Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

Mi to najbardziej brakuje takiej opcji rozmowy głosowej jak czat, że mogę gadać z kumplem lub kumplami ciągle niezależnie co robię, gram, oglądam filmy, internet. Takie coś jak SKYPE.

To znaczy to co ma xbox 360 a na co PS3 czeka od poczatku premiery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa, a kiedyś komputery powstały żeby pomóc ludziom w obliczeniach matematycznych. Trzeba było na tym poprzestać? Jak ktoś chciał grę na komputerze to trzeba mu było powiedzieć, żeby zagrał w planszówkę Monopoly lub pasjansa ułożył prawdziwą talią kart. Jak ktoś chciał obejrzeć film z kompa to trzeba go było do kina odesłać, , itd. Po co było dawać użytkownikom edytory tekstu , jak przecież maszyny do pisania były, nie? ;)

Skoro większość usprawnień w PS3 pewnie programiści sony mogą zrobić małym nakładem sił, ale dużym nakładem chęci managementu, to mamy prawo liczyć na więcej. To się nazywa postęp.

Tylko ze edytor tekstu stal sie w pelni funkcjonalny jakies 5-10 lat po zadomowieniu sie PieCów w naszych domach (bo chyba starego, poczciwego TAGa nie uznasz za jakikolwiek edytor ;p) ;)

Co do filmów, to ich oglądanie na kompach stało się tak naprawdę możliwe jeszcze później, przeciez nawet zegary 200,300mkhz z 32 mb ram nie wyrabiały klatkując ostro divxy ;)

Dajmy troche czasu SONY, oni wszystko musza udsokonalic za pomoca aktualizacji oprogramowania, a nie sprzetu. No i trzymajmy kciuki zeby Microsoft dotrzymywal im kroku, bo nic tak nie napędza postępu jak dobra konkurencja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to najbardziej brakuje takiej opcji rozmowy głosowej jak czat, że mogę gadać z kumplem lub kumplami ciągle niezależnie co robię, gram, oglądam filmy, internet. Takie coś jak SKYPE.

No niestety mi też tego najbardziej brakuje jak chyba wielu użytkownikom. Tak samo brakuje mi kilku USB z tyłu (od kiedy mam PS Eye i Move). Powiem tez, że miła by była opcja automatycznej synchronizacji trofików. To chyba nie są za duże wymagania szczególnie, że większość z nich już istnieje, wystarczy je zaimplementować do PS3 whistling.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie brakuje hmmm :)

Trofeum ogólne

Wiecej wejsc usb

I nic wiecej pozatym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak możliwości chocby wbudowania muzyki w motyw jakiś czy słuchania właśnie muzyki podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej doskwiera mi brak większej ilości wejść USB. Przydało by się, żeby z tyłu było choć jedno dodatkowe ( dla kamerki ), bo kable z przodu nie prezentują się zbyt ładnie moim zdaniem. Oprócz tego nic nie doskwiera mi jakoś szczególnie, chociaż opcja czatu głosowego była by bardzo w porządku. Niektórzy narzekają np na przeglądarkę - jak dla mnie jest ona po prostu jakimś tam dodatkiem, który wcale nie jest mi potrzebny do szczęścia, bo internet przeglądać mogę na komputerze i jest to dużo bardziej wygodne ( myszka i klawiatura robią jednak swoje ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy narzekają np na przeglądarkę - jak dla mnie jest ona po prostu jakimś tam dodatkiem, który wcale nie jest mi potrzebny do szczęścia, bo internet przeglądać mogę na komputerze i jest to dużo bardziej wygodne ( myszka i klawiatura robią jednak swoje ).

No dobra ale spróbuj byc w mojej sytuacji, tzn. nie miałem przez dobre 1.5tyg kompa i neta przeglądałem na przeglądarce. Fakt że pisało się strasznie wolno przez pada to już pominę. Stronką często wielu rzeczy brakuje lub w ogóle się nie wczytują i to jest dopiero denerwujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takiej sytuacji oczywiście rozumiem, że można narzekać na przeglądarkę, przydała by się obsługa większej ilości elementów, które na stronach występują, bo jak mówisz - nie wszystko niestety się wczytuje. Jak dla mnie miłym dodatkiem byłaby też obsługa formatu, który występuje na stronie vod.onet.pl , przyjemniej było by obejrzeć sobie coś na telewizorze ( nawet w marnej rozdzielczości, która nie przeszkadza tak bardzo gdy oglądamy z większej rozdzielczości ) niż na małym monitorze komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, pięknie, ale jeszcze pozostaje odpowiedzieć na pytanie, czy gotowi jesteście za to uzupełnianie braków zapłacić wyższą cenę.

Każdy ma jakieś życzenia, ale oczywiście nikt nie pomyśli o tym, że konsola kosztowałaby wtedy więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli w ten sposób macie wypowiadać się w tym temacie to niestety nie wróżę mu świetlanej przyszłości. Wypowiedź kolegi poniżej trafiła do kosza i podobnie będzie z kolejnymi tego typu "perłami" Zachęcam również do korzystania z funkcji raportuj bo takie posty niewiele mają wspólnego z tematem i jak każdy Offtop nadają się doskonale na nasz forumowy kompostownik ...

Brakuje mi tego żeby robiła mi kanapki i pakowała mnie do szkoły :D.

Pozdrawiam wszystkich i na koniec ciut odnośnie mojego zdania; brakuje mi w Ps3:

- niezależnego voice chata w trakcie grania,

- usb z tyłu konsoli,

- podtrzymania napięcia na choćby jednym usb aby można było ładować pady bez konieczności odpalania konsoli,

- ciut lepszej przeglądarki internetowej,

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje wejścia USB z tyłu i możliwość ładowania pada na wyłączonej konsoli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, USB z tyłu by się przydało. To z ładowaniem pada przy wyłączonej konsoli też by było ciekawe.

Mogliby również dać program typu Fraps, żeby można było nagrywać filmy z gier bez potrzeby kupowania np. EasyCap'a (a najlepiej jeszcze do tego w Full HD :biggrin:).

Przydałby się także czat głosowy podczas gry.

I żeby ta przeglądarka była lepsza... :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakaś porządna przeglądarka! czemu bardzo się dziwie bo nie wydaje mi się żeby to było jakieś specjalne wyzwanie technologiczne potrzebujące 8-cyfrowego budżetu, a porządna w pełni funkcjonalna przeglądarka byłaby olbrzymim atutem konsoli..no i pad jak w X360 ;p, reszta jak dla mnie miodzio albo przynajmniej malina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież można pod PS3 podłaczyć rózne nielicencjonowane pady. Znajdź taki, który Ci odpowiada i nim graj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ds3 mi odpowiada ale iksboksowy jest po prostu lepszy, myślę ze po 3 generacjach konsoli ,Sony mogłoby go trochę zrewidować, a nie trzymają się tego samego jakby chcieli wmówić ludziom ,że jest idealny. Jest dobry i wygodny ale powinien być bardzo dobry i bardzo wygodny (a jak widać można taki zrobić). Poza tym to temat czego mi brakuje w ps3, a nie "dodatkowe sprzęty i/lub oprogramowanie na które musisz poświęcić pieniądze/czas aby konsola w końcu spełniła twoje oczekiwania"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ds3 mi odpowiada ale iksboksowy jest po prostu lepszy, myślę ze po 3 generacjach konsoli ,Sony mogłoby go trochę zrewidować, a nie trzymają się tego samego jakby chcieli wmówić ludziom ,że jest idealny. Jest dobry i wygodny ale powinien być bardzo dobry i bardzo wygodny (a jak widać można taki zrobić). Poza tym to temat czego mi brakuje w ps3, a nie "dodatkowe sprzęty i/lub oprogramowanie na które musisz poświęcić pieniądze/czas aby konsola w końcu spełniła twoje oczekiwania"

Jak dla mnie pad od Xklocka jest niegrywalny w więksszości gier. Nadaje sie do FPSów i to właściwie tyle.

BTW PSX miał pada bez gałek (potem dorobiono DSa), PS2 rozwinął DSa, a PS3 go zmodyfikowała i dodała nową funkcjonalność. Zmiany zatem są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no są, ale bryła jako taka pozostaje ta sama, a jak juz jesteśmy w temacie to jak nie jestem fanem tego pada to nie wiem o co ludziom chodziło w tych trigerach przed przeróbką, nigdy bym nie pomyslal, ze moga one komuś az tak przeszkadzac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolałem DS2, bo te nowe spusty są wolniejsze. Niestety, ale tak to wygląda. Pamiętam jak kiedyś grałem ze znajomym na jego Klocku w HALO2. On miał zmodyfikowaneho pada ze spustami takimi jak te z DS2, a ja normalnego klockowego ze zwykłymi spustami. Koleś zawsze oddawał strzał szybciej, co wystarczało, żeby mnie ubić. Tak samo jest z nowymi padami Soniaka.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest zaleta bo są bardziej precyzyjne, ale to juz kwestia indywidualna i tego w co sie gra, ale chodziło mi o kształt i to ze podobno paluchy sie ześlizgują

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jest zaleta bo są bardziej precyzyjne, ale to juz kwestia indywidualna i tego w co sie gra, ale chodziło mi o kształt i to ze podobno paluchy sie ześlizgują

Sam widzisz, ze ten pad wcale nie musi być zły. Mnie FPSy tak bardzo nie rajcują (gram w KZ i nie mam z tą grą kłopotów), a ręce mi się nie ślizgają na PS3kowym padzie, ba, jest bardzo wygodny. ;) Imho najwygodniejszy pad z jakiego kiedykolwiek korzystałem.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyziemne:

Używanie move jako myszki w przeglądarce ps3. (mam nadzieję, że niedługo będzie taka opcja),

Komunikacji głosowej

Kosmiczne:

Możliwość instalacji aplikacji typu pokerstars, unibet itd. marzenie :) (duży TV daję możliwość grania na dużej ilości stołach, raczej nie będzie to możliwe, bo aplikacje pokerowe musiałyby pisać oddzielne programy dla konsol, powodów sporo na nie), może kiedyś...

Sterowanie oświetlaniem w domu konsolą, (padem, move), ogólnie podłączenie tzw. inteligentnego domu

odpowiednik Pakietów office, open office (sterowanie klawiaturą)- PC bym chyba sprzedał ;p

Możliwość instalacji aplikacji do zgrywania i edycji filmów z kamery. (sterowanie myszką)

W sumie sporo z tego ś.p. linux-ps3 mógłby umożliwić.

Edytowane przez Marcoch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre, ale faktycznie trochę kosmiczne. Ostatecznie PS3 jest konsolą do gier. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre, dobre, ale faktycznie trochę kosmiczne. Ostatecznie PS3 jest konsolą do gier. ;)

Slogan "It only does everything" do czegos zoobowiazuje ;)

Wlasciwie to wszystko jest git ale mus to:

- lepsza przegladarka

- wsteczna kompatybilnosc (ps2, psx)

- wieksza ilosc portow usb

- mozliwosc zgrywania gier na dysk (pomijam temat piractwa)

- niezalezny voice chat

- mozliwosc odtwarzania wlasnych utworow podczas grania w gry

- mozliwosc nagrywania gameplay'ow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze frytki do tego? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze frytki do tego? :laugh:

post-32885-0-74338200-1295487124_thumb.g

proszę bardzo :)

zastanawiałem, się co zrobić z marnowanym ciepłem z konsoli. A tu proszę, nawet niezły pomysł Pyle.

Założyłem, że konsola daję mniej więcej od 50 do 80 stopni, stąd też potrzebujemy dodatkowego elementu grzewczego - grzałki ( od 120 do 190 stopni potrzebujemy, no i standardowo 1-2 l oleju, to wyjdzie 0,6-1,2 kg frytek). Ogólnie rzecz biorąc, im dłużej gramy, im konsola jest na wyższych obrotach tym mniej grzałki używamy, oczywiście jest potrzebna inna obudowa do której możemy domontować rurę izolowaną. (stąd skreślenia) Taki wstępny projekt :)

Jestem pewny, że Sony weźnie to pod uwagę przy następnej generacji.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×