Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Obsługa sklepu nie raczy odpowiadać na żadnego maila jakiego do nich wysyłam w sprawie preorderu Killzona:/

PS: Wiek ktoś jak odzyskać hasło do sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zastanawialem sie nad zamowieniem w ww sklepie...

Teraz wielka zagadka czy doczekamy sie jakiegos sprostowania tu na miejscu czy publicznego harakiri w postaci ban i zamkniecie topicu.

Sklep i Forum to dwie różne firmy, niestety pod tym samym szyldem. To nie jest miejsce na dochodzenie swoich praw. Ale ponarzekać zawsze można :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos bardzo bym prosil

chcialem dodac ze przed chwila autimatycznie zaktalizowal mi sie FF i myslalem ze bedzie wszytko oki ale niestety dalej jest to sam - tzn nie ma filmikow w newsach ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koniu099 - masz zainstalowany AdBlock, albo jakiś inny bloker skryptów? Jeśli tak, to spróbuj go wyłącz na tej stronie.

Edytowane przez irvin
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklep i Forum to dwie różne firmy, niestety pod tym samym szyldem. To nie jest miejsce na dochodzenie swoich praw. Ale ponarzekać zawsze można :)

Skoro na stronie glownej, ps3site ktorej jest to forum reklamuje sie uslugi sklepu pod ta sama nazwą to jest to najodpowiedniejsze miejsce zeby ponarzekac bo przecietnego uzytkownika nie obchodzi ile to jest firm i kto sie tym zajmuje. A administracje ww serwisu powinno obchodzic jaka reputacje wystawia jej firma partnerska pod ta sama nazwa.

Dobrze wiem ze sklep ps3site to psx extreme ale skoro robi to pod waszą nazwą to niejako psuje wam opinie na waszym podwórku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@koniu099 - masz zainstalowany AdBlock, albo jakiś inny bloker skryptów? Jeśli tak, to spróbuj go wyłącz na tej stronie.

dzieki nie wpadlem na to zeby go wylaczyc :) ale teraz beda mnie denerwowac te reklamy a juz sie od nich odzwyczaiłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, loguję się na forum w domu i w pracy. Po przelogowaniu np. w pracy klikam na "Wyświetl nową zawartość" i wyskakuje mi komunikat "Brak nowej zawartości", mimo, że taka zawartość jest. Czy można coś z tym zrobić?

Też mi się tak robi...Najczęściej w Chrome'ie i czasami we Firefox'ie. Strasznie irytujące. Każde inne forum działa mi bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy portal w formie mobile dalej istnieje? Bo od jakiegoś czasu (czyli od ostatniej naprawy zmiany kolorystyki) włącza mi się pełna strona główna, a nigdzie nie mogę znaleźć przełącznika na wersję mini.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak ps3site moderuje wpisy dotyczace jakosci dzialania ps3sklep na forum pod artykulami.

Dodalem kilka komentarzy tutaj:

http://www.ps3site.pl/sklep-ps3site-nowe-vanquish-za-159-pln/55914/

i zaden nie ujrzal swiatla dziennego.

W moim przypadku ps3sklep nacial mnie na 280pln - nie dostalem ani towaru, ani pieniedzy. W przyszlym tygodniu zglaszam sprawe oszustwa na policje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy portal w formie mobile dalej istnieje? Bo od jakiegoś czasu (czyli od ostatniej naprawy zmiany kolorystyki) włącza mi się pełna strona główna, a nigdzie nie mogę znaleźć przełącznika na wersję mini.

Na chwilę obecną nie, a to ze względu na zmianę silnika cacheującego, który niestety stwarza problemy z wersjami mobilnymi… staramy się przygotować coś w zamian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zadzwonić na jeden z poniższych numerów i opie****ć:

501-219-700

032-20-41-098

032-25-66-184

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz zadzwonić na jeden z poniższych numerów i opie****ć:

501-219-700

032-20-41-098

032-25-66-184

Co to za numery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak piszecie - sklep nalezy do firmy System69 sp. J. A wiec do wydawcy PSX extreme.

Pierwsza gre z wysylki zakupilem od jednego z ich redaktorow dokladnie 12 lat temu - MGS - i bylo wszystko ok choc umowa na gebe, o allegro nikt nie slyszal. W obecnym sklepiku wczoraj zamowilem LBP w tej promocji no i zobaczymy. Na szczescie bywam w Katowicach, moge odwiedzic i odebrac osobiscie jak ktos zapomni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poprzedni problem, który zgłosiłem dostałem wymijającą odpowiedź, czy nikt nic nie robi z tym forum, żeby było użyteczne?

Zauważyłem następny problem, gdy ktoś napisze w obserwowanym temacie powinienem dostać maila z informacją, że pojawiła się wiadomość ale tylko jedna a dostaję maile mimo, że nie zaglądałem na forum od ostatniej wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest temat w dziale "gry" o fallout new vegas???????????????????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

czy ktos mogl by mi powiedziec jak zmienic nazwe wyswietlana uzytkownika na tej stronie????????????????

a jesli sie nie da jak skasowac konto na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie uzyskalem nigdzie informacji na ten temat a bardzo mnie to ciekawi.Czemu znikaja tematy z dzialu Gier ? Czym to jest spowodowane ? Sa przenoszone w inne miejsce ? Jesli tak to gdzie ? Dokladnie chodzi mi o temat o grze Demon's Souls ktory byl niezwykle popularny i w ktorym moglem otrzymac pomoc jak i znalezc mase informacji, szczegolnie bylo to dla mnie pomocne poniewaz jestem nowy tu na forum jak i w swiecie ps3.

Czekam na odpowiedz i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie :) przeleciałem cały temat z grą i nic, wyszukiwarka też nic nie znajduje. Musiał wystąpić jakiś problem z forum i temacik się unicestwił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie szukalem tematu o test drive 2 to nie ma ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jedyny, temat o Fallout: New Vegas też ponoć gdzieś się zapodział, nie ma "Gdzie kupić, za ile?"(już jest ale nie ma starego), temat o PES11 był przyklejony...jakieś wyjaśnienia się nam należą żebyśmy nie byli zdziwieni gdy kiedyś się zalogujemy, a tu nie ma już żadnego tematu na forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×