Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem jest nas za mało na forum, ja jestem za FB :]

Ilu nas jest ? Tak skromnie zapytam bo jeszcze z wami nie gram :)

a powiedz mi jak może jeszcze bardziej liga sie rozwijać ?

Ja uważam że forum to super pomysł daje nam duzo możliwości pod względem organizacyjnym jak i też możemy prowadzić lige i kilka lig na tym forum z wieloma zawodnikami, niektórzy może z tej stronki by chceili się dołączyć ale widząc ten brak organizacji i co najważniejsze sprawiedliwych ZASAD !! to sobie odpuszczają i tutaj nic nie piszą już

Chyba sie zgodzisz ze mną że wiele osób ma Pes-a 2011 na ps3 więc istnieje duze prawdopodobieństwo że do ligi na naszym forum mogło by dojść pare zawodników nowych

I Znów przepraszam że się wtrącam :) wiem wiem jeszcze nie gram ale już niedługo zaczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilu nas jest ? Tak skromnie zapytam bo jeszcze z wami nie gram :)

a powiedz mi jak może jeszcze bardziej liga sie rozwijać ?

Ja uważam że forum to super pomysł daje nam duzo możliwości pod względem organizacyjnym jak i też możemy prowadzić lige i kilka lig na tym forum z wieloma zawodnikami, niektórzy może z tej stronki by chceili się dołączyć ale widząc ten brak organizacji i co najważniejsze sprawiedliwych ZASAD !! to sobie odpuszczają i tutaj nic nie piszą już

Chyba sie zgodzisz ze mną że wiele osób ma Pes-a 2011 na ps3 więc istnieje duze prawdopodobieństwo że do ligi na naszym forum mogło by dojść pare zawodników nowych

I Znów przepraszam że się wtrącam :) wiem wiem jeszcze nie gram ale już niedługo zaczne :)

i znow madrze gadasz :D nie musisz przepraszac xD

PS: szkoda ze nie bylo cie na 1 edycji. byla bardzo udana i wszyscy byli zadowoleni przynajmniej.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli widze, że granie w jednej akcji mając 15-20 podań i grajac co kilka podań z pierwszej piłki to też za duże wyzwanie. Nazarr a czy ja gram po 20 min w defensywie, z pewnością nie, wiem kilka kilkanaście podań to zależy jak przeciwnik wysoko podejcie do mnie i wtedy atakuje, ale na pewno nie gram dłużej w obronie niż maks 7 min. Dla mnie jest dziwne że nie tolerujesz mojej taktyki, ja twoją toleruje, grasz szybo piłką że trudno ci ją odebrać ale jakoś nie narzekam bo wiem że masz taki styl i musze jakiś sposob na to znaleźć. To powiedz mi co mam zmienić jak mam grać?

Kroker, żeby nie było nieporozumień, uważam, że jesteś bardzo dobrym graczem, i z całą pewnością nie jestem osobą, która powinna Ci dyktować jak ma grać. Po prostu podniosłeś mi krew tą grą na czas, bo wcześniej tak nie grałeś, a w pierwszym naszym spotkaniu 1/3 meczu co najmniej rozklepywałeś w obronie.. Napisałem o tym na forum, bo chcę zwrocić uwagę na fakt, że mecze w lidze wyglądają coraz gorzej, a kolejni świetni gracze przechodzą na "ciemną stronę mocy", grając tylko o zwycięstwo.

p.S. W pierwszym meczu zagrałem bardzo słabo i gdybyś nie grał na czas, mógłbyś pokazac kawał fajnej piłki. Pokazałeś, że umiesz wciskać krzyżyk pomiędzy stoperami i bocznymi obrońcami. Szkoda, bo dobry gracz z Ciebie.

EDIT: darkmack- z Tobą będzie nas czternastu, plus ewentualne benjaminki w następnej edycji. Pisząc o rozwoju ligi, myślałem o nieco dalszej przyszłości, przy większym zainteresowaniu ludzi mozna byłoby zrobić powiedzmy ekstraklasę i pierwszą ligę :)

Edytowane przez nazarssj2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kroker, żeby nie było nieporozumień, uważam, że jesteś bardzo dobrym graczem, i z całą pewnością nie jestem osobą, która powinna Ci dyktować jak ma grać. Po prostu podniosłeś mi krew tą grą na czas, bo wcześniej tak nie grałeś, a w pierwszym naszym spotkaniu 1/3 meczu co najmniej rozklepywałeś w obronie.. Napisałem o tym na forum, bo chcę zwrocić uwagę na fakt, że mecze w lidze wyglądają coraz gorzej, a kolejni świetni gracze przechodzą na "ciemną stronę mocy", grając tylko o zwycięstwo.

p.S. W pierwszym meczu zagrałem bardzo słabo i gdybyś nie grał na czas, mógłbyś pokazac kawał fajnej piłki. Pokazałeś, że umiesz wciskać krzyżyk pomiędzy stoperami i bocznymi obrońcami. Szkoda, bo dobry gracz z Ciebie.

EDIT: darkmack- z Tobą będzie nas czternastu, plus ewentualne benjaminki w następnej edycji. Pisząc o rozwoju ligi, myślałem o nieco dalszej przyszłości, przy większym zainteresowaniu ludzi mozna byłoby zrobić powiedzmy ekstraklasę i pierwszą ligę :)

to co kiedys trochos proponowal tez by bylo dobre. np liga A i B :) a potem jakis puchar ligi np :) jest wiele opcji a forum nowe mysle ze by nam w tym pomoglo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to źle że krzyżyk wciskam? Jeśli mam grać i przegrywać to nie mam przyjemności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

....

EDIT: darkmack- z Tobą będzie nas czternastu, plus ewentualne benjaminki w następnej edycji. Pisząc o rozwoju ligi, myślałem o nieco dalszej przyszłości, przy większym zainteresowaniu ludzi mozna byłoby zrobić powiedzmy ekstraklasę i pierwszą ligę :)

Dokładnie tak, więc prośba do ciebie, byś zaczął już robić to forum dla nas, myśle że wszyscy przemyślą sprawe i sią zgodzą

W najgorszym wypadku (choć licze na to że do tego nie dojdzie) będzie mały rozłam, i pewna część odrazu przyjdzie na nasze nowe forum a druga będzie wolała sobie wszystko na sopkojnie przemysleć:)

to co kiedys trochos proponowal tez by bylo dobre. np liga A i B :) a potem jakis puchar ligi np :) jest wiele opcji a forum nowe mysle ze by nam w tym pomoglo :D

dokładnie tak, i mam kilka pomysłów co do pucharu, a mianowice pucharów :) ale myśle że to na forum które mam nadzieje raz dwa zrobi nazarssj2 (któremu bym pomógł w miare możliwości)

I znów tutaj sie wtrącam :) ale zależy mi na dobrej lidze ;) Więc czekam za tym forum, i za graczami którzy lubią grać w pes-a 2011 :) i są gotowi na nowe przejrzyste zasady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za insynuacje o jakimś rozłamie? Czy ktoś napisał, że nie chce forum? Forum jak najbardziej tak, ale z tego co wiem to czekamy i czekamy i się doczekać nie możemy, i paka założył kanał na Facebooku!! Evi napisałeś, że 2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. mam rozumieć, że facebook już był? bo z tego co pamiętam, to nazzar kiedyś zaproponował Facebook?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, więc prośba do ciebie, byś zaczął już robić to forum dla nas, myśle że wszyscy przemyślą sprawe i sią zgodzą

W najgorszym wypadku (choć licze na to że do tego nie dojdzie) będzie mały rozłam, i pewna część odrazu przyjdzie na nasze nowe forum a druga będzie wolała sobie wszystko na sopkojnie przemysleć:)

dokładnie tak, i mam kilka pomysłów co do pucharu, a mianowice pucharów :) ale myśle że to na forum które mam nadzieje raz dwa zrobi nazarssj2 (któremu bym pomógł w miare możliwości)

I znów tutaj sie wtrącam :) ale zależy mi na dobrej lidze ;) Więc czekam za tym forum, i za graczami którzy lubią grać w pes-a 2011 :) i są gotowi na nowe przejrzyste zasady :)

Pomysł z dwoma równoległymi ligami jest po prostu rewelacyjny!!! Postaram się w takim razie skończyć jeszcze dzisiaj forum, jak zrobię podstawę, to będę potrzebować pomoc m.in. Twoją i eVi'ego. Skoro są ludzie, którym się ten pomysł podoba, to zabieram się do pracy. wieczorem podrzucę linka, gdzie będziemy wykańczać dzieło. To zabieram się do pracy, mógłbym zrobić to szybciej, ale po 17 jestem zajęty. Na mecze chętnie umówię się wieczorem. Mam 2 z trochosem, po jeden z paka, kopaczkiem, kira.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za insynuacje o jakimś rozłamie? Czy ktoś napisał, że nie chce forum? Forum jak najbardziej tak, ale z tego co wiem to czekamy i czekamy i się doczekać nie możemy, i paka założył kanał na Facebooku!! Evi napisałeś, że 2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. mam rozumieć, że facebook już był? bo z tego co pamiętam, to nazzar kiedyś zaproponował Facebook?

nazar zalozyl profil na FB niestety nikt sie nie zapisal. o to mi wlasnie chodzi. bylo to chyba z 2 dni temi i niestety nie wypalilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za insynuacje o jakimś rozłamie? Czy ktoś napisał, że nie chce forum? Forum jak najbardziej tak, ale z tego co wiem to czekamy i czekamy i się doczekać nie możemy, i paka założył kanał na Facebooku!! Evi napisałeś, że 2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki. mam rozumieć, że facebook już był? bo z tego co pamiętam, to nazzar kiedyś zaproponował Facebook?

Nie nic nie sugeruje :)

Tylko mówie iż z doświadczenia wiem że jesli jakieś nowości się pojawiają, to nie każdy jest do nich przekonany :) co za tym idzie nie kazdy chętnie przyjmie taką nowość :) Ciesze sie ze tobie pasuje forum, tak jak nazzar obiecał powinno być oddane do uzytku jutro :) dajmu mu czas, wiem ze stworzenie forum jest bardzo cieżkie

I będziemy mogli wszyscy w końcu normalnie grać i rozwijać nasze umiejętności :)

Edit

Wiadomość do nazzar

daj znać jak ci moge pomóc na PW to chętnie to zrobie :)

Pozdrawiam :)

Edytowane przez darkmack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z dwoma równoległymi ligami jest po prostu rewelacyjny!!! Postaram się w takim razie skończyć jeszcze dzisiaj forum, jak zrobię podstawę, to będę potrzebować pomoc m.in. Twoją i eVi'ego. Skoro są ludzie, którym się ten pomysł podoba, to zabieram się do pracy. wieczorem podrzucę linka, gdzie będziemy wykańczać dzieło. To zabieram się do pracy, mógłbym zrobić to szybciej, ale po 17 jestem zajęty. Na mecze chętnie umówię się wieczorem. Mam 2 z trochosem, po jeden z paka, kopaczkiem, kira.

no pomysl dobry. ale zeby bylo na start przynajmniej 16 osob. wtedy w lidze po 8 . :)

Nie nic nie sugeruje :)

Tylko mówie iż z doświadczenia wiem że jesli jakieś nowości się pojawiają, to nie każdy jest do nich przekonany :) co za tym idzie nie kazdy chętnie przyjmie taką nowość :) Ciesze sie ze tobie pasuje forum, tak jak nazzar obiecał powinno być oddane do uzytku jutro :) dajmu mu czas, wiem ze stworzenie forum jest bardzo cieżkie

I będziemy mogli wszyscy w końcu normalnie grać i rozwijać nasze umiejętności :)

Edit

Wiadomość do nazzar

daj znać jak ci moge pomóc na PW to chętnie to zrobie :)

Pozdrawiam :)

widze ze dolaczyl do nas ktos doswiadczony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuje w tym momencie nie wybiegac aż tak bardzo w przyszłośc ,skupmy się na razie na dokończeniu tej ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i nie ma. robicie problemy z niczego. gramy dla przyjemności a przegrywanie do przyjmnosci nie nalezy, przynajmniej dla mnie. kto gra jaka taktyka to jego sprawa bylby była skuteczna :) ogranizujcie to forum. i po sprawie. a co do lig nie wiem czy to dobry pomysł zeby tworzyć 2 ligi. skoro gramy dla rozrywki to im wiecej meczy tym lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że kolega Darmack, zapisał się również do ligi na polskaligaonline :D czy to nie przypadkiem od nich nie zaczerpnąłeś pomysłu :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że kolega Darmack, zapisał się również do ligi na polskaligaonline :D czy to nie przypadkiem od nich nie zaczerpnąłeś pomysłu :]

Fakt zainspirował mnie pomysł jak zorganizować sie poprzez polskaligaonline, jak i też rozmawiając z NemsPL (niewiem czy dobrze cie napisałem jak nie to sorrki) doszedłem do wniosku że warto jakieś konkretne zasady wrowadzić, a forum było by bardziej uprządkowane, miejsce na opisywanie meczy by było miejsce na żale i zażalenia oraz osobne miejsce na puchary, i nasze miejsce dla najlepszych graczy czyli loża honorowa tak sobie to wyobrażam mniej wiecej i były ZASADY

Po zatym też mnie zainspirował fakt, iż chce z wami grac, a w takim chaosie jaki widzie ze tutaj powstał bym nie miał wielkiej frajdy z gry :)

Mam nadzieje że mnie rozumiesz i też dołożysz cegiełke w stworzeniu forum które bedzie służyć naszej przyjemności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstepnie wprowadzimy pewne zasady (Regulamin) ktorych sie juz bedziemy trzymac co pozwoli nam na utrzymanie porzadku.

najwazniejsza sprawa jest to jak byscie chcieli wybrac druzyny. narazie podajcie swoje propozycje na jakich zasadach chcielibyscie to zrobic a potem cos wybierzemy. musimy znalezc kompromis :)

a i oczywiscie dokonczymy ta lige co jeszcze gramy.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że na razie nie ma aż tylu osób żeby 2 ligi zrobic.

To co pisał eVi było konkretne na tą chwilę.

Terminarz, 4 mecze na kolejkę każdy, wybór drużyn na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy " o danej porze i godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o i znowu widzę sporo osób przeglądających temat i z takiej racji że o 18 idę do kościoła a o 23 nie mam dostępu do konsoli to teraz chętnie zagram napiszcie na forum kto teraz może grać.Jeśli chodzi o te wasze kłótnie to spróbuje być obiektywny Nems to że jestem debiutantem w naszej lidze to nie znaczy że masz mieć mniejsze przywileje ale nie narzucaj czegoś co było już ustalone wcześniej podczas pierwszej ligi,pamiętaj że to ty się do nas zgłosiłeś i jak się nie podoba to możesz się wypisać,eVi też jest trochę nie w porządku no bo teraz mówisz że trzeba zmienić formę z losowej na normal bo tobie przez to źle idzie ale kiedy wcześniej np.nazar mówił że to mu przeszkadza to nic nie zrobiłeś.A pomysł z otworzeniem forum uważam że jest super,czekam z niecierpliwością.Co do fauli i stylu gry to akurat do k0su nie możecie mieć pretensji bo nick zobowiązuje :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhehehe, nie do mnie były pretensje tylko do chyba Domina 107, a ja się wtrąciłem i dodałem, że każdy ma prawo grać jak chce etc.

Pogoniarz ja moge zagrać tylko nie pamiętam czy już graliśmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forum robię odnośnie 3 edycji ligi(plus następne, w przyszłości), żeby nie robić bałaganu w forum, które dopiero co powstaje. Na razie pracuję nad szkieletem forum(fora, subfora, tematy), potem pomyślimy o designie. Evi, darkmack- proponowaliście pomoc, więc bardzo proszę. Sugestie, pomysły na temat schematu nowego forum proszę na priv, ewentualnie gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież już tak wyszło że można grać rewanże :)

ale nie pamiętam czy juz nie graliśmy 2meczu, zaraz odpale konsole i jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pogoniarz jeżeli jesteś teraz wolny to możemy zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok nazarro, następnym razem jak bedziemy grać i stzrele ci 2 bramki to dam wszystkich do przodu żebyś mól grać z kontry i strzelić mi 3 bramki. To chyba jest logiczne że jak strzeliłem 2 bramki i prowadze 2:0 to uspakajam grę i chce wyciągnąć przeciwnika, żeby zaatakować, bo jak się akcji nie przygotuje tylko zaatakuje od razu to jest strata i od razu strata bramki, a chyba nie o to chodzi żeby grać mecze na wynik 6:5. Po za tym na pewno nie grałem tak długo w obronie jak ty w 2 meczu. Tylko wymieniam podania i przesuwam się do przodu. Sorry ale taki mam styl. Tak się gra w dzisiejszych czasach, akcje buduje sie powoli do przodu.

Takie małe podsumowanie, skrzydłami nie można grać bo się strzela za dużo bramek, Długą piłka na Ronaldo też nie można grać, spokojnie od tyłu tez nie można grać, No nic trzeba zmienić taktyke i grać środkiem na hurra z 2 obrońcami.

Ja uważam, że można grać skrzydłami, kontry wszystko jest OKEJ, ale Kroker ty jak strzelisz na 1-0 wymieniasz podania w swoim polu karnym, a to już przesada. Nie da rady sterować całą 11, żeby zrobić odpowiedni preesing, taka gra na pewno jest nie do końca fair. Też mógł bym tak grać, ale czuł bym, że w jakiś sposób oszukuje. Już ciągłe faulowanie jakie stosuje pogoniarz mi tak nie przeszkadza jak gra na czas.

Jak sie prowadzi, można dać więcej obrońców czy też zminiejszyć atak, ale starać się atakować jakoś gdy się ma piłkę, ale jak ktoś gra tylko po to, żeby nie stracić gola to jest przegięcie. Mi jest bardzo ciężko odebrać piłkę.

Jest jakiś sposób, żeby poderwac z 2 lub 3 graczy do lepszego preesiingu??

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×