Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska, kody DLC które macie w statusie zamówień, to kody zniżkowe (10zł) na koszulki z serii battlefield 3. Swoją drogą świetna jest ta z trójką na plecach.

Dlc do BF 3, będą zapewne wysyłane po premierze tytułu jak to zawsze ma miejsce.

Kod na koszulkę dostałem w oddzielnie w mailu, a te co są w statusie zamówienia to wydaje mi się, że do DLC. Raczej nie dawali by 3 kodów na koszulki ? Zadam jeszcze pytanie w tej sprawie.

Szanowni Klienci,

w ramach podziękowania za złożenie zamówienia na grę Battlefield 3 przesyłamy dla Państwa kod rabatowy

w wyskości 10 zł na dowolną koszulkę z serii Battlefield 3.

XXXX-XXXXXXXXXXX

I to właśnie było w oddzielnym mailu, a kody w statusie zamówienia to zupełnie co innego.

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, na ultimie brak BF3 na PS3, dostępne są tylko wydania na kloca i blaszankę :D

LOL Ja swój preorder składałem 1 września,

... Zadam jeszcze pytanie w tej sprawie.

Dopytaj i wróć z dobrą nowiną, ja brałem opcję za pobraniem i ciężko mi uwierzyć że już dostałbym kody, w sumie mógłbym je wykorzystać, pobrać dodatki, a przesyłkę olać i kupić grę w późniejszym czasie jak cena spadnie ....

Ludziska, kody DLC które macie w statusie zamówień, to kody zniżkowe (10zł) na koszulki z serii battlefield 3. Swoją drogą świetna jest ta z trójką na plecach.

Dlc do BF 3, będą zapewne wysyłane po premierze tytułu jak to zawsze ma miejsce.

Ja też kody na koszulki dostałem na maila ... duuuużoooo wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, na ultimie brak BF3 na PS3, dostępne są tylko wydania na kloca i blaszankę :D

LOL Ja swój preorder składałem 1 września,

Dopytaj i wróć z dobrą nowiną, ja brałem opcję za pobraniem i ciężko mi uwierzyć że już dostałbym kody, w sumie mógłbym je wykorzystać, pobrać dodatki, a przesyłkę olać i kupić grę w późniejszym czasie jak cena spadnie ....

Ja też kody na koszulki dostałem na maila ... duuuużoooo wcześniej.

Nie mógł byś ;), do 13 października można zmieniać status zamówienia. Taka informacja pojawiła się w mojej skrzynce mailowej.

Szanowni Klienci. W dniu 24-25.10. spodziewamy się dostawy gry Battlefield 3, której premiera zaplanowana jest na 27.10. Jeżeli chcielibyście Państwo dokonać zmian w swoim zamówieniu lub z niego zrezygnować, prosimy to zgłaszać do dnia 13.10 drogą mailową ultima@ultima.pl.

EDIT: Ultima dalej nie jest w stanie powiedzieć czy będzie zmiana z PL na ANG ... Nie wiem jak wy, ale jeżeli okaże się, że zmuszony będę grać słuchając polskiego głosu amerykańskich mariens to mój zestaw wyląduje na allegro...

Edytowane przez monobloss
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monobloss a jakim cudem dostałeś 3 kody? Ja mam tylko jeden.ja składałem Pre-Ordera w czerwcu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monobloss, a co zrobiłaby ultima, jak Tomo olałby paczkę? Przecież gdy kurier przyjedzie może się zabarykadować w domu i nie wychodzić przez miesiące :P

Edit: RossoNero te kody są oddzielone przecinkami. Są w Twoje konto -> Moje zamówienia.

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji językowych to nawet EA nie wie czy będą inne niż PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monobloss, a co zrobiłaby ultima, jak Tomo olałby paczkę? Przecież gdy kurier przyjedzie może się zabarykadować w domu i nie wychodzić przez miesiące :P

Edit: RossoNero te kody są oddzielone przecinkami. Są w Twoje konto -> Moje zamówienia.

Też się zastanawiałem nad tym ^^, i kody są oddzielone przecinkami jak kolega wyżej napisał.

Co do wersji językowych to nawet EA nie wie czy będą inne niż PL

14 dni do premiery i nie wiedzą ? Coś mi tu zaczyna śmierdzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monobloss, a co zrobiłaby ultima, jak Tomo olałby paczkę? Przecież gdy kurier przyjedzie może się zabarykadować w domu i nie wychodzić przez miesiące :P

Edit: RossoNero te kody są oddzielone przecinkami. Są w Twoje konto -> Moje zamówienia.

A no rzeczywiście...Zostało równo 2 tygodnie do Battlefield 3 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monobloss, a może Ty już zapłaciłeś za ten pre order? Bo ja np. wybrałem opcji płatności przy odbiorze. Pre order złożyłem gdzieś w sierpniu, a dotychczas otrzymałem 2 maile. Jeden o kodzie rabatowym na koszulki i o dostawie BF3 w 24-25 paź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei nie otrzymałem mejla na temat zniżki na koszulki. Jest ktoś w stanie powiedzieć mi kiedy były one wysyłane? Preorder mam dopiero od 02.10 (co prawda jeden był jeszcze wcześniej, ale anulowałem po becie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monobloss, a może Ty już zapłaciłeś za ten pre order? Bo ja np. wybrałem opcji płatności przy odbiorze. Pre order złożyłem gdzieś w sierpniu, a dotychczas otrzymałem 2 maile. Jeden o kodzie rabatowym na koszulki i o dostawie BF3 w 24-25 paź.

Brałem za pobraniem dokładnie 2011-02-04 i na mailu kodów nie znajdziesz tylko w statusie zamówienia na stronie sklepu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie chwila wbiłem na ultime.pl w Moje zamówienia i widze jakieś 3 kody 12 literowe. Tylko, że potrzebny jest 1? Na ch... mi 3?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei nie otrzymałem mejla na temat zniżki na koszulki. Jest ktoś w stanie powiedzieć mi kiedy były one wysyłane? Preorder mam dopiero od 02.10 (co prawda jeden był jeszcze wcześniej, ale anulowałem po becie).

4.10 dostałem na koszulkę

a nie chwila wbiłem na ultime.pl w Moje zamówienia i widze jakieś 3 kody 12 literowe. Tylko, że potrzebny jest 1? Na ch... mi 3?:P

Każdy kod jest na inne DLC...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na karkand, spectact i vip może.

Edit: To ja nie dostałem. No trudno, dzięki za info.

BTW. Ciekawe rozwiązanie z wpisaniem kodów, olaniem preordera i kupieniem wersji w metalowym pudełku :P Ale aż tak chamski nie będę. Chyba że kody działają od premiery dopiero.

Edytowane przez Myfonick
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ultimie przed chwilą zamówiłem preordera w wersji limited. Kto pisał, że nie można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na karkand, spectact i vip może.

Wydaje mi się, że 1 na uzbrojenie specjalne, 2 na spectact i 3 na dog tagi

Karkand będzie w pudełku najprawdopodobniej.

Edit:

Aby pobrać dodatki do gry Battlefield 3 (Powrót do Karkand, pakiet uzbrojenia specjalnego, zestaw nieśmiertelników oraz ekwipunek specact) należy skorzystać z poniższej instrukcji:

Na ultimie przed chwilą zamówiłem preordera w wersji limited. Kto pisał, że nie można?

Oczywiście, że można ale bez dodatków takich ja spectact

http://www.ultima.pl...h_wersji/i9911/

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! tez skladalem pre order na ultimie i w zakladce moje zamowienia mam tylko jeden kod-nie dostalem maila o znizce na koszulki-wspomne ze zamawialem 08.10.2011 -promocja byla do 10.10.2011,ktos ma podobna sytuacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe rozwiązanie z wpisaniem kodów, olaniem preordera i kupieniem wersji w metalowym pudełku :P Ale aż tak chamski nie będę. Chyba że kody działają od premiery dopiero.

Edit: boneso, upewnij się czy ten jeden kod to nie są trzy kody rozdzielone przecinkami.

Edytowane przez Myfonick
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że już w sklepach nie można złożyć pre-ordera na BF3 Edycja Limitowana tylko normalnego BF3. Jak do dobrze że złożyłem pre ordera w marcu na psx extreme sklep. Zamawiał ktoś z was na tym sklepie BF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że 1 na uzbrojenie specjalne, 2 na spectact i 3 na dog tagi

Karkand będzie w pudełku najprawdopodobniej.

Edit:

Aby pobrać dodatki do gry Battlefield 3 (Powrót do Karkand, pakiet uzbrojenia specjalnego, zestaw nieśmiertelników oraz ekwipunek specact) należy skorzystać z poniższej instrukcji:

Oczywiście, że można ale bez dodatków takich ja spectact

http://www.ultima.pl...h_wersji/i9911/

Czyli jak zamówiłem i zapłaciłem za grę gdzieś we wrześniu to będę miał spectact ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że gram.pl wyrobi się z zamówieniem.

Up// Tak dostaniesz.Ci co zamówili po becie nie dostaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monobloss chyba masz rację. Kod na powrót do karkand będzie w pudełku a reszta to te trzy kody w statucie zamówienia. Takie coś jest na tej stronie:

Aby pobrać dodatki do gry Battlefield 3 (Powrót do Karkand, pakiet uzbrojenia specjalnego, zestaw nieśmiertelników oraz ekwipunek specact) należy skorzystać z poniższej instrukcji:

Instrukcja pobierania kodów DLC dla konsol PlayStation 3:

  • Zaloguj się do sieci PlayStation® Network.
  • Wejdź w PlayStation® Store.
  • Wybierz opcję [Redeem Codes] z menu.
  • Wpisz swój unikatowy kod (12 znaków).
  • Wybierz opcję [Continue] i podążaj za komendami wyświetlanymi na ekranie.
  • Po uruchomieniu gry Battlefield 3, dodatkowa zawartość będzie dostępna w trybach gry wieloosobowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zamówiłem i zapłaciłem za grę gdzieś we wrześniu to będę miał spectact ?

spectact był do 10.10 czyli będziesz miał a nawet już powinieneś mieć 3 kody w statusie zamówienia.

Widać że już w sklepach nie można złożyć pre-ordera na BF3 Edycja Limitowana tylko normalnego BF3. Jak do dobrze że złożyłem pre ordera w marcu na psx extreme sklep. Zamawiał ktoś z was na tym sklepie BF?

W sklepie Ultima.pl dalej jest limitka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×