Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej edycji nie było problemów żeby ktoś miał pretensje że ktoś inny grał tym czy innym klubem. Wszystko odbyło się pokojowo a teraz kilka osób wpisało chęc gry zespołami które były akurat wolne wtedy.

Więc są uzasadnione przesłanki że z tym nie będzie problemu.

Widac że najbardziej wypowiadają się osoby które nie chcą grac w następnej edycji. To jest zwykła złośliwość którą należy omijać szerokim łukiem.

Szukanie problemów w momencie kiedy szukamy porozumień a nie podziałów.

widac ze najbardziej chca 3 edycji osoby ktore zniszczyly 2 edycje . takich ludzi nalezy omijac szerokim lukiem.

wiesz czemu w 1 edycji nie bylo problemow? bo nikt nie zgadzal sie na twoje durne pomysly:)

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eVi nawalił i udaje niewiniątko a to on podjudza .Taka prawda,zwala teraz na innych.

1. Im mniej gadania tym więcej grania.

2.Liga żeby wystartowała musi mieć co najmniej 10 osób

3.Plan kto z kim gra w danym dniu i informowanie jeśli ktoś nie może.Więcej dogadywania na priv kiedy dana osoba ma grac.

4. Wybór drużyn cywilizowanym systemem " kto pierwszy ten lepszy" ,wcześniej zostanie podana konkretny dzięń i godzina od kiedy można wybierac.

5. W lidze każdy gra inną drużyną ,drużyny nie mogą się powtarzać.

6. Nie rozgrywamy rewanży przed ukończeniem pierwszej rundy

7. Nie krytykujemy na forum publicznym drugiej osoby czy też stylu gry jaki dana osoba praktykuje.Zabronione jest też gadanie w stylu "wygrałeś bo masz lepszą ekipę "itp. Ewentualne wątpliwości rozpatrujemy na priv.

8. Wybór drużyn może się powtarzać w następnej edycji(czyli jeśli ktoś teraz zagra np.Villarreal w następnej edycji będzie mógł zagrac tym samym zespołem).Ludzie mają czerpać przyjemność z gry tą drużyną która im pasuje

9. Planowo każdy gracz rozgrywa 4 mecze na kolejkę,możliwe są wyjątki w szczególnych sytuacjach.

10. W przypadku naruszenia zasad możliwą sankcją jest wybór drużyny jako ostatni w następnej edycji lub wykluczenie z rozgrywek w trybie natychmiastowym lub w kontekście następnej edycji.

11. Gracz który w trakcie rozgrywek zrezygnuje ma obowiązek wypisania się z ligi by jego wyniki nie były wliczone.

12. Drużynę wybieramy na najbliższą edycję , nie "dożywotnio"

Chętni do gry w 3 edycji:k0su,domin,pakasiedlce, NemsPL,Pogoniarz1948,Kiba,darkmack, krokierinio,kira

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc kto odchodzi a kto zostaje ? czy będzie to forum którym nazzar sie zająć miał czy mam ja je zrobić ?

ps. jestem tutaj najkrócej z was a faktycznie też mi się zdaje że eVi rozdmuchuje wszystko co niepotrzebne

Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paka>>> Zakończmy tę edycję, a potem będziecie sobie ustalać szczegóły dotyczącej 3 edycji.

Kto zniszczył 2 edycję? Wszyscy. Każdy z nas coś dodał od siebie.

Domin>>> Prosiłem Cię... Punkt 8 jest obelgą dla inteligencji forumowiczów.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eVi załatwił i udaje niewiniątko a to on podjudza .

owszem zalatwilem. pozwalajac ci zarzadzac kiedy i kto ma grac i kiedy rozpoczynamy turniej. masz racje to moja wina . jestes najmadrzejszy.

Paka>>> Zakończmy tę edycję, a potem będziecie sobie ustalać szczegóły dotyczącej 3 edycji.

Kto zniszczył 2 edycję? Wszyscy. Każdy z nas coś dodał od siebie.

PS; dokladnie mysle to co kopaczk. kazdy ma swoja wine tak naprawde.

Paka>>> Zakończmy tę edycję, a potem będziecie sobie ustalać szczegóły dotyczącej 3 edycji.

Kto zniszczył 2 edycję? Wszyscy. Każdy z nas coś dodał od siebie.

Domin>>> Prosiłem Cię... Punkt 8 jest obelgą dla inteligencji forumowiczów.

nie pros. przeciez to nie nasza liga.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owszem zalatwilem. pozwalajac ci zarzadzac kiedy i kto ma grac i kiedy rozpoczynamy turniej. masz racje to moja wina . jestes najmadrzejszy.

PS; dokladnie mysle to co kopaczk. kazdy ma swoja wine tak naprawde.

Sam się zgodziłeś na tą porę i godzinę którą owszem ja zaproponowałem a pozostałe osoby poparły,nikt nie był przeciw.Więc nie kłam.

Po czym nie pojawiłeś się w piątek a w sobotę stwierdziłeś że jest bałagan który sam spowodowałeś nie pojawiając się w piątek i zmieniając zasady bo tak ci się podoba.

Następnie miałeś też pretensje do nems.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się zgodziłeś na tą porę i godzinę którą owszem ja zaproponowałem a pozostałe osoby poparły,nikt nie był przeciw.Więc nie kłam.

Po czym nie pojawiłeś się w piątek a w sobotę stwierdziłeś że jest bałagan który sam spowodowałeś nie pojawiając się w piątek i zmieniając zasady bo tak ci się podoba.

Następnie miałeś też pretensje do nems.

niestety ja informowalem o tym ze mam prace i mnie nie bedzie wiec nie widze tu swojego oszustwa. co do balaganu to sam powiedziales to samo co ja ze jest. a powodem zmiany zasad byl wlasnie "Balagan" a nie to ze mi sie tak podoba:) po za tym dostosowalem sie do tego co chcialo wiele osob ktorzy pisali tu zeby jak najszybciej to skonczyc i zaczac 3 edycje wiec dalem im taka mozliwosc.

nie widze dalszego sensu w tym sporze czyja to wina takze zamknijmy sie juz.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory chłopaki że zwami teraz nie grałem ale szwagier był u mnie i grałem z nim a przecież nie powiem mu won bo wy chcecie zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ja informowalem o tym ze mam prace i mnie nie bedzie wiec nie widze tu swojego oszustwa. co do balaganu to sam powiedziales to samo co ja ze jest. a powodem zmiany zasad byl wlasnie "Balagan" a nie to ze mi sie tak podoba:) po za tym dostosowalem sie do tego co chcialo wiele osob ktorzy pisali tu zeby jak najszybciej to skonczyc i zaczac 3 edycje wiec dalem im taka mozliwosc.

nie widze dalszego sensu w tym sporze czyja to wina takze zamknijmy sie juz.

A jakie były te wielkie zmiany ? Tym że proponowałem żebyśmy zaczeli grac godzinę wcześniej.

Podkreślam proponowałem a nie narzucałem,ja też nie widzę sensu ale piszesz bzdury że ja coś komuś narzucam.

A teraz zwyczajnie przeszkadzasz w tworzeniu 3 edycji w której sam nie startujesz.Nie tylko ja mam taki punkt widzenia.

Propozycje reguł na 3 edycje:

1. Im mniej gadania tym więcej grania.

2.Liga żeby wystartowała musi mieć co najmniej 10 osób

3.Plan kto z kim gra w danym dniu i informowanie jeśli ktoś nie może.Więcej dogadywania na priv kiedy dana osoba ma grac.

4. Wybór drużyn cywilizowanym systemem " kto pierwszy ten lepszy" ,wcześniej zostanie podana konkretny dzięń i godzina od kiedy można wybierac.

5. W lidze każdy gra inną drużyną ,drużyny nie mogą się powtarzać.

6. Nie rozgrywamy rewanży przed ukończeniem pierwszej rundy

7. Nie krytykujemy na forum publicznym drugiej osoby czy też stylu gry jaki dana osoba praktykuje.Zabronione jest też gadanie w stylu "wygrałeś bo masz lepszą ekipę "itp. Ewentualne wątpliwości rozpatrujemy na priv.

8. Wybór drużyn może się powtarzać w następnej edycji(czyli jeśli ktoś teraz zagra np.Villarreal w następnej edycji będzie mógł zagrac tym samym zespołem).Ludzie mają czerpać przyjemność z gry tą drużyną która im pasuje

9. Planowo każdy gracz rozgrywa 4 mecze na kolejkę,możliwe są wyjątki w szczególnych sytuacjach.

10. W przypadku naruszenia zasad możliwą sankcją jest wybór drużyny jako ostatni w następnej edycji lub wykluczenie z rozgrywek w trybie natychmiastowym lub w kontekście następnej edycji.

11. Gracz który w trakcie rozgrywek zrezygnuje ma obowiązek wypisania się z ligi by jego wyniki nie były wliczone.

12. Drużynę wybieramy na najbliższą edycję , nie "dożywotnio"

Chętni do gry w 3 edycji:k0su,domin,pakasiedlce, NemsPL,Pogoniarz1948,Kiba,darkmack, krokierinio,kira,RaFaLiK3, globi1976,enoce

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie były te wielkie zmiany ? Tym że proponowałem żebyśmy zaczeli grac godzinę wcześniej.

Podkreślam proponowałem a nie narzucałem,ja też nie widzę sensu ale piszesz bzdury że ja coś komuś narzucam.

A teraz zwyczajnie przeszkadzasz w tworzeniu 3 edycji w której sam nie startujesz.Nie tylko ja mam taki punkt widzenia.

nigdzie nie napisalem ze "narzucasz cos" . chodzilo dokladnie o to ze moglem obstawac za pierwszymi ustaleniami a nie zgadzac sie na twoj pomysl. tu popelnilem blad. przeszkadzam w tworzeniu 3 ? nazar zrobi forum dla was to odejdziecie i nikt wam nie bedzie przeszkadzal. . i pamietaj ze 2 edycja jeszcze trwa.

naprawde skonczmy juz bo obaj ponosimy wine a raczej a raczej wszyscy i nie ma sensu ta rozmowa.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz na konsoli i tak do 24 mogę grać, jutro o której gramy. Czy mam się indywidualnie umawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc kto odchodzi a kto zostaje ? czy będzie to forum którym nazzar sie zająć miał czy mam ja je zrobić ?

ps. jestem tutaj najkrócej z was a faktycznie też mi się zdaje że eVi rozdmuchuje wszystko co niepotrzebne

Dzisiaj wieczorem oddam w Wasze ręce wersję beta, w której będą tematy itp, tylko z grafiką forum nie zdążę na dziś zrobić nic, więc będzie podstawowa skórka i brak bannera. Ale normalnie będzie można się zalogować i pisać :)

Dzieje się to tak wolno, bo w ostatnich dniach jestem zalatany i rzadko jestem przy komputerze.

Barney-postaram się dzisiaj przed północą złapać na ligowy mecz

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barney>>> Jeśli mozesz, to zagrajmy teraz.

Paka>>> Też chętnie z Tobą zagram i zakończę ligę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kończymy te spinki bo ciagle sie klocimy o to samo... fakt ja zaczołem troche kłotnie o styl gry Domina :/ i zakładanie kos o tyłu na polowie boiska bo nie mogł mnie dogonic :/ ale ja takiej gry nie jestem nauczony i nie bede... Nie gramy tu na kase ani o nagrody wiec po co to ? żeby nie stracic 3 pkt w lidze ? a podobno wszyscy jestesmy dorosli tutaj... Wiec tak sie zachowujmy...

Kolejna sprawa wyboru drużyn... Wiem ze eVi nie bedzie gral w kolejnej edycji ... ale bardzo mnie zaskoczyl tekst " ja gram chelsea bo niczym innym nie umiem" jakos teraz WKS i co dalo sie ? dało ... Czemu nie może byc normlanego losowania ? ktoś ma szczescia ma Real ktos pecha gra czymś słabszym... Gramy o pietruszke a wszyscy chca najlepsze druzyny... Panowie kazdy powtarza ze gra dla zabawy i przyjemności tutaj...

Chcecie grać wszyscy mocnymi drużynami, zakładac kosy itd ? Wiec mam rozwiazanie robimy składke po 20 zl (jedna osoba zbierze) i kto wygra liga zbiera wszystko... Wtedy kazdy bedzie mial powod zeby tak grac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kończymy te spinki bo ciagle sie klocimy o to samo... fakt ja zaczołem troche kłotnie o styl gry Domina :/ i zakładanie kos o tyłu na polowie boiska bo nie mogł mnie dogonic :/ ale ja takiej gry nie jestem nauczony i nie bede... Nie gramy tu na kase ani o nagrody wiec po co to ? żeby nie stracic 3 pkt w lidze ? a podobno wszyscy jestesmy dorosli tutaj... Wiec tak sie zachowujmy...

Kolejna sprawa wyboru drużyn... Wiem ze eVi nie bedzie gral w kolejnej edycji ... ale bardzo mnie zaskoczyl tekst " ja gram chelsea bo niczym innym nie umiem" jakos teraz WKS i co dalo sie ? dało ... Czemu nie może byc normlanego losowania ? ktoś ma szczescia ma Real ktos pecha gra czymś słabszym... Gramy o pietruszke a wszyscy chca najlepsze druzyny... Panowie kazdy powtarza ze gra dla zabawy i przyjemności tutaj...

Chcecie grać wszyscy mocnymi drużynami, zakładac kosy itd ? Wiec mam rozwiazanie robimy składke po 20 zl (jedna osoba zbierze) i kto wygra liga zbiera wszystko... Wtedy kazdy bedzie mial powod zeby tak grac...

wiesz czemu wks mi poszlo? bo caly team style od chelsea zgapilem i przenioslem na wks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chętnie wystartuje w następnej edycji jeżeli znajdzie się dla mnie miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby czemu sie nie zgodzisz z kosami od tyłu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chętnie wystartuje w następnej edycji jeżeli znajdzie się dla mnie miejsce

Jasne że się znajdzie:)

panowie pogadajcie na priv już. Wystarczy tych sporów na forum ,PROŚBA

Chętni do gry w 3 edycji:k0su,domin,pakasiedlce, NemsPL,Pogoniarz1948,Kiba,darkmack, krokierinio,kira,RaFaLiK3, globi1976 ,enoce ,michas333

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nemsik ma racje, dobrze by było było gdyby najlepsi ligowcy zagrali słabszymi ekipami i udowodnili że słabszym też potrafią grać. Dla mnie dziwne było to że eVi zmienił Niemcy na WKS bo tam jest Drogba jak napisał. Niemcy to chyba był lepszy wybór niż WKS. Mnie z 3 edycji wykreślcie bo mimo chęci i tak jestem traktowany tak samo także może jeszcze kiedys się spotkamy i miło pogramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby czemu sie nie zgodzisz z kosami od tyłu ?

no wiem ze sa bardzo denerwujące, ale zauwaz ze w normlanym meczu od połowy biegnac to by obronca dogonil napastnika, a tu jest ciezko albo bedize biegl obok niego i mu nie zabierze piłki wiec to jedyne rozwiązanie

Nemsik ma racje, dobrze by było było gdyby najlepsi ligowcy zagrali słabszymi ekipami i udowodnili że słabszym też potrafią grać. Dla mnie dziwne było to że eVi zmienił Niemcy na WKS bo tam jest Drogba jak napisał. Niemcy to chyba był lepszy wybór niż WKS. Mnie z 3 edycji wykreślcie bo mimo chęci i tak jestem traktowany tak samo także może jeszcze kiedys się spotkamy i miło pogramy.

przecież ty jesteś wporządku, kopaczk prowadzi tylko głupie rozmowy do ciebie które nie mają sensu ale on odchodzi wiec poco sie wykreślasz?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Został mi tylko paka i pozamiatane. Paka, kiedy będziesz?

Kiba>>> Z Tobą nie grałem, bo nawet nie jesteś w lidze, więc daj sobie spokój. Nie wiesz, o czym mowa, więc się nie wtykaj. Co więcej, wyzywając innych od ciot, pokazujesz jakim jesteś małym, zakompleksionym homofobem. Obrażasz nieznaną sobie osobę, a do tego mniejszość seksualną, co jest poniżej wszelkiej krytyki.

Odpowiem jednak na Twoje pytanie. Nie, nie ma równej ligi, zawsze coś się znajdzie, ale zaklepanie sobie najsilniejszych drużyn i głupie cwaniakowanie na forum, jest żenujące i tyle.

Kokerino pokazał jakim jest fair graczem i olał ligę. Poodejmował tym samym punkty niektórym graczom. Brawo, panie "dobra atmosfera jest najważniejsza"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiem ze sa bardzo denerwujące, ale zauwaz ze w normlanym meczu od połowy biegnac to by obronca dogonil napastnika, a tu jest ciezko albo bedize biegl obok niego i mu nie zabierze piłki wiec to jedyne rozwiązanie

przecież ty jesteś wporządku, kopaczk prowadzi tylko głupie rozmowy do ciebie które nie mają sensu ale on odchodzi wiec poco sie wykreślasz?:)

Kiba wezmy pod uwage ze to byly 2 rozne druzyny rosja a kosa od brazyli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hę?

evi92 nikogo nie obrazilem tylko mysle trzeźwo i wyrazam swoja opinie a ty uwazaj cioto bo co najwyzej to mi możesz mowić per Pan.

tacy ludzie jak ty tylko zanizaja poziom tego forum. daruj sobie takie wyzwiska jesli mozesz bo to i tak nic nie zmieni. nie wiem po co zaczynasz takie prowokacje ale to naprawde nie potrzebne. widzisz ze tu ludzie walcza o atmosfere dobra wiec nie psuj tego :D

PS: tez nie lubie gdy ludzie graja ciagle realem czy barca ale tutaj z tego co sie dalo zauwazyc nie wszyscy interesuja sie tymi klubami .a jesli juz to dlatego ze preferuja styl gry tych klubow a nie dlatego ze najlatwiej nimi wygrac.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×