy których to brakuje mi na Playstation 3:

01 # Playery telewizyjne.

= Aplikacja TVN Player - skoro mamy IPLA i AXN to mogliby to dać - poza tym jest dostępna w telewizorach.

= Aplikacja WP.TV Player - w końcu to jedna z największych internetowych telewizji w Polsce - reszta jak wyżej.

02 # Porty USB.

= Dwóch portów USB z tyłu obudowy - podłączona z przodu kamerka i ciągnący się kabel nie wyglądają rewelacyjnie.

03 # Tuner TV & FM.

= Wbudowany Tuner DVB-T - z opcją podłączenia zewnętrznej anteny.

04 # Nie dzielić ekranu - podpiąć kolejny telewizor!

= Możliwość podłączenia minimum 2 niezależnych telewizorów by nie dzielić ekranu na połowę w czasie gry.

05 # Sam wybieram - czym gram.

= Możliwości samodzielnego wyboru czym chcemy zagrać: padem, playstation move, myszką, klawiaturą .. innym urządzeniem.

= Możliwością bezpośredniego podpinania do konsoli myszki i klawiatury.

06 # Chcę być kontrolerem.

= Nowe urządzenie na wzór Microsoft Kinekt - sam Adam Małysz ostatnio zachwalał to cudo - sony nie powinno być gorsze.

07 # Gry na start!

= Darmowych mini gier do pobrania z Playstation Store lub więcej promocji na darmowe kody tak jak np z Polar Adventures.

= Powinni stworzyć jakąś kategorie np: Open Games - gdzie byłyby darmowe gry.

= Bo jak ktoś zaczyna przygodę z Playstation 3 to praktycznie nie ma w co grać.

08 # Komunikatora Skype.

= Aplikacji Playstation Skype - która obsłuży Kamerkę i Headseta.

= Skype są już obecne w nowych modelach telewizorów więc nie powinno być z tym większego problemu.

09 # Nowej przeglądarki internetowej.

= Niestety obecna nie może się do takiej porównywać.

= Nie można w niej wejść na wiele popularnych stron jak np społecznościową Naszą-Klasę czyli nk.pl.

10 # Za mała ilość gier.

= Sorry ale odnoszę wrażenie, że na Playstation 3 wydawanych jest pełno strzelanej i niczego więcej.

= Jeżeli chodzi o dobrej klasy strategie to jest jedynie Ruse i Cywilizacja.

= Nie ma w ogóle dobrych platformówek 2D - LBP to inna kategoria nieco.

11 # Gry Strategie - których brakuje na Playstation 3:

= Settlers.

= Anno - może być w tej najnowszej odsłonie.

12 # Gry Playstation Move - których brakuje na Playstation 3:

= Kaczki - czemu nie ma klasycznego strzelania do kaczek!

= Safari - polowanie na dzikie zwierzęta za pomocą kontrolera move.

= Robin Hood - walki mieczem i strzelanie z łuku przy pomocy kontrolera Move.

= Prehistorik - klasyczny prehistorik w wersji na Move - zabijanie maczugą, rzucanie kamieniami, rozpalanie ogniska.

= Kuchnia - krojenie, mieszanie, gotowanie itd - coś bardziej dla najmłodszych.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×