Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

KopaczK już nie pisz tak na obkrętke tylko napisz konkretnie kto cie tak wkurzył będzie lepiej dla ciebie i dla niego,razem coś zaradzimy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopcze daruj sobie takie komentarze. nikt tu nikogo nie bedzie obrazal wiec skoncz. i ogolnie nawet nie wiesz kto czemu odchodzi wiec swoje zalosne argumenty zostaw dla siebie. zalozycie sobie swoja lige i koniec. bedziecie sie mogli klocic ile wlezie skoro tak to lubicie.

tylko jak dotej pory to zauważyłem że to tobie wszystko nie pasuje, ty psujesz atmosfere, ty zmieniasz reguły gry jak tobie wygodniej i tylko i wyłącznie ty jeste negatywnie nastawiony do wszystkiego czego sam nie zaproponujesz. nie musze grać z toba w lidze i twoja odpowiedz jest szcezrze nietrafiona.

ps. nie wejde już nie dam rady siedziałem czekałem aż ktoś bedzie, jak wyszedlem to odrazu 3 osoby cehtne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu, bo to nie chodzi o nikogo konkretnego, a podejście graczy jako takich. Część graczy zaczęła grać na chama, bo ważniejsze są dla nich 3 punkty, niż uczciwa i ciekawa/urozmaicona gra.

Szkoda czasu na wałkowanie tego. To nie czas i miejsce. I tak moderacja zajmie sie tym tematem, bo zrobiliśmy tu niezłe zamieszanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu, bo to nie chodzi o nikogo konkretnego, a podejście graczy jako takich. Część graczy zaczęła grać na chama, bo ważniejsze są dla nich 3 punkty, niż uczciwa i ciekawa/urozmaicona gra.

Szkoda czasu na wałkowanie tego. To nie czas i miejsce. I tak moderacja zajmie sie tym tematem, bo zrobiliśmy tu niezłe zamieszanie.

Może jednak dasz się namówić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś nie chce grać to nie. można zrobić ligę na mniej osób które nadal będa chętne. ja mogę grać fiorentiną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko jak dotej pory to zauważyłem że to tobie wszystko nie pasuje, ty psujesz atmosfere, ty zmieniasz reguły gry jak tobie wygodniej i tylko i wyłącznie ty jeste negatywnie nastawiony do wszystkiego czego sam nie zaproponujesz. nie musze grać z toba w lidze i twoja odpowiedz jest szcezrze nietrafiona.

ps. nie wejde już nie dam rady siedziałem czekałem aż ktoś bedzie, jak wyszedlem to odrazu 3 osoby cehtne :D

no to troszke zle zauwazyles. :) jak to powiedzial kopaczk moderacja przeczysci ten watek i usunie zbedne smieci ktore nic tu nie wnosza. czesc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś nie chce grać to nie. można zrobić ligę na mniej osób które nadal będa chętne. ja mogę grać fiorentiną

Na obecną chwilę (evi rozumiem, że ty nie grasz?)

1.k0su- Auxerre

2.domin -Juve

3.pakasiedlce - Fiorentina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz pecha, bo większość twoich postów będzie usunięta :)

Jeśli jego bedą usunięte to ty za swoje teksty przynajmniej bana na tydzień powinneś wyłapać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domin proponuje wziąć drużynę troszke niższych lotów

paka napisałem, wstępnie podajemy przykładowe druzyny którymi będziemy grać, mogą być silne mogą być słabe i mogą się na chwile obecną dublować:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jego bedą usunięte to ty za swoje teksty przynajmniej bana na tydzień powinneś wyłapać

jesli bedzie trzeba to nie widze problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na obecną chwilę (evi rozumiem, że ty nie grasz?)

1.k0su- Auxerre

2.domin -Juve

3.pakasiedlce - Fiorentina

Jestem pewny że kira, krokierinio , nemsik, michas nie zrezygnują. Ponad to są jeszcze co najmniej dwie osoby chętne.

Bierzemy co chcemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie niech Nazar zrobi forum i tam bedziemy grac dla mnie liga moze liczyc 10 konkretnych osob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór :D

czyli

1.k0su- Auxerre

2.domin -Juve

3.pakasiedlce - Fiorentina

4. NemsPL-Atletico Madryt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w to co k0su proponuje drużyna którą wybieram : FC Barcelona ona chyba jest troszke niższych lotów

PS.Paka nie spamuj pod każdym wyborem drużyny zresztą jak chcesz admini jak wierzyciele i tak cie dopadną

Edytowane przez pogoniarz1948

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.k0su- Auxerre

2.domin -Juve

3.pakasiedlce - Fiorentina

4. NemsPL-Atletico Madryt

5.pogoniarz- Barca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram w to co k0su proponuje drużyna którą wybieram : FC Barcelona ona chyba jest troszke niższych lotów

PS.Paka nie spamuj pod każdym wyborem drużyny zresztą jak chcesz admini jak wierzyciele i tak cie dopadną

czyli

1.k0su- Auxerre

2.domin -Juve

3.pakasiedlce - Fiorentina

4. NemsPL-Atletico Madryt

5.Pogoniarz1948 - Fc Barcelona (chyba nią nic nie osiagniesZ:D za słaba)

:D:D

czekamy na więcej :] kiba co z tobą?

Edytowane przez k0su

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polowie graczy odwalilo i sie bija o zwyciestwo... k0su ty to mocny auxerre a anglia zero totalne... messim to moze bys pojechal polowe uzbekistanu :D

to jest evi komentarz na poziomie i na temat :) krytykujesz kogoś a sam lepiej nie robisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest evi komentarz na poziomie i na temat :) krytykujesz kogoś a sam lepiej nie robisz

no nie :D zero totalne ehh dzięki:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest evi komentarz na poziomie i na temat :) krytykujesz kogoś a sam lepiej nie robisz

hmm to byl slaby zart z mojej strony owszem :) dobranoc i powodzenia w nowej lidze a po za tym jesli chcecie dokonczyc stara to paka spotkamy sie na boisku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to byl slaby zart z mojej strony owszem :) dobranoc i powodzenia w nowej lidze a po za tym jesli chcecie dokonczyc stara to paka spotkamy sie na boisku :D

kończymy, kończymy mi też brakuje dwumeczu z paką :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwie to my powinniśmy zapytać ciebie czy chcesz dokończyć lige, bo to Ty zrezygnowałeś.

Edytowane przez pakasiedlce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×