Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

fakt czasem framerate juz nie daje rady ale oni chyba musza sobie z tym jakos poradzic nowy silnik gry albo cos nie wiem ale ja chcialbym zoabczyc BF3 na ps3

Edytowane przez wegiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, mają cię najpierw zawołać? :biggrin:

Chyba mnie nie zrozumiałeś...mam na myśli tych z TWOJEGO squadu,którzy tak czynią!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, mają cię najpierw zawołać? :biggrin:

kultura osobista tego wymaga :)

Marqus myślę, że ten szpitalik mógłby nie pomieścić ilości potencjalnych chętnych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie zrozumiałeś...mam na myśli tych z TWOJEGO squadu,którzy tak czynią!!!

No chyba że tak :happy: Wybacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że czasem zdarza mi się strzelić w plecy/łepetynę takiego szturmowca. Tak by zwrócić mu uwagę, że kończy mi się ammo/motion sensor, kiedy klikanie go selectem albo wołanie przez HSa nie pomaga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dimercurio dobrze gada, polać mu :) ja bym był szczesliwy gdyby było 32vs32, to uczuci o którym wspominał bzykacz, bo w bc2 a nawet w magu nie czuje się tego tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym tylko chcial zeby w BF3 na KAZDEJ mapie bylo duzo pojazdow, bo w BC2 sa tylko 2-3 takie mapy :/ A przeciez wlasnie pojazdy to znak rozpoznawczy BFa ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym tylko chcial zeby w BF3 na KAZDEJ mapie bylo duzo pojazdow, bo w BC2 sa tylko 2-3 takie mapy :/ A przeciez wlasnie pojazdy to znak rozpoznawczy BFa ;)

WG mnie dobrym pomysłem byłaby może mapa,gdzie byłyby TYLKO pojazdy i ew. altyleria....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym tylko chcial zeby w BF3 na KAZDEJ mapie bylo duzo pojazdow, bo w BC2 sa tylko 2-3 takie mapy :/ A przeciez wlasnie pojazdy to znak rozpoznawczy BFa ;)

A jakby dorzucili samoloty i wyrzutnie plot, do tego musiały by być większe mapy i 32 v 32 to było by to co tygrysy lubią najbardziej.

Ale najważniejsze żeby nie przekombinowali, wiadomo, że lepsze jest wrogiem dobrego i łatwo można spieprzyć ten niepowtarzalny klimat który uzyskali w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni bad od zwykłego Battlefield

Z BF'em jest jak z Need for Speed'em.

To tak jakby porównywać NFS: Underground z Hot Pursuit. Niby coś innego, ale to dalej NFS ;p

Battlefield (Nie Bad) to głównie gra kojarzona z PC, (64 osoby na jednej potężnej mapie + Odrzutowce = Genialna Taktyczna Rozpieducha :biggrin: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie podoba mi sie jakby w BF byly "questy" i 20 v 20 albo i wiecej, bo widac ze marka spada troche na psy (czyt. Call of Duty). Nie liczy sie tylko jak najwieksza liczba fragow ale gra taktyczna, To tylko moja sugestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam graczy oraz fanów Battlefielda.

Piszę tutaj ponieważ chciałem się dopytać o kilka rzeczy oraz zaczerpnąć ogólnej opinii.

Chodzi o to, że w końcu będę chciał kiedyś zwolnić troszkę z samochodówkami oraz ogólnie wyścigową atmosferą i zamienić ją na pole bitwy.

Obecnie jeszcze jest dla mnie za wcześnie, jako że chcę przejść to co mam, a do tego zagrać jeszcze w kilka tytułów, które mam na oku.

Myślę nad Battlefield'em 3, jako żeby zacząć w miarę równo ze wszystkimi, poznać znajomych, dograć się, itd. Rzecz jasna nic na poważnie, żadne turnieje klanowe, itd.

Po prostu granie dla czystej zabawy, ale rzecz jasna w kumatym towarzystwie z wykorzystaniem różnego rodzaju taktyk.

I tutaj moje pytanie. Czy warto czekać na B3, który nie wiadomo czy będzie w ogóle w przyszłym roku, czy może jednak skusić się kiedyś na BC2?

Problem w tym, że teraz w BC2 zapewne gra już sporo "wymiataczy" i ciężko się już będzie wkręcić. Przynajmniej tak mi się wydaje.

W dodatku grupki są już porobione, a wiadomo że ze znajomymi gra się najlepiej.

Muszę powiedzieć, że nie śpieszy mi się, dlatego spokojnie na BF3 mogę poczekać.

Mimo wszystko chciałbym poznać opinię innych :)

W świecie BF'a nie jestem świeży. Grałem sporo na PC w BF 1942. Potem jeszcze miałem okazję pograć w BF'a 2, oraz 1943. Z innymi nie miałem styczności.

PS.

Wszelkie CoD'y i MoH'y nie wchodzą w grę. Dla mnie osobiście najlepszą grą opartą na klimatach wojennych jest obecnie Battlefield.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz Battlefielda za najlepszą grę o klimatach wojennych, to powinieneś kupić 1 i 2. Nie czekaj do 3...a zresztą jak Marqus opisze Tobie dlaczego warto kupić BC2 to pewnie kupisz z dwie płytki heheh tak na wszelki wypadek. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Grę mam od niedawna .Jak w każdej grze jest bardzo duża liczba wymiataczy tak jak i w tej grze.Ja na leże do grupy nie wymiataczy i muszę Ci powiedzieć że mimo tego poznałem naprawdę w porządku ludzi a co za tym idzie gra się świetnie. W tej chwili jest to gra na którą poświęcam najwięcej czasu bo jest super.Naprawdę polecam i myślę że warto jest w nią zainwestować i nie czekać na 3 część BF bo może Cię sporo ominąć . Cena gry też już jest sporo mniejsza.Wybór należy do Ciebie:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, sprzedalem BC 2 jakis czas temu z powodu rozlanczen ktore nagle mnie mecza, Kupilem tanio nowa plytke Ultimate i jestem zadowolony. CO-OP jest nawet fajny online wymiata, nie licza sie fragi ( w malym stopniu owszem) Gra druzynowa to podstawa. Co do wymiataczy hnmm mi sie wydaje ze nie ma albo ja nie natrafiam od marca ? Przewaznie koncze w pierwszej 5 a nie jestem zadnym wimataczem. Polecam abys sie do kogos "przyssal" ;D bo gra ze znajomymi jest o niebo lepsza niz gra solo ale to kazdy wie. Jak dla mnie to najlepszy FPS tylko musza te rozlaczenia wyeliminowac i przyslowiowe "cud miod i orzeszki" :D Gre polecam.

PS. Singiel jest bardzo dobry a zwlaszcza 2 misje, jedna z karabinem snajperskim co jest burza a druga w zimie, grafika mnie wtedy zaskoczyla ze jest tak dobra jak na gre FPS ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w komentarzu i napisze tutaj :)

Mam nadzieje ze BF3 Nie powstanie na konsole, bo z tego się zrobi COD :/ Ale od 2005 roku się sporo zmieniło tutaj pieniądz gra pierwsze skrzypce , i pojawi się na wszystkie platformy żeby zmaksymalizować sprzedaż. Jedyne to mozna miec tylko nadzieje ze grupą docelową zostaną PCtowcy a konsolowcy to tylko dodatek, zeby to był stary dobrfy BF2 z nowa oprawą graficzna nowymi mapkami pukawkami i pojazdami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield ma jeszcze mniej do CoD niż ma Bad Company, więc raczej wątpię żeby była jakakolwiek możliwość pójścia w stronę gry Activision. Jak już to będzie trochę mało osób jak na mapy, które zapewne zostaną przygotowane do BF3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam graczy oraz fanów Battlefielda.

..................................................................................................

Czy warto czekać na B3, który nie wiadomo czy będzie w ogóle w przyszłym roku, czy może jednak skusić się kiedyś na BC2?

..............................................................................................................................

Muszę powiedzieć, że nie śpieszy mi się, dlatego spokojnie na BF3 mogę poczekać .Mimo wszystko chciałbym poznać opinię innych :)

...................................................................................................................

...Dla mnie osobiście najlepszą grą opartą na klimatach wojennych jest obecnie Battlefield.

Pozwoliłem sobie "pociąć" Twój post...tak dla przejrzystości "only"!

Z czekaniem na B3 to trochę tak jak z seksem przed małżeństwem!Można czekać,ale....

Idziesz sobie luzniutko ulicą w wakacje,widzisz superlaskę (BC2),ona puszcza do Ciebie oczko,wysyła "sygnały",wszystko Ci mówi,że będzie OK...Ty w zasadzie chcesz,ona (BC2) też chce....ale Tobie świta dylemat:"Warto? Może jednak poczekam na Tą Jedyną, Wymarzoną,co to będzie w przyszłym roku? Ta teraz (BC2) jest niezła,widać to gołym okiem,ale...przecież ta w przyszłym roku (B3) będzie jeszcze lepsza!!! Na pewno będzie miała bardziej wypasione "mapy", lepszą "grywalność",niezawodniejsze "łącze"...może poczekam?"

Ja (pamiętam) że dawałem się skusić i...rzadko żałowałem! A teraz mam fajne wspomnienia...a moja Miła (BC2) mnie nie zawodzi,dba o mnie,stroi się w coraz nowe ciuszki (Harvest Day,Oasis),niedługo przejdzie dużą operację plastyczną (Vietnam)...czegóż chcieć więcej?

KUPUJ,ZAPRASZAJ DO ZNAJOMYCH I BAW SIĘ Z NAMI DOBRZE! B3 i tak kiedyś przybędzie....ale szkoda czasu na jałowe czekanie!

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w komentarzu i napisze tutaj :)

Mam nadzieje ze BF3 Nie powstanie na konsole, bo z tego się zrobi COD :/ Ale od 2005 roku się sporo zmieniło tutaj pieniądz gra pierwsze skrzypce , i pojawi się na wszystkie platformy żeby zmaksymalizować sprzedaż. Jedyne to mozna miec tylko nadzieje ze grupą docelową zostaną PCtowcy a konsolowcy to tylko dodatek, zeby to był stary dobrfy BF2 z nowa oprawą graficzna nowymi mapkami pukawkami i pojazdami :)

jak czytam takie bzdury, to mi sie cisnienie podnosi od razu. Jakos do tej pory z serii BC nie zrobil sie CoD. Gra jest adresowana do zupelnie innego gracza niz CoD i na razie to sie sprawdza.Wiekszosc z nas, ludzi po 30 nie ma zamiaru grac juz na PC, i niby czemu Twoim zdaniem mamy nie dostac tytulu, ktory jak widze jest adresowany chyba do niego dojrzalszego (zyciowo, emocjonalnie) i swiadomego gracza?

Pomijam fakt ze na konsolach tytul zarobi pewnie 10x tyle co na PC.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie bzdury, to mi sie cisnienie podnosi od razu...

Mi się tak podniosło, że musiałem skasować to co napisałem bo za dużo inwektyw było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak czytam takie bzdury, to mi sie cisnienie podnosi od razu. Jakos do tej pory z serii BC nie zrobil sie CoD. Gra jest adresowana do zupelnie innego gracza niz CoD i na razie to sie sprawdza.Wiekszosc z nas, ludzi po 30 nie ma zamiaru grac juz na PC, i niby czemu Twoim zdaniem mamy nie dostac tytulu, ktory jak widze jest adresowany chyba do niego dojrzalszego (zyciowo, emocjonalnie) i swiadomego gracza?

Pomijam fakt ze na konsolach tytul zarobi pewnie 10x tyle co na PC.

To nie czytaj :)

Seria BC powstała z myślą o konsolach a BF 3 to pełno prawna kontynuacja udanego FPS z 2005 roku :) i chciałbym usłyszeć ze 3 będzie priorytetem na PC. Chcesz grac na konsoli ? Proszę masz serie BC :) pewnie tez i będzie BC3 :]

BTW Czy szanowny pan w ogóle grał w BF 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grasz na PC to graj dalej, nie rozumiem co ci przeszkadza ze wiekszosc tego swiata chce grac na konsolach.

Na szczescie producenci gier mysla ekonomicznie a nie sentymentalnie. I dzieki temu gracze konsolowi maja wszyystkie najwazniejsze tytuly. Pozatym to gracze konsolowi daja zarobic producentom gier. Wiec nie dziwi to, ze gry sa robione specjalnie pod nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×