Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

battlefield3okladka.jpg

Suche dane o samej grze:

Premiera: 25.10.2011 (NA) / 28.10.2011 (EU)

Platformy: PC, PS3, Xbox 360

Gatunek: FPS

Strony konfliktu: Stany Zjednoczone i Ruscy

Multiplayer: tak

Ilość graczy: 24 - konsole , 64 - PC

Co-op: tak

Ilość graczy: 2

Studio/deweloper: DICE

Wydawca: EA

Cena sugerowana: 189 - 219 zł (MOŻECIE ZŁOŻYĆ PRE-ORDER - link do sklepu PS3Site - http://www.ps3sklep....reorder%29.html)

Sklepy podają pełną lokalizacją językową,

czyli polski podkład dialogów, nie wiem czy mam się bać (?)

ZAMAWIAĆ, bo TYLKO pre-order (zamówienie gry przed jej premierą) posiada bezpłatny dodatek Pakiet Uzbrojenia Specjalnego i DLC Back to Kankard,w którym znajdziemy 4 mapy z wcześniejszych odsłony Battlefield: Karkand, Wake Island, Gulf of Oman and Sharqi Peninsula.

61_bf3pakietuzbrojeniaspecjalnego.jpg

Pakiet Uzbrojenia Specjalnego składa się z:

  1. Elitarna broń RKM TYP 88:
    - ręczny karabin maszynowy wykorzystujący energię gazów prochowych
    - dwójnóg zapewnia maksymalną celność i zmniejszenie odrzutu
    - wielka siła ognia powstrzymuje wroga przed wejściem na kontrolowany obszar
  2. Elitarne ulepszenie broni TŁUMIK PŁOMIENIA:
    - wyjątkowy tłumik płomienia do karabinu wyborowego SKS
    - zmniejsza ryzyko wykrycia twojej pozycji
    - niezbędny element uzbrojenia dla Zwiadowców na linii frontu
  3. Dostępna od pierwszego dnia DAO-12 SHOTGUN:
    - potężna strzelba półautomatyczna kalibru 12mm
    - magazynek o dużej pojemności na 12 pocisków
    - wykorzystuje wiele rodzajów amunicji, wliczając w to naboje strzałkowe
  4. Elitarna amunicja AMUNICJA STRZAŁKOWA:
    - przebijająca pancerz amunicja do DAO-12
    - celowe, wolframowe strzałki o ogromnej mocy obalającej
    - przebija drewno, metal i żołnierzy wroga

Informacje o mechanice, klasy postaci, mapach itd.

Mapy (znamy tylko te z Back to Kankard i z E3):

Gulf of Oman

bf3-gulf-of-oman.jpg

64_gulfbf3.jpg

Sharqi Peninsula

bf3-sharqi-peninsula.jpg

64_sharqibf3.jpg

Wake Island

bf3-wake-island.jpg

Strike at Karkand

bf3-strike-at-karkand.jpg

Operation Metro - paryskie metro - E3

BF3_5F00_Operation_5F00_Metro_5F00_E3_5F00_Briefing.jpg

bf3screenshot5.jpg

Klasy Postaci:

bf3-classes.jpg

Assault (szturmowiec):

Posiada: karabin szturmowy, apteczki, defibrylator

Połączenie medyka i asfalta z BC2, pełni funkcje podstawowej siły bojowej w Battlefield 3.

Ingineer (mechanik/inżynier):

Posiada: pistolet maszynowy, miny/wyrzutnie rakiet, urządzenie naprawcze

Funkcja i charakter praktycznie nie zmieniony, więc nadal będzie zabójczą bronią na krótkich dystansach i jedynym wyjściem na coś grubszego.

Recon (zwiadowca):

Posiada: karabin wyborowy/snajperski, C4

Zapewnia wsparcia na dalszy dystans i przekazuje drużynie informacje o ruchach wroga.

Support (wsparcie):

Posiada: lekki karabin maszynowy, skrzynki z amunicją

Podstawowym celem jest wsparcie drużyny ogniem zaporowym, zalać przeciwnika ołowiem by w danej chwili nie przeszkadzał.

Zapraszam do dyskusji, waszych oczekiwań względem nowej części serii, co ma być poprawione względem BF:BC2, a na co mają położyć większy nacisk. Jeżeli znajdziecie jakieś informacje podzielcie się nimi i dajce link do źródła, wstawię je na pierwszą stronę z odnośnikiem do Was ;).

Edytowane przez bzykacz
  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest Bad Company 3 tylko Battlefield 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to nie jest Bad Company 3 tylko Battlefield 3

This.

A to oznacza całkiem inny tytuł - póki co nie wyobrażam sobie 40v40 na konsolach, a mapy w serii BF (nie BC) są ogromne, co pozwala na użycie chociażby samolotów/bombowców. Tego jakoś nie widzę w środowisku PS3/XBOX, ale pozostaje czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania?

Chciałbym żeby to nie wyszło na konsole, ponieważ uproszczą tą grę do granic możliwości.

Też się tego boję, ale fani by ich zjedli... Niestety pomimo tego, że fani to spora siła, to pieniądz dyktuje warunki, mam jednak nadzieję, że tak nie będzie.

This.

A to oznacza całkiem inny tytuł - póki co nie wyobrażam sobie 40v40 na konsolach, a mapy w serii BF (nie BC) są ogromne, co pozwala na użycie chociażby samolotów/bombowców. Tego jakoś nie widzę w środowisku PS3/XBOX, ale pozostaje czekać.

Dałoby radę. Mag to pokazał, a gracze konsolowi w końcu by dostali grę taktyczną. Gdzie gracz sam nic nie zrobi i trza się trochę ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałoby radę. Mag to pokazał...

Ale jakim kosztem?? Tam nawet nie ma animacji przycelowania na boga... No i MAG chodzi na serwerach TYLKO dla MAGa, a BF3 na 99.9% bedzie chodzil na tych samych ch**owych serwerach EA ktore obsluguja wszystkie gry EA jednoczesnie, i to widac/czuc podczas gry.... A swoja droga to BFBC2 tez kiepsko wypada graficznie na tle konkurencji (na konsolach), nie wspominajac o slabym framerate'ie, to gdzie oni tu maja jeszcze dorzucic wiecej graczy i wieksze mapy?? Co prawda MP w MoH chodzi na FE1.5 i wyglada zauwazalnie lepiej niz BFBC2 (ale dalej ma slaby framerate), a nowy BF3 ma chodzic juz na FE2, i z prezentacji ktore wyczytalem wyglada to naprawde niezle, zwlaszcza zniszczenia budynkow ;) Jednak jak oni z 256MB RAMU chca wycisnac jeszcze wieksze mapy to nie mam pojecia, chyba ze model swapping jeszcze bardziej bedzie rzucal sie w oczy i np. lufa czolgu z kwadratowej na okragla bedzie sie zmieniala dopiero przy 10m... Cos mi mowi ze bedzie to kolejna "skonsolizowana" gra i poczatek upadku seriii BF, ale obym sie mylil, narazie nie ma co gdybac i trzeba dac szanse chlopakom z DICE ;)

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczekiwania?

Chciałbym żeby to nie wyszło na konsole, ponieważ uproszczą tą grę do granic możliwości.

Chcialbym zebys zniknal ;)

Na szczescie to wyjdzie na konsole i bedzie sie mialo swietnie. No i pozwoli zarobic tworcom, bo przeciez z rynku PC wyzyc sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby na PC nie dało się wyżyć, to nie powstałby BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nvm, update pokazuje, ze jednak jest tworzony port:P

Edytowane przez mroczas87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby ta gra wyszła dopiero na następną generacje, wtedy by nie było żadnych cięć względem wersi pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby dalo sie wyzyc z PC, i na dodatek sporo zarobic, to nie robiliby na konsole. Ale fakty sa takie, ze zarobek rozklada sie mniej wiecej tak :

PC - 15-20%

Konsole - 80-85%

wiec sprawa jakby oczywista. Od dawna wiadomo ze konsolowiec to o wiele lepszy klient jesli chodzi o finanse. On poprostu kupuje nowe gry, a nie gra w jedna 10 lat.

I jesli ktos sadzi ze hardkorowi gracze sa wartosciowi dla producenta, to sie grubo myli. Tak samo jak wielbiciele danej marki aut. Beda jezdzic jednym 30 letnim np. BMW przez 30 lat i nie pojda kupic nowego. Co z tego ze kochaja marke, jak nigdy nie daja zarobic producentowi?

Edytowane przez snosch
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, dlaczego nie chcecie, aby ta gra nie wyszła na konsole ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu ci snajperzy wyposażeni są w popularne "kałachy"? Kurde, oni są lepsi ode mnie - quick scope'ują ze szczerbinką :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rozmarzyłem.... Chciałbym aby producenci wrócili do korzeni i zrobili grę z takim rozmachem jak pierwsza część... Tam były do dyspozycji takie rodzynki jak bombowiec B17, okręt podwodny, krążownik i inne tego typu zabawki... samych samolotów było z dziesięć typów i każdy inaczej latał....

Co jeszcze? Więcej granatów... (co najmniej 3), pływający celownik w snajperkach w zamian za to podniesienie DMG (jak trafi to trup ale niełatwo trafić), jedno wrażliwe miejsce w pancerzu czołgu po trafieniu którego niszczymy czołg z RPG czy innego gustava jednym hitem... (proponuje osłony wentylatorów z tyłu lub gdzieś nałączeniu wieży z kadłubem.... ( zlikwiduje to idiotyczne szarże czołgowe bez osłony.....) I znowu odwołanie do pierwszej części... Tam takie miejsce było na środku tylnej pokrywy.... Zwiększenie różnic między klasami... Moim zdaniem zwykły asfalt powinien mieć więcej Hp (odzwierciedli to większy armor) a dla odmiany medyk powinien być zdecydowanie najwolniejszy..... (bieganie z plecakiem i RKM).. Przychodzi mi do głowy jeszcze sporo pomysłów ale chyba na tym skończę bo zaczynam przynudzać....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się rozmarzyłem.... Chciałbym aby producenci wrócili do korzeni i zrobili grę z takim rozmachem jak pierwsza część... Tam były do dyspozycji takie rodzynki jak bombowiec B17, okręt podwodny, krążownik i inne tego typu zabawki... samych samolotów było z dziesięć typów i każdy inaczej latał....

Co jeszcze? Więcej granatów... (co najmniej 3), pływający celownik w snajperkach w zamian za to podniesienie DMG (jak trafi to trup ale niełatwo trafić), jedno wrażliwe miejsce w pancerzu czołgu po trafieniu którego niszczymy czołg z RPG czy innego gustava jednym hitem... (proponuje osłony wentylatorów z tyłu lub gdzieś nałączeniu wieży z kadłubem.... ( zlikwiduje to idiotyczne szarże czołgowe bez osłony.....) I znowu odwołanie do pierwszej części... Tam takie miejsce było na środku tylnej pokrywy.... Zwiększenie różnic między klasami... Moim zdaniem zwykły asfalt powinien mieć więcej Hp (odzwierciedli to większy armor) a dla odmiany medyk powinien być zdecydowanie najwolniejszy..... (bieganie z plecakiem i RKM).. Przychodzi mi do głowy jeszcze sporo pomysłów ale chyba na tym skończę bo zaczynam przynudzać....

Wcale nie. Myślę podobnie, tego typu grze jaki dostaliśmy w ostatnim bf'ie brakuje tylko rozmachu. Nie chodzi o większą ilość myśliwców, ale o uczucie, że jest się tylko częścią czegoś większego. Pływający celownik, słabe punkty w pancerzu, większe różnice w klasach, jestem zdecydowanie na tak. Jedyne co może pójść wtedy nie trak to balans, im więcej się właduje tym trudniej go zachować. Jednak nie opuszcza mnie chęć na zagranie w większego i bardziej złożonego bf'a.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagadadzam sie z byzkiem im wieksze beda roznice miedzy klasami tym beda one mniej zbalansowane zobaczcie juz teraz ile ludzi gra szturmowcem ze wzgledu na mocniejsze karabiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagadadzam sie z byzkiem im wieksze beda roznice miedzy klasami tym beda one mniej zbalansowane zobaczcie juz teraz ile ludzi gra szturmowcem ze wzgledu na mocniejsze karabiny

Ale to o to chodzi przecież.... Na 12 osób w drużynie proporcje moim zdaniem powinny być mniej więcej takie: 2 medyków, 2 inż., 2 snajperów a reszta asfalt.... I znowu odwołanie do pierwszej cząsci... Tam np. inżynier jak widział piechotę to nawet strzelać nie musiał bo wiedział że zginie a jak się nie ruszał to może przeszli i nie zauważyli :DDDD I właśnie o to mi chodzi....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie marzy się,żeby przed wejściem na serwer był krótki teścik (nawet tabliczka mnożenia!) żeby wyeliminować małolatów,którzy zaciekle dzgają Cię nożem...albo strzelają Ci w plecy...albo rozwalają heli "w ciemnej strefie"...

A poważnie to w BC2 wszystko mi sie bezkrytycznie podoba (oprócz może częstotliwości własnych zgonów)....ale zmiany pewnie będą,oczywiście poprzedzone dłuigim podgrzewaniem nastrojów i oczekiwań graczy...

Ja poproszę o sanitariuszki!!!!!!! Nawet w formie boot`ów...gdzieś na zapleczu cichy szpitalik....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a... ja bym chcial zeby multi bylo na 40 osob ;p 20 v 20 i duze mapy i w tedy mozemy rozmawiac o zastosowaniu samolotow ale niestety to nie realne dla naszych konsol. W nie ktorych momentach w bf bc2 gra klatkuje bo konsola juz nie wyrabia ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×