Skocz do zawartości
andryush

Problemy Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Obawiam się że wszystkie te tematy nie są już do odzyskania, wrzucajcie je tutaj a my założymy nowe.

no wlasnie szukalem tematu o test drive 2 to nie ma ;/

http://www.ps3site.pl/forum/topic/36076-test-drive-unlimited-2/page__p__332819__hl__%2Btest+%2Bdrive+%2Bunlimited__fromsearch__1#entry332819

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może komuś z forumowiczów nasunie się odpowiedź na ten problem.

Już prawie miesiąc temu kupiłem na ps3sklep grę Naruto S...2. Zapłaciłem przelewem, otrzymałem potwierdzenie zamówienia...i cisza.Od tego czasu ani paczki ani kontaktu. Pisałem maile - nic. Pisałem na GG - nic. O co cho ??? Czy w tym sklepie w ogóle ktoś pracuje/funkcjonuje ??

Jeżeli ktoś ma pomysł na proste odzyskanie wpłaconych pieniędzy to będę wdzięczny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z rejestracją na ps3sklep

Zrobiłem konto na ps3site (wchodząc w jakiś artykuł i klikając na samym dole REJESTRACJA ... więc niby mam konto.

Problem w tym, że nie otrzymałem emaila "aktywującego" na wskazany adres.

Nie ma na głównej stronie żadnego szybkiego "załóż konto / zaloguj się" czy coś w tym rodzaju ?

I do kogo się zgłosić w sprawach "problemów z rejestracją"

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma specjalnego działu z uwagami technicznymi do forum więc piszę tutaj.

Wczoraj wgrałem sobie avatar i dzisiaj chciałem sobie zmienić ale nie mogę!?

Klikam usuń avatar, usuwa się, następnie wybieram nowy i klikam zapisz zmiany no i ukazuję mi się stary avatar! Próbowałem z 20 razy i cały czas to samo.

Nie wiem jakim cudem wgrywa się cały czas stary avatar, nawet nie mam go na kompie. Jak wybieram jakiś forumowy to się wgrywa bez problemu ale swojego nowego nie mogę wgrać.

E: Nieaktualne, po kilkudziesięciu próbach udało się, aczkolwiek problem bardzo dziwny i dosyć wkurzający.

Edytowane przez ID okonio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chciałbym abyście przywrócili shoutboxa był przydatny i można było bardzo zybko uzyskac odpowiedz.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że takie duże forum, tylu użytkowników i nikt nie dba, żeby działało poprawnie. Błędy, które występują na tym forum skutecznie zniechęcają do korzystania z niego. Np. ja dostaję powiadomienia o nowej wiadomości w wątku przy każdym nowym poście w tym wątku a nie tylko przy pierwszym, w związku z tym forum zasypuje mnie mailami. Często pojawiają mi się na czerwono komunikaty, że nie mam uprawnień do np. napisania posta, kłopoty z wyświetlaniem nowej zawartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. tak jak w temacie - oświećcie mnie proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że sklep, forum i serwis są ze sobą ściśle powiązane, a przynajmniej promujecie siebie nawzajem. Dlatego też z powodu desperacji kieruję swoje pytanie tutaj. W jaki sposób mógłbym skontaktować się z Waszym sklepem? Chciałbym to uczynić, gdyż tydzień temu zamówiłem przesyłkę, zapłaciłem za nią i od tamtego czasu nie została wysłana a na wszystkie mail'e jakie wysyłam odpowiedzi nie dostaję. Jeżeli pytanie jest zbyt dyskretne, to prosiłbym o odpowiedź na PW.

pozdr,

Pigglet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie, czy ktos w ostatnim czasu kupował cos z PS3sklepu. Nie wiem co sie dzieje, ale kupiłem gre z promocji tydzien temu, w poniedziałek rano został wysłany przelew, a gry jak nie mam tak nie mam. A przeciez realizują wysyłki do 24 godzin, to we wtroek powinno byc wszytsko zapakowane i wysłane, nie wierze ze poczta spóźnia się już o drugi dzień. Najgorsze jest jedna kto ze nia ma kontaktu ze sklepem, na maile nie odpowiadaja, telefonu nie ma i człowiek nie wie co robc, a gra jest zakupem na prezent świąteczny. Czy naprawde nie można było zwyczajnie napisac, ze gra została wysłana, ze gra nei została wysłana bo cos tam .. i nie mieć swojego klienta "gdzies" ? Ja mysle ze współczesne prawa rynku i konkurencja w tej branży wymaga trochę więcej od takiego sklepu, niż to robi PS3sklep ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MYSLAŁEM, ŻE JESTEŚCIE POWAŻNĄ FIRMĄ...

witam... zakupiłem u was grę na ps3 - vanquish... już dwa razy

gdy jestem w tutorial.. zaliczam etapy.. zdarza mi się, że konsola się

zawiesza...obraz marznie...

> >

> > mam problem tylko z vanquishem...

> > czy możecie wymienić mi grę?

>

> Witam,

>

> Nic nie możemy na to poradzić, proszę spróbowac usunąć dane gry

(nie

> SAVE), może to w czymś pomoże.

>

> --

> Pozdrawiam

> Zespół PS3sklep.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MYSLAŁEM, ŻE JESTEŚCIE POWAŻNĄ FIRMĄ...

witam... zakupiłem u was grę na ps3 - vanquish... już dwa razy

gdy jestem w tutorial.. zaliczam etapy.. zdarza mi się, że konsola się

zawiesza...obraz marznie...

> >

> > mam problem tylko z vanquishem...

> > czy możecie wymienić mi grę?

>

> Witam,

>

> Nic nie możemy na to poradzić, proszę spróbowac usunąć dane gry

(nie

> SAVE), może to w czymś pomoże.

>

> --

> Pozdrawiam

> Zespół PS3sklep.pl

Nigdy nie byłem przekonany co do zakupów w sklepie ps3site.ale z tego co wiedzę to ten sklep ostro ssie xD Polecam ULTIME_PL oraz GRAM_PL

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu moich postów nie ma na forum?? napisalem 2 a nadal nie ma zadnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ niektóre fora są moderowane, moderator zatwierdza lub odrzuca tematy powtarzające się, wszystko masz w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w czwartek wieczorem Bad Company 2 Ultimate Edition ( jeszcze w tej świątecznej promocji za 129zł). Wysyłka nastąpiła w piątek około godziny 9 za pobraniem kurierem DPD. Czekam całą sobotę bo był to dodatkowy dzień pracy DPD z powodu utrudnień na drodze. No to czekam w sobotę, poniedziałek a przesyłki jak nie było tak nie ma. A niby ma iść 1-2dni. Dziś rano dzwoni kurier, że przesyłka znajduje się w Gdańsku [?] czy gdzieś tam bo ktoś wpisał 2 kody pocztowe :| I dopiero jutro przesyłka będzie na miejscu. No miejcie litość, nie umiecie adresować kopert to albo się nauczcie albo nie bierzcie za to bo nie po to płace więcej za kuriera, żeby paczka szła tyle samo co za pośrednictwem poczty polskiej. Następnym razem na pewno wybiorę inny sklep bo ten to kpina jakaś...aaa no i jeszcze. Nie dostałem numeru paczki przez co nie mogłem wyszukać paczki gdzie teraz jest. Pisałem na gadu - Cisza. Kontakt ze strony głównej - 0 jakiejkolwiek reakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ciezki problem z samą strona ps3site.pl przy wchodzeniu przez PS3. Na poczatku chyba z tydzien temu wszystko bylo ok wszystko dzialalo dobrze tak jak na PC, az do teraz wyswietla sie bardzo prosty interfejs, zgaduje ze przeznaczony na urzadzenia mobilne. Sam prosty interfejs strony dalo by sie przezyc, jednak po wejsciu w jakis news PS3 wywala blad "Za malo pamieci, zawartosc strony zostanie zastapiona przez pusta strone" i jest pusta biala strona i kaplica ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem w czwartek wieczorem Bad Company 2 Ultimate Edition ( jeszcze w tej świątecznej promocji za 129zł). Wysyłka nastąpiła w piątek około godziny 9 za pobraniem kurierem DPD. Czekam całą sobotę bo był to dodatkowy dzień pracy DPD z powodu utrudnień na drodze. No to czekam w sobotę, poniedziałek a przesyłki jak nie było tak nie ma. A niby ma iść 1-2dni. Dziś rano dzwoni kurier, że przesyłka znajduje się w Gdańsku [?] czy gdzieś tam bo ktoś wpisał 2 kody pocztowe :| I dopiero jutro przesyłka będzie na miejscu. No miejcie litość, nie umiecie adresować kopert to albo się nauczcie albo nie bierzcie za to bo nie po to płace więcej za kuriera, żeby paczka szła tyle samo co za pośrednictwem poczty polskiej. Następnym razem na pewno wybiorę inny sklep bo ten to kpina jakaś...aaa no i jeszcze. Nie dostałem numeru paczki przez co nie mogłem wyszukać paczki gdzie teraz jest. Pisałem na gadu - Cisza. Kontakt ze strony głównej - 0 jakiejkolwiek reakcji.

Nie przejmuj się, ja zamówiłem Fife 10.12.2010 w piatek, też z promocji, do dziś paczki nie mam, przelew zrobiłem zaraz po zakupie, do dzis też nikt sie do mnie nie odezwał zarówno na maila jak i telefonicznie. Jak tam dzwonie to non-stop zajęte. Czekam do poniedziałku i idę na policję.. :( ... kpina, gdybym wiedział że tak będzie to bym dopłacił te 10-15 zł i kupił na allegro, tam wszytstko dzieje się z automatu i od początku info co dzieje się z Twoim zamowieniem na poszczególnych etapach realizacji :(... żal !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do obsługi sklepu z prośbą o wyjaśnienie wszystkich nieprawidłowości. Nie może być tak, że firma która obsługuje sklep, robi nam „złą markę”. Od siebie dodam, że mam nadzieję, że wszystkie zaniedbania zostaną wyjaśnione, i nikt nie odejdzie z „kwitkiem”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra w końcu doszła. Wszystko bardzo fajnie...tylko,że pudełko w prawym górnym rogu jest ułamane. Niby żaden problem bo płyta cała no ale pudełko się nie domyka i stoi "na wpół otwarte". Nie mam zamiaru teraz się dopytywać bo to i tak nie zostanie wyjaśnione no ale...następnym razem staranniej proszę się obchodzić z pudełkiem :P No chyba, że to kurier zawalił...Ale mniejsza o to. Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę :P

Edytowane przez Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co namieszałem ale mam tylko czarna strone główną w przeglądarce chrome i w internet explorer czy to u mnie problem czy ktos tez ma taki problem moge tylko forum odpalić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darth Vader maczał w tym palce i jest tak jak jest, ps3site zeszło na ciemną stronę mocy ... ;)

A tak na poważnie, to u mnie na Mozilli również jest czarno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w tym miejscu wyjaśnić wszelkie wątpliwe kwestie jakie narosły wokół działalności sklepu w ostatnim okresie.

Bardzo proszę nie utożsamiać doskonałej roboty jaką wykonuje ekipa ps3site.pl oraz forum z kilkoma potknięciami sklepu. Zapewniam, że wszystkie zamówione towary zostaną/zostały doręczone do klientów, tym bardziej nie może być mowy o jakimkolwiek przywłaszczeniu przez nas pieniędzy klientów. Każdy klient, który zamówił towar w okresie przedświątecznym otrzyma go, bądź zwrot wpłaconej kwoty.

W tym roku staliśmy się ofiarą własnych błędnych przewidywań. Nauczeni doświadczeniami poprzednich lat, stanowczo sugerowaliśmy wybór firmy kurierskiej jako formy dostarczenia towaru (nie jako jedyni, jak przypuszczamy). Niestety, w tym roku to poczta stanęła na wysokości zadania, doręczając większość przesyłek praktycznie z dnia na dzień. Włosy stawały nam na głowie, gdy podczas sprawdzania statusu paczek trafialiśmy na przeróżne ciekawostki (jednego dnia paczka w strefie 9, wózek 2, kolejnego dnia paczka została zdjęta z wózka). Firmy kurierskie to molochy, obsługujące dziennie kilkadziesiąt tysięcy przesyłek, więc interwencje z naszej strony wymagały trochę czasu i spełnienia kilku formalności. Na szczęście niektóre paczki dotarły jeszcze w wigilię, swoistym "rzutem na taśmę" - jak na złość były to również paczki zamawiane dzień wcześniej, które na specjalne życzenie pakowaliśmy ozdobnie, na wypadek gdyby "jednak dotarły". Tym niemniej bardzo nam przykro, że problemy aktywowały się w najgorętszym okresie roku.

W tym momencie wyjaśniliśmy wszystkie, bądź większość problematycznych kwestii. Gdyby jednak okazało się, że kogoś pominęliśmy prosimy o kontakt na email: sklep@ps3site.pl , zapewniamy że żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Zdajemy sobie sprawę, że wiele szczegółów w naszym sklepie wymaga jeszcze dopracowania, są wśród nich zarówno kwestie techniczne (sporadyczne awarie), jak i organizacyjne. Pracujemy jednak, aby problemy te wyeliminować i w rezultacie doprowadzić do tego by zakupy w naszym sklepie stały się przyjemne i co ważniejsze bezpieczne.

Raz jeszcze przepraszamy za powyższe problemy.

Zespół Sklepu PS3sklep.pl

PS: Klientom, którym nastręczyliśmy dodatkowych problemów przed świętami z przyjemnością zaproponujemy specjalne rabaty aby choć w małym stopniu zrekompensować nerwy z tym związane.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co się dzieje z portalem - na wszystkich przeglądarkach mam czarny ekran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×