Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

@Mori

dlatego clanbase gralo sie albo na promodzie w przypadku coda, badz infantry only Flag-by-flag BF2.

tylko w takim zmodowaniu liczyl sie skill, nie bylo smiesznych perkow gadzetow typu gejmory itd itp.

Pozdro dla kumatych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się doczekać 1 prezentacji 1 marca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moje marzenie - bocznicy kolejowej z Dużym Gustawem: http://en.wikipedia....chwerer_Gustav.

Przy okazji:

Langer Gustav

The Langer Gustav was a long cannon with 52 centimeter caliber and a 43 meter barrel. It was intended to fire super-long-range rocket projectiles weighing 680 kilogram to a range of 190 kilometers. This gave it the range to hit London. It was never completed after being damaged during construction by one of the many RAF bombing raids on Essen.

33.jpg

:whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W przeciagu 24h ma sie pojawic jakies info nt. BF3, dodatkowo Marcowe wydanie Game Informera bedzie poswiecone wlasnie BF3:

gami_215_front.jpg

cov_215_l.jpg

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to z teaserami za dużo nie pokazuje:)

Ale jak juz jest teaser to zaraz bedzie trailer, a potem gameplay :) Nie moge sie doczekac, oby DICE tego nie spieprzyli bo po maja duuuze szanse powalczyc o FPS 2011 (a moze nawet GOTY?), wszystko sie okaze juz 1 Marca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

http://www.ps3site.p...-walka-d/63291/

HOT: Jest zapowiedź Battlefield 3. Ruszają pre-ordery na Edycję Limitowaną!

Ten dzień musiał w końcu nadejść. I właśnie nadszedł. Battlefield 3, kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier FPS tej generacji konsol, zostało właśnie oficjalnie zapowiedziane przez Electronic Arts. Gra ukaże się już jesienią tego roku! Co więcej, już dziś ruszają zamówienia przedpremierowe na grę. Przewidzieliśmy także ofertę specjalną w Sklepie PS3Site dla wszystkich klientów, którzy zdecydują się zamówić grę w zamówieniu przedpremierowym. Chcesz dowiedzieć się więcej o samej grze oraz ofercie specjalnej? Wiesz, gdzie zaglądać...

battlefield3okladka.jpg

Jak głosi oficjalna informacja prasowa Electronic Arts:

Battlefield 3 oferuje pełnię bitewnych wrażeń, jak żadna gra wojenna dotąd. Silnik
Frostbite 2
to technologiczne cudo następnej generacji opracowane przez studio
DICE
, które gwarantuje spektakularne efekty graficzne, wstrząsający poziom destrukcji i piekielnie realistyczną rozgrywkę z perspektywy pierwszej osoby. Już w trakcie gry, schodząc ze wzgórza będziesz wsłuchiwać się w dobiegający z oddali hipnotyzujący dźwięk strzałów, by chwilę później skupić się na podziwianiu rakiet ziemia-powietrze wystrzeliwanych z miasta, które właśnie zamierzasz zaatakować. W samej metropolii, przemierzając ulice rozpoczniesz zaciętą walkę o przetrwanie w klaustrofobicznych warunkach. Mając oczy z tyłu głowy i wyostrzając wszelkie zmysły będziesz zdawać sobie sprawę, że budynek za którym się właśnie ukrywasz może okazać się Twoim najlepszym przyjacielem lub najgorszym wrogiem. Witamy w
Battlefield 3
!

Czym zaskoczy nas gra?

Silnik Frostbite 2

Battlefield 3 wprowadza Frostbite 2, niesamowitą technologię, która wynosi animacje, oświetlenie, zniszczenia, rozmach i dźwięk na nowy poziom. Zbudowany wokół tej potężnej technologii, Battlefield 3 wciąga gracza fizycznie i emocjonalnie w świat przedstawiony dookoła, jak nigdy przedtem.

Poczuj walkę

Poczuj uderzenia pocisków i eksplozje, odciągaj swych towarzyszy w bezpieczne miejsca i montuj swoją broń praktycznie na każdym kawałku terenu. Niesamowite animacje, spektakularne wizualia i prawdziwa jak piekło rozgrywka atakuje Twoje zmysły, pozwalając doświadczyć bojowego napięcia jak żaden FPS.

Niezrównana walka pojazdami

Najlepsza sieciowa walka z udziałem maszyn staje się jeszcze lepsza z sonicznym uderzeniem myśliwców oraz pojazdami na lądzie, ziemi i powietrzu.

Miejskie walki

Walcz w kluczowych i nieoczekiwanych miejscach USA, Europy i Bliskiego Wschodu, włączając w to klaustrofobiczne ulice, drapacze chmur w centrum oraz otwarte przestrzenie sprzyjające walkom z udziałem maszyn, biorąc udział w wojnie jutra.

RUSZAJĄ ZAMÓWIENIA PRZEDPREMIEROWE

Otóż każdy klient, który w Sklepie PS3Site przedpremierowo zamówi Battlefield 3, w cenie zwykłej wersji otrzyma nie lada niespodziankę w postaci... Edycji Limitowanej Battlefield 3 A wszystko bez jakichkolwiek dopłat, w bardzo dobrej cenie 189 PLN. Na dzień dzisiejszy sami nie wiemy, co wchodzić będzie w skład dopasionej edycji gry, jednak jeżeli jest ona "do wyrwania" za cenę edycji podstawowej, to dlaczego mielibyście z tak miłej niespodzianki nie skorzystać?

Należy również zaznaczyć, że Battlefield 3 będzie pierwszą odsłoną serii, która na PlayStation 3 doczeka się polonizacji. W aktualnym momencie nie wiadomo czy chodzi o spolszczenie kinowe czy pełne (jak w przypadku Battlefield: Bad Company 2 na X360 oraz PC), jednak pewnym jest, że również na naszej konsoli polska wersja językowa w końcu stanie się faktem. Dobrze wiedzieć, że EA szanuje polskich fanów marki Battlefield oraz posiadaczy konsol marki PlayStation!

ZAINTERESOWANY?

Jeżeli chciałbyś skorzystać z oferty specjalnej, wszelkich informacji należy szukać, jak zawsze zresztą, na internetowych witrynach Sklepu PS3Site. My tymczasem idziemy świętować w redakcji tę radosną nowinę...

Piękna sprawa !! pewnie na wrzesień będzie premier, ciekawe jak będzie z naszą wersją językową. jak myślicie ??

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu... biorę w ciemno, zresztą jak chyba każdy kto grał w poprzednie części. Bad Company jeszcze nie "wystoprocentowane", a tu taka miła niespodzianka. Wstrzymam się jeszcze z pre-orderem, gdyż liczę na edycję kolekcjonerską. Myślicie, że takowa ma szansę trafić na polski rynek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siedzę w pracy i cieszę się do monitora :P Moja kobieta, bratowa i brat (bo w takim składzie pracujemy ;p) śmieją się ze mnie że mam 25 lat i ciesze jak dziecko do cukierków :biggrin:

Battlefield 3 :start: :whistling:

BTW ! Kupa zone 3 ma wielkiego konkurenta na 2011, wydaje(a nawet jestem pewien po tym jak zobaczyłem wczoraj multi w kz3) mi się ze przegra walkę o fps 2011/goty

Edytowane przez INKOGNITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że będzie M4 i M4 CQB :whistling: no i jakieś dodatki do tego :thumbsup:. 

Jak już było to sorry ale nie szczególnie śledziłem ten wątek. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW Czy szanowny pan w ogóle grał w BF2 orginal czy pirat?

Z BF2 jestem zwiazany prawie ze od premiery :)

A wracajac do tematu nie rozumiem jednego

"Battlefield 3 ma być „najbardziej realistyczną grą wojenną wszech czasów”

Czyli co panowie z dice chcą zeby ich produkt konkurował z arma 2 i OF ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że z tym realizmem to będzie tak,

obrażenia żołnierzy(jest mowa o odciąganiu rannych z linii ognia), pojazdów, budynków - będą bardzie realistyczne,

bronie będą bardziej dopracowane, dźwięki wystrzałów , eksplozje

może będzie trzeba bardziej taktycznie podejść do rozgrywania meczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam nadzieje że pod wersje konsolową będą przygotowane mniejsze mapy, bo innaczej będą one swieciły pustkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy chyba niestety będą 24-osobowe.... Co znaczy też, że będą to pomniejszone wersje PCowych map (w BF2 były "rozmiary" 16-32-64) - co z kolei oznacza, że jeśli dadzą samoloty na konsole to będą albo przesadzone, albo niegrywalne (LoD na konsolach, nawet przy tym silniku FB2 nie będzie szalał).

Mimo to, cieszę się jak dziecko - do jesieni niedaleko, KZ3 mi nie straszny, bo kupa, także stary dobry BC2 dotrzyma towarzystwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapy chyba niestety będą 24-osobowe.... Co znaczy też, że będą to pomniejszone wersje PCowych map (w BF2 były "rozmiary" 16-32-64) - co z kolei oznacza, że jeśli dadzą samoloty na konsole to będą albo przesadzone, albo niegrywalne (LoD na konsolach, nawet przy tym silniku FB2 nie będzie szalał).

Mimo to, cieszę się jak dziecko - do jesieni niedaleko, KZ3 mi nie straszny, bo kupa, także stary dobry BC2 dotrzyma towarzystwa :)

Święte słowa :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kz3 nie taki zły( mnie się nawet podoba, chociaż bc2 lepsze :) ), ale homefront może być dobrą odszkocznią od bc2 do czasu bf3, a tak apropo bf3 mogli dać chociaż tych 32 graczy

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Info znalezione na Twitterze Community Managera zh1nt0:

"So, the real player limit for consoles hasn't actually been announced, or is it really 24 players?"

zh1nt0: Hasn't been announced yet

lub

"u guys aren't going to give consoles 64 mp support are you???"

zh1nt0: Nothing announced yet.

Nie ma co jeszcze przesądzać, że na konsolach będziemy mieli tylko 24 graczy w B3. Poczekajmy jeszcze na oficjalne info. Może DICE mile nas zaskoczy.

Edytowane przez wino666pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co jeszcze przesądzać, że na konsolach będziemy mieli tylko 24 graczy w B3. Poczekajmy jeszcze na oficjalne info. Może DICE mile nas zaskoczy.

Wolałbym gorszą grafe czy co tam jeszcze zeby było PRZYNAJMNIEJ 32 graczy. Nie wyobrażam sobie ponowne granie na 24 graczy ... Kpina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie w BFBC2 duzo lepiej sie gralo jak na serwerze bylo ~8vs8 niz pelne 24 graczy - mniej chaosu a wiecej taktyki, takze nawet jak BF3 tez bedzie tylko 24 graczy ale przy znacznie wiekszych mapach to bede bardzo zadowolony :) Pozostaje jeszcze kwestia pojazdow, bo jesli tak jak w BFBC2 beda one tylko na 1/4 map to tym bardzie im mniej ludzi tym lepiej. Pozyjemy zobaczymy, juz za miesiac bedzie prezentacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko co do zamówienia na sklepie ps3site, czy ta oferta z edycją limitowaną będzie dostępna przez cały czas, kiedy będzie dostępny preorder ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko co do zamówienia na sklepie ps3site, czy ta oferta z edycją limitowaną będzie dostępna przez cały czas, kiedy będzie dostępny preorder ?

Powiem Ci stary tak... Złożyłem pre-order BC2 na ps3site. Podjarany czekałem na gierkę, a gdy ją dostałem 2 dni przed premierą to czułem się jak ktoś wyjątkowy (zupełnie jak dziadek z reklamy cukierków Werter's Original). Po chwili kumpel będąc w Media Markt czy innym Saturnie dał mi cynk, że te limitki walają się po koszach w ilościach niezliczonych. Także nie ma sensu się napalać zbytnio. Ja zamówię pewnie i tak limitkę online, ale dlatego tylko, że jestem leniwy i nie chce mi się jeździć po marketach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×