Skocz do zawartości
cwir

[Online] Pro Evolution Soccer 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Oj eVi chyba jestem troszke straszy od Ciebie i nie pije piccole chcesz mozmey zagrac spara

Nems ja mogę zagrać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam wszystkim za utwierdzenie mnie w przekonaniu, że nie chcę uczestniczyć w czymś takim.

Na forum wieczne kłótnie, a osobno na sparingach jesteście równi goście.

Dla mnie wybór jest oczywisty.

swiete slowa. mlodzi uczestnicy ligi niestety zaczeli szalec. coz sparingi miedzy nami tez sa swietne. takze bedziemy czesto grac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Panaowie ze kazdy bije w moim kierunku wiec ja rezygnuje a wy gracie dalej....

za chwile wezme Leave Comunity

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Panaowie ze kazdy bije w moim kierunku wiec ja rezygnuje a wy gracie dalej....

za chwile wezme Leave Comunity

Pozdrawiam

nikt nie bije w niczyim kierunku. jestes wstawiony i to grubo ,nie wiesz co mowisz :D panowie zagrajcie te zalegle mecze i koniec.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze Panaowie ze kazdy bije w moim kierunku wiec ja rezygnuje a wy gracie dalej....

za chwile wezme Leave Comunity

Pozdrawiam

Ja winszuje tak wysokiej pozycji grając Rosją

Pozdrawiam

PS. NEMS grucha na Ciebie czeka w community

Edytowane przez k0su

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Trzeba dokończyc jednak tą edycję.

A tak poza tym to dziękuję Wam.

Cóż ja bardzo chętnie zagram w następnej edycji bo warto. Może było trochę spięc ale mimo wszystko nie warto z tego rezygnowac tak po prostu.Tym bardziej że miał byc terminarz i itd. Przecież tyle było ustaleń i nagle wszyscy chcecie rezygnowac?

Chętnie pomogę w organizacji następnej edycji.

Edytowane przez domin 107

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Trzeba dokończyc jednak tą edycję.

A tak poza tym to dziękuję Wam.

Cóż ja bardzo chętnie zagram w następnej edycji bo warto. Może było trochę spięc ale mimo wszystko nie warto z tego rezygnowac tak po prostu.Tym bardziej że miał byc terminarz i itd.

Chętnie pomogę w organizacji następnej edycji.

niestety o kilka spiec za duzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domin107 o mnie się nie martw, chętnie pogram :]

niestety o kilka spiec za duzo.

czyli mamy rozumieć, że rezygnujesz?

Edytowane przez k0su

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety o kilka spiec za duzo.

Otóź,to jeśli zacząć trzecią edycję to napewno potrzebna bylaby redukcja uczestnikow :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domin107 o mnie się nie martw, chętnie pogram :]

czyli mamy rozumieć, że rezygnujesz?

oczywiscie. mam nadzieje ze jakis mod usunie te ostatnie 20-25 stron z tymi bzdurami nie na temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóź,to jeśli zacząć trzecią edycję to napewno potrzebna bylaby redukcja uczestnikow :D

Pogoniarz1948 przestań, bardzo lubie z Tobą grać, jak ktoś naprawdę chcę zrezygnować to niech się określi, ja chętnie pogram

Edytowane przez k0su

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam pierdolicie. zawsze beda jakies kłótnie to jest nieodłączny element takich gier, a odchodząc lub poddając sie bez honoru zachowujecie sie jak panienki które nie wiedzą komu do łóżka wskoczyć... grajcie ku*** ja ciagle przegrywam i mam to gdzieś bo to tylko zabawa, gra. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eduardo słaby bramkarz. Naniego nie ma w reprezentacji. Danny jest słaby. lepszy jest simao. Carvalho i Deco siła 88.

A włochy mają Buffona, Chellini, De Rossi, Pirlo, Iaquinta, Cassano

Cassano nie ma w kadrze. W tej ekipie są 3 świetne punkty, choć jeden (Buffon z 95 gra często na poziomie Tomka Wpuszczaka). Są to: Buffon 95, Chiellini 93 i Pirlo z 90. Reszta to maksymalnie 85, ale marne umiejętności (karty) i szybkość kuleje.

dokładnie, albo wykorzystujesz wszystkie możliwe błędy w grze. Zawsze znajdzie się jakaś wymówka na porażkę.

Zagraj Polską, jak Michał i zobaczymy, jak Ci pójdzie. Swoją drogą, koleś wymiata naszymi kopaczami. Prawdziwy szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pakasiedlce wskakuj na pesika, zagrajmy jeszcze:p :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam pierdolicie. zawsze beda jakies kłótnie to jest nieodłączny element takich gier, a odchodząc lub poddając sie bez honoru zachowujecie sie jak panienki które nie wiedzą komu do łóżka wskoczyć... grajcie ku*** ja ciagle przegrywam i mam to gdzieś bo to tylko zabawa, gra. :)

chlopcze daruj sobie takie komentarze. nikt tu nikogo nie bedzie obrazal wiec skoncz. i ogolnie nawet nie wiesz kto czemu odchodzi wiec swoje zalosne argumenty zostaw dla siebie. zalozycie sobie swoja lige i koniec. bedziecie sie mogli klocic ile wlezie skoro tak to lubicie.

Edytowane przez eVi92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, były spory dlatego że jest nas sporo i mamy różne charaktery ale nie wierzę że chcecie zrezygnować na korzyść durnych sparingów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cassano nie ma w kadrze. W tej ekipie są 3 świetne punkty, choć jeden (Buffon z 95 gra często na poziomie Tomka Wpuszczaka). Są to: Buffon 95, Chiellini 93 i Pirlo z 90. Reszta to maksymalnie 85, ale marne umiejętności (karty) i szybkość kuleje.

Zagraj Polską, jak Michał i zobaczymy, jak Ci pójdzie. Swoją drogą, koleś wymiata naszymi kopaczami. Prawdziwy szacun.

Ja grając Polską nie powiem złego słowa na Kuszczaka dobrze broni.

Do wymiatania to mi brakuje jeszcze z 25lat grania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopcze daruj sobie takie komentarze. nikt tu nikogo nie bedzie obrazal wiec skoncz. i ogolnie nawet nie wiesz kto czemu odchodzi wiec swoje zalosne argumenty zostaw dla siebie. zalozycie sobie swoja lige i koniec. bedziecie sie mogli klocic ile wlezie skoro tak to lubicie.

przecież on próbował rozluźnić atmosfere, a Ty się spinasz, wrzuć na looz, sam sprawiasz wrażenie obrażonego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czyli kto odchodzi a kto nie ?

a wiec odchodzi trochos , evi , nazar , kopaczk , grucha , narazie tyle.

przecież on próbował rozluźnić atmosfere, a Ty się spinasz, wrzuć na looz, sam sprawiasz wrażenie obrażonego

... naprawde dziwne macie zwyczaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czyli kto odchodzi a kto nie ?

Taaa Dużo pierdo**** 0 konkretów MOŻE JA ZACZNE, dopisujcie swoje nicki i drużyne jaką byście ewentualnie grali, narazie mogą się dublować

1.k0su- Auxerre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopcze daruj sobie takie komentarze. nikt tu nikogo nie bedzie obrazal wiec skoncz. i ogolnie nawet nie wiesz kto czemu odchodzi wiec swoje zalosne argumenty zostaw dla siebie. zalozycie sobie swoja lige i koniec. bedziecie sie mogli klocic ile wlezie skoro tak to lubicie.

Zgadza się najpierw ogarnij temat a potem pisz cokolwiek(do paki),nie wiesz o co niektórzy się kłócą więc jakimiś głupimy tekstami że się zachowują jak panny nie wyskakuj bo to świadczy tylko o twoim ubogim słownictwie.

k0su wiem że lubisz ze mną grać(pewnie bardziej po ostatnim meczu) ja z tobą też ale nie chce grać w chorej atmosferze takiej jaka teraz jest.Zobaczymy jak to się potoczy póki co cały czas się zastanawiam czy odejść z ligi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa Dużo pierdo**** 0 konkretów MOŻE JA ZACZNE, dopisujcie swoje nicki i drużyne jaką byście ewentualnie grali, narazie mogą się dublować

1.k0su- Auxerre

2.domin -Juve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, były spory dlatego że jest nas sporo i mamy różne charaktery ale nie wierzę że chcecie zrezygnować na korzyść durnych sparingów .

Tak. Wolę grać "zwykłe sparingi" dla przyjemności, niż męczyć się z ludźmi, którzy muszą udowodnić innym jak to wymiatają. Szkoda, ze na jedną modłę i tylko silnymi zespołami. Ale to nie byłby problem. Problemem jest nastawienie takich cwaniaczków, którzy robią z siebie bogowie wiedzą co i próbują poniżać innych. Toi jest żałosne. Na kogoś takiego szkoda czasu, a od ich schematycznej gry wolę rozgrywki singlowe, bo komputer jest bardziej kreatywny od nich.

Ja grając Polską nie powiem złego słowa na Kuszczaka dobrze broni.

Do wymiatania to mi brakuje jeszcze z 25lat grania

Gdybyś miał stabilne łącze i grał lepszym zespołem byłbyś w pierwszej 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś miał stabilne łącze i grał lepszym zespołem byłbyś w pierwszej 3.

Tylko że ja lubię słabe zespoły bo lubię wyzwania a przegrywanie jest dla mnie nie straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×