Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz kupić Repairbox u jednego z kowali, np. Blacksmith Andrei.

 

Pozdrawiam :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybkie pytanko:

 

Czy wersja Prepare to Die zawiera DLC na płycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś na jakim lvl trzeba było średnio być by pomagać innym w walce z Artoriasem i Kalameetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w okolicach NG++ i SL180-190 (nie grałem z miesiąc) i udawało mi się pomagać ludziom własnie z tymi bossami bez większych problemów.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś quest, w którym dany NPC musi przeżyć? W DS był Ostrava, który dropił klucz do Old King Dorana i kamyk. Jak to wygląda tutaj, muszę na przydpupasów uważać, żeby w boju nie polegli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest...na pewno takim questem jest Cebulkowy rycerz razem z jego córką. 

 

Niestety w tym quescie jest tyle opcji że masakra, jedna źle wykonana faza i quest będzie już nieaktywny.

 

Tutaj nie tyle w boju co jeszcze nawet na mapie świata podczas eventów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, a daj jeszcze znać co do NPC-owych pomagierów w walce z bossami - Ci mogą paść w boju, czy trzeba im dupsko chronić?

P.S. Wiem, że jest wiki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, a daj jeszcze znać co do NPC-owych pomagierów w walce z bossami - Ci mogą paść w boju, czy trzeba im dupsko chronić?

P.S. Wiem, że jest wiki :P

Mogą zginąć jako phantomy, ich questy będą cały czas kontynuowane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W DS grałem solo, teraz chętnie sprawdzę co mnie ominęło, więc jeżeli ktoś będzie leciał kolejny raz od nowa, to dajcie znać. Chętnie sprawdzę co-opa, aby zbić ten wymóg 25 faith dla covenantu the warrior of sunlight. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko moze dwa , jestem juz w sumie dobrym wyjadaczem gram bodaj na new game +++ ale mniejsza z tym , pytanie dotyczy Prepare To Die Edition czyli jak moge przez eq ulepszyc sile czarow wiem ze katalizator manusa jest dobry ale chodzi mi glownie czy nie ma jakiegos kawalka zbroi np. gloves do podniesienia damage u maga bo w podstawowym DS latam z  tin crystallization catalyst i logans catalyst + crown of dusk i pakuje po 900 czasem nawet troche ponad 1000 czy w prepare to die edition znajde cos ciekawego dla maga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka mam pytanko moze dwa , jestem juz w sumie dobrym wyjadaczem gram bodaj na new game +++ ale mniejsza z tym , pytanie dotyczy Prepare To Die Edition czyli jak moge przez eq ulepszyc sile czarow wiem ze katalizator manusa jest dobry ale chodzi mi glownie czy nie ma jakiegos kawalka zbroi np. gloves do podniesienia damage u maga bo w podstawowym DS latam z  tin crystallization catalyst i logans catalyst + crown of dusk i pakuje po 900 czasem nawet troche ponad 1000 czy w prepare to die edition znajde cos ciekawego dla maga ?

Z "czegoś ciekawego dla maga" są tylko czary czarnej magii i czar z duszy manusa, katalizator manusa jest dobry tylko wtedy kiedy pakujesz w siłe i inta, tak to lepszy jest kryształowy i logana. Ze zwyczajnego ekwipunku tylko korona dusk i czapa gwyndolina będą ci dodawać dmg do czarów, możesz też nosić bellowing dragoncrest ring.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z "czegoś ciekawego dla maga" są tylko czary czarnej magii i czar z duszy manusa, katalizator manusa jest dobry tylko wtedy kiedy pakujesz w siłe i inta, tak to lepszy jest kryształowy i logana. Ze zwyczajnego ekwipunku tylko korona dusk i czapa gwyndolina będą ci dodawać dmg do czarów, możesz też nosić bellowing dragoncrest ring.

Aha czyli huuuu do dupy kotwica w plecy i zeby byla ladna pogoda he he , mam to wszystko co powiedziales wiec zostaje mi pozbierac czary z dodatku i popakowac troche w sile , zdobyc katalizator manusa i wsio no spoko potezniejszy juz nie bende he he dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne potwierdzenie: w odróżnieniu od DS, jeżeli nie zdołałem zaciukać jaszczurki w danej lokacji, to ta się zrespi, tak długo dopóki jej nie dopadnę (nie ma ograniczonego limitu, jak w Demon's)? Ale po ubiciu już więcej w danej lokacji nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne potwierdzenie: w odróżnieniu od DS, jeżeli nie zdołałem zaciukać jaszczurki w danej lokacji, to ta się zrespi, tak długo dopóki jej nie dopadnę (nie ma ograniczonego limitu, jak w Demon's)? Ale po ubiciu już więcej w danej lokacji nie będzie?

Dopiero jak zabijesz to zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma stresu, jeśli dała dyla, bo po powrocie w dane miejsce zawsze będzie? Jeżeli tak, to niebo a ziemia, w stosunku do polowania na skubańce w Demon's. Przynajmniej zbieranie kamyków z jaszczurek wydaje się o wiele prostsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zabijcie mnie bo pewnie podobne pytanie padło tutaj wielokrotnie, ale 389 stron :shok:

 

Jak od początku rozwijać piromatę aby nie spieprzyć buildu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zabijcie mnie bo pewnie podobne pytanie padło tutaj wielokrotnie, ale 389 stron :shok:

 

Jak od początku rozwijać piromatę aby nie spieprzyć buildu? 

W co chcesz. Chcesz siłe ładujesz siłe chcesz zwinność ładujesz w zwinność itd. Jeśli chcesz robić buildy na pvp czyli do 125sl to tu masz kalkulator: https://mugenmonkey.com/darksouls/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie zabijcie mnie bo pewnie podobne pytanie padło tutaj wielokrotnie, ale 389 stron :shok:

 

Jak od początku rozwijać piromatę aby nie spieprzyć buildu? 

Piromancja nie skaluje się z inteligencja ani z wiarą więc jedyna inwestycja to tylko w liczbę slotów, a reszta według własnego uznania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MachoMan, @Castiel

 

- dzięki.

 

To samo pytanie w przypadku Rycerza. W co inwestować? Waham się, którą z postaci rozpocząć grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MachoMan, @Castiel

 

- dzięki.

 

To samo pytanie w przypadku Rycerza. W co inwestować? Waham się, którą z postaci rozpocząć grę.

Zależy jakiej broni chcesz używać i zbroi. Generalnie jednak ENDURANCE to minimum 40 i reszta czyli STR i DEX. Jak lubisz katany itp to DEX jak ciężkie miecze, maczugi itp to STR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MachoMan, @Castiel

 

- dzięki.

 

To samo pytanie w przypadku Rycerza. W co inwestować? Waham się, którą z postaci rozpocząć grę.

50 vit 40 end 40 str 40 dex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×