Skocz do zawartości
bzykacz

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się że większość z zamawiających tam osób dostało już kody do DLC, więc raczej to kwestia wyprzedania wszystkich dostępnych gier w wersji limitowanej.

PS. w gram.pl nadal wisi

http://www.gram.pl/s...attlefield-3-pl

chodzi o kod przy zamówieniu na stronie Ultimy?? Jeśli tak to załapałem się biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy zamówili BF3 Limited Edition w ultime mają już udostępnione kody na DLC.

Nic nie dostałem... a zamówiłem przed 10.10 (potwierdziłem kilka dni póżniej bo email był stary i szukałem hasła) i przez to nie będę miał wszystkich dodatków?.

To juz nie czaje, Ultima nie miała edycji limitowanej? To przez to nie będzie tych dodatków czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z Ultimy nie dostałem żadnego kodu :/ a zamówiłem grę 5 pażdziernika, jeżeli tak to ja dziękuję za takie coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KisielQ możemy sobie gdybać; napisz do Ultimy @ i zadaj to pytanie. Ja kody dostałem (zamówienie z 01.09) :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się dostało kody czy nie zależy od metody płatności.

Jak zapłaciłeś z góry dostajesz kody, jak masz płatność przy odbiorze dostaniesz później, po zrealizowaniu zamówienia.

Przynajmniej tak jest na gram.pl

Update: Wszystko zależy od sklepu.

Ultima ma teraz, niezależnie od metody płatności

Gram.pl jeszcze nie ma ( dopiero 15.10 można będzie potwierdzić zamówienie)

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na ultimie mam platnosc przy odbiorze a dostalem 3 kody, ktore mozna sprawdzic w moich zamowieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się dostało kody czy nie zależy od metody płatności.

Jak zapłaciłeś z góry dostajesz kody, jak masz płatność przy odbiorze dostaniesz później, po zrealizowaniu zamówienia.

Przynajmniej tak jest na gram.pl

Ja na kody mogę poczekać, byle bym dostał na premierę ...

Napiszę do nich maila.

Edytowane przez Kisiel49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się dostało kody czy nie zależy od metody płatności.

Jak zapłaciłeś z góry dostajesz kody, jak masz płatność przy odbiorze dostaniesz później, po zrealizowaniu zamówienia.

Przynajmniej tak jest na gram.pl

No niestety lekki bullshit tu wyszedł, wybrałem opcję za pobraniem i kody dostałem, inni którzy kupowali z płatnościa przy odbiorze w ultimie również dostali.

Ja B3 zamowilem 10.02 i o jakie kody chodzi ?:D

Tomasz się z choinki urwał ;) Przeleć się po 3 stronach wstecz. Ultima udostępniła dzisiaj kupującym kody do 3 DLC z limitki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja choż mam w moich zamówieniach ze nabyłem ed limitowaną, to kodów żadnych dzisiaj nie otrzymałem n maila....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że ultima się pospieszyła z tymi kodami, przecież można przesyłki nie odebrać lub anulować preorder. Może się pokapowali i dlatego część osób nie dostała.

Kiedyś pisałem do gram.pl jak to jest i odpisali że po realizacji (płatność za pobraniem) i rzeczywiście kodzik 1,5 h po odebraniu był do pobrania.

Edit: w indywidualnych problemach najlepiej kontaktować się ze sklepem. Zwykle w ultimie szybko odpisują lub nawet zadzwonią z wyjaśnieniami.

Edit2: Czy wszystko się wyjaśniło? Wszyscy mają kody z ultimy? No ale 3 strony spamu trzeba było nabić, bo ktoś nie potrafi sprawdzić dry.gif

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie czy ...

Odpowiemy Ci koło 28.X, skąd u licha mamy to wiedzieć? :whistling:

@ pablos_83

Jedni robią tak inni siak, widocznie ultima ma inną politykę w temacie tych DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja choż mam w moich zamówieniach ze nabyłem ed limitowaną, to kodów żadnych dzisiaj nie otrzymałem n maila....

Tego sie nie dostaje na mejla tylko zaloguj sie na ultime i wejdz w moje zamowienia. Przy battlefieldzie bedziesz mial 3 kody oddzielone przecinkami ...

Pablos

Ja dostalem maila ze preordery mozna odwolac do 13. Tak wiec jak juz otrzymales kody, to nie moglbys zrezygnowac, bo to byloby bez sensu.

Edytowane przez Skiba94
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nie dostaje na mejla tylko zaloguj sie na ultime i wejdz w moje zamowienia. Przy battlefieldzie bedziesz mial 3 kody oddzielone przecinkami ...

Pablos

Ja dostalem maila ze preordery mozna odwolac do 13. Tak wiec jak juz otrzymales kody, to nie moglbys zrezygnowac, bo to byloby bez sensu.

OK, dzięki, fail mam kod, panikę robię, sorki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to Tomek mówi: Bullshit :yucky:

Wszystko jest (na szczęście)

"NumerDo zapłatyStatus i szczegóły zamówieniaData złożeniaOpcjeXXXXXXX214.80 złZamówienie zostało potwierdzone2011-10-09

Battlefield 3 PL Edycja Limitowana! + bonusy do tych wersji! (PlayStation 3) x 1 - 199.90 zł/szt.

Kod produktu: XXXX-XXXX-XXXX,XXXX-XXXX-XXXX,XXXX-XXXX-XXXX Sposób wysyłki: Przesyłka kurierska (koszt: 14.90 zł) Sposób płatności: Płatność przy odbiorze"

Edytowane przez Kisiel49

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiemy Ci koło 28.X, skąd u licha mamy to wiedzieć? :whistling:

Chodziło mi o to czy w innych grach działają kody jak gra jest z anglii :)

Edytowane przez maciek1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to czy w innych grach działają kody jak gra jest z anglii :)

Działają, nie ma żadnej regionalizacji na kody ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwóch przypadkach które testowałem nie działały, numer BLES w polski PsStore nie zgadzał się z numerem na płycie i D*PA blada.

Nic jednak nie stoi na przeszkodzie abyś założył sobie profil na UKStore i stamtąd ściągnął dodatki na swoją PS3 i potem normalnie pykał na polskim koncie (nie kasując konta UK z konsoli)

Działają, nie ma żadnej regionalizacji na kody ;)

Zanim coś napiszesz to się upewnij, przez takie porady wyje#*%#(łem w błoto kasę na DLC do Enslaved które nie ruszyło bo miałem grę z UK, numer BLES się nie zgadzał ŁAP MINUSA

Dzięki, łap plusa!

Zagiąłeś mnie :biggrin: Minus wyparował ... nie było tematu :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla spóźnialskich. Znalazłem jeszcze limitki w 2 źródłach.

Mam nadzieje że uda się zamówić.

Linki wrzuciłem w temacie "Gdzie Kupić, Za Ile?"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy się dostało kody czy nie zależy od metody płatności.

Jak zapłaciłeś z góry dostajesz kody, jak masz płatność przy odbiorze dostaniesz później, po zrealizowaniu zamówienia.

Przynajmniej tak jest na gram.pl

bzdura. Ja zlozylem 2 preordery, na Xa okolo 1.10, a na PS3 dokladnie 10.10 o godzinie okolo 23, czyli juz po zakonczeniu bety. Oba wzialem za pobraniem. Do obu dostalem po 3 kody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×