Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jeszcze około 40 minut i będzie WR :)

Biegłeś własnym buildem i ścieżką czy coś z netu (crapplemage, optimelle)?

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ile tego chcesz to ci dropne dzisiaj.

 

Nic z tego nie będzie bo gram tylko offline. Ale dzięki za chęci.

 

Chyba sobie podaruje Uhikatane na +15, za dużo zabawy z tym, może w NG+ po pokonaniu pierwszego bossa... 

 

Jak mi nie starczy dmg katany to najwyżej podbije sobie kosę, którą znalazłem w katakumbach xD

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze około 40 minut i będzie WR :)

Biegłeś własnym buildem i ścieżką czy coś z netu (crepplemage, optimelle)?

Rekordu nie zrobie bo:

Nie mam tyle czasu by nauczyć się glitchy,

Nie mam tyle czasu by ogarnąć run z RTR

Nie mam takiego skilla;)

Biegne ze swoim guidem przerobionym z Crapplemage

http://pastebin.com/5QQY56Ua

Nic z tego nie będzie bo gram tylko offline. Ale dzięki za chęci.

Chyba sobie podaruje Uhikatane na +15, za dużo zabawy z tym, może w NG+ po pokonaniu pierwszego bossa...

Jak mi nie starczy dmg katany to najwyżej podbije sobie kosę, którą znalazłem w katakumbach xD

spróbuj wyfarmić Black Knight Halbard i podbij str do 32. Super broń pod pve

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lepiej zrób questy z Cebulakiem i nie czekaj na ng+.

 

Uwierz mi w skali 1/10 ten quest ma 2/10. Ewt. jak masz DLC to w skrzyni leży jeden slab.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zrób questy z Cebulakiem i nie czekaj na ng+.

 

Uwierz mi w skali 1/10 ten quest ma 2/10. Ewt. jak masz DLC to w skrzyni leży jeden slab.

 

Niema dlc .Zrobiłem już 3 questy z cebulakiem (ostatni w Lost Izalith, w tej wielkiej wyrwie). Tzn., że jeszcze będą Cebulaki? I jak wykona to dostanę slaba?

 

Apropos. Gdzie zdobyć "dziwną lalkę", żeby dojść do tej lokacja za Anor Londo? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta "dzwina lalka" jest w celi z której zaczynasz grę, tam też będzie Stray Demon który da ci slaba (w sali w której zawsze walczysz z 1 bossem, zawali się podłoga).

Aby tam dotrzeć musisz wejść do kruczego gniazda w Firelink, luknij na YT jak nie wiesz jak dostać się do gniazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdy wrócę do Azylu, będę mógł potem wrócić normalnie, czy już to będzie NG +?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG+ zaczyna się w momencie gdy zabijesz ostatniego bossa Gywina i wybierzesz zakończenie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale gdy wrócę do Azylu, będę mógł potem wrócić normalnie, czy już to będzie NG +?

 

Tak...znaczy prawie normalnie ponieważ teleport za pomocą Lordvessel tam chyba nie działa.

 

No i wracając tam musisz zabić bossa, Stray Demon'a...ma on 100% szans na właśnie drop Titanite Slab.

 

Jak masz pyro i rękawicę normalną podbitą to kładziesz go spokojnie...ja z Ascended Pyromancy Flame +5 położyłem go na 2GFB i 1GCFB.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze mieć 100 %, że wrócę normalnie do FS. Jak odzyskam lalkę i wyfarmię slaba, to wracam od razu. Na pewno będę mógł normalnie wrócic do tego stanu, co przedtem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wrócisz tylko nie teleportem a znowu przez kruka...chyba że pójdziesz posiedzieć w FS a bossa i black knighta w drodze po lalke zabijesz za jednym podejściem. Inaczej bedziesz musiał znowu z FS lecieć całą drogę.

 

Ariamis swoją drogą jest bardzo fajnym expowiskiem...Falanga tam daje po około 8k expa za jedno ubicie, a zabija się to w 15s.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D tak nie ma żadnego problemu, to ta sama mapa co na starcie z dodanymi przeciwnikami. Na koniec idziesz na krawędź i zgarnia cię kruk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócisz tylko nie teleportem a znowu przez kruka...chyba że pójdziesz posiedzieć w FS a bossa i black knighta w drodze po lalke zabijesz za jednym podejściem. Inaczej bedziesz musiał znowu z FS lecieć całą drogę.

 

Ariamis swoją drogą jest bardzo fajnym expowiskiem...Falanga tam daje po około 8k expa za jedno ubicie, a zabija się to w 15s.

 

Dzięki wielkie panowie. Zależy mi na "malowanym świecie",bo potrzebuje dusze księżniczki, żeby ulepszyć kosę, którą znazłem w katakumbach :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz robić Lifehunt Scythe to pamiętaj, że ona zatruwa też ciebie. Najlepiej dodaj ring Bloodbite i ewentualnie tarcze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź jej też ogon uciachaj. To do platynki się sztylet przyda.

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości - 

Co to za armor ma ten gość?

 

Re-textured Brass Armor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co daje przedmiot Rite of Knidle? (ten czerwono-czarny itemek). I jak go używać?

 

Z góry z za odp. (;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz rozpalać ogniska do 20 flaszek estusa, masz wszystko opisane na trzech wiki do DsK

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz rozpalać ogniska do 20 flaszek estusa, masz wszystko opisane na trzech wiki do DsK

 

Wiem już, ale za cholerę nie da się tego użyć... Siedzę przy ognisku daje knidle i nic.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiem już, ale za cholerę nie da się tego użyć... Siedzę przy ognisku daje knidle i nic.   ;)

 

A masz jakąś duszę Fire Keepera? Bez duszy nie podbijesz Estus Flask. Rite po prostu pozwala ulepszać ogniska, ale nie samo przez się - ale własnie duszami Fire Keeperów.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakąś duszę Fire Keepera? Bez duszy nie podbijesz Estus Flask. Rite po prostu pozwala ulepszać ogniska, ale nie samo przez się - ale własnie duszami Fire Keeperów.

 

Nie mam własnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz jakąś duszę Fire Keepera? Bez duszy nie podbijesz Estus Flask. Rite po prostu pozwala ulepszać ogniska, ale nie samo przez się - ale własnie duszami Fire Keeperów.

Przecież do ulepszania ogniska nie potrzeba duszy Firekeeper tylko wystarczy być 'żywy' i mieć humanity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×