Skocz do zawartości
ONE

Dark Souls

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam własnie.

 

Rzuć okiem na wiki. Tam jest na serio wszystko.

 

http://darksouls.wikia.com/wiki/Fire_Keeper_Soul

 

Dusze Fire Keeperów możesz zdobyć:

 

Locations

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dusze Fire Keeperów służą do ulepszania Estus Flask na max + 7

 

Rite of Kindle pozwala rozpalić bonefire 3 krotonie w postaci ludzkiej

standardowo 5 - humanity -> 10(max bez RoK) - humanity -> 15 - humanity -> 20 max

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja już nie wiem jak użyć tego Rite of Kindling, żeby mieć te 20 flaszek, Pogubiłem się. Wykorzystałem dwa humanity (a mam 5) i nie mogę użyć tego itemka. Jak byście mogli rozpisać krok po kroku jak podbić status do 20 flaszek i czego konkretnie trzeba byłbym wdzięczny. Coraz ciężej przetrwać w DS z 10 flaszkami.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego Rite Of Kindling nie używa się jak jakiegoś itemu. Zabijasz Pinwhella i normalnie ulepszasz Estusa, a liczba flaszek zwiększa Ci się jak usiądziesz przy ognisku w Firelink Chamber czyli tam gdzie przeniesie Cię Frampt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kentucku

Używasz humanity musisz mieć więcej niż 1, siadasz przy ognisku i wybierasz Reverse Hollowing następnie Kindle Bonfire i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Eustus ulepszam normalnie tak jak do tej pory? (Reserve hollow , i Knidle) zużywając 2 człowieczeństwa jako nieumarły? Przykładowo, zrobiłem tak przy ognisku FS a przy innych ogniskach mam normalnie 10 flaszek. Więc nie wiem na co ten itemek.?, Skoro mogę to robić z humanity.

 

Szczerze do dalej nie ogarniam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estusy się ulepsza przy firekeeperach jak np ta niema babka w firelink. Wtedy estus przywraca ci więcej HP. Jak chcesz mieć wiecej estusów przy jakimś ognisku to musisz mieć 2 humanity, jednym stajesz się człowiekiem, a drugim dajesz KINDLE i ogień w ognisku jest mocniejszy przez co estusów jest więcej. 20 estusów to max ale można to osiągnąć przy ognisku gdzie jest Lordvasell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TRaCe bawi i uczy...no to tak...

 

Jak chcesz podpić poziom ogniska dzięki czemu będziesz miał więcej estusów po odpoczynku to musisz jako Human użyć opcji kindle przy ognisku. Żeby kindolwać ogniska musisz mieć humanity na sobie ponieważ tego wymaga kindlowanie. Podpić ognisko raz możesz bez Rite Of Kindling ale żeby podbijać wyżej to musisz zabić bossa i zdobyc z niego item.

 

Estusy podbijasz u fire keeperów za pomocą firee keeeper souls. Znajdujesz je w różnych miejscach świata lub przez zabijanie fire keeperów.

Max możesz podbić Estusa na +7 i wtedy odnawia Ci jakieś 80% hp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli siłą rzeczy itemek Rite of Knidle tylko zwiększa możliwość podbicia w ogniskach flaszek do 20? A tak robimy zawsze tą standardową operacje (Reserwe -1h, Knidle -1 h) jako nieumarły?

 

Dobrze mówię? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ci pisał trace wejdź na wiki i poczytaj przecież tam wszystko masz.

Tak, dobrze mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kentucky bez urazy ale jak ty grasz w tą grę jak nie możesz pojąć takich banałów  :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopowiadacie mu cały czas i on coraz bardziej się gubi przez to. Rite of kindling pozwala na to żeby można było rozpalać ognisko powyżej 10, on tylko odblokowuje ten limit i nie używa się go jak normalnego przedmiotu, wystarczy że go masz w ekwipunku, rozpalasz ognisko standardowym sposobem jak to robiłeś całą gre. A dusze keepera są po to żeby ulepszać samego estusa, podchodzisz do firekeepera i wybierasz opcje reinforce estus i dzięki temu jeden łyk dodaje więcej HP. Po co go do wiki odsyłacie jak tak czy inaczej forum służy do tego żeby pomagać i odpowiadać na pytania.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niby teraz 3 gry to ogrania - kończe The Last Of Us, potem biorę się za Batmana Arkham Origins i została mi Castlevania pierwsza część, a ciagle myślę o Dark Souls o buildzie Artoriasa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam niby teraz 3 gry to ogrania - kończe The Last Of Us, potem biorę się za Batmana Arkham Origins i została mi Castlevania pierwsza część, a ciagle myślę o Dark Souls o buildzie Artoriasa...

ja mam 30 gier w domu plus PS4 a nadal gram w dks i robię speedruny:) dziś pobiłem rekord i zrobiłem Any % z BKH w 70 minut:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 30 gier w domu plus PS4 a nadal gram w dks i robię speedruny:) dziś pobiłem rekord i zrobiłem Any % z BKH w 70 minut:)

Mam coś dla Ciebie i innych fanów Dark Souls - może widzieliście - http://loveshina.deviantart.com/gallery/

Ja to chce!!!!!!!!!!!! http://azmal.deviantart.com/art/Leather-Artorias-Helmet-Dark-Souls-382351870

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coś dla Ciebie i innych fanów Dark Souls - może widzieliście - http://loveshina.deviantart.com/gallery/

Ja to chce!!!!!!!!!!!! http://azmal.deviantart.com/art/Leather-Artorias-Helmet-Dark-Souls-382351870

 

W takich momentach żałuję, że marnowałem czas na jakichś studiach - to jest dopiero coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...). Po co go do wiki odsyłacie jak tak czy inaczej forum służy do tego żeby pomagać i odpowiadać na pytania.

 

Ale bez przesady, mozna sobie samemu sprawdzic do czego sluzy rite od kindling w minute na wiki, a nie spedzic 3x wiecej czasu na forum czekajac na odpowiedz. http://lmgtfy.com/?q=rite+of+kindling

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie mowie, zeby nie zadawac w ogole pytan, ale nie takich, na ktore odpowiedz znajdzie sie w 5 sekund. ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za te pytania, ale teraz pytanie akurat nie jest z dupy xD

 

Byłem w katakumbach oraz w Tomb of Giant's (tam zabiłem bossów i wszystko wyfarmiłem). Przed chwilą zabiłem "Czterech królów" i nie wiem gdzie teraz się udać. Nie widzę, żadnej nowej miejscówki, co byście polecili? :F

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba do węża czas się udać po pozostałe dusze potrzebne do zdobycia Lordvessel (Nito i 4 Kings masz) - może Blightown i dalej w dół? Nie wiem gdzie byłeś...

 

The vessel itself is used to deposit the Lord Souls needed to open the gate to the Kiln of the First Flame:

Edytowane przez dwypij
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabił Nito tzn że Lorvessel już ma.

Teraz idź tam gdzie zabiłeś Queelag i zabij tego stwora by poziom lawy się obniżył. To dosyć duża lokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabił Nito tzn że Lorvessel już ma.

Teraz idź tam gdzie zabiłeś Queelag i zabij tego stwora by poziom lawy się obniżył. To dosyć duża lokacja.

 

Już to zrobiłem daaawno. Bylem też w Lost Izalith i zabiłem Łoże Chaosu. Ale to było zanim udałem się do Catacomsów. W Malowanym świecie też bylem. Teraz doszedłem do wniosku, że nic i nie zostało. Przed ostateczną walką wyfarmię humanity i podbije jak najwięcej ognisk, aby w ng+ było łatwiej. Trochę pofarmię też  materiały, aby podbić ekwipunek. A potem wio do ostatniego bossa i krzyżyk na drogę ;)

 

Pytanie: Warto zabić npców przed Ng+? Nie będzie miało to wpływu na dalszą rozgrywkę po pokonaniu  finalnego bossa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to możesz zabić wszystkich w NG+ jest reset wszystkiego (z npców polecą głównie humanity).

Zobacz czy zabiłeś Gwynevere w New Londo, bodajże Darkmoon Tomb (bonefire). To ten boss od covenantu niebieskich najeźdźców :) mój ulubiony :)

 
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×