Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawa koncepcja pada, ale jeśli już to chciałbym mieć identycznego jak ten z Xboxa. Poza tym chyba najbardziej brakuje mi możliwości zainstalowania na konsoli systemu operacyjnego, wstecznej kompatybilności (oczywiście wiem, że jest w wersji Fat 60 GB) i takich drobiazgów jak np. opcja koloru srebrnego konsol (może niedługo się takowa pojawi).

Co do ostatniego to proszę: http://www.ps3site.pl/playstation-3-w-srebrze/62977/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej konsoli brakuje przede wszystkim dobrych, grywalnych exów (np.kz3 wygląda obłędnie, ale w przeciwieństwie do halo nudzi się w multi po tygodniu), i normalnie działających tytułów multiplaformowych. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, ta konsola jest wszystkim prócz bycią konsolą do GRANIA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tej konsoli brakuje przede wszystkim dobrych, grywalnych exów (np.kz3 wygląda obłędnie, ale w przeciwieństwie do halo nudzi się w multi po tygodniu), i normalnie działających tytułów multiplaformowych. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, ta konsola jest wszystkim prócz bycią konsolą do GRANIA.

troll%20detected_1256003651.jpg

down@ Nie karmcie trola, bo wróci po więcej.

Edytowane przez KopaczK
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej konsoli brakuje przede wszystkim dobrych, grywalnych exów (np.kz3 wygląda obłędnie, ale w przeciwieństwie do halo nudzi się w multi po tygodniu), i normalnie działających tytułów multiplaformowych. Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego, ta konsola jest wszystkim prócz bycią konsolą do GRANIA.

Jeżeli ci nie pasuje to sprzedaj Ps3 i kup sobie Xboxa a nie troluj tutaj. Multiplatformowe gry wyglądają gorzej po najtrudniej się pisze gry na PS3. Na Xboxa i PC pisze się gry podobnie w końcu większość gier na PC jest convertem z Xbox-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glimi>a co mnie obchodzi, że trudniej?! Ja chcę dopracowanych gier, a że Sony w kwestii programowania na ps3 spieprzyło robotę to ich wina, potem płacę pełną cenę za grę, która jest wybrakowana.

KopaczK>pisze przecież na temat, mi osobiście akurat gier brakuje i dobrych multiplatform, mam swoje zdanie, ale oczywiście napisałem coś złego o świętej ps trójce i już jestem trollem...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wytłumacz mi dlaczego gry pisane tylko pod PS3 są bardzo dobra a multi już nie? To nie wina Sony że wydawcą nie chce nauczyć porządnie pisać gier na PS3 tylko piszą wszystko naraz na PC,Xboxa i PS3 z mały poprawkami na każda platformę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glimi>>> Nie karm...

koosa>>> Jesteś trollem. Jeśli nie pasuje Ci PS3, to zmień na X360. Będziesz miał kłopot z głowy.

Nie odpisuj, proszę, bo zakończyłem "dyskurs".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje najbardziej w mojej ps3 takiej zajebiaszczej podstawki do piwa,albo takiego uchwytu pod duzego zimnego amerykanskiego szejka z MC;) POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<OT>Up@ Mój Ziom! Niech szkło przemówi!! :woot: </OT>

Przeglądarka, przeglądarka i jeszcze raz o 2 porty usb więcej.

I osobiście boje się tego rodzaju wkładania płyt do napędu. IMO w ps2 było lepsze. Rozwaliłem już dwa samochodowe radia z takiem systemem "połykania" płyt

i teraz trzęse portkami, żeby i tu nie poszło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I osobiście boje się tego rodzaju wkładania płyt do napędu. IMO w ps2 było lepsze. Rozwaliłem już dwa samochodowe radia z takiem systemem "połykania" płyt

Co ty gadasz. Ten system jest zdecydowanie bardziej bezpieczny niż tacka. Zobacz sobie zresztą jak w Xboxie 360 może się popuć tacka i od razu cofniesz swoje zdanie. Takim "połykaniem" płyt konsola może się zaksztusić jak upychasz np drugą płytę(z jedną w środku).

Co do portów USB- 2 są- ja więcej nie potrzebuje. Niestety nowym firmwarem nie dodadzą fizycznych portów USB, a na tym poziomie PS3 tylko to wchodzi w grę. Kolejny model to będzie 4, a nie wersja Slim2 np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Raps Dlaczego PS4 ma mieć tylko cztery porty USB jeżeli xbox 360 ma juz teraz 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat byłem w posiadaniu X360. Wczoraj przerzuciłem się na PS3 i w ogóle nie potrafię grać na tym dualshocku. Pad od x'a jest lepszy chyba, że to kwestia przyzwyczajenia i później dualshock mi podpasuje biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczaisz się. A jeśli nie, to na poprzednich stronach masz 2 rózne pady imitujące te z X360. ;)

Co do USBków, to nie wiem, czy wiesz (saracen) ale jest coś takiego jak podzielniki portów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dziś chciałbym poruszyć temat funkcjonalności takiej, której mi najbardziej brakuje na PS3! Na xboxie to się nazywa "XBL Party" i jest to naprawdę świetna funkcja! Moim zdaniem na pewno wiele osób, które miały styczność z xboxem używały jej. Czekam na wasze opinie. Moim zdaniem SONY zamiast powiedzmy sobie szczerze "gówno robić, przeciwko hakerom" to zabrać się do nich dokładnie i jednocześnie dodać ten "ficzer" do naszej konsolki! Może petycja(?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi rownierz bardzo brakuje tej opcji.Sony moglo by cos wykombinowac.

Edytowane przez back4stage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo osób wymienia ten brak jako najbardziej dotkliwy. Myślę, że każdy kto posiada HS byłby bardzo zadowolony z pogadania zamiast męczyć się z pisaniem na padzie... Jeśli byłaby jakaś petycja to podpisuje się rękami i nogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jedna z ciekawszych opcji z Xboksa, której brakuje na PS3. Nie wiadomo kiedy się pojawi, bo Sony nigdy chyba o tym nie wspomniało, ale jedno jest pewne gdy taka funkcjonalność zostanie dodana, będzie ona tylko dla abonentów PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstecznej kompatybilności, lepszego psn, pss itp., 4 portów usb (wiem że jest rozdzielacz :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsteczna kompatybilność by się przydała. :)

PSN, jak i PSS są ok. W USA, czy w Japonii są rewelacyjne. Niestety u nas jest dość biednie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsteczna kompatybilność by się przydała. :)

PSN, jak i PSS są ok. W USA, czy w Japonii są rewelacyjne. Niestety u nas jest dość biednie.

Nie wiem, założyłem tylko PL, ale xbox ma o wiele lepsze.. yy.. xbox'owe pss. :P Mają o wiele więcej tytułów, np. rdr za grosze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś chciałbym poruszyć temat funkcjonalności takiej, której mi najbardziej brakuje na PS3! Na xboxie to się nazywa "XBL Party" i jest to naprawdę świetna funkcja! Moim zdaniem na pewno wiele osób, które miały styczność z xboxem używały jej. Czekam na wasze opinie. Moim zdaniem SONY zamiast powiedzmy sobie szczerze "gówno robić, przeciwko hakerom" to zabrać się do nich dokładnie i jednocześnie dodać ten "ficzer" do naszej konsolki! Może petycja(?)

Na jakiej zasadzie to działa?

Słyszałem, że Xbox ma coś takiego, że nie ważne czy jesteś w grze czy nie, możesz rozmawiać ze znajomymi na headsecie oglądając film, przeglądając net czy po prostu będąc online. Dlaczego do cholery w PS3 nie ma czegoś takiego od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie ma to chyba się zastanawiają wszyscy oprócz SONY, które konsekwentnie ignoruje narzekania i nie rozważa żadnych zmian w tym kierunku. Widocznie za bardzo się skupili na walce z piractwem i utrudnianiu życia uczciwym graczom down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwość pisania wiadomość tekstowych z wysokości komputera po zalogowaniu się na oficjalnej stronie sony , do osoby która jest akurat zalogowana na Ps3 .

No i oczywiście w drugą stronę , dlaczego o tym piszę , nie raz jest tak że z kimś się umówimy na wspólne granie i akurat coś nam wypadnie i nie mamy możliwości takiej osoby powiadomić .

Ale mam do dyspozycji komputer , na przykład w pracy nie przewidziane nad godziny , jest komputer i piszemy do takiej osoby że niestety nie dam dzisiaj rady wspólnie pograć .

Jeżeli jest taka osoba online na Ps3 to tam bezpośrednio by odebrała wiadomość , a jeżeli nie to na skrzynkę Gmail .

Jeszcze by się przydała zmiana ID na Ps3 , mogła by być odpłatna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na jakiej zasadzie to działa?

Słyszałem, że Xbox ma coś takiego, że nie ważne czy jesteś w grze czy nie, możesz rozmawiać ze znajomymi na headsecie oglądając film, przeglądając net czy po prostu będąc online. Dlaczego do cholery w PS3 nie ma czegoś takiego od początku?

Jak to działa. Normalnie możesz robić co chcesz grac czy ogladać filmy słuchać muzyki to nie ma zadnego znaczenia aby rozmawiać z druga osobą (osobami) robiącymi zupełnie co innego niż ty

Po drugie grając z kimś online mozesz normalnie sie komunikować(cały team) albo zaprosic do grupy i wtedy nikt wam nie bedzie przeszkadzał.

Komunikacja bedzie tylko w obrębie grupy i żaden idiota nie bedzie wam krzyczał do ucha :)

Zaprośic kogoś do grupy mozna w każdej chwili także w trakcie bieżącej rozgrywki. Mozna zaprośić znajomego który nawet nie gra w ta grę

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×