Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

No chyba jednak nie ma

Cfn7w.png

Rozmawiałem ze znajomym z Ultimy i na ps3 poszło 1000 limitek na ps3 i już więcej nie będzie, a na xboxa najmniej sprzedanych, nawet za PC.

Jak ktoś jest z Wawy i nie ma swojej limitki niech wali na pw :)

Jeszcze kilka godzin temu było dostępne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Ultima i nie mają limitek, nie wiem jak Ci się to udało, prawdopodobnie dostaniesz zwykłą wersję.

Mnie wykiwał Świat Gier, dziś dostałem esa, limitek nie będzie w pl, bo nasz kraj się nie załapał, ściemniacze. Nie udało im się nic wytargać i teraz kity wciskają. We wrześniu zamówiłem u nich limitkę i dopiero dziś mnie poinformowali bezczelnie że nie dostanę, wczas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostał ktoś maila z ultimy ze nie będzie limitek ? I jak to faktycznie wygląda już ich nie ma(skończył się) czy w ogóle nie będzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Ultima i nie mają limitek, nie wiem jak Ci się to udało, prawdopodobnie dostaniesz zwykłą wersję.

Mnie wykiwał Świat Gier, dziś dostałem esa, limitek nie będzie w pl, bo nasz kraj się nie załapał, ściemniacze. Nie udało im się nic wytargać i teraz kity wciskają. We wrześniu zamówiłem u nich limitkę i dopiero dziś mnie poinformowali bezczelnie że nie dostanę, wczas.

a co z gram.pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostał ktoś maila z ultimy ze nie będzie limitek ? I jak to faktycznie wygląda już ich nie ma(skończył się) czy w ogóle nie będzie?

Zdaje się że większość z zamawiających tam osób dostało już kody do DLC, więc raczej to kwestia wyprzedania wszystkich dostępnych gier w wersji limitowanej.

PS. w gram.pl nadal wisi

http://www.gram.pl/sklep/ps3/battlefield-3-pl

Edytowane przez Kuba_K_2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem dwa egzemplarze gry na Ultima.pl (drugi dla kolegi) a dostałem tylko jeden zestaw kodów na DLC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak ma wygladac grafa na konsoli to ja nie mam pytan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o cholera, troszke big mapa z widoku heli (i tak pewnie mocno okrojona, ale bedzie gdzie smigac jetami :) )

Zastanawia mnie jedno, dlaczego w pojazdach nie ma kierownicy (w bc2 np. w hummerze nie bylo, ale w tym z rurami i dwoma dzialkami juz byla). W bfie 3 takze nie ma wiec wtf. Nie jest to wazne, ale troche dziwne.

I ten kropeczkowy celownik maskuje sie w pustyni. Wiec czasami mozna zgubic orientacje gdzie sie celuje.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zamówiłem dwa egzemplarze gry na Ultima.pl (drugi dla kolegi) a dostałem tylko jeden zestaw kodów na DLC...

Napisz do ultimy, na bank się wszystko wyjaśni.

Jesli tak ma wygladac grafa na konsoli to ja nie mam pytan

No pięknie to wygląda, już się nie mogę doczekać :P dobrze ze dziś pes12 odebrałem bo bym nic innego nie robił tylko filmy z BF3 oglądał a tak to przynajmniej popykam w pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli tak ma wygladac grafa na konsoli to ja nie mam pytan

Tylko 3 flagi ... w lini ... no nie. Na PC jest ich 5 na tej samej mapie z tego co widziałem na filmach, DICE przyleciało w Ch**a i to potężnie. Mam nadzieje, że ktoś zaraz napisze, że sie myle

Gameplay z PC

Edytowane przez monobloss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 3 flagi ... w lini ... no nie. Na PC jest ich 5 na tej samej mapie z tego co widziałem na filmach, DICE przyleciało w Ch**a i to potężnie. Mam nadzieje, że ktoś zaraz napisze, że sie myle

Nie zapominaj,że mniej graczy będzie na mapie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominaj,że mniej graczy będzie na mapie.

Co nie zmienia faktu, że miały się tylko zmienić odległości miedzy obiektami ... Jedyna mapa z 5 flagami w CQ na konsole to Caspian ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy juz kody dostaliscie? To ciekawe kiedy mi wysla..

Ja z gram.pl nic nie dostałem,zamawiałem w sierpniu,może po potwierdzeniu pre-ordera coś przyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Wy juz kody dostaliscie? To ciekawe kiedy mi wysla..

Jesli nie masz na @ to sprawdz w "Moje zamowienia", mi nie przyszedl mail z kodami ale w zakladce z zamowieniami pojawily mi sie kody (3 rozne kody, jeden to spectat, drugi to powrod do.., a trzeci to zestaw uzbrojenia)

Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jeszcze gdzieś limitkę bfa? Bo kurde zamuliłem z preorderem :/ Ewentualnie na amazonie mogę zamówić, ale to pewnie 31 października bym dostał no i po angielsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście jeszcze gdzieś limitkę bfa? Bo kurde zamuliłem z preorderem :/ Ewentualnie na amazonie mogę zamówić, ale to pewnie 31 października bym dostał no i po angielsku.

Co ja bym dał, żeby w ultimie można było zamówić po Ang <_<

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowe wideo z mapy firestorm:

Z wersji PC

oraz bardzo krótki z wersji PS3:

Krótki ten filmik z PS3 ale można zobacz tryb cq i wielkosc mapy oraz rozstawienie punktów.

Edytowane przez snake_3xX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w końcu będzie dubbing czy napisy? Bo jak dubbing to biorę na amazonie i tyle :)

Ponoć Dubbing i nie wiadomo czy będzie można zmienić

Widzieliście nowe wideo z mapy firestorm:

Z wersji PC

http://youtu.be/7nZxtAWOcIQ

oraz bardzo krótki z wersji PS3:

http://youtu.be/pUBQZ_3xgFk

Krótki ten filmik z PS3 ale można zobacz tryb cq i wielkosc mapy oraz rozstawienie punktów.

Kilka postów wyżej już było ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×