Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie będzie możliwość głosowania na następną mape jak w kz2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej daty premiery tym cieplej się tu robi :D Dokładnie tak jak kiedyś co nam PSN wyłączyli :whistling:

Dla osób mieszkających w Irlandii składających preorder w gamestop-ie mam wiadomość :biggrin: Swoją kopie możecie odebrać z czwartku na piątek o godzinie 00:00 bo celowo otwierają sklep by maniakom jak my dać szybciej :D

To ja :) Ale ja zamowilem online wiec poczekam na kuriera. Juz widze jak mowie zonie ze ide w srodku nocy stac w kolejce po gre :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie będzie możliwość głosowania na następną mape jak w kz2?

To bylo by fajne rozwiązanie :thumbsup:

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja :) Ale ja zamowilem online wiec poczekam na kuriera. Juz widze jak mowie zonie ze ide w srodku nocy stac w kolejce po gre :P

No jest szał :) kolejki żeby kupić gre to się nie zdarza często.oby do weekendu:]pozdro i do zobaczenia na polu walki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te klucze co ultima udostepnia to juz wpisywaliscie mozna wogole to sciagniac czy trzeba na plyte czekac? z gory dzieki za odpowiedz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisali juz ze mozna sciagnac jakies 300kb danych. Ale po co? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dostał ktoś jakąś informację związaną z wysyłką bf3 z merlina??I jak jest z tymi kluczami na dlc z tego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem o jakiejś ważnej funkcji która pełni 3 osoba w czołgu, wiecie już o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś powiedziec, że będzie miał jeszcze apteczki. A za 100 kos dostanie pistolet

I ew. zostaje wziąśc pre-order z anglii :thumbsup:

Edytowane przez szyma45
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby w wyszukiwarce serwerów była możliwość wyszukania serwerów only knife, albo only operation metro czy inna mapka :) Chociaż i tak już jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem będzie można wybierac mapki ale nic nie słyszałem o "only knife" tylko z combata to znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyobrażam sobie grania bez HD tekstur. Bez tych tesktur wygląda tragicznie z nimi już lepiej. Ale to zmienia faktu że wersja konsolowa będzie mogła buty pucować wersji PC. Premiera już za rogiem. Myśle ze PSX Extreme będzie jutro wysyłało a we wtorek będe miał. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to była opcja wyszukania serwera na którym aktualnie jest dana mapa. Tylko że ona zmienia się co 2 rundy, a mi chodzi o serwer gdzie jest dana mapka 24/7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Mam taką nieprzyjemną sprawę że kupiłem w pewnym sklepie wersje battlefield 3 limited edition.Coś mnie naszło i wysłałem dopiero po wpłaceniu pieniędzy zapytanie czy ta wersja ma kod do dodatku "Powrót do Karkand".Jednak od momentu wysłania pieniędzy nie odzywają się w cale.Wiem że zrobiłem błąd i stracę kasę za droższą wersje ale cóż oby wysyłki nie opóźnili zbytnio.Jednak pytanie nie o tym :)Ze względu na to że konsole będę miał dopiero w przyszłym tygodniu i grę chyba też to mam takie pytanie do was.

Czy jak kumpel kupił wersje z kodami i da mi swój login i hasło do profilu to ja będę mógł też grać na tych mapach czy nie będzie możliwe ?

Edytowane przez INTseed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 grałem bete i wygląda ładnie na ps3, wiec nie wiem co wam się tak nie podoba a po za tym, na jakim pc pójdzie na ultra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 grałem bete i wygląda ładnie na ps3, wiec nie wiem co wam się tak nie podoba a po za tym, na jakim pc pójdzie na ultra?

Powiem ci że beta była nie załadna i nie brzydka. Średnia graficznie. Beta na PC nie miała tych różnych ficzerów(DX11,teslacja itp) wiec różnice pomiędzy BETĄ PC a BETĄ PS3 nie były duże,ale pełna wersja to będzie pogrom wersji PC nad PS3. I tyle.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dostał ktoś jakąś informację związaną z wysyłką bf3 z merlina??I jak jest z tymi kluczami na dlc z tego sklepu?

też zamówiłem w merlinie i codziennie sprawdzam mejla, ale pisali że kody dostanie się nie zwłocznie po ukazaniu tego dodatku powrót do karkand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20H MNIE NIE BYŁO I JUŻ 5 STRON TEMATU... ;( zabić tych spamerów :P

Ludzie... czekajmy do tego wtorku i módlmy się aby kurier nie zbłądził a psn nie siadło...

Ps. Multi dopiero od premiery będzie dostępne ;>

Edytowane przez Eragon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... czekajmy do tego wtorku i módlmy się aby kurier nie zbłądził a psn nie siadło...

Ps. Multi dopiero od premiery będzie dostępne ;>

Podziemie się już cieszy, gra wyciekła do sieci, na youtube są już gameplay'e, a nawet pełne walkthrough z pierwszych kilku misji. <_<

Co ciekawe niektórzy grają już online :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×