Skocz do zawartości
Kitana

Czego Wam Brakuje W Ps3?

Rekomendowane odpowiedzi

W Playstation brakuje mi pola siłowego przeciw kurzeniu się i klaksonu, który odstraszałby koty przed łażeniem po powierzchni konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje osobnego czata głosowego na osobne kanały, brakuje drugiego pada, możliwości dodawania znajomych z poziomu PC a nie tylko z poziomu konsoli. Wbudowanych motywów xmb.

A tak poza tym to podgrzewacza do kawy, otwieracza do piwa hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje osobnego czata głosowego na osobne kanały, brakuje drugiego pada, możliwości dodawania znajomych z poziomu PC a nie tylko z poziomu konsoli. Wbudowanych motywów xmb.

A tak poza tym to podgrzewacza do kawy, otwieracza do piwa hehe

Jedno życzenie moge ci spełnić

http://allegro.pl/hub-usb-4-porty-pc-laptop-podgrzewacz-do-kawy-i1355615495.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pad tylko podrożyłby cenę konsoli, zawsze można dokupić jak komuś potrzeba. Motywy XMB można sciągnąć z PSN. Na czat głosowy czekamy i czekamy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwość słuchania muzyki z dysku podczas gry :)

Konsola sama w sobie ma taką opcję, tutaj problemem są raczej gry. Z wszystkich w jakie grałem, tylko Tekken 6 obsługiwał opcję własnej muzyki podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę. Nie chcecie słuchać muzyki i dźwięków z gry? Super. Wyłaczcie dźwięk i właczcie sobie jakiś odtwarzacz mp3 (choćby w telefonie) i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje możliwości tworzenia własnych katalogów w zakładkach Zdjęcia , Filmy tak abym mógł sobie sam posegregować zdjęcia czy też filmy.

To w jaki sposób robi to Ps3 nie za bardzo mi odpowiada.

No na pewno przydała by sie możliwość uruchomienia Skype'a

Edytowane przez Speedstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w PS3 brakuje bomby atomowej, która jest wystrzeliwana do gościa, który opuszcza rozgrywkę przegrywając w Fifę. Wrrrrr.... :biggrin:

A tak na poważnie to chyba niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie na PS3 brakuje:

- wstecznej kompatybilności - czyli odpalania gier z PS2

- portów USB z tyłu konsoli - nienawidzę gąszczy kabli - z tyłu, schowane przed moim wzrokiem jest ich miejsce;

- odtwarzacza filmów, który akceptuje zewnętrzne pliki z napisami - czyli po prostu divix + polskie napisy;

- odtwarzania plików audio FLAC oraz płyt SACD (stare firmware-y to umożliwiały);

- możliwości tworzenia folderów - obecnie mam w PS3 500gb dysk i zrzucam na niego wszystkie zdjęcia. Jak ktoś do mnie przychodzi nie muszę odpalać kompa i czekać na wgranie Windows, aby pokazać foty na 17 calowym monitorku tylko odpalam błyskawicznie PS3 i wszystko jest na 47 calowym telewizorze. Uciążliwe jest tylko segregowanie plików przez konsolę. Gdyby były foldery (nie playlisty), to byłoby super;

- bluetooth, który wykrywa takie urządzenia jak np telefon. Wtedy np przychodzi do nas znajomy, mówi że ma fajna muzę na komórce, to nie musi telefonu podłączać kablem do plejki tylko od razu śle prze bluetootha kawałek;

- ulepszonego chłodzenia - takiego jakie jest w najnowszych laptopach tzn bardzo cichego. Obecnie przy graniu np w nocy plejak szumi nieziemsko;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli plejak Ci szumi nieziemsko to może pora na zmienienie pasty termoprzewodzącej i ogólne czyszczenie konsoli od środka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 chodzi cichutko (każda wersja), jednak bardzo często po mniej więcej roku zaczyna mieć tendencję do wchodzenia na wyższy stopień obrotów (też tak mam). Jednak módl się, żeby na tym się zakończyło, często wyskakuje przez to YLOD, a ja już mam taką sytuację głośnego szumienia od ponad roku i czasem jeszcze mi się Plejka zawiesza. A np. jak włączę Fifę i włączę 2 pady, to zawsze się zawiesza i już nic nie zrobisz. Co najwyżej wyłączasz PS3.

Marcinek ma rację, wymiana pasty + czyszczenie w środku ponoć pomaga, jednak wiele osób (np. ja) boi się tego, bo może coś nie wyjść, a poza tym kiedyś być może trzeba będzie konsolę sprzedać, a sztuka z uszkodzoną plombą automatycznie traci na cenie.:confused:

Edytowane przez kuba105000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi plejak od nowości głośno chodzi (czyli od prawie dwóch lat). Wynika to najprawdopodobniej z tego że mam gorąco w domu - narzeczona lubi wysoką temp :D

Jak np uchylę okno w pokoju i temp w pomieszczeniu spadnie do ok 20st to automatycznie konsola schodzi na najniższy bieg chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. :) Ja jak kiedyś ustawiłem drobny wiatraczek pod USB przy PS3, to udało mi się trochę wydłużyć czas na niższych obrotach. Ale przydałby się jakiś porządny wiatrak, najlepiej stojący tyłem do otwartego okna, a najlepiej do otwartej lodówki :biggrin:, ale tedy sporo prądu by poszło i trochę zimno by było. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej brakuje komunikacji głosowej takiej jak w x360, chodzi mi o to że łączymy się ze znajomym poprzez Party i gadamy nie zależnie od tego co robimy na konsoli i w co gramy.. PS3 nie ma takiej opcji i to jest DUŻY minus dla tej konsoli, chciałbym aby to dodali w aktualizacji :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ps-a dopiero kilka dni, ale już brakuje mi kilku funkcjonalności. Jednak po zapoznaniu sięz tym watkiem już wiem, że będzie mi brakować o wiele więcej rzeczy. Większość z nich załatwiłaby pewnie konkretna aktualizacja oprogramowania z dodaniem wielu funkcjonalności.

Na razie brakuje mi przede wszystkim:

- multitasking

- skype/gg

- lepsza przegladarka

- lepsze katalogowanie i zarzadzanie danymi na dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, ludzie czytając to mam wrazenie jak byscie co na mniej narzekali na Amige albo jeszcze gorzej..

cholera, to jest konsola DO GIER!! ja wiem ze haslo jest "it does everything" ale przede wszystkim przeznaczeniem PS3 sa gry.. choc w zasadzie tamto haslo to prawda.. to ze nie robi tego wszystkiego naraz?? no sorry, ale perpetum mobile nikt jeszcze nie wymyslil ;p

albo jak naprawde tak jest z PS3 zle no to zostancie zielonym piratem ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multimedialnego kombajna:-)

Coś ala pierwsz\y xbox,który umożliwiał oglądanie różnych formatów video wraz z napisami.

Nic więcej nie chce;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to najbardziej brakuje takiej opcji rozmowy głosowej jak czat, że mogę gadać z kumplem lub kumplami ciągle niezależnie co robię, gram, oglądam filmy, internet. Takie coś jak SKYPE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie można tworzyć foldery, ale na to jest sposób....

czyli, bierzemy jakiś film klikamy :triangle: bierzemy informacje czy jakoś tak...

wtedy zmieniamy tam grupe czy coś takiego....

i jeżeli weźniemy odpowiednią segregacje to będzie według naszych folderó∑...

pisze z głowy jak dokładnie jest zedytuje później....

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, ludzie czytając to mam wrazenie jak byscie co na mniej narzekali na Amige albo jeszcze gorzej..

cholera, to jest konsola DO GIER!! ja wiem ze haslo jest "it does everything" ale przede wszystkim przeznaczeniem PS3 sa gry.. choc w zasadzie tamto haslo to prawda.. to ze nie robi tego wszystkiego naraz?? no sorry, ale perpetum mobile nikt jeszcze nie wymyslil ;p

Taaaa, a kiedyś komputery powstały żeby pomóc ludziom w obliczeniach matematycznych. Trzeba było na tym poprzestać? Jak ktoś chciał grę na komputerze to trzeba mu było powiedzieć, żeby zagrał w planszówkę Monopoly lub pasjansa ułożył prawdziwą talią kart. Jak ktoś chciał obejrzeć film z kompa to trzeba go było do kina odesłać, , itd. Po co było dawać użytkownikom edytory tekstu , jak przecież maszyny do pisania były, nie? ;)

Skoro większość usprawnień w PS3 pewnie programiści sony mogą zrobić małym nakładem sił, ale dużym nakładem chęci managementu, to mamy prawo liczyć na więcej. To się nazywa postęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×