Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe gdzie mi te kody dadzą jak zamówienie złożyłem telefonicznie, a potwierdziłem osobiście w sklepie :D

Dziwne, że Ultima już daje te kody, bo przecież paczki pobraniowej nie trzeba odebrać, a dodatki zostaną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jeżeli to wałek. Tylko jeden pozytyw, 1 transakcja? Chociaż możliwość zapłaty przy odbiorze nieco uspokaja..

Już lepiej było dołożyć i kupić wcześniej w ultimie.

Edytowane przez Myfonick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślimy że trzeba znać niemiecki :)

To jest taki preorder jaki sprzedają w MM lub empiku za 30 zł. Nie ma w środku gry. Póżniej od ceny odejmują te 3 dychy.

Oszust jak nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Ciach]

Forum to nie twój Ch@t z kumplami, masz pytanie do kolegi to pisz do niego na PW

Edytowane przez Tomo
OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kodów. Zamówiłem i potwierdziłem 3 egzemplarze wersji limitowanej. Odbiór osobisty. W zamówieniu mam tylko 3 kody :/ czyli wynika z tego że tylko jeden set DLC do jednego egzemplarza i mam bić się z kumplami? :/

Niefajnie. Jutro zadzwonię do Ultimy. Wy zamówiliście 1 egzemplarz i też dostaliście 3 kody DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kodów. Zamówiłem i potwierdziłem 3 egzemplarze wersji limitowanej. Odbiór osobisty. W zamówieniu mam tylko 3 kody :/ czyli wynika z tego że tylko jeden set DLC do jednego egzemplarza i mam bić się z kumplami? :/

Niefajnie. Jutro zadzwonię do Ultimy. Wy zamówiliście 1 egzemplarz i też dostaliście 3 kody DLC.

No to nie fajnie wyjaśnij to jak najszybciej kody powinny być do każdego egzemplarza

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie fajnie wyjaśnij to jak najszybciej kody powinny być do każdego egzemplarza

Właśnie dzięki wam się dowiedziałem. Mail poszedł, jutro jeszcze przedzwonię. Gorzej jak dowiem się że kodów już nie ma, ciekawe co powiem kumplom :/ jak ultima ma ściśle wyliczoną ilość to leżymy. Wierzę w nich, jeszcze sie nie przejechałem na tym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla uspokojenia dla osób, które martwią się o polską wersję, podobnie jak ja ;). Pochodzi to z bety, więc nic pewnego, jednak prawdopodobnie będzie zmiana przynajmniej głosów :thumbsup:. Tak pamiętałem, że taka opcja śmignęła mi, gdy oglądałem opcje :biggrin:.

cb7e6f7088a6f6d8med.jpg

cb7e6f7088a6f6d8m.jpg

Edytowane przez bzykacz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy już pobraliście DLC? Jak coś to ile waży?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że już w sklepach nie można złożyć pre-ordera na BF3 Edycja Limitowana tylko normalnego BF3. Jak do dobrze że złożyłem pre ordera w marcu na psx extreme sklep. Zamawiał ktoś z was na tym sklepie BF?

Ja zamówiłem też "pre"BF3 - sklep warty polecenia więc nie mam żadnych obaw.

A w sprawie kodów -piszecie tylko o zamówieniach składanych w Ultimie i kodach dodawanych przez nią właśnie,a co z zamówieniami składanymi u innych sprzedawców np-sklep PSX?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wszystko się okaże, jadę na pokaz, może pogram jak tarła nie będzie :) Wiecie może czy jeszcze w MediaMarkt są te metalowe pudełka po 30zł, i ile kosztuje pełna gra łącznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem na sklep PSX i kodów jeszcze nie dostałem. Hmm może jak dostanę gre to na e maila mi wyślą podobnie miałem z Crysis 2 gdy zamówiłem limitkę a do pre-order dostawało sie jakies ubranka. I je dostałem jak mi wysłali Crysia2. Wszystko sie okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuję się czy to już było:

-Tehran Higway to mapa, dla której inspiracją było zrobione nocą zdjęcie panoramy Teheranu (podobny widok starano się odwzorować w samym Battlefieldzie 3). Walki na niej toczą się nocą, zaś gracze rozpoczynają rozgrywkę na wzgórzach wokół miasta, schodząc w jego głąb. Zabawa na tej lokacji jest dobrze zbalansowana, koncentrując się zarówno na pojazdach, jak i piechocie – mecze zaczynają się na otwartym terenie, gdzie skorzystać można ze środków transportu, a kończą w zurbanizowanej sekcji, gdzie przeważają starcia na bliski dystans.

-Operation Firestorm to z kolei mapa ulokowana wokół rafinerii, na której idealnie poczują się gracze preferujący pojazdy. Jest bardzo duża i otwarta – twórcy gry twierdzą, że jest trzykrotnie większa od Atacama Desert, jednej z największych lokacji w Battlefield: Bad Company 2. Rozsiane wokół place budowy są idealną okazją dla żołnierzy piechoty, którzy mogą tam się skryć i z zaskoczenia zaatakować zauważone pojazdy rakietnicą lub moździerzem.

- Damavand Peak. Tutaj istotną rolę odgrywają różnice w wysokości. W trybach Rush i Squad Rush atakujący gracze rozpoczynają mecz na górze położonej 500 metrów nad poziomem morza. Muszą więc w jakiś sposób dostać się na dół, na przykład skacząc ze spadochronem. Wraz z postępami w rozgrywce, natrafią na tereny, na których świetnie spiszą się pojazdy. Na mapie znalazł się też długi tunel wydrążony z boku wspomnianej wcześniej góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 razy większa od Atacama Desert, ale tylko na PC, nawet dobrze bo czasami może nudno być, co za dużo to nie zdrowo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla uspokojenia dla osób, które martwią się o polską wersję, podobnie jak ja ;). Pochodzi to z bety, więc nic pewnego, jednak prawdopodobnie będzie zmiana przynajmniej głosów :thumbsup:. Tak pamiętałem, że taka opcja śmignęła mi, gdy oglądałem opcje :biggrin:.

cb7e6f7088a6f6d8med.jpg

cb7e6f7088a6f6d8m.jpg

Dzięki za lekkie uspokojenie, w ostatnich dniach już coraz więcej zamieszania z tym bfem ... Mam jeszcze nadzieje, że nie tylko Caspian Border Będzie mapą z 5 flagami -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z 5 flagami? a ja słyszałem że na konsolowym odpowiedniku będą 3,czyżbym się mylił?

Po lewej obszar konsolowy po prawej z PC

Takiego czegoś oczekiwałem po Firestorm, ale jak widać się zawiodłem ;(

caspian-border-layout-620x455.jpg

A tutaj wypowiedź z tiwttera:

http://twitter.com/#...731792770641920

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo mój błąd,a już się pogodziłem że zapłacę więcej niż PC-towy gracz i do tego za okrojone mapy a tu proszę miłe zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zamawiałem poprzez na sklePE.pl 3.10.2011 właśnie wysłałem im e-mail z pytaniem co z DLC w dystrybucji poprzez ten sklep.

Zobaczymy czy coś odpiszą..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa jest okrojona to widac na screenach, ale flag pozostalo tyle samo co na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widzę całkiem dobrze tą mapę zmniejszyli zbliżyli respy i usunęli sporo terenów dla panów ze snajperkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×